Hmotnost:

880 g

Pedigree Dentastix 5-10 kg Kompletní krmivo 880 G (8 X 110 G)

727,91 Kč

670,21 Kč-57,70Kč

761,60 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

pá 9. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro PEDIGREE Markies - pamlsky pro psy - 12,5 kg
PEDIGREE Markies - pamlsky pro psy - 12,5 kg
134,16 Kč/1kg
1 676,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg
PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Hovězí kůže PETMEX 15 cm - pamlsky pro psy - 1 kg
Hovězí kůže PETMEX 15 cm - pamlsky pro psy - 1 kg
386,13 Kč/1kg
389,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Petmex hovězí snack pro psy 200 g
Petmex hovězí snack pro psy 200 g
995,19 Kč/1kg
208,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro PEDIGREE DentaStix 56 kusů (8x180g) Žvýkací pastilky pro psy středních plemen
PEDIGREE DentaStix 56 kusů (8x180g) Žvýkací pastilky pro psy středních plemen
437,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
629,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Pedigree 140787, Senior, Střední (11 - 25kg), 720 g
Pedigree 140787, Senior, Střední (11 - 25kg), 720 g
511,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
367,92 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Pedigree 5998749110720 suchá krmiva pro psy 110 g Dospělí
Pedigree 5998749110720 suchá krmiva pro psy 110 g Dospělí
2 528,27 Kč/1kg
278,11 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Brit 8595602564361, Pamlsky, Pes, Dospělý jedinec, Máta, Bezlepkový
Brit 8595602564361, Pamlsky, Pes, Dospělý jedinec, Máta, Bezlepkový
611,04 Kč/1kg
153,37 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro PEDIGREE® RANCHOS™ Masové pochoutky s kuřecím masem, 7 kusů po 70 g
PEDIGREE® RANCHOS™ Masové pochoutky s kuřecím masem, 7 kusů po 70 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 330,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Dokas Kaustange mit Hühnerbrustfilet 200g
Dokas Kaustange mit Hühnerbrustfilet 200g
2 826,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
565,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Dokas Kaustange mit Entenbrust 200g
Dokas Kaustange mit Entenbrust 200g
2 826,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
565,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Pochoutka Denta Stix Medium 7ks 180g
Pochoutka Denta Stix Medium 7ks 180g
1 943,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Vitakraft Dental 3v1 - svačinka pro psy do 5 kg - 7 tyčinek
Vitakraft Dental 3v1 - svačinka pro psy do 5 kg - 7 tyčinek
945,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Dokas Entenbrust in Stückchen 200 g
Dokas Entenbrust in Stückchen 200 g
2 745,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
549,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro 1kg králičí uši s kožešinou psí svačina žvýkací krmivo pro psy sušené
1kg králičí uši s kožešinou psí svačina žvýkací krmivo pro psy sušené
496,42 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 116
496,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hundesnacks
Obrázek produktu pro Pochoutka Denta Stix Medium 3ks 77g
Pochoutka Denta Stix Medium 3ks 77g
1 183,12 Kč/1kg
113,82 Kč
-22,72 Kč
91,10 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Pochoutka Markies 150g
Pochoutka Markies 150g
2 492,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
373,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Whimzees WHZ342EU, Kousací hračky, Pes, Dospělý jedinec, Zeleninová, 360 g, Bezlepkový
Whimzees WHZ342EU, Kousací hračky, Pes, Dospělý jedinec, Zeleninová, 360 g, Bezlepkový
1 909,31 Kč/1kg
496,42 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro PEDIGREE® Tasty Chewy Slices Čerstvé sáčky s hovězí a drůbeží příchutí 6 x 155g
PEDIGREE® Tasty Chewy Slices Čerstvé sáčky s hovězí a drůbeží příchutí 6 x 155g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 714,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Akinu Kolagenové tyčinky pamlsek pro psy s chondroitinem 75 g
Akinu Kolagenové tyčinky pamlsek pro psy s chondroitinem 75 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
45,90 Kč
Prodejce: Akinu

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Pedigree DentaStix 5-10 kg Doplňkové krmivo 880 g (8 x 110 g)

Krmivo Pedigree DentaStix - lahodné potěšení pro vaši kočku!

Zaslouží si vaše kočka něco speciálního? Pedigree DentaStix není jen krmivo - jsou to okamžiky plné radosti, které vás s vaším mazlíčkem sblíží. Tento jedinečný výrobek poskytne vaší kočce nejen lahodnou chuť, ale také péči o zdraví a hygienu ústní dutiny. Každý kousek DentaStix je dokonale přizpůsoben potřebám koček o hmotnosti 5-10 kg, pečuje o zdraví zubů a dásní a zároveň poskytuje základní živiny. Pociťte, jak si váš mazlíček vychutnává každé sousto, a buďte si jisti, že vybíráte výrobek, který se stará o zdraví a štěstí vašeho chlupáče.

Ideální pro zdravé zuby vaší kočky

Pedigree DentaStix je více než jen krmivo - je to každodenní péče o zuby vaší kočky. Díky jedinečnému složení, které pomáhá bojovat proti zubnímu plaku, získá vaše kočka svěží dech a zdravý úsměv. Pravidelné podávání krmiva DentaStix je krokem k péči o zdraví ústní dutiny, která předchází zubním problémům v budoucnu. Zajistěte, aby si vaše kočka užívala každodenní hraní bez nepříjemného zápachu z tlamy.

Pohodlné balení - vždy po ruce!

V balení Pedigree DentaStix 880 g (8 x 110 g) máte vše, co potřebujete k tomu, abyste se postarali o každodenní porci chutných a zdravých pochoutek pro vaši kočku. Ať už vaše kočka ráda zkoumá každé sousto, nebo jen ocení pohodlí, krmivo Pedigree může mít vždy po ruce. Krok za krokem se přibližujte k úspěchu - s DentaStixem dáte svému mazlíčkovi vždy to nejlepší.

Objevte recepty od Mniam24

Při nákupu u Mniam24 obdržíte elektronickou knihu se 100 chutnými recepty! Je to skvělá příležitost, jak objevit nové chutě a připravit jedinečné pokrmy ve vaší kuchyni. Užijte si kulinářskou inspiraci a používejte jedinečné recepty, které vám usnadní každodenní vaření!

Pochoutka pro kočky s Pedigree DentaStix

Ingredients: složení: 1 balení Pedigree DentaStix, 1/2 lžičky lososového oleje, 1 lžíce vody

Příprava: Vezměte si na pomoc krmivo DentaStige, které je vhodné pro přípravu krmiva: Smíchejte Pedigree DentaStix s lososovým olejem, aby pamlsek získal ještě lákavější vůni a chuť. Přidejte trochu vody, aby byl pamlsek měkčí a lépe se podával. Vaše kočka si tuto jedinečnou verzi oblíbeného pamlsku jistě zamiluje!

Shrnutí klíčových vlastností a výhod výrobku:
  • Péče o zdraví zubů a dásní
  • Vhodná porce pro kočky o hmotnosti 5-10 kg
  • Pohodlné balení v podobě 8 x 110 g
  • Lahodná chuť, která vaši kočku potěší
  • Ideální pro každodenní péči
Sada obsahuje:
  • sada obsahuje: 1x Pedigree DentaStix 5-10 kg doplňkové krmivo 880 g (8 x 110 g)

Pedigree je značka, která již léta nabízí špičkové krmivo pro psy a kočky. Naším cílem je zajistit zdravý a spokojený život vašich domácích mazlíčků poskytováním výrobků, které splňují nejvyšší standardy kvality. Díky inovacím a výzkumu vytváří Pedigree krmiva, která pečují o zdraví, chuť a pohodu vašeho domácího mazlíčka.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1. Je krmivo Pedigree DentaStix vhodné pro mou kočku?

Krmivo Pedigree DentaStix je speciálně vyvinuto pro kočky o hmotnosti 5-10 kg. Pokud vaše kočka spadá do této váhové kategorie, bude pro ni výrobek ideální!

2. Jak často mohu své kočce podávat Pedigree DentaStix?

Pedigree DentaStix můžete podávat denně jako doplněk stravy nebo svačinku, abyste se postarali o ústní hygienu a zdraví zubů.

3. Je Pedigree DentaStix dobrým řešením proti zubnímu plaku?

Ano! Jedinečné složení přípravku Pedigree DentaStix je navrženo tak, aby bojovalo proti zubnímu plaku a zlepšovalo zdraví ústní dutiny vaší kočky.

4. Mohu své kočce podávat DentaStix s jinými pamlsky?

Samozřejmě! Pedigree DentaStix lze podávat společně s jinými pamlsky, přičemž je třeba dbát na to, aby nebyla překročena doporučená denní dávka.

obiloviny;Výrobky rostlinného původu;Maso a výrobky živočišného původu;Minerální látky (včetně 2,4 % tripolyfosforečnanu sodného);Rostlinné bílkovinné extrakty;Oleje a tuky



Pedigree® DentaStixVelké balení pro malé psy 56 kusůDoplňkové krmivo pro psy malých plemen a mladé psy starší 4 měsíců


zdravotní problémy se zuby mají 4 z 5 psů starších 3 let. Bylo vědecky prokázáno, že při každodenním podávání může speciální konzistence Pedigree® DentaStix pomoci snížit tvorbu zubního kamene až o 80 %. Pokud chcete podpořit zdraví zubů svého psa, podávejte mu lahodný Pedigree® DentaStix každý den.

Doporučení pro krmení

Jedna tyčinka denně pro malé psy. Vhodné pouze pro psy s tělesnou hmotností od 5 do 10 kg. Nevhodné pro štěňata mladší 4 měsíců. Spotřebujte do 14 dnů od otevření balení. Vždy by měla být k dispozici čerstvá pitná voda. Skladujte na chladném a suchém místě.

Složení

Obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, maso a vedlejší výrobky živočišného původu, minerální látky (včetně 2,4 % tripolyfosforečnanu sodného), rostlinné bílkovinné extrakty, oleje a tuky.

Přídatné látky na kg

Výživové doplňkové látky: heptahydrát síranu zinečnatého: 1045 mg / Senzorické doplňkové látky: hovězí příchuť: 14,3 mg, kuřecí příchuť: 25 mg.


Doplňkové krmivo PEDIGREE DentaSTIX Daily Oral Care jsou žvýkací bonbony pro psy starší 4 měsíců. Čistí zuby a dásně a výrazně omezují růst zubního kamene. Díky svému podélnému tvaru a průřezu ve tvaru písmene X pomáhají čistit i těžko přístupné zuby. Když svému psovi dáváte PEDIGREE® DentaStix, pečujete o vitalitu a zdraví svého mazlíčka. Tato velikost je určena pro psy s tělesnou hmotností 5 až 10 kg.

Obsah kalorií: 305 kcal / 100 g

Přídatné látky / 1 kg: Doplněk stravy: Vitamín E: 1365 mg, Síran zinečnatý heptahydrát: 1055 mg / Senzorické přísady: Kuřecí příchuť: 45,9 mg

Analytické složky (v %): Obsah bílkovin: 7; obsah tuku: 1,7; anorganické látky: 6; hrubá vláknina: 1; vlhkost: 14.

Hmotnost
880 g
Obsah vlhkosti
Pedigree Dentastix 5-10 kg Kompletní krmivo 880 G (8 X 110 G)
Prodejní název
Pedigree DentaStix 5-10 kg doplňkové krmivo 880 g (8 x 110 g)
Složení krmiva
Složení: Obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky (včetně 2,3 % tripolyfosforečnanu sodného), maso a vedlejší výrobky živočišného původu, oleje a tuky.
Druh krmiva
Doplňkové krmivo
Vhodné druhy zvířat
Psi
Doplňkové látky
Pedigree Dentastix 5-10 kg Kompletní krmivo 880 G (8 X 110 G)
Počet kusů
56
Obsah balení
1x PEDIGREE DENTASTIX Daily Oral Care Cardboard Multipack Big Pack 5-10kg 56 kusů (8x7 kusů)
Kód EAN
5998749121474
Číslo produktu
NEW-3545
Výrobce
Pedigree
Schvalovací číslo
HU05100034

Hmotnost
880 g
Obsah vlhkosti
Pedigree Dentastix 5-10 kg Kompletní krmivo 880 G (8 X 110 G)
Prodejní název
Pedigree DentaStix 5-10 kg doplňkové krmivo 880 g (8 x 110 g)
Složení krmiva
Složení: Obiloviny, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky (včetně 2,3 % tripolyfosforečnanu sodného), maso a vedlejší výrobky živočišného původu, oleje a tuky.
Druh krmiva
Doplňkové krmivo
Vhodné druhy zvířat
Psi
Doplňkové látky
Pedigree Dentastix 5-10 kg Kompletní krmivo 880 G (8 X 110 G)
Počet kusů
56
Obsah balení
1x PEDIGREE DENTASTIX Daily Oral Care Cardboard Multipack Big Pack 5-10kg 56 kusů (8x7 kusů)
Kód EAN
5998749121474
Číslo produktu
NEW-3545
Výrobce
Pedigree
Schvalovací číslo
HU05100034
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Trivial Pursuit
Trivial Pursuit
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 287,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
Vibrační masážní přístroj InnovaGoods 5 v 1 s infračerveným zářením - proti celulitidě a pro pevnější pokožku - 5 vyměnitelných nástavců
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 95
751,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Hubert 15kg
Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
837,93 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s
Komfortec, voděodolný chránič matrace, 90x200 cm | Prodyšný, bez chrůpání, s
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 629
630,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 148
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Roborock QV 35A Robotický vysavač s funkcí vytírání a zvedacím mopem, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus), Protizamotávací kartáč
Roborock QV 35A Robotický vysavač s funkcí vytírání a zvedacím mopem, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus), Protizamotávací kartáč
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 358
14 328,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder
Obrázek produktu pro PEDIGREE DentaStix 56 kusů (8x180g) Žvýkací pastilky pro psy středních plemen
PEDIGREE DentaStix 56 kusů (8x180g) Žvýkací pastilky pro psy středních plemen
437,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
629,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Pedigree 40x 100g - Dospělý výběr v omáčce
Pedigree 40x 100g - Dospělý výběr v omáčce
194,16 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
776,63 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Pedigree Dentastix pro malé psy 5 až 10 kg zubní péče 7 kusů
Pedigree Dentastix pro malé psy 5 až 10 kg zubní péče 7 kusů
720,09 Kč/1kg
79,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Vídeňský salám 180g
Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,69 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Obrázek produktu pro Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
2 604,60 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
260,46 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Zimní bunda pro psy, psí kabát, kapuce, oblečení pro psy, psí bunda, kabát, bundy, velikost: S
Zimní bunda pro psy, psí kabát, kapuce, oblečení pro psy, psí bunda, kabát, bundy, velikost: S
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 2
441,98 Kč
Prodejce: Trend-Laden_5
Obrázek produktu pro HP DeskJet 2810e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Bílá
HP DeskJet 2810e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Bílá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 800
1 347,57 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store
Obrázek produktu pro 40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 230
314,77 Kč
-114,99 Kč
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Obrázek produktu pro Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Mléčná čokoláda, 1 kusů, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
3 013,70 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
602,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
63,28 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 13
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Trixie Metallstriegel für Langhaar
Trixie Metallstriegel für Langhaar
395,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
6 370,44 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 84
3 185,22 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Stůl VASAGLE Počítačový stůl ve tvaru L Rohový stůl se 2 policemi LWD72X
Stůl VASAGLE Počítačový stůl ve tvaru L Rohový stůl se 2 policemi LWD72X
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 136
2 442,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Honeywell HYF260E4, Vertikální domácí ventilátor, Bílá, Podlaha, 48 dB, 186,89 m³/h, 80°
Honeywell HYF260E4, Vertikální domácí ventilátor, Bílá, Podlaha, 48 dB, 186,89 m³/h, 80°
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
2 285,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro AREBOS Spa Whirlpool pro 6 osob | 185x185 cm, 130 trysek, LED a perličková masáž
AREBOS Spa Whirlpool pro 6 osob | 185x185 cm, 130 trysek, LED a perličková masáž
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 47
13 337,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Obrázek produktu pro SONGMICS Věšák na kabáty, šatní skříň, věšák na šaty, ocelový rám, s tyčí a policí, 33,5 x 92,5 x 153 cm, do ložnice
SONGMICS Věšák na kabáty, šatní skříň, věšák na šaty, ocelový rám, s tyčí a policí, 33,5 x 92,5 x 153 cm, do ložnice
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 289
871,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Aga Toaletní stolek se zrcadlem a osvětlením + taburet MRDT09-MW Matný bílý
Aga Toaletní stolek se zrcadlem a osvětlením + taburet MRDT09-MW Matný bílý
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 125
3 099,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Aga24
Obrázek produktu pro Ergonomické matrace 200 × 200 pro klidný spánek – příjemná matrace z komfortní pěny
Ergonomické matrace 200 × 200 pro klidný spánek – příjemná matrace z komfortní pěny
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 465
3 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, šedá barva, Obrázek vytvořený pomocí AI
Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, šedá barva
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 20
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Pelíšek pro psy KINGDOG 55x45 cm personalizovaný voděodolný černý
Pelíšek pro psy KINGDOG 55x45 cm personalizovaný voděodolný černý
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 252
770,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Egetürk Pinar Rind-Würstchen – 6 Stück in Eigenhaut mit Milchweiß, 550g
Egetürk Pinar hovězí klobásky 550 g
580,56 Kč/1kg
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 3
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro riijk podložka do vany - protiskluzová podložka do vany s 200 přísavkami ve formátu XXL 100x40 cm
riijk podložka do vany - protiskluzová podložka do vany s 200 přísavkami ve formátu XXL 100x40 cm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 36
499,75 Kč
Prodejce: riijk

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem
Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 14
680,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Petstyleliving
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mini churros – hovězí maso – 100 g – měkké kousky – pamlsek pro psy
Tuftuf | Mini churros – hovězí maso – 100 g – měkké kousky – pamlsek pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Psí pamlsky – psí pochoutky – 6x proužky s medvídky s příchutí hovězího masa – 70 g psích pamlsků TufTuf
Psí pamlsky – psí pochoutky – 6x proužky s medvídky s příchutí hovězího masa – 70 g psích pamlsků TufTuf
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
393,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mini churros – 100 g – měkké psí sušenky – vepřové maso – krmivo pro psy
Tuftuf | Mini churros – 100 g – měkké psí sušenky – vepřové maso – krmivo pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Psí pamlsky – pamlsky pro výcvik psů – pamlsky pro trenéry s hovězím masem – 120 g pamlsků pro psy TufTuf
Psí pamlsky – pamlsky pro výcvik psů – pamlsky pro trenéry s hovězím masem – 120 g pamlsků pro psy TufTuf
76,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
637,17 Kč/1l
Obrázek produktu pro Krmivo pro psy – pamlsky pro psy – 6x gumové medvídky s příchutí drůbeže – 85 g pamlsků pro psy
Krmivo pro psy – pamlsky pro psy – 6x gumové medvídky s příchutí drůbeže – 85 g pamlsků pro psy
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,65 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bult | Bult Bar – kozí maso – snack s vysokým obsahem bílkovin – zdravé pamlsky pro psy – 75 g
Bult | Bult Bar – kozí maso – snack s vysokým obsahem bílkovin – zdravé pamlsky pro psy – 75 g
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bult | Bar psí pamlsek – 75 g – 30,1 % bílkovin – snadno stravitelná receptura – chobotnice
Bult | Bar psí pamlsek – 75 g – 30,1 % bílkovin – snadno stravitelná receptura – chobotnice
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bult | Bult Bar – krmivo pro psy – 75 g – 40 % bílkovin – 86 % obsahu masa – králičí pamlsek
Bult | Bult Bar – krmivo pro psy – 75 g – 40 % bílkovin – 86 % obsahu masa – králičí pamlsek
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bult | Bult Bar – pamlsek pro psy – 75 g – vysoký obsah bílkovin 40 % – 86 % obsahu masa – pamlsek z kachního masa
Bult | Bult Bar – pamlsek pro psy – 75 g – vysoký obsah bílkovin 40 % – 86 % obsahu masa – pamlsek z kachního masa
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bult | Tasty Strips Superfoods – králík – 300 g – 6 kusů – doplňkové krmivo – masová pochoutka
Bult | Tasty Strips Superfoods – králík – 300 g – 6 kusů – doplňkové krmivo – masová pochoutka
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bult | Tasty Strips hovězí – 300 g – 6 kusů – se superpotravinami – zdravé pamlsky pro psy
Bult | Tasty Strips hovězí – 300 g – 6 kusů – se superpotravinami – zdravé pamlsky pro psy
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bult | Tasty Strips Superfoods – kachna – 300 g – 6 kusů – zdravé pamlsky pro psy – doplňkové krmivo
Bult | Tasty Strips Superfoods – kachna – 300 g – 6 kusů – zdravé pamlsky pro psy – doplňkové krmivo
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bult | Masové proužky pro psy – jehněčí maso – 6 × 300 g – bez obilovin – superpotravina
Bult | Masové proužky pro psy – jehněčí maso – 6 × 300 g – bez obilovin – superpotravina
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro PEDIGREE Markies - pamlsky pro psy - 12,5 kg
PEDIGREE Markies - pamlsky pro psy - 12,5 kg
1 676,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
134,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro MACED Psí pamlsek s kostí a parmskou šunkou 330g
MACED Psí pamlsek s kostí a parmskou šunkou 330g
772,37 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro PETMEX Byčí penis 15 cm - pamlsky pro psy - 10 ks
PETMEX Byčí penis 15 cm - pamlsky pro psy - 10 ks
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
5 973,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg
PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Pamlsky pro psy – měkké kuřecí proužky UniQ Pets 500 g
Pamlsky pro psy – měkké kuřecí proužky UniQ Pets 500 g
584,01 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Králičí uši s kožešinou 4DOGS - 10 kusů
Králičí uši s kožešinou 4DOGS - 10 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
535,32 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant