Už jen 3 ks za tuto cenu
Alcina Deep Cleansing Shampoo hloubkově čistící šampon 1250 ml
1 088,00 Kč
870,40 Kč / 1l
plus 89,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Insight Rebalancing Rebalancing Shampoo čisticí šampon pro mastné vlasy 900 ml3 615,95 Kč/1kg
3 435,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml4 920,25 Kč/1l
984,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Vichy Dercos posilující šampon 400ml - Dlouhodobý!1 153 466,69 Kč/1kg
519,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hloubkově čisticí šampon Purifying Cleanse (Deep Cleansing Shampoo), 350 ml
2 418,86 Kč/1l
846,60 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

KMS Head Remedy Deep Cleanse šampon 300 ml – šampon pro hloubkové čištění
2 069,23 Kč/1l
620,77 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hloubkově čistící šampon Clean Balance (Deep Cleansing Shampoo), 1000 ml
490,00 Kč/1l
490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hloubkově čisticí šampon pro muže (Deep Clean Shampoo) 250 ml
1 776,00 Kč/1l
444,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Tolpa Dermo Hair Deep Cleansing Anti-Oily Shampoo, 250 ml
1 126,40 Kč/1l
281,60 Kč
Prodejce: MANADA

Sachajuan Clarifying Shampoo 50 ml
4 160,00 Kč/1l
208,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

TOŁPA Dermo šampon s enzymem pro hloubkové čištění vlasů 300 ml
533,13 Kč/1l
319,15 Kč
-159,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,94 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro hloubkové čištění mastných vlasů, 300 ml
2 414,00 Kč/1l
724,20 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Alcina Hyaluron 2.0 Shampoo vyživující šampon s kyselinou hyaluronovou 1250 ml
1 259,20 Kč/1l
1 574,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

CHI CleanCare Clarifying Shampoo hloubkově čistící šampon pro hebkost a lesk vlasů 355 ml
1 269,38 Kč/1l
450,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Framesi Scalp Cleansing Shampoo 1000ml - čisticí šampon
1 190,00 Kč/1l
1 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 300 ml
1 173,33 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf šampon Alfaparf Lisse Design hloubkově čisticí šampon 500ml
1 111,44 Kč/1l
555,72 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 1000 ml
556,00 Kč/1l
556,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro suché vlasy Deep Moisture (Shampoo), 250 ml
2 020,52 Kč/1l
505,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Andrelon Šampon proti lupům, čistící (250 ml)
13 135,40 Kč/1l
778,62 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
656,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Alcina z kolekce byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1250 ml.
Hloubkové čištění Optimální příprava na barvení, tónování nebo změnu tvaru pleti Odstraňuje z vlasů přebytečný maz a/nebo zbytky stylingu Popis Silně mastná pokožka hlavy nebo intenzivní zbytky stylingu vyžadují speciálně vyvinuté složení, které důkladně čistí vlasy a chrání pokožku hlavy. Hloubkově čisticí šampon odstraňuje z vlasů přebytečný maz a/nebo zbytky stylingu. Vhodný pro optimální přípravu na barvení, tónování nebo úpravu účesu. Použití Šampon rovnoměrně rozetřete po vlhkých vlasech a napěňte. Důkladně opláchněte a v případě potřeby opakujte.
Hloubkové čištění, 1250 ml
Hloubkové čištění Optimální příprava na barvení, tónování nebo změnu tvaru pleti Odstraňuje z vlasů přebytečný maz a/nebo zbytky stylingu Popis Silně mastná pokožka hlavy nebo intenzivní zbytky stylingu vyžadují speciálně vyvinuté složení, které důkladně čistí vlasy a chrání pokožku hlavy. Hloubkově čisticí šampon odstraňuje z vlasů přebytečný maz a/nebo zbytky stylingu. Vhodný pro optimální přípravu na barvení, tónování nebo úpravu účesu. Použití Šampon rovnoměrně rozetřete po vlhkých vlasech a napěňte. Důkladně opláchněte a v případě potřeby opakujte.
Hloubkové čištění, 1250 ml
- Objem
- 1250 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Kód EAN
- 4008666104830
- Objem
- 1250 ml
- Složení
- v popisu
- Výrobce
- Kód EAN
- 4008666104830
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Redken All Soft šampon 1000 ml
1 435,80 Kč/1l
1 435,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Selsun šampon - péče o vlasy a pokožku hlavy, 120 ml
6 400,83 Kč/1l
768,10 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml)
1 684,77 Kč/1l
1 684,77 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný
577,47 Kč/1l
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Stieprox intenzivní šampon 100 ml
3 881,80 Kč/1l
388,18 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Šampon a kondicionér 2v1 Anti Dandruff DS (Dermatological Conditioning Shampoo) 400 ml
525 269,98 Kč/1kg
525,27 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Amino-Mint šampon Shampoo pro ženy 1000 - Redken
1 146,88 Kč/1l
1 146,88 Kč
Prodejce: somnia24

Curl Expression šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel
1 074,27 Kč/1l
1 611,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

ISDIN NUTRADEICA® Oily Anti-Dandruff Shampoo 200 ml
2 420,00 Kč/1l
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Aveda Shampure™ Nurturing Shampoo 1000 ml
737,00 Kč/1l
978,49 Kč
-241,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
737,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Milk_Shake šampon Milk_Shake Color Care Šampon pro udržení barvy 1000ml
712,63 Kč/1l
712,63 Kč
Prodejce: Tersorte

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
979,93 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
425,83 Kč/1l
425,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Plantur 39 Hyaluron šampon 250ml
1 695,36 Kč/1kg
474,70 Kč
Prodejce: VISO

Šampon Babaria Zwiebel 600ml
344,71 Kč/1l
241,30 Kč
Prodejce: CoverKingz

Artègo Good Society 46 Nourishing Shampoo vyživující šampon pro tenké, slabé a lámavé vlasy 1000 ml
345,69 Kč/1l
399,00 Kč
-53,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
345,69 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml
986,93 Kč/1kg
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Glynt Revital Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 250 ml
6 912,40 Kč/1l
1 728,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
898,74 Kč/1l
341,52 Kč
Prodejce: somnia24

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 400 ml
1 776,12 Kč/1l
710,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Hydratační šampon Hydrate – objem: 500 ml
2 130,62 Kč/1l
1 065,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Bioxcin Forte, Šampon, Pánské, Všechny vlasy, Padání vlasů, Proti ztrátě vlasů, Výživa, Ochana, Posilující, Láhev, Karob, Heřmánek, Kopřiva
1 919,66 Kč/1kg
1 919,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Šampon HEAD&SHOULDERS 250 ml DERMA X PRO
488,44 Kč/1l
122,11 Kč
Prodejce: Di-Life

Koncentrovaný systém pro doplnění bílkovin do vlasů 3x1000 g
1 233,84 Kč/1l
2 467,67 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
601,93 Kč/1l
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Londa Professional Szampon przeciwłupieżowy, 250ml
573,48 Kč/1l
143,37 Kč
Prodejce: MANADA
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Vichy - Dercos Energising Conditioner - Posilující kondicionér proti vypadávání vlasů 200ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
555,38 Kč
Prodejce: Serica
555,38 Kč/1kg

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
460,53 Kč
Prodejce: apohealth
2 302,65 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 1500ml + Loreal Pro Longer kondicionér 750ml NEU
1 490,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
662,64 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
245,19 Kč
Prodejce: apohealth
2 451,90 Kč/1l

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
986,93 Kč/1kg

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,71 Kč
Prodejce: apohealth
1 683,55 Kč/1l

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
339,40 Kč
Prodejce: apohealth
1 697,00 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
601,93 Kč/1l

Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
172 472,73 Kč/1kg