5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Got2b Volumaniac vlasový peeling, 200 ml29 332,00 Kč/1l
1 466,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml552,00 Kč/1l
276,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
FARMONA JANTAR Volume Pěna na vlasy pro větší objem 150 ml1 806,60 Kč/1l
270,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Taft Volume Mousse pro všechny typy vlasů 150ml956,93 Kč/1l
143,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wellaflex, Extra silná pěna na vlasy, 200 ml
399,25 Kč/1l
293,70 Kč
-213,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
79,85 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Stylingová pěna s extra silnou fixací Montibello (320 ml)
752,41 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra-Volume Strong Hold Volumising Mousse 300 ml
863,33 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

SYOSS KERATIN, Pěnové tužidlo na vlasy, 250 ml, Fixační, 48 h, 1 kusů
1 099,60 Kč/1l
274,90 Kč
Prodejce: somnia24

Morfose Hair Mousse Ultra Strong pěnové tužidlo pro ultra silnou fixaci 350 ml
611,34 Kč/1l
213,97 Kč
Prodejce: GlossyShopDE

Alcina Strong Styling Mousse pěnové tužidlo pro objem 300 ml
2 293,33 Kč/1l
688,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Tužící pěna pro objem vlasů se silnou fixací EIMI Extra Volume, 75 ml
3 447,60 Kč/1l
258,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Extrémně silná stylingová pěna Grip 200 ml
1 177,40 Kč/1l
235,48 Kč
Prodejce: Tersorte

Wella Professionals EIMI Volume Extra Volume pěnové tužidlo pro silnou fixaci 300 ml
796,67 Kč/1l
239,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Pantene Defined Curls 300ml pěna na vlasy
1 285,03 Kč/1l
385,51 Kč
Prodejce: somnia24

Pěnové tužidlo pro kudrnaté a vlnité vlasy Curls In (Curl Mousse) 200 ml
776,33 Kč/1kg
262,89 Kč
-53,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
209,61 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

NIVEA 86942, Pěnové tužidlo na vlasy, 150 ml
1 399,87 Kč/1l
209,98 Kč
Prodejce: M_plus_L

Nivea Extra Silná Pěna na Vlasy, 150 ml
587,47 Kč/1l
94,00 Kč
-6%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
88,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

NIVEA 86944, Pěnové tužidlo na vlasy, 150 ml
1 399,87 Kč/1l
209,98 Kč
Prodejce: M_plus_L

Eimi tužidlo na vlasy Extra Volume pro ženy 300 - Wella Professionals
2 104,77 Kč/1l
631,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Silně tužící pěna poskytuje silnou fixaci, upravuje a chrání vlasy a zvyšuje jejich přirozený lesk.
Aktivní látky:
- Silhouette Pure - receptura pro silnou fixaci pomocí jemných mikročástic, které zaručují dlouhotrvající, ale zároveň neviditelnou fixaci vlasů bez jejich zatěžování.
Výhody:
- rychle schne,
- neslepuje vlasy,
- snadno se vyčesává.
Jak používat
Před použitím protřepejte. Aplikujte pěnu na vlhké vlasy.
Elegantní černý vzhled je velmi stylový. Stejně přesvědčivě působí i moderní povrchové úpravy kolekce Silhouette, jejíž součástí je i pěna Super Hold Mousse. Tento přípravek péče o vlasy od společnosti Schwarzkopf Professional dovedně kombinuje precizní styling s neviditelnou fixací pro přirozený vzhled. Pod ní se skrývají filmotvorné polymery s působivými vlastnostmi.
Inovativní kosmetika pro profesionální vzhled
Super Hold Mousse se nanáší po péči a rovnoměrně se roztírá. Make-up Schwarzkopf Professional maximalizuje objem a kontrolu, aniž by vlasy zatěžoval. Inovativní složení zároveň dodává vlasům lesk. V případě potřeby můžete přípravek rozčesat, aniž by se účes okamžitě rozpadl. To zajišťují moderní paměťové efekty, které zůstávají na svém místě i po vyčesání. Pro konečnou úpravu po vysušení se vyplatí podívat se na odpovídající lak a gel na vlasy z kolekce Silhouette.
Pro maximální objem a mimořádně silnou fixaci bez zatížení vlasů.
- Dlouhá fixace
- Skvělý lesk
- Snadno se vyčesává
[Použití]
Před použitím dobře protřepejte a držte nádobu dnem vzhůru. Naneste na ruku a rovnoměrně rozetřete do čistých, vlhkých vlasů.
Složení
Aqua (Voda, Eau), Alcohol denat., Butane, Propane, VP/VA Copolymer, Polyquaternium-11, Cetrimonium Chloride, Isobutane, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Benzyl Alcohol, Methyl Benzoate
Silhouette Mousse Super Hold Poskytuje velmi silnou fixaci a zároveň zachovává lesk a vitalitu. Složení Silhouette Super Hold vytváří kolem vlasů mikrojemnou vrstvu pro maximální objem a dlouhotrvající výsledky bez poškození vlasů. Pevné tužení. Snadno se vyčesává. Použití: Před použitím dobře protřepejte a otočte lahvičku dnem vzhůru
Schwarzkopf Silhouette Mousse Super Hold, 200 ml
- super silná fixace
- extra silná pěna pro maximální objem
- dlouhotrvající lesk
Pěnu Silhouette Super Hold Mousse můžete použít pro všechny účesy, které vyžadujívelmi silnou fixaci. Je také ideální v kombinaci se Silhouette Super Hold Gel Lac nebo lakem na vlasy. Objevte nyní fixaci Silhouette - s pěnou Super Hold Mousse!
Návod k použití:
Před použitím protřepejte. Aplikujte na vlhké vlasy. Vhodné pro jakoukoli techniku úpravy.
Vlasy jsou jedinou věcí, kterou můžete...
{Vytvořte si dlouhotrvající a objemné účesy s pěnou Schwarzkopf Silhouette Super Hold Mousse, silnou stylingovou pěnou, která dodá vlasům objem a pevnou fixaci, aniž by je zatížila. Je ideální pro tvarování různých účesů s přirozeným lesklým povrchem}
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Tužidla na vlasy značky Schwarzkopf Professional z kolekce Silhouette byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 200 ml.
Inhalační složky: aqua (Wasser, Eau), denaturovaný alkohol, butan, propan, kopolymer vp/va, polyquaternium-11, cetrimonium chlorid, isobutan, parfum (Duft), fenoxyethanol, kaprylový glykol, benzylalkohol, methylbenzoát.
- Dodává vlasům přirozený lesk - Silná a dlouhotrvající fixace - Dodává vlasům dlouhotrvající objem - Neviditelný styling - Vysoké krytí Jak používat Nejprve pěnu silně protřepejte a poté ji zapracujte do vlhkých vlasů a vyfénujte.
Pěna Schwarzkopf Professional Silhouette je vhodná pro všechny typy vlasů a pro dámy. Obsah 200 ml.
Schw. Silhouette Super Hold Mousse 200 ml
SILHOUETTE Super-držící pěna 200 ml
- Rozměry
- 0.23 kg
- Hmotnost
- 230 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4045787299816
- Číslo produktu
- 2984300
- Rozměry
- 0.23 kg
- Hmotnost
- 230 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4045787299816
- Číslo produktu
- 2984300
K tomu se hodí také

Schwarzkopf Professional - Silhouette Super Hold Hairspray - Super silný lak na vlasy 300ml
703,53 Kč/1l
211,06 Kč
Prodejce: MANADA

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Normální vlasy, Fixační, Všechny barvy
440,64 Kč/1l
220,32 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner spray termoochronny, 200ml
1 500,00 Kč/1l
300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Sparkler Smooth & Shine Spray 300 ml
829,57 Kč/1l
248,87 Kč
Prodejce: MANADA

Silhouette Super Hold Gel - Silně Fixující Stylingový Gel na Vlasy, 250ml
727,72 Kč/1l
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
5 907,30 Kč/1l
590,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Hairspray 750 ml
442,67 Kč/1l
332,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Nautica - Voyage EDT 100ml
3 790,00 Kč/1l
379,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šatní skříň "Nevada" v bílé barvě Šestidveřový botník 111 x 191 cm
9 832,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 300 ml
906,67 Kč/1l
272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Pumpspray Bardzo mocno utrwalający lakier, 200ml
1 235,00 Kč/1l
247,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vláknitá lesklá strukturující guma Thrill 100 ml
2 700,00 Kč/1l
270,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Bade'e Al Oud Honor & Glory EDP 100 ml UNISEX
5 616,30 Kč/1l
561,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Šatní skříň s rychlými posuvnými dveřmi 125 cm bílá
14 677,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
594,93 Kč/1kg
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Vzorované punčochové kalhoty Delight 20 Den - vzrušující Černá 4-L
276,66 Kč
Prodejce: Cactula

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kolečka na záclony 7 mm (50 ks) pro záclonové kolejnice, univerzální kolečka na záclony, vnitřní kolečka pro všechny běžné záclonové kolejnice
48,63 Kč
Prodejce: Bestlivings

Cacharel Anais Anais Premier Delice Woda toaletowa, 100ml
15 363,60 Kč/1l
1 536,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parfumart

Žulový dřez – dřez – kuchyňský dřez – 86 x 43,5 cm – černá metalíza – vestavný dřez – odolný proti poškrábání, elegantní, prostorově úsporný, se sifonem, Cascada 40
3 444,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: moderno-kitchen

EMSA 514549, Tvořítko na led, Modrá, Průhledná, Polypropylen (PP), Termoplastický elastomer (TPE), Německo, 165 mm, 226 mm
530,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

CLARESA Hybridní gel lak French Time 4 -5g
32 600,00 Kč/1l
163,00 Kč
Prodejce: SimplyBeauty

Nina Ricci Ricci Ricci, Ženy, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot, Rebarbora, Růže, Pačuli, Santalové dřevo
20 753,20 Kč/1l
1 037,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Tous Touch, Ženy, 50 ml, Sprej, Alcohol denat., Aqua (water), Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Ethylhexyl methoxycinnamate,..., 1 kusů
29 445,00 Kč/1l
1 472,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
1 896,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Escada Sorbetto Rosso EDT 100 ml W
5 590,00 Kč/1l
606,00 Kč
-47,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
559,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Loreal Tecni. ART Volume Rootlift 2 x 250 ml pěnová sada pro lifting kořenů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
867,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 735,86 Kč/1l

Goldwell Style Sign Top Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Fixační, 1 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(20)Počet hodnocení: 20
475,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 586,43 Kč/1l

Schwarzkopf Osis Dust It matující pudr pro objem 3x10g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
67 893,00 Kč/1l

Victoria Vynn Pharm Zklidňující pěna na nohy 105 ml
250,69 Kč
Prodejce: HAIRSALE
2 387,52 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Style&Care Flexible Mousse 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
349,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,72 Kč/1l

Goldwell Stylesign Glamour Whip, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(18)Počet hodnocení: 18
298,69 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
995,63 Kč/1l

Bezoplachový balzám pro poškozené vlasy 9 (Protein Perfume Silk Balm) 180 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 650,22 Kč/1l

Björn Axén VOLUMIZING Volume pěna na vlasy v cestovní velikosti, 80 ml
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
8 213,00 Kč/1l

Schwarzkopf Silhouette Elastyczna pianka, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559 859,97 Kč/1kg

Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - lehký krém bez kondicionéru
1 163,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 635,70 Kč/1l

Groomen - Wind - Pudr na vlasy 20g
318,60 Kč
-16,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
302,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 160,00 Kč/1kg

Alfaparf Yellow Style Curl Creator 250ml
195,93 Kč
-7,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
755,72 Kč/1l

Tigi Bed Head Foxy Curls Extreme Curl Mousse pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
360,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 440,00 Kč/1l

Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
853,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 413,12 Kč/1l

Kevin Murphy - Body.Builder Volumising Mousse 400ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
756,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 890,80 Kč/1l

Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
276,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
552,00 Kč/1l

KERASILK 4021609851660, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 150 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
665,82 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 438,80 Kč/1l

FARMONA JANTAR Volume Pěna na vlasy pro větší objem 150 ml
270,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 806,60 Kč/1l

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
620,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 068,57 Kč/1l

Eimi tužidlo na vlasy Natural Volume Foam pro ženy 500 - Wella Professionals



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
594,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 189,42 Kč/1l