4,9



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Don Papa Small Batch Rum 7 let | 40 % obj. | 0,7 l3 927,65 Kč/1l
3 259,67 Kč
-313,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 945,74 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Stroh 80º 1L1 936,91 Kč/1l
2 278,28 Kč
-341,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 936,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Don Papa 7 Rum 40 % Vol.2 956,13 Kč/1l
2 069,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Stroh Original 80 %1 224,21 Kč/1l
1 224,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 1500ml
755,77 Kč/1l
1 133,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Captain Morgen Tiki Mango & Pineapple
700,83 Kč/1l
490,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Captain Morgan Dark Rum 40%
700,83 Kč/1l
490,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Havana Club Añejo 3 Años | 40 % obj. | 0,7 l
719,90 Kč/1l
557,63 Kč
-53,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,93 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Captain Morgan Spiced Gold 35% vol. 0,5 L
1 276 619,94 Kč/1l
638,31 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Bacardi Razz Rum a přírodní malinová příchuť Flasche 700ml
1 028,79 Kč/1l
720,15 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Captain Morgan Black Label 0,7l
948,44 Kč/1l
711,33 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Captain Morgan Original Spiced Gold, 35 % alkoholu, objem 0,70 litru
1 192,51 Kč/1l
834,76 Kč
Prodejce: italia-genuss

Pott Rum pravý zámořský rum nejvyšší kvality a zralosti 700ml
584,97 Kč/1l
409,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Asmussen Rum Original s jamajským rumem i pro horké nápoje 700ml
473,07 Kč/1l
331,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta a Superior Black Rum Puerto Rico | 38 % obj. | 0,7 l
624,77 Kč/1l
437,34 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Havana Club Añejo 7 Años | 40 % obj. | 0,7 l
1 689,06 Kč/1l
1 308,35 Kč
-126,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 182,34 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Open Food 4003310014244, 700 ml, 298 kcal
706,16 Kč/1l
494,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Oro 37,5 % obj.
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Botucal Reserva Exclusiva Rum Venezuela | 40 % obj. | 0,7 l
1 424,64 Kč/1l
1 103,53 Kč
-106,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
997,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% - lihovina na bázi rumu s kořením a přírodními příchutěmi - Výrobce: Diageo Germany GmbH Reeperbahn 1 20359 Hamburg 1er Pack
Captain Morgan Original Spiced Gold je jemná, vyvážená lihovina založená na tajné směsi karibských rumů, jemného koření a dalších přírodních chutí. Captain Morgan Original Spiced Gold získává svou charakteristickou bohatost a jantarovou barvu zráním v sudech z páleného bílého dubu.
Obsah alkoholu: 35
Obsah: 700 ml
Zodpovědný přístup k alkoholu je důležitý.
Proto prodáváme alkoholické výrobky pouze osobám starším 18 let. Svým nákupem potvrzujete, že jste plnoletí.
Pozor! Nedoporučuje se dětem a těhotným a kojícím ženám.
Prosím, neukazujte ani nesdílejte tento obsah nebo toto video a jeho obsah s osobami mladšími 18 let.
Číslo výrobku výrobce: 781731
Výrobce / Vyrobeno pro:
Diageo Germany GmbH, Reeperbahn 1, 20359 Hamburg - Německo
CAPTAIN MORGAN® ORIGINAL SPICED GOLD RUMOVÉ NÁPOJE
Můj Captain Morgan Original Spiced Gold je odborně vyrobený s kořením a přírodními chutěmi.
Tajná receptura odvážného koření a přírodních chutí se mísí s jemným karibským rumem a poté zraje ve vypálených sudech z bílého dubu - vytváří chuť a barvu bohatou a plnou jako pytel zlata. Jemný a osvěžující nápoj Captain Morgan Original Spiced Gold je nejlepší podávat s ledem, colou a plátkem limetky.
Chuť: Bohaté tóny přírodní vanilky, hnědého cukru, sušeného ovoce a hřejivého koření s nádechem dubu se snoubí v dokonalé rovnováze s hladkým závěrem.
Kapitánův příkaz: pijte zodpovědně!
Před lety to byla pro kapitána na sedmi mořích suchá práce: On a jeho pestrá posádka šviháckých bukanýrů vytvořili figurku kapitánovy flotily - a zrodilo se originální kořeněné zlato. A od té doby se Kapitán a jeho posádka nikdy neohlédli zpět.
14,13
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Viz štítek
- Alergeny
- BarvivaŽádné
- Hmotnost
- 1200 g
- Obsah alkoholu
- 35 % vol.
- Potravinářský podnik
- Diageo Deutschland GmbHReeperbahn 120359 HamburgDeutschland
- Prodejní název
- Pálenka na bázi rumu s kořením a přírodními příchutěmi
- Výrobce
- Captain Morgan
- Země původu
- Jamajka
- Číslo produktu
- KA
- Kód EAN
- 5000299223017
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Viz štítek
- Alergeny
- BarvivaŽádné
- Hmotnost
- 1200 g
- Obsah alkoholu
- 35 % vol.
- Potravinářský podnik
- Diageo Deutschland GmbHReeperbahn 120359 HamburgDeutschland
- Prodejní název
- Pálenka na bázi rumu s kořením a přírodními příchutěmi
- Výrobce
- Captain Morgan
- Země původu
- Jamajka
- Číslo produktu
- KA
- Kód EAN
- 5000299223017
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
768,69 Kč/1l
538,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johnnie Walker Red Label, 0,7 l, Míchaná, Skotsko, 40%
1 023,39 Kč/1l
716,37 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Ficken Liquors 15% obj. 20x0,02l
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Yogurette jahodová mléčná čokoláda s jahodovým krémem 300g
641,50 Kč/1kg
192,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aperol Aperitivo z Itálie ovocný hořký bylinný likér 700ml
692,94 Kč/1l
525,47 Kč
-40,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
485,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ouzo 12 Anýzový likér s řeckými semínky a nejlepšími bylinami 700ml
665,69 Kč/1l
504,86 Kč
-38,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
465,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml
1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sierra Tequila Reposado (1 x 0,7 l)
596,99 Kč/1l
462,43 Kč
-44,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,89 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Puschkin Vodka 37,5 % Vol. 700ml
433,36 Kč/1l
303,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
493,07 Kč/1l
345,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sheridan's Coffee Layered Liqueur Original 0,5 l
1 319,44 Kč/1l
659,72 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Captain Morgan Spiced Gold 35% vol. 0,5 L
1 276 619,94 Kč/1l
638,31 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Havana Club Añejo 3 Años | 40 % obj. | 0,7 l
719,90 Kč/1l
557,63 Kč
-53,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,93 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Captain Morgan Spiced Gold 35 % obj. 1000ml
696,07 Kč/1l
696,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originální fíkový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Grant's The Family Reserve Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
1 007,20 Kč/1l
705,04 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l
674,80 Kč/1l
472,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Lubelski Geist, objem 500 ml
1 750,00 Kč/1l
875,00 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Bifi Carazza Pizza Snack plněná pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
757,75 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Korn 32% 700ml
377,17 Kč/1l
264,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Domkellerstolz bílé EG víno 9,5 % 1000ml
64,89 Kč/1l
64,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Aperol Aperitif | 11 % obj. | 0,7 l
1 241,01 Kč/1l
868,71 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Bacardi Razz Rum a přírodní malinová příchuť Flasche 700ml
1 028,79 Kč/1l
720,15 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
745,46 Kč/1kg
1 069,74 Kč
Prodejce: somnia24

Havana Club Añejo 3 Años White Rum, Bílý rum, 3 roky, alkohol, alkohol, láhev, 40 %, 1 l, 70553400
596,16 Kč/1l
596,16 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Martini Rosso Vermut 1 litr
474,64 Kč/1l
474,64 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%9% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
9%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. července 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Poměr cena/výkon, kvalita
Super ingredience, zejména pokud na to musíte dávat pozor, tedy poměr cena/výkon super, na mnoho věcí k použití dezertů, sladkostí, koktejlů, pečení, zmrzliny, nebo k pití s radostí vypnout časy,
Ohodnoceno dne 25. května 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Online objednávka
Vynikající a super rychlé dodání. Díky tomu je online nakupování zábavné. Pokračujte v dobré práci REAL
Ohodnoceno dne 26. června 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Děkuji, s radostí ještě jednou
Ještě jednou děkuji !!!
Ohodnoceno dne 27. ledna 2016 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
TOP!
Nejlepší P/L, jaký jsem kdy viděl!!!!!!!!!!!!
Ohodnoceno dne 30. listopadu 2018 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Captain Morgan
Velmi příjemné
Ohodnoceno dne 5. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Správně
tak akorát. chutná dobře, ať je to jakkoli, ale musí to být v pohodě.
Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rum Vacilón Añejo 3 roky SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45 065,86 Kč
Prodejce: Cubata
10 729,97 Kč/1l

Rum Vacillon Bundle V1
37 335,05 Kč
Prodejce: Cubata
13 333,95 Kč/1l

Rum Treasure Island Extra Añejo
10 469,83 Kč
Prodejce: Cubata
14 956,90 Kč/1l

Ron Vacilón Añejo 3 Años



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
8 335,35 Kč
Prodejce: Cubata
11 907,64 Kč/1l

Rum Mulata Special Reserve Añejo 25 let
6 939,47 Kč
Prodejce: Cubata
9 913,53 Kč/1l

Rum Cubay Extra Añejo 1870
6 282,04 Kč
Prodejce: Cubata
8 974,34 Kč/1l

Rum Vacilón Añejo 5 let SIX PACK
2 496,89 Kč
Prodejce: Cubata
594,50 Kč/1l

Rum Mulata Añejo 5 let SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 234,02 Kč
Prodejce: Cubata
531,91 Kč/1l

Ron Cubay Añejo SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 156,05 Kč
Prodejce: Cubata
513,35 Kč/1l

Kopie Elixir de Mulata SIX PACK #1
2 290,35 Kč
Prodejce: Cubata
545,32 Kč/1l

Rum Mulata Añejo 7 Years SIX PACK



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
2 356,71 Kč
Prodejce: Cubata
561,12 Kč/1l

Rum Perla del Norte Añejo SIX PACK
2 103,02 Kč
Prodejce: Cubata
500,72 Kč/1l

Cubay Elixir 33 SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 905,80 Kč
Prodejce: Cubata
453,76 Kč/1l

Ron Matusalem Gran Reserva 15 (3 x 0,7l)
3 977,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 893,92 Kč/1l

Ron Mulata Añejo 3 Años SIX PACK



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(55)Počet hodnocení: 55
1 708,09 Kč
Prodejce: Cubata
406,69 Kč/1l

Ron Perla del Norte Carta Blanca SIX PACK
1 643,56 Kč
Prodejce: Cubata
391,32 Kč/1l

Don Papa 7 Rum 40 % Vol.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
2 069,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 956,13 Kč/1l

Ron Vigia Gran Reserva 18 Años



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 460,70 Kč
Prodejce: Cubata
2 086,71 Kč/1l

Ron Barcelo Imperial Rum (3 x 0,7 l)
3 170,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 509,64 Kč/1l

Rum Mulata Añejo 15 Years EDITION



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 436,59 Kč
Prodejce: Cubata
2 052,27 Kč/1l