4,5



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Chartreuse zelený 55% bylinný likér3 033,50 Kč/1l
2 497,49 Kč
-374,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 123,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Krugmann spark plug liqueur shot s příchutí vodky energy 2cl 12 kusů1 923,29 Kč/1l
461,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Stichpimpuli Bockforcelorum bylinný likér s jemnou třešňovou příchutí 700ml709,79 Kč/1l
496,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hemmeter Angostura Bitter | 48 % ABV | 0,2 l3 966,85 Kč/1l
933,12 Kč
-139,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
793,37 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Unicum bylinný likér | 40 % obj. | 0,7 l
687 971,45 Kč/1l
481,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Grand Marnier Cordon Rouge Cognac & Orange Liqueur 40% obj. 700ml
1 368,04 Kč/1l
957,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cointreau 40% 350ml
1 066,26 Kč/1l
373,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bols Apricot Brandy 24%
517,19 Kč/1l
362,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Peter Heering Cherryliqueur 24% 0,7L
1 415 842,91 Kč/1l
1 285,64 Kč
-294,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
991,09 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Killepitsch bylinný likér, 1 balení
1 089,80 Kč/1l
762,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister 33% 700 MLT
757,60 Kč/1l
530,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Eckes Edelkirsch nefalšovaný ovocný likér višně 500ml
510,02 Kč/1l
255,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Originální bylinný likér Radeberger Tradiční bylinný likér 700ml
632,20 Kč/1l
442,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L mini-lahviček 15% obj.
4 976,17 Kč/1l
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Luxardo Maraschino Liqueur 0,7L (32% obj.)
1 575,54 Kč/1l
1 102,88 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Open Food 4000245034309, 700 ml, 30 g, 17 g
528,61 Kč/1l
370,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Riga Black Balsam 1752 Original Recipe Black CURRANT 30% obj. 0,5l
1 232 639,94 Kč/1l
824,66 Kč
-208,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
616,32 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Escorial zelený 56 %
746,86 Kč/1l
522,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chambord 16,5 % obj.
1 280,82 Kč/1l
640,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Benediktin DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml
BÉNÉDICTINE Liqueur Deo Optimo Maximo je zasvěcen nejvyššímu bohu: nadpřirozený likér a nezbytnost pro každý dobrý bar. K výrobě BÉNÉDICTINE se používá nejméně 27 bylin a koření. Některé z nich se používají již od biblických dob a mnohé se tradičně používají k léčebným účelům. Přísady pocházejí ze všech pěti kontinentů a jejich jediným kritériem výběru je kvalita.
Bacardi GmbH; Hindenburgstrasse 49 D-22297 HamburgDeo Optimo MaximoPalais Benedictine76400 Fecamp - Normandie FrancieBenedictine DOM je jemný bylinný likér s obsahem alkoholu 40 % objemových, který má svůj původ ve starém klášterním receptu benediktinského řádu ze 16. století.
Celkem 27 různých bylin a koření dodává této tmavé, jantarově zbarvené likérové specialitě kořeněnou, lehce nasládlou chuť.
Citron, meduňka a jemná chuť máty peprné se snoubí s hřejivými tóny vanilky, myrhy a muškátového květu, stejně jako muškátového oříšku, koriandru, šafránu a čaje.
Bylinný likér Dom Bénédictine z Francie s obsahem 40 % alkoholu.
Popis: .
Pro více informací o Dom Bénédictine 0,7l z kategorie likérů využijte nebo nám zavolejte v otevírací době. Váš specializovaný prodejce lihovin.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Viz štítek
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1460 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Bacardi GmbHHindenburgstraße 49, 22297 Hamburg
- Prodejní název
- Benediktin DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml
- Výrobce
- Dom Bénédictine
- Země původu
- Francie
- Číslo produktu
- 97256-01
- Kód EAN
- 3035551511009
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Viz štítek
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1460 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Bacardi GmbHHindenburgstraße 49, 22297 Hamburg
- Prodejní název
- Benediktin DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml
- Výrobce
- Dom Bénédictine
- Země původu
- Francie
- Číslo produktu
- 97256-01
- Kód EAN
- 3035551511009
K tomu se hodí také

Stichpimpuli Bockforcelorum bylinný likér s jemnou třešňovou příchutí 700ml
709,79 Kč/1l
496,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Killepitsch bylinný likér, 1 balení
1 089,80 Kč/1l
762,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Peter Heering Cherryliqueur 24% 0,7L
1 415 842,91 Kč/1l
1 285,64 Kč
-294,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
991,09 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litruJednorázové
138,31 Kč/1l
96,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Angostura Orange Bitters 28% obj. 0,1l
6 370,50 Kč/1l
637,05 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Cointreau 40% 350ml
1 066,26 Kč/1l
373,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Grand Marnier Cordon Rouge Cognac & Orange Liqueur 40% obj. 700ml
1 368,04 Kč/1l
957,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Campari Bitter Italský aromatický bylinný likér 700ml
892,70 Kč/1l
624,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bols Apricot Brandy 24%
517,19 Kč/1l
362,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Angostura Aromatic Bitters 44,7% obj. 0,2l
5 759,95 Kč/1l
1 151,99 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Kuhns Drinking Pleasure Liqueur Galliano Vanilla Liqueur 0,5l, alk. 30 % obj
2 180 559,90 Kč/1l
1 090,28 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Unicum bylinný likér | 40 % obj. | 0,7 l
687 971,45 Kč/1l
481,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Kávový likér Kahlua s tóny karamelu a vanilky 700ml
940,50 Kč/1l
658,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Johns Grenadine, skleněná láhev, ovocná, sladká, klasická, jemná, 700 mlJednorázové
217,89 Kč/1l
152,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gordon's London Dry Gin | 37,5 % obj. | 0,7 l
521,10 Kč/1l
364,77 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Kuyper Peachtree, Broskev, 20%
882,56 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Sierra Tequila Reposado (1 x 0,7 l)
596,99 Kč/1l
462,43 Kč
-44,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,89 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
2 051,71 Kč/1l
1 436,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Eckes Edelkirsch nefalšovaný ovocný likér višně 500ml
510,02 Kč/1l
255,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Luxardo Maraschino Liqueur 0,7L (32% obj.)
1 575,54 Kč/1l
1 102,88 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

O'Donnell Moonshine Hard Nut 25% obj. (1x0,7l láhev)
3 407 914,41 Kč/1l
2 385,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

Originální bylinný likér Radeberger Tradiční bylinný likér 700ml
632,20 Kč/1l
442,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chartreuse zelený 55% bylinný likér
3 033,50 Kč/1l
2 497,49 Kč
-374,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 123,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Chambord 16,5 % obj.
1 280,82 Kč/1l
640,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Melounový likér Bowls 17% obj. 0,7l
1 118 714,33 Kč/1l
783,10 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

St. Germain likér z černého bezu 20% obj. 0,7l
2 701 457,24 Kč/1l
1 891,02 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Slyrs Single Malt Whisky Classic v dárkovém balení z Německa | 43 % obj. | 0,7 l
7 390,46 Kč/1l
5 173,32 Kč
Prodejce: Store-Germany

Woodford Reserve Kentucky Straight Rye Whiskey mit RITZENHOFF Nosing Glas | 45,2 % obj. | 0,7 l
2 800,37 Kč/1l
1 960,26 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
77% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
77%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%8% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
8%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi chutný bylinný likér
Objednala jsem si ho již několikrát a vždy mi chutnal. Asi před 35 lety jsme byli v Normandii, přímo u výrobce likéru. Místem výroby je zámek a legenda praví, že tento likér má být kouzelným nápojem Asterixe a Obelixe - dovedu si to dobře představit.
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní!
Bénédictine je můj oblíbený likér. A konečně jsem našla spolehlivého dodavatele v Německu. Velmi rychlé dodání, perfektně zabaleno. Pět hvězdiček ode mě!
Ohodnoceno dne 9. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobře chráněné a zabalené
Tuto lahodnou pochoutku jsem objevil v lihovaru, kde se likér vyrábí.
Ohodnoceno dne 22. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno skvělé, rád znovu.
Chutná velmi chutně.
Ohodnoceno dne 7. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Superpumaprima
Rychlé dodání, dobrá cena. Vřele doporučuji. Děkuji, s pozdravem
Ohodnoceno dne 7. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jak je popsáno
Dobrý a příznivý
Ohodnoceno dne 26. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dom Benediktin
Je mi známý a chutná dobře!
Ohodnoceno dne 24. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vždy rád
Skvělý produkt
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
229,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
958,13 Kč/1l

Chartreuse zelený 55% bylinný likér



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 497,49 Kč
-374,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 123,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 033,50 Kč/1l
![Obrázek produktu pro Jägermeister likér Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f38527790e72c82228c4a0179424b21f.webp)
Jägermeister likér Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje siřičitany]



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 681,50 Kč
-401,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 279,86 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 302,78 Kč/1l

Little Coward Magic Mango Premium Liqueur The Party Shot 12er



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,83 Kč/1l

Jägermeister likér s 56 různými bylinami 3000ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 637,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
879,17 Kč/1l

Little Coward Coco Biscuit Premium Liqueur The Party Shot 12er



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,83 Kč/1l

Krugmann spark plug liqueur shot s příchutí vodky energy 2cl 12 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
461,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 923,29 Kč/1l

Berentzen Minis Party, sada 6 lahviček, objem 20 x 20 ml
394,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
986,32 Kč/1l

Krugmann Schöne Möpse krémový likér shot s ananasem a kokosem 2cl 8 kusů



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
279,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 744,31 Kč/1l

Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
472,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed
674,80 Kč/1l

Jägermeister bylinný likér s pomerančem – sicilské pomeranče, 24 x 0,04 l
941,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
981,06 Kč/1l

Berliner Luft peprmintový likér 18% obj. 3000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 527,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
509,14 Kč/1l

Originální vikingská medovina Nydam medový likér Originál ze země Vikingů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
501,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 002,44 Kč/1l

Little Coward The Original Premium Liqueur Party Shot Big Box 60s



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 151,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
959,43 Kč/1l

Schladerer Gretchen Sour Cherry Gin
869,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 242,80 Kč/1l

Little Coward Cherry Banana Premium Liqueur The Party Shot 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
272,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
544,14 Kč/1l

Benediktin DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
790,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 129,09 Kč/1l

Naschkätzchen jahoda s jogurtem a ovocnou příchutí 750ml 6-pack
768,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
170,76 Kč/1l

Averna Amaro Siciliano s hořkosladkou chutí 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
660,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
660,70 Kč/1l

Bacardi Tails Classic Mojito 14,9% obj. 1000ml
701,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,46 Kč/1l