5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ron Barcelo Imperial Rum (3 x 0,7 l)1 509,64 Kč/1l
3 170,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Stroh 80º 1L1 936,91 Kč/1l
2 278,28 Kč
-341,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 936,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Stroh Original Austria Inländer-Rum 80,00 % 0,70 litru2 516,37 Kč/1l
2 071,86 Kč
-310,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 761,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Ron Matusalem Gran Reserva 15 (3 x 0,7l)1 893,92 Kč/1l
3 977,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Stroh 80 Original Austria Inländer Rum 80% obj. 0,7l
1 436 357,19 Kč/1l
1 005,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Open Food 4003310014244, 700 ml, 298 kcal
706,16 Kč/1l
494,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Baroko Rum tmavé jemné ovocné chuti 40 obj.
1 923,01 Kč/1l
1 346,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Asmussen Rum Original s jamajským rumem i pro horké nápoje 700ml
473,07 Kč/1l
331,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ron Barceló Imperial Dominicano Aged Rum v dárkovém balení Dominikánská republika | 38 % obj. | 0,7 l
892,86 Kč/1l
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

XO Rum Seasoning 0,7l, alk. 40 % obj., barbadoský rum
2 574,60 Kč/1l
1 930,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Prinz Rum Coconut 500ml
925,94 Kč/1l
462,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Clasico Salted Caramel 30% 0,5
500,00 Kč/1l
250,00 Kč
Prodejce: PremierWinesSpirits

Pott Rum pravý zámořský rum nejvyšší kvality a zralosti 700ml
584,97 Kč/1l
409,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hartls Jagertee 40
568,45 Kč/1l
568,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pampero Anniversary 40%
1 500,13 Kč/1l
1 050,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brugal Anejo Superior | 38 % obj. | 0,7 l
3 066,56 Kč/1l
2 146,59 Kč
Prodejce: Store-Germany

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 700ml
700,83 Kč/1l
490,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MAJAWI Spiced Rum 35% 700ml
635,79 Kč/1l
445,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Spiced 35 % obj.
734,21 Kč/1l
1 101,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Stroh Original 80 % - lihovina s barvivem - Výrobce/dovozce: Borco-Marken-Import- Matthiesen GmbH & CO.KG Winsbergring 12-22, 22525 Hamburg 1er Pack
- Objem
- 1 l
- Alergeny
- Žádné
- Obsah alkoholu
- 80 % vol.
- Potravinářský podnik
- Borco-Marken-Import- Matthiesen GmbH & CO.KGWinsbergring 12-22, 22525 Hamburg
- Prodejní název
- Duch s barvami
- Výrobce
- Sonstige Verlage
- Číslo produktu
- 17108
- Kód EAN
- 9001700090378
- Objem
- 1 l
- Alergeny
- Žádné
- Obsah alkoholu
- 80 % vol.
- Potravinářský podnik
- Borco-Marken-Import- Matthiesen GmbH & CO.KGWinsbergring 12-22, 22525 Hamburg
- Prodejní název
- Duch s barvami
- Výrobce
- Sonstige Verlage
- Číslo produktu
- 17108
- Kód EAN
- 9001700090378
K tomu se hodí také

Stroh 80º 1L
1 936,91 Kč/1l
2 278,28 Kč
-341,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 936,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Prince Old Apricot 1000ml
1 047,72 Kč/1l
1 047,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Small Batch Rum 7 let | 40 % obj. | 0,7 l
3 927,65 Kč/1l
3 259,67 Kč
-313,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 945,74 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Hendricks Gin destilovaný a lahvovaný ve Skotsku | 44 % obj. | 0,7 l
1 343,53 Kč/1l
940,47 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bombay SAPPHIRE London Dry Gin 40% obj. 0,7l
3 407,91 Kč/1l
2 385,54 Kč
Prodejce: Store-Germany

Don Papa Sherry Cask 0,7 litru
4 571 428,73 Kč/1l
3 200,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Feandrea škrabadlo 206 cm, XXL, s 13 škrabadly, 2 plošinky světle šedá
1 857,99 Kč
-46,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 811,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Don Papa Baroko Rum tmavé jemné ovocné chuti 40 obj.
1 923,01 Kč/1l
1 346,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nordzucker Sweet Family cukr bochník v jednom kuse 250g
240,56 Kč/1kg
60,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Asmussen Rum Original s jamajským rumem i pro horké nápoje 700ml
473,07 Kč/1l
331,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sierra Tequila Reposado (1 x 0,7 l)
596,99 Kč/1l
462,43 Kč
-44,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,89 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Open Food 4003310014244, 700 ml, 298 kcal
706,16 Kč/1l
494,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sláma Jagertee 40 %
1 095,60 Kč/1l
547,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ron Barceló Imperial Dominicano Aged Rum v dárkovém balení Dominikánská republika | 38 % obj. | 0,7 l
892,86 Kč/1l
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prinz Rum Coconut 500ml
925,94 Kč/1l
462,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Stroh 80 Original Austria Inländer Rum 80% obj. 0,7l
1 436 357,19 Kč/1l
1 005,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pott Rum pravý zámořský rum nejvyšší kvality a zralosti 700ml
584,97 Kč/1l
409,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Botucal Reserva Exclusiva Rum Venezuela | 40 % obj. | 0,7 l
1 424,64 Kč/1l
1 103,53 Kč
-106,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
997,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

XO Rum Seasoning 0,7l, alk. 40 % obj., barbadoský rum
2 574,60 Kč/1l
1 930,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 700ml
700,83 Kč/1l
490,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Absint Tabu 55% 700ml
1 245 757,19 Kč/1l
872,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Disaronno Originale Amaretto Likör Italien | 28 % obj. | 0,7 l
657,23 Kč/1l
460,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed

SeaWolf Spiced Rum 35% obj.
1 355,82 Kč/1l
677,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Single Barrel Select, 0,75 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná lahev, 47%
1 799,24 Kč/1l
1 259,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brugal Anejo Superior | 38 % obj. | 0,7 l
3 066,56 Kč/1l
2 146,59 Kč
Prodejce: Store-Germany

Pampero Anniversary 40%
1 500,13 Kč/1l
1 050,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ron Zacapa Centenario Sistema 23 Solera Gran Reserva Guatemala | 40 % obj. | 0,7 l
3 080,03 Kč/1l
2 156,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
strohrum
dobrý a příznivý
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rum Vacilón Añejo 3 roky SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
45 065,86 Kč
Prodejce: Cubata
10 729,97 Kč/1l

Rum Vacillon Bundle V1
37 335,05 Kč
Prodejce: Cubata
13 333,95 Kč/1l

Rum Treasure Island Extra Añejo
10 469,83 Kč
Prodejce: Cubata
14 956,90 Kč/1l

Ron Vacilón Añejo 3 Años



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
8 335,35 Kč
Prodejce: Cubata
11 907,64 Kč/1l

Rum Mulata Special Reserve Añejo 25 let
6 939,47 Kč
Prodejce: Cubata
9 913,53 Kč/1l

Rum Cubay Extra Añejo 1870
6 282,04 Kč
Prodejce: Cubata
8 974,34 Kč/1l

Rum Vacilón Añejo 5 let SIX PACK
2 496,89 Kč
Prodejce: Cubata
594,50 Kč/1l

Rum Mulata Añejo 5 let SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 234,02 Kč
Prodejce: Cubata
531,91 Kč/1l

Ron Cubay Añejo SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 156,05 Kč
Prodejce: Cubata
513,35 Kč/1l

Kopie Elixir de Mulata SIX PACK #1
2 290,35 Kč
Prodejce: Cubata
545,32 Kč/1l

Rum Mulata Añejo 7 Years SIX PACK



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
2 356,71 Kč
Prodejce: Cubata
561,12 Kč/1l

Rum Perla del Norte Añejo SIX PACK
2 103,02 Kč
Prodejce: Cubata
500,72 Kč/1l

Cubay Elixir 33 SIX PACK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 905,80 Kč
Prodejce: Cubata
453,76 Kč/1l

Ron Barcelo Imperial Rum (3 x 0,7 l)
3 170,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 509,64 Kč/1l

Ron Mulata Añejo 3 Años SIX PACK



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(55)Počet hodnocení: 55
1 708,09 Kč
Prodejce: Cubata
406,69 Kč/1l

Ron Matusalem Gran Reserva 15 (3 x 0,7l)
3 977,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 893,92 Kč/1l

Don Papa 7 Rum 40 % Vol.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
2 069,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 956,13 Kč/1l

Ron Perla del Norte Carta Blanca SIX PACK
1 643,56 Kč
Prodejce: Cubata
391,32 Kč/1l

Ron Zacapa Centenario Sistema 23 Solera Gran Reserva Guatemala | 40 % obj. | 0,7 l



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(21)Počet hodnocení: 21
2 156,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 080,03 Kč/1l

Rum z Kolumbie Batch Nr. 4 La Maison du Rhum Farbe Mahagoni 700ml
2 647,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 781,69 Kč/1l