5,0



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Gautier Cognac XO 40 % 0,70 l.9 533,61 Kč/1l
7 849,57 Kč
-1 176,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 673,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Koňak Meukow XO 40 % obj5 435,26 Kč/1l
3 804,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Metaxa 7 Stars 40 % 0,70 litru2 894,06 Kč/1l
2 382,82 Kč
-356,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 025,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Metaxa Grande Fine Brandy Řecká brandy v bílé karafě (1 x 0,7 l)3 277,04 Kč/1l
2 293,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metaxa 5 hvězdiček 38 %
762,53 Kč/1l
533,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Asbach Uralt brandy z Rüdesheimu u Rýna | 36 % obj. | 0,7 l
1 352,34 Kč/1l
946,64 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Osborne Veterano Spiritus Classic Spiritus de Jerez 700 ml
694,06 Kč/1l
485,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Asbach Uralt 0,7l, alk. 36 % obj
1 428,79 Kč/1l
1 000,15 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Martell VS Single Distillery, 0,7 l, Koňak, Francie, 40%
2 141,21 Kč/1l
1 940,47 Kč
-441,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 498,85 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Remy Martin VSOP Cognac, Jemné šampaňské, Spirituose, Alkohol, 40%, 0,7 l
2 121 142,93 Kč/1l
1 484,80 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Metaxa Private RESERVE, 40 %, objem 0,70 litru.
4 487,13 Kč/1l
3 140,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Chantre 36% obj. 700ml
465,39 Kč/1l
325,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Courvoisier VS Cognac 40 % obj. alkoholu, 0,7 l
3 071,96 Kč/1l
2 150,37 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Open Food 4012429001144, 700 ml, 159 kcal
359,69 Kč/1l
251,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chantre Cuvee Rouge 700ml
461,21 Kč/1l
322,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mariacron brandy 36 % 700ml
456,67 Kč/1l
319,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metaxa 5 hvězdiček, 38 %, objem 0,70 litru
1 342,53 Kč/1l
939,77 Kč
Prodejce: italia-genuss

Metaxa 5 Stars Greek Orange 38 % obj. alkoholu, 0,7 l
1 169 071,47 Kč/1l
818,35 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Mariacron brandy 36 procent bohatý chuťový zážitek 3000ml
574,60 Kč/1l
1 723,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dujardin Imperial 36%
498,83 Kč/1l
349,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dům Metaxa nemá mistra destilátora ani mistra míchače. Místo toho má Metaxa Master Konstantinos Raptis. Je teprve pátým mistrem od založení společnosti Metaxa. Konstantinos Raptis potřebuje vášeň i inspiraci. Stejně jako on snoubí ingredience pro METAXU, tak i Metaxa Master kombinuje staré s novým. Jeho úkolem je zachovat tradici a styl značky METAXA a zároveň vytvářet nové produkty, jako je METAXA 12 STARS nebo METAXA Angels' Treasure. Konstantinos Raptis nejprve vybírá muškátová vína ze Samosu. Vybírá je na základě jejich aromatické koncentrace a intenzity. Poté vybírá jemné vinné destiláty na základě jejich charakteru a elegance. Muškátová vína a destiláty zrají odděleně v dubových sudech, dokud se nerozhodne, že jsou připraveny ke smíchání. Závěrečnou tečku dodává buket středomořských bylin.
Spyros Metaxa vytvořil tento jedinečný speciální destilát v roce 1888. Počet hvězdiček udává počet let zrání.
Vyzkoušejte jedinečnou chuť samoského muškátového vína, zrajících vinných destilátů a středomořských rostlin pro intenzivní jemnost.
Vůně: zralá broskev, švestka a sušené květiny
Chuť: kulatá s plným tělem. Sladké zralé ovoce a karamel
Závěr: dlouhotrvající a velkorysý, s ovocným závěrem
Metaxa z Řecka s 40 promile alkoholu.
Popis: .
Pro více informací o produktu Metaxa 7* 0,7l z kategorie brandy využijte nebo nám zavolejte během otevírací doby. Váš prodejce lihovin.
Metaxa 7 Stern 40% - řecký destilát - Výrobce: Eggers & Franke GmbH Konsul-Smidt-Straße 8 J, 28217 Bremen - 1er Pack
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Žádné složky nepodléhají deklaraci.
- Alergeny
- ŽádnéOxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 1200 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Eggers & Franke GmbHKonsul-Smidt-Straße 8 J, 28217 Bremen
- Prodejní název
- Řecký duch
- Výrobce
- Metaxa
- Země původu
- Řecko
- Číslo produktu
- 18396
- Kód EAN
- 52027951300225202795130053
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Žádné složky nepodléhají deklaraci.
- Alergeny
- ŽádnéOxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 1200 g
- Obsah alkoholu
- 40 % vol.
- Potravinářský podnik
- Eggers & Franke GmbHKonsul-Smidt-Straße 8 J, 28217 Bremen
- Prodejní název
- Řecký duch
- Výrobce
- Metaxa
- Země původu
- Řecko
- Číslo produktu
- 18396
- Kód EAN
- 52027951300225202795130053
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Vecchia Romagna Eticchetta Nera Brandy se sladkým kořením 750ml
833,87 Kč/1l
583,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metaxa 5 hvězdiček 38 %
762,53 Kč/1l
533,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Asbach Uralt brandy z Rüdesheimu u Rýna | 36 % obj. | 0,7 l
1 352,34 Kč/1l
946,64 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ramazotti Amaro jemný italský polotekutý bylinný likér 700ml
748,59 Kč/1l
524,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johnnie Walker Red Label, 0,7 l, Míchaná, Skotsko, 40%
1 023,39 Kč/1l
716,37 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
302,30 Kč
Prodejce: eu-bay_de

LED hvězdy měsíce světlo záclona záclona víla světla 8 režimů osvětlení vnitřní dekorace, vícebarevné
674,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Ron Barceló Imperial Dominicano Aged Rum v dárkovém balení Dominikánská republika | 38 % obj. | 0,7 l
892,86 Kč/1l
625,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
493,07 Kč/1l
345,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
2 051,71 Kč/1l
1 436,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Johnnie Walker Blue Label, 0,7 l, Skotsko, 40%
6 862,30 Kč/1l
5 098,61 Kč
-295,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 803,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Jack Daniel's Single Barrel Select, 0,75 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná lahev, 47%
1 799,24 Kč/1l
1 259,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Chivas Regal Regal 12, 0,7 l, Míchaná, 12 rok/roky, 40%
1 417,50 Kč/1l
992,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotwild Dornfelder sladké kořeněné červené víno Rheinhessen 750ml
135,15 Kč/1l
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metaxa Grande Fine Brandy Řecká brandy v bílé karafě (1 x 0,7 l)
3 277,04 Kč/1l
2 293,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metaxa 7-Sterne Amphora 40 % obj. alkoholu, 0,7 l
2 436,84 Kč/1l
1 705,79 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

ICY BOX IB-5251, Plast, Černá, Čína, 147 mm, 175 mm, 40 mm
7 205,30 Kč/1kg
828,61 Kč
Prodejce: velmontask

HI 70352 LED solární lampy Bubbles 6 s možností změny barvy sada 6 kusů
199,00 Kč
Prodejce: Tradior

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Sheridan's Coffee Layered Liqueur Original 0,5 l
1 319,44 Kč/1l
659,72 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml
1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TZS First Austria Infrarot Keramik-Herdplatte | ALLE Topfarten | Einzelkochplatte 17,5 cm | Kochfeld für Umzug, Camping, Ferienwohnung - schnelles Aufheizen & stufenlose Einstellung - Kontrollleuchte **
Použité
800,49 Kč
Prodejce: HaWaKo

STORCK Knoppers 4.7156.4, Snack bars, Ořechy, 200 g, 2301 kJ, 551 kcal, CE
679,85 Kč/1kg
135,97 Kč
Prodejce: VISO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krásná láhev jako dárek mega
Láhev přišla se dvěma mini lahvičkami světlé a tmavé plus sladká tvarovaná sklenice příjemce se opravdu líbila.
Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné řecké
Skvělý nápoj pro milovníky brandy. Chutná nesrovnatelně lépe. Vynikající také s fíky.
Ohodnoceno dne 29. března 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
To je v pořádku.
Všechno je v pořádku. Rychlé dodání.
Ohodnoceno dne 25. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Koňak Meukow XO 40 % obj
3 804,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
5 435,26 Kč/1l

Mariacron brandy 36 procent bohatý chuťový zážitek 3000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 723,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
574,60 Kč/1l

Metaxa Grande Fine Brandy Řecká brandy v bílé karafě (1 x 0,7 l)



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 293,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 277,04 Kč/1l

Metaxa 7 hvězdiček 40%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
663,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
947,67 Kč/1l

Osborne Veterano Spiritus Classic Spiritus de Jerez 700 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
485,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
694,06 Kč/1l

Mariacron brandy 36 % 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
319,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
456,67 Kč/1l

Chantre 36% 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
478,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,40 Kč/1l

Mariacron brandy 36 % obj. 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
477,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
477,25 Kč/1l

Open Food 4012429001144, 700 ml, 159 kcal



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
251,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
359,69 Kč/1l

Metaxa 5 hvězdiček 38 %



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
533,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
762,53 Kč/1l

Chantre Cuvee Rouge 700ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
322,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
461,21 Kč/1l

Chantre 36% obj. 700ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
325,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
465,39 Kč/1l

Chantre 36 % obj. 350ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
201,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
575,20 Kč/1l

Mariacron brandy 36% obj. 350ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
188,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
538,66 Kč/1l

Springer Urvater 28% Vol.



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
371,70 Kč/1l

Dujardin Imperial 36%
349,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
498,83 Kč/1l