4,5



Na základě 4 hodnocení
Už jen 5 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Jack Daniels Old No.7 Tennessee Whiskey Magnumflasche 3000ml1 135,33 Kč/1l
3 406,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Jack Daniel's Single Barrel Select, 0,75 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná lahev, 47%1 799,24 Kč/1l
1 259,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Auchentoshan 12letá jednosladová skotská whisky láhev 700ml1 701,80 Kč/1l
1 191,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Teeling Single Malt Irish Whisky 46%1 833,89 Kč/1l
1 283,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Likér Jack Daniel's Tennessee Fire Cinnamon Spice 700 ml
937,84 Kč/1l
656,49 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jack Daniel's Gentlemen Jack, 0,75 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná lahev, 42%
2 316,00 Kč/1l
1 906,79 Kč
-285,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 621,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Jack Daniel's Tennessee Apple Liquer USA | 35 % obj. | 0,7 l
860,36 Kč/1l
602,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
768,69 Kč/1l
538,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chivas Regal Regal 12, 0,7 l, Míchaná, 12 rok/roky, 40%
1 417,50 Kč/1l
992,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johnnie Walker Red Label, 0,7 l, Míchaná, Skotsko, 40%
1 019,79 Kč/1l
713,85 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Miniatura Jack Daniel's 5 cl, balení 120 ks. Whisky cl %
3 223,00 Kč/1l
161,15 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jack Daniels Gentlemans Jack Tennessee Whisky doppelt filtrovaná 700ml
1 262,31 Kč/1l
883,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ballantine’s Finest, 0,7 l, Míchaná, Skotsko, 40%
884,90 Kč/1l
619,43 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Johnnie Walker Black Label Blended Scotch Whisky 12 let 700ml
1 360,44 Kč/1l
952,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johnnie Walker Blue Label, 0,7 l, Skotsko, 40%
6 862,30 Kč/1l
5 098,61 Kč
-295,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 803,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Glenfiddich 12 Years Single Malt Scotch Whisky v dárkovém balení | 40 % obj. | 0,7 l
1 333,86 Kč/1l
933,70 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jim Beam Apple Bourbon 32,5 % obj.
725,03 Kč/1l
542,67 Kč
-35,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
507,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jim Beam Red Stag, 0,7 l, Bourbon, USA, 40%
2 864,80 Kč/1l
2 358,81 Kč
-353,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 005,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Chivas Regal Royal Salute 21letá blended skotská whisky v dárkovém balení | 40 % obj. | 0,7 l
11 471,29 Kč/1l
8 029,90 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Hlasitost:
- 0,7 l
- Typ whisky:
- Míchaná
- Země původu:
- USA
- Region produkce whisky:
- Tennessee
- Typ dávkovače:
- Skleněná lahev
- Objem alkoholu v sudu:
- Ne
- Množství:
- 1
- Objem alkoholu:
- 35%
Jack Daniel's Honey Whiskey se vyrábí z dokonale vyvážené směsi kukuřice, žita, ječmene a vody. Po destilaci se surová whiskey filtruje přes tři metry silnou vrstvu dřevěného uhlí. Dřevěné uhlí si Jack Daniel vyrábí sám z nejkvalitnějšího dřeva cukrového javoru.
Whiskey se skladuje a zraje v nových a vyzrálých dubových sudech. Délka skladování závisí na testerech. Ti určují barvu, vůni a chuť každé šarže a individuálně rozhodují, kdy je možné whisky stáčet do lahví.
Tato úžasná whisky svádí smysly hned po otevření. Voní po jemném krémovém lesním medu v kombinaci s nádherně sladkým javorovým sirupem a nádechem hořkého dubu. Chuť této jemné kapky je přesvědčivá svými lehkými medovými a karamelovými tóny.
Tato úžasná whisky svádí smysly hned po otevření. Voní po jemném krémovém lesním medu v kombinaci s nádherně sladkým javorovým sirupem a nádechem hořkého dubu. Chuť této jemné kapky je přesvědčivá svými lehkými medovými a karamelovými tóny.
Výrobek není vhodný pro:
- Pro osoby mladší 18 let
- těhotné a kojící ženy
Jack Daniels Tennessee Honey: Spojuje chuť Jack Daniels Original a pravého medu - a přináší tak překvapivý chuťový zážitek.
- Přirozeně sladká a jemná chuť
- Obsah: 0,7 l
- Obsah alkoholu: 35 % obj.
Pokyny pro skladování: Po otevření skladujte na chladném a suchém místě a chraňte před slunečním zářením.
Důležité je zodpovědné zacházení s alkoholem.
Proto prodáváme alkoholické výrobky pouze osobám starším 18 let. Svým nákupem potvrzujete, že jste plnoletí.
Pozor! Nedoporučuje se dětem a těhotným a kojícím ženám.
Tento obsah ani video a jeho obsah prosím neukazujte ani nesdílejte s osobami mladšími 18 let.
Výrobce / Vyrobeno pro:
CAMPARI DEUTSCHLAND GMBH, Adelgundenstraße 7, 80538 Mnichov, Německo
Jack Daniel's Honey byla vytvořena na základě klasické a dobře známé whisky Jack Daniel's Old No. 7 s přídavkem jedinečného medového likéru vyráběného ve stejné palírně. Nabízí nádhernou vůni sladkého medu, čokolády a čokoládových bonbonů. Výjimečně hladký, ale charakteristicky dubově kořeněný závěr s dochutí medové sladkosti zanechává na patře příjemnou vzpomínku. Je ideální jako doplněk k nápojům, nejlépe chutná s několika kostkami ledu.
Objem: 0,7 l, obsah alkoholu: 35 % obj.
Lynchburg v Tennessee má jen něco málo přes 5 000 obyvatel, ale je světově proslulý díky palírně Jack Daniel's. Jack Daniel's, která ročně vyrobí kolem 90 milionů litrů, je nejprodávanější značkou americké whisky na světě. Na rozdíl od amerických palíren a značek whisky, které od 19. století mnohokrát změnily majitele, byla Jack Daniel's prodána pouze jednou. Bratři Motlowové, pravnuci Jacka Daniela, prodali společnost v roce 1956 skupině Brown-Forman.
Jack Daniel's Tennessee Honey kombinuje whisky Tennessee s medem. Lahve obsahují 35 % objemových alkoholu.
Vůně: Sladká a krémová s lehkými obilnými tóny, dubem a nádechem koření.
Chuť: Sladký med s karamelem a kořením, trochu dubu a obilí.
Likér Jack Daniels Tennessee Honey kombinuje klasický Jack Daniels Old No. 7 s hřejivými medovými tóny. Lihovar doporučuje vychutnat si likér z whisky dobře vychlazený na ledu nebo s ním "opravit" čerstvě uvařenou kávu. Ať už horký, nebo studený, vždy příjemné potěšení.
Jack Daniels Tennessee Honey 35% Vol. - Tennessee Whiskey s medovým likérem, s cukrem/y a sladidlem/sladidly - Výrobce: Brown-Forman Deutschland GmbH Dammtorwall 7, 20354 Hamburg 1er Pack
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Viz štítek
- Alergeny
- ŽádnéE150a - Jednoduchý karamel (kulér)
- Hmotnost
- 1020 g
- Obsah alkoholu
- 35 % vol.
- Potravinářský podnik
- Ami Honey Sp. z o.o. Brazylijska 16B/2 03-946 Warszawa
- Prodejní název
- Tennessee whiskey s medovým likérem, s cukrem/sladidlem/sladidly
- Výrobce
- Země původu
- Spojené státy americké
- Číslo produktu
- 16111
- Kód EAN
- 5099873001370
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Viz štítek
- Alergeny
- ŽádnéE150a - Jednoduchý karamel (kulér)
- Hmotnost
- 1020 g
- Obsah alkoholu
- 35 % vol.
- Potravinářský podnik
- Ami Honey Sp. z o.o. Brazylijska 16B/2 03-946 Warszawa
- Prodejní název
- Tennessee whiskey s medovým likérem, s cukrem/sladidlem/sladidly
- Výrobce
- Země původu
- Spojené státy americké
- Číslo produktu
- 16111
- Kód EAN
- 5099873001370
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Jim Beam Bourbon Whiskey 40 % 700ml
768,69 Kč/1l
538,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
943,89 Kč/1l
660,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Jack Daniel's Tennessee Apple Liquer USA | 35 % obj. | 0,7 l
860,36 Kč/1l
602,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Likér Jack Daniel's Tennessee Fire Cinnamon Spice 700 ml
937,84 Kč/1l
656,49 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Bylinný likér Jägermeister | 35 % obj. | 0,7 l
633,06 Kč/1l
443,14 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 214,80 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,40 Kč/1kg
304,63 Kč
Prodejce: somnia24

Bud Spencer Whisky Čokoládové kuličky s náplní z whisky 150g
575,13 Kč/1kg
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Old No. 7, 0,35 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná nádoba, 40%
4 549,20 Kč/1l
1 592,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jack & Jones 5715095182986, Boxerky, Boxerky, Dospělý, Muži, Černá, Jednobarevný
2 034,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Jack Daniel's McLaren Formula 1 Team Edition 2023 40% obj. 0,7l v dárkové krabici
2 219,44 Kč/1l
1 553,61 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johnnie Walker Red Label, 0,7 l, Míchaná, Skotsko, 40%
1 019,79 Kč/1l
713,85 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Jack Daniel's BONDED Tennessee Whiskey Lahvovaná ve vazbě 50% obj. 0,7l
3 077,36 Kč/1l
2 154,15 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Johnnie Walker Blue Label, 0,7 l, Skotsko, 40%
6 862,30 Kč/1l
5 098,61 Kč
-295,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 803,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Johnnie Walker Black Label Blended Scotch Whisky | 40 % obj. | 0,7 l
1 645,70 Kč/1l
1 151,99 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Přikrývka 200x220 zimní přikrývka přikrývka přikrývka na spaní na zimu podzimní přikrývka pro alergiky hypoalergenní mikrovlákno královská velikost 200 x 220 bílá
580,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Jack Daniel's Old No.7 Tennessee Whiskey 40 % obj. alkoholu 10 x 0,05 l
6 370,44 Kč/1l
3 185,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Jack Daniel's Single Barrel Select, 0,75 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná lahev, 47%
1 799,24 Kč/1l
1 259,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jack Daniel's Gentlemen Jack, 0,75 l, Míchaná, USA, Tennessee, Skleněná lahev, 42%
2 316,00 Kč/1l
1 906,79 Kč
-285,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 621,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Absolut Vodka chutná plná a komplexní jemná jemná 4500ml
1 029,33 Kč/1l
4 631,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chivas Regal Regal 12, 0,7 l, Míchaná, 12 rok/roky, 40%
1 417,50 Kč/1l
992,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bacardi Carta Blanca Superior White Rum Puerto Rico | 37,5 % obj. | 0,7 l
769,41 Kč/1l
538,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Three Sixty Vodka 100 Proof
957,47 Kč/1l
670,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Glenfiddich 12 Years Single Malt Scotch Whisky v dárkovém balení | 40 % obj. | 0,7 l
1 333,86 Kč/1l
933,70 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Captain Morgan Spiced Gold Rum 35% 700ml
700,83 Kč/1l
490,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sierra Tequila Reposado (1 x 0,7 l)
596,99 Kč/1l
462,43 Kč
-44,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,89 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Malibu Original, 21%, Španělsko
755,36 Kč/1l
528,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Super roztomilé malé lahvičky
Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Teeling Whiskey 33 Years Old VINTAGE RESERVE COLLECTION Single Malt Irish Whiskey v dřevěné bedýnce 42,9 % 0,70 litru
221 874,15 Kč
-33 238,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
188 636,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
269 480,00 Kč/1l

Kavalan SOLIST Single Malt Vinho Barrique 58,6 % 0,70 l.
24 149,83 Kč
-3 617,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
20 531,99 Kč
Prodejce: AllYouNeed
29 331,41 Kč/1l

Talisker 25 Years Old Single Malt Whisky 45,8% obj. 0,7l v dárkovém balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
18 370,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed
26 243,17 Kč/1l

Yamazaki 18 Year Old Suntory Single Malt Japanese Whisky 700ml
76 411,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
109 159,02 Kč/1l

Teeling Whiskey 12 Years Old REVIVAL Vol. V Irská whiskey 46,00 % 0,70 litru
13 075,24 Kč
-1 958,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
11 116,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed
15 880,51 Kč/1l

Hakushu 18 Jahre Old Suntory Single Malt Whisky Edition 700ml
55 458,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
79 226,50 Kč/1l

Suntory 12259, 0,7 l, Single malt, Japonsko, 12 rok/roky, Skleněná lahev
9 805,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed
14 008,29 Kč/1l

Oban Bay Reserve GAME OF THRONES The Night's Watch Single Malt Collection 43 % 0,70 litru
6 215,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed
8 879,81 Kč/1l

Glengoyne 18letá skotská whisky Highland Single Malt 43 % 0,70 l.
11 263,13 Kč
-5 064,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 198,17 Kč
Prodejce: AllYouNeed
8 854,53 Kč/1l

Johnnie Walker Blue Label, 0,7 l, Skotsko, 40%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
5 098,61 Kč
-295,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 803,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 862,30 Kč/1l

Oban Little Bay Single Malt Scotch Whisky Small Cask 43 % 0,70 litru
5 169,13 Kč
-774,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 394,63 Kč
Prodejce: AllYouNeed
6 278,04 Kč/1l

Teeling Whiskey SINGLE GRAIN Irská whiskey Wine Cask Finish 46,00 % 0,70 litru
3 164,08 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 520,11 Kč/1l
![Obrázek produktu pro Jack Daniels Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey 0,7l (40% obj.)- [Obsahuje siřičitany]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cdca99d9639fb88b0b66ee449f819a6b.webp)
Jack Daniels Gentleman Jack Rare Tennessee Whiskey 0,7l (40% obj.)- [Obsahuje siřičitany]



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 349,26 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 356,09 Kč/1l

The Dalmore 15, 0,7 l, Single malt, Skotsko, 15 rok/roky, 40%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
4 193,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
5 590,69 Kč/1l

Teeling Whiskey SPIRIT OF DUBLIN Irish Poitin Limited Release 52,5 % 0,50 l.
2 814,84 Kč
-421,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 393,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 786,26 Kč/1l

Jack Daniels Old No.7 Tennessee Whiskey Magnumflasche 3000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
3 406,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 135,33 Kč/1l

Jim Beam Red Stag, 0,7 l, Bourbon, USA, 40%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 358,81 Kč
-353,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 005,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed
2 864,80 Kč/1l

Glenmorangie 18 Years Old, 0,7 l, Single malt, Skotsko, 18 rok/roky, Skleněná lahev



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(32)Počet hodnocení: 32
4 812,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
6 874,83 Kč/1l

Blantons Single Barrel Gold Edition Reserve Bourbon Whisky 700ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
4 324,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
6 177,51 Kč/1l

Lagavulin 16 Years Islay Single Malt Scotch Whisky v dárkovém balení | 43 % obj. | 0,7 l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
2 675,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 822,27 Kč/1l