5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mořská vločková sůl citronová 600g Falksalt631,67 Kč/1kg
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg400,43 Kč/1kg
400,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G708,33 Kč/1kg
425,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g704,20 Kč/1kg
422,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sůl s bílým lanýžem, 120 g
3 053,75 Kč/1l
366,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Sůl Sonnenflocken, 200 g
1 752,85 Kč/1kg
350,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Mlýnek na sůl Carmencita Mediterranean 0,36 kg
233,33 Kč/1kg
140,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Sicilská mořská sůl s rozmarýnem a pepřem, 300 g
483,33 Kč/1l
145,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Sůl
2 299,67 Kč/1l
344,95 Kč
Prodejce: GOYU

Escates del Mediterrani Grobe Meersalzkristalle 250g
1 240,00 Kč/1kg
310,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

KALAS Himalájská hrubá sůl, 300gr
453,33 Kč/1kg
136,00 Kč
Prodejce: Katorshop

Sonnentor 00788
892,40 Kč/1kg
133,86 Kč
Prodejce: taleoo

Kořeněná sůl – hranolky, 200 g, balení po 2
485,67 Kč/1kg
194,27 Kč
Prodejce: taleoo

Kořeněná sůl na hranolky130 g SONNENTOR
715,38 Kč/1kg
93,00 Kč
Prodejce: Covitar

Kamis Specialite mlýnek na jodizovanou mořskou sůl 90 G
1 706,78 Kč/1kg
153,61 Kč
Prodejce: Katomix

Halit Salz Brocken, 5 kg
223,97 Kč/1kg
1 119,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

12- Bylinná sůl - šejkr 75g
2 424,80 Kč/1kg
181,86 Kč
Prodejce: VISO

Kala Namak, sůl, 600 g
558,72 Kč/1kg
335,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Šedá mořská sůl z Guerande, 120 g
770,00 Kč/1l
92,40 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Uzená mořská sůl, 150 g
1 323,00 Kč/1l
198,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mlýnek na sůl Montosco Salzmühle XXL – 640 gramů je ideální kuchyňský mlýnek pro všechny, kteří chtějí mít vždy po ruce perfektní množství čerstvě namleté soli. Díky svému impozantnímu objemu 640 gramů máte dostatek soli na měsíce v jednom mlýnku, aniž byste museli neustále doplňovat. Elegantní design se hodí do každého kuchyňského stylu a nastavitelná hrubost mletí vám zaručuje vždy požadovanou texturu – od hrubé mořské soli až po jemnou kuchyňskou sůl.
Vlastnosti
- Extra velký objem 640 gramů pro dlouhodobé používání
- Nastavitelná hrubost mletí pro hrubé nebo jemné krystaly soli
- Ergonomický design pro pohodlné používání u stolu nebo v kuchyni
- Stylový vzhled, který se hodí do každé kuchyně nebo stolního uspořádání
- Snadno se doplňuje hrubou mořskou solí nebo jinými krystaly soli
- Od kvalitní značky Montosco
Specifikace
- Obsah: 640 gramů
- Typ: Mlýnek na sůl
- Velikost: XXL
- Značka: Montosco
- Možnost doplnění: Ano
Často kladené otázky
- Jaký druh soli mohu použít v mlýnku na sůl Montosco XXL? Mlýnek je vhodný pro hrubou mořskou sůl a himálajskou sůl. Nepoužívejte v mlýnku jemnou kuchyňskou sůl, protože by mohla ucpat mechanismus.
- Mohu do mlýnku na sůl dát i pepř? Ne, pro pepř vždy používejte samostatný mlýnek na pepř. Míchání soli a pepře v jednom mlýnku ovlivňuje chuť obou koření a může poškodit mechanismus.
- Jak dlouho vydrží 640 gramů soli při každodenním používání? Při průměrné spotřebě 5 až 10 porcí denně v rodině, 640 gramů soli obvykle vydrží 3 až 6 měsíců, v závislosti na spotřebě.
Objednejte si ještě dnes mlýnek na sůl Montosco Salzmühle XXL – 640 gramů – a vylepšete každé jídlo perfektním množstvím čerstvě namleté soli. Rychlé doručení!
Tato prémiová mořská sůl Montosco je ručně sbírána v létě z italských solných paní a nepodléhá žádným rafinacím ani přidávání minerálů. Je bohatá na hořčík a draslík a má přirozeně nízký obsah chloridu sodného, což jí zajišťuje vynikající nutriční hodnotu. Velká mlýnka je vybavena keramickým mechanismem o průměru 15 cm s nastavitelnou hrubostí, což ji činí funkční a elegantním doplňkem do každé kuchyně.
- Seznam přísad
- Seznam složek: kamenná sůl
- Hmotnost
- 640 g
- Potravinářský podnik
- Viale europa 3 52018 Castel San Niccolò (AR) Italy
- Prodejní název
- Bílé sicilské víno
- Výrobce
- Montosco
- Kód EAN
- 8006614330030
- Seznam přísad
- Seznam složek: kamenná sůl
- Hmotnost
- 640 g
- Potravinářský podnik
- Viale europa 3 52018 Castel San Niccolò (AR) Italy
- Prodejní název
- Bílé sicilské víno
- Výrobce
- Montosco
- Kód EAN
- 8006614330030
K tomu se hodí také

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
665,92 Kč
Prodejce: taleoo

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Bad Reichenhall Alpy Sůl z hlubin Alp 15000g
37,46 Kč/1kg
2 388,72 Kč
-1 826,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
561,83 Kč
Prodejce: somnia24

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g
1 627,68 Kč/1l
203,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi hunter omáčka ideální na řízky a steaky 2er za 2x 250ml
197,80 Kč/1l
49,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Piranske Soline Piranská sůl s chráněným označením původu 1 kg - nemletá, nejodovaná sůl
414,51 Kč/1l
414,51 Kč
Prodejce: Fine-experience

Fuchs Foodservice kořenící sůl na hranolky pikantně-slané balení 2000g
230,90 Kč/1kg
461,80 Kč
Prodejce: somnia24

Sól Kłodawa Kamienna Jodowana 1 kg
32,18 Kč/1l
32,18 Kč
Prodejce: Katomix

Sonamova ječmenná tsampa 1kg
407,23 Kč/1kg
407,23 Kč
Prodejce: taleoo

Maldon Sea Salt Flakes přírodní jemná mořská sůl vločky koření 250g
638,40 Kč/1kg
159,60 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mořská sůl Atlantiku – jemná, 1 kg | NATURATA
53,32 Kč/1kg
53,32 Kč
Prodejce: taleoo

Kala Namak, sůl, 1 kg
567,10 Kč/1kg
567,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
386,12 Kč/1kg
193,06 Kč
Prodejce: somnia24

Escates del Mediterrani Grobe Meersalzkristalle 250g
1 240,00 Kč/1kg
310,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

GiDeli mořicí sůl 1 kg v kbelíku - Prémiová mořicí sůl pro konzervaci masa vhodná pro výrobu uzenin, nakládání a marinování (1 x 1 kg)
261,12 Kč/1kg
261,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Fuchs Professional Gyros kořenící sůl Středomořské koření 1000g
344,85 Kč/1kg
344,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Keltská mořská sůl 1 kg
2 525,67 Kč/1l
378,85 Kč
Prodejce: GOYU

Jemně mletá mořská sůl Sale Nostrum 1 kg
12,00 Kč/1l
12,00 Kč
Prodejce: foodperium

Jemná sůl Jozo 450 g, nízký obsah sodíku, jemná zrna, vysoká kvalita
354,24 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Prémiová lanýžová sůl s 5 % lanýžů | Gurmánské lanýžové koření Fleur de Sel | Pravý letní lanýž | Tuber aestivum - 50 g
5 133,40 Kč/1kg
256,67 Kč
Prodejce: allerFeinst

Herbamare® bylinná sůl - originální náplň 500g
371,02 Kč/1kg
185,51 Kč
Prodejce: apohealth

Maldon Sea Salt Flakes přírodně čistá mořská sůl vločky koření 1400g
630,31 Kč/1kg
882,44 Kč
Prodejce: LAVONIO

Směs draselných solí, 200 g | RAAB VITALFOOD
447 100,01 Kč/1kg
89,42 Kč
Prodejce: taleoo

Sůl Klene Puur 180 g – Přírodní, čistá kuchyňská sůl na dochucení
885,61 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 125g
1,54 Kč/1l
192,39 Kč
Prodejce: artbook-service

Sůl solná 1kg
33,43 Kč/1kg
34,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Mettwurst, vařená - sklenice 160g | ÖKOLAND
607,13 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Jodovaná hrubá sůl Italkali italská 1 kg
15,81 Kč/1l
15,81 Kč
Prodejce: foodperium

Hellma Solné tyčinky 750 porcí Formát tyčinek Porcovaná sůl 750g
567,80 Kč/1kg
425,85 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




5% poukaz
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
5% poukaz







Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande bílá mořská sůl v plechovce 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
174,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 395,44 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
6 316,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl uzená 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl citronová 600g Falksalt
379,00 Kč
Prodejce: Vladeko
631,67 Kč/1kg

Sůl jemná 25 kg
1 138,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,52 Kč/1kg

Sada mořské soli Piranske Soline (3 x 75 g) Solný květ a tradiční mořská sůl
585,19 Kč
Prodejce: Fine-experience
2 600,84 Kč/1kg

Piranske Soline Solni cvet (Fleur de Sel) Přírodní, ručně sbíraná, nerafinovaná mořská sůl 250 g kartonová plechovka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,07 Kč
Prodejce: Fine-experience
1 648,28 Kč/1kg

Himálajská jemnozrnná jodizovaná sůl O'sole 600 G
425,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
708,33 Kč/1kg

o'Sole Sól himalajska gruboziarnista 600 g
422,52 Kč
Prodejce: SuperMerchant
704,20 Kč/1kg

Solec – jodovaná sůl z Wieliczky, 1 kg
400,43 Kč
Prodejce: SuperMerchant
400,43 Kč/1kg

O'sole Jodovaná stolní sůl 1 kg
397,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
389,67 Kč/1kg

Mořská vločková sůl rozmarýnová 125g Falksalt
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 032,00 Kč/1kg

PIRANSKE SOLINE FLEUR DE SEL 6004 SOLNI CVET v lahvičce 70 g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
268,21 Kč
Prodejce: Fine-experience
3 831,57 Kč/1kg

Murray River Salt nedotčená jemná solanka bohatá na minerály 250g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
240,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,76 Kč/1kg

Alpensalz 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
16,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
33,74 Kč/1kg

Alpen Jodsalz 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
18,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
36,14 Kč/1kg

Aquasale hrubozrnná mořská sůl 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
78,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
78,56 Kč/1kg

Mořská sůl Aquasale s jódem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
36,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
72,30 Kč/1kg

Selská sůl s jódem a mořskou solí 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
28,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
57,36 Kč/1kg

Bad Reichenhaller mozzarella rajčata 300g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
105,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,87 Kč/1kg