Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Barva:
- Bílá
- Kompatibilita značky:
- Jakékoliv značky
- Počet vývodů:
- 1
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Gira Event Opak Weiß Krycí rámeček 1f meziprostor RW [0211334]
Kryt Gira Event Opak
Bílý s mezirámem Čistě bílý lesklý
Gira Event Opak 1x
Gira krycí rám 1f.neprůhledný ws 0211334Výrobce:GiraOznačení:Krycí rám 1f.
neprůhledný ws pro rwsTyp události:0211334Počet jednotek:1Směr montáže:horizontální a vertikálníPočet jednotek horizontální:1Počet jednotek vertikální:1S montážním rámečkem:neMontáž pod omítku:anoVhodný pro instalaci do podomítkové krabice:neVhodný pro instalaci do přístrojové krabice:anoVhodný pro instalaci pod omítku:
neTextové pole/nápisová plocha:NeMateriál:plastKvalita materiálu:termoplastBezhalogenový:AnoAntibakteriální úprava:NePovrchová ochrana:JináBarva:neprůhledná bíláPrůhledná:NeS odklápěcím krytem:NeStupeň krytí (IP):IP20Typ upevnění:upevnění svorkou Krycí rám Gira 1f.
opaque ws 0211334: Further details Cover frame Gira Event opaque White with intermediate frame Pure white glossy White with intermediate frame Pure white glossy Supplied with: Krycí rám Gira 1f.neprůhledný ws pro rws Event 0211334, Balení: 1 ks, EAN: 4010337074380
Krycí rámeček pro kombinacevertikální a horizontální, odolný proti rozbití Mezirámeček čistě bílý lesklýpro čistě bílé středové vložky Event neprůhledný bílý Odolný proti rozbití. 0211334
Technické údaje: Vnitřní stínící deska:
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Řada(y) výrobků | Event neprůhledný |
| Typ | OPAK WS/RWS GL |
| Číslo výrobku výrobce | 0211334 |
| Počet kusů | 1 |
| Směr montáže | horizontální a vertikální |
| Počet jednotek horizontální | 1 |
| Počet jednotek ve svislém směru | 1 |
| S montážním rámem | bez |
| Vhodné pro montáž pod omítku | ano |
| Vhodný pro zapuštěnou montážní krabici | ne |
| Vhodný pro instalaci do přístrojové krabice | ne |
| Vhodné pro vestavbu do zdi | ne |
| Textové pole/plocha pro popis | ne |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Bezhalogenový | ano |
| Povrchová úprava | nepoužitelné |
| Barva | bílá barva |
| Transparentní | ne |
| S odklápěcím víkem | ne |
| Třída ochrany (IP) | IP20 |
| Typ montáže | Upevnění svorkou |
| Antibakteriální úprava | ne |
| Montáž pod omítku | ano |
Gira Event neprůhledný krycí rám / System 55, bílý, mezirám čistě bílý lesklý.
Podrobnosti o výrobku
| Oblast použití | Vnitřní prostory |
|---|---|
| Typ článku | Rám |
| Verze | 1násobný rám |
| Šířka rámu | 80.7 mm |
| Řada | Event Opaque |
| Výška | 80.7 mm |
| Typ montáže | Zápustná montáž |
| Hloubka | 11.4 mm |
| Barva | Bílá barva |
| Číslo výrobku výrobce | 0211334 |
Důležité upozornění: Upozorňujeme, že elektrické práce mohou provádět pouze kvalifikovaní elektrikáři nebo pod jejich vedením a dohledem. V případě potřeby dodržujte odchylné normy a předpisy pro elektroinstalaci platné v dané zemi a požádejte o radu místního elektrikáře. Jednotky s připojenou zátěží > 380V/400V vyžadují připojení k elektrické síti a smí je připojovat pouze autorizovaný elektrikář. U jednotek se jmenovitým výkonem > 12 kW potřebujete souhlas provozovatele sítě (Německo, jiné země se mohou lišit).Počet jednotek 1, Směr montáže horizontální a vertikální, Počet jednotek horizontální 1, Počet jednotek vertikální 1, S montážním rámem ne, Montáž pod omítku ano, Vhodné pro krabici podúrovňového kanálu ne, Vhodné pro namontovaný kanál přístroje ano, Vhodné pro vestavěnou instalaci ne, Textové pole/popisovací plocha ne, Materiál Plast, Kvalita materiálu Termoplast, Neobsahující halogeny ano, Antibakteriální ošetření ne, Povrchová ochrana ostatní, Barva opakní bílá, Transparentní ne, Se sklopným víkem ne, Krytí (IP) IP20, Způsob upevnění Svorkové upevnění
Krycí rámeček Gira Event neprůhledný bílý s mezirámečkem čistě bílý lesklý 1-gang Vlastnosti: Odolnost proti rozbití.
- Hmotnost
- 0.04 kg
- Kód EAN
- 4010337074380
- Číslo produktu
- 0211334
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.04 kg
- Kód EAN
- 4010337074380
- Číslo produktu
- 0211334
- Výrobce
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě