Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Důležité upozornění: Upozorňujeme, že elektrické práce mohou provádět pouze kvalifikovaní elektrikáři nebo pod jejich vedením a dohledem. V případě potřeby dodržujte odchylné normy a předpisy pro elektroinstalaci platné v dané zemi a požádejte o radu místního elektrikáře. Jednotky s připojenou zátěží > 380V/400V vyžadují připojení k elektrické síti a smí je připojovat pouze autorizovaný elektrikář. U jednotek se jmenovitým výkonem > 12 kW potřebujete souhlas provozovatele sítě (Německo, jiné země se mohou lišit).Počet jednotek 1, Směr montáže horizontální a vertikální, Počet jednotek horizontální 1, Počet jednotek vertikální 1, S montážním rámem ne, Montáž pod omítku ano, Vhodné pro krabici podúrovňového kanálu ne, Vhodné pro namontovaný kanál přístroje ano, Vhodné pro vestavěnou instalaci ne, Textové pole/popisovací plocha ne, Materiál Kov, Kvalita materiálu Hliník, Neobsahující halogeny ano, Antibakteriální ošetření ne, Povrchová ochrana anodicky oxidované/eloxované, Provedení povrchu matné, Barva Platina, Transparentní ne, Se sklopným víkem ne, Krytí (IP) IP20, Rázová pevnost IK03, Způsob upevnění Svorkové upevnění, Šířka 81 mm, Výška 81 mm, Hloubka 11 mm, Vestavná šířka 70 mm, Vestavná výška 54 mm, Průměr vrtání (otvor) 71 mm
Busch-Jaeger Frame 1-fold 1721-20Výrobce:Busch-JaegerOznačení:Frame 1-fold platinum, alphaTyp:1721-20Počet jednotek:1Směr montáže:horizontální a vertikálníPočet jednotek horizontálně:1Počet jednotek vertikálně:
vhodnýpro montáž podomítku:ne Vhodný pro instalacina přístrojovoulištu:ano Vhodnýpro zapuštěnou instalaci:neTextové pole/plocha pro popis:neMateriál: kovKvalita materiálu: kov:
HliníkBezhalogenový:anoAntibakteriální úprava:nePovrchová ochrana:eloxovaný/anodizovanýPovrchová úprava:matnáBarva:platinováPrůhledný:neS odklápěcím krytem:neStupeň krytí (IP):IP20Odolnost proti nárazu:IK03Typ montáže:
Krytrámečku1-zásuvka 1721-20: další podrobnosti Kryt rámečku 1-zásuvka, platina aplha platina.
Supplied with: Busch-Jaeger rám 1-gang platina, alpha 1721-20, Balení: 1 ks, EAN: 4011395168301
Krycí rámeček 1-zásuvkový rámeček, platina aplha platina.
Krycí rámeček, jednoduchý rámeček, platina
Busch-Jaeger Frame 1-fold 1721-20Výrobce:Busch-JaegerOznačení:Frame 1-fold platinum, alphaTyp:1721-20Počet jednotek:1Směr montáže:horizontální a vertikálníPočet jednotek horizontálně:1Počet jednotek vertikálně:
vhodnýpro montáž podomítku:ne Vhodný pro instalacina přístrojovoulištu:ano Vhodnýpro zapuštěnou instalaci:neTextové pole/plocha pro popis:neMateriál: kovKvalita materiálu: kov:
HliníkBezhalogenový:anoAntibakteriální úprava:nePovrchová ochrana:eloxovaný/anodizovanýPovrchová úprava:matnáBarva:platinováPrůhledný:neS odklápěcím krytem:neStupeň krytí (IP):IP20Odolnost proti nárazu:IK03Typ montáže:
Krytrámečku1-zásuvka 1721-20: další podrobnosti Kryt rámečku 1-zásuvka, platina aplha platina.
Supplied with: Busch-Jaeger rám 1-gang platina, alpha 1721-20, Balení: 1 ks, EAN: 4011395168301
Spínací programy pod omítku, alfa, rámeček nea, rámeček 1-zásuvka, krycí rámeček 1-zásuvka rámeček
Technical details:
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Produktová řada(y) | alpha |
| Typ | 1721-20 |
| Číslo výrobku výrobce | 2CKA001754A1611 |
| Počet jednotek | 1 |
| Směr montáže | horizontální a vertikální |
| Počet jednotek horizontální | 1 |
| Počet jednotek ve svislém směru | 1 |
| Počet modulů horizontální (s modulární konstrukcí) | 1 |
| Počet modulů vertikální (pro modulární konstrukci) | 1 |
| Počet spínacích vložek | 1 |
| S montážním rámem | bez |
| Vhodné pro montáž pod omítku | ano |
| Vhodný pro zapuštěnou montážní krabici | ne |
| Vhodný pro instalaci do přístrojové krabice | ano |
| Vhodná pro zapuštěnou instalaci | ne |
| Textové pole/plocha pro popis | ne |
| Materiál | Kov |
| Třída materiálu | Hliník |
| Bez halogenů | ano |
| Ochrana povrchu | eloxovaný/anodizovaný |
| Povrchová úprava | matný |
| Barva | Platina |
| Transparentní | bez |
| S odklápěcím víkem | ne |
| Třída ochrany (IP) | IP20 |
| Odolnost proti nárazu | IK03 |
| Typ montáže | Svorková montáž |
| Šířka | 81 mm |
| Výška | 81 mm |
| Hloubka | 11 mm |
| Průměr otvoru (otvor) | 71 mm |
| Barva výrobce | platina |
Krytka 1‑dílná „alpha nea®“ v elegantní platinové barvě
Stylový jednodílný rámeček z matně eloxovaného hliníku – pro moderní interiér. Vhodný pro zapuštěnou montáž, s krytím IP20, bez halogenů. Snadná montáž v horizontální nebo vertikální poloze, vhodný pro všechny spínače a zásuvky řady alpha nea®. Prémiový vzhled za rozumnou cenu.
Krycí rámeček 1-zásuvkový rámeček, platina aplha platina.
Krycí rámeček, jednoduchý rámeček, platina
- Hmotnost
- 0.018 kg
- Kód EAN
- 4011395168301
- Číslo produktu
- 2CKA001754A1611
- Výrobce
- Busch-Jaeger
- Hmotnost
- 0.018 kg
- Kód EAN
- 4011395168301
- Číslo produktu
- 2CKA001754A1611
- Výrobce
- Busch-Jaeger
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě