Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
K zakrytí vypínačů, tlačítek a zásuvek.
Detaily: - Číslo výrobce: 2CKA001754A4105 - Číslo typu výrobce: 1722-80Busch-Jaeger Frame 2-gang 1722-80Výrobce:Busch-JaegerOznačení:Frame 2-gang chrom matnýTyp:1722-80Počet jednotek:2Směr montáže:horizontální a vertikálníPočet jednotek horizontální:2Počet jednotek vertikální:
vhodnýpro montáž podomítku:ne Vhodnýpro instalaci přístrojovékrabice:neVhodný pro instalaci přístrojové krabice:anoVhodný pro zapuštěnou instalaci:neTextové pole/plocha pro popis:neMateriál:plastKvalita materiálu: Plast:
Materiál: termoplastBezhalogenový:anoAntibakteriální úprava:nePovrchová ochrana:jináPovrchová úprava:matnáBarva:chromPrůhledná:neS odklopným krytem:neStupeň krytí (IP):IP20Odolnost proti nárazu:IK03Typ montáže:
Pro svislou nebo vodorovnou montáž: Promontáž navýšku: 63 mmPrůměr otvoru (otvoru): 71 mmRámeček Busch-Jaeger 2-gang 1722-80: další podrobnosti.
Dodává se s: - Dveřní rozvodnice pro montáž na stěnu: Busch-Jaeger rám 2-gang chrom matný 1722-80, Balení: 1 ks, EAN: 4011395994849
Spínací programy pro zapuštěnou montáž, solo®, rámeček, rámeček 2-zásuvka, krycí rámeček 2-zásuvkový rámeček Pro svislou nebo vodorovnou montáž.
Technické údaje:
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Produktová řada(y) | solo |
| Typ | 1722-80 |
| Číslo výrobku výrobce | 2CKA001754A4105 |
| Počet jednotek | 2 |
| Směr montáže | horizontální a vertikální |
| Počet jednotek horizontální | 2 |
| Počet jednotek ve svislém směru | 2 |
| Počet modulů horizontální (s modulární konstrukcí) | 2 |
| Počet modulů vertikální (s modulární konstrukcí) | 2 |
| Počet spínacích vložek | 2 |
| S montážním rámem | bez |
| Vhodné pro montáž pod omítku | ano |
| Vhodný pro zapuštěnou montážní krabici | ne |
| Vhodný pro instalaci do přístrojové krabice | ano |
| Vhodná pro zapuštěnou instalaci | ne |
| Textové pole/plocha pro popis | ne |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Bezhalogenový | ano |
| Ochrana povrchu | pozinkovaný |
| Povrchová úprava | matný |
| Barva | Chrom |
| Transparentní | bez |
| S odklápěcím víkem | ne |
| Třída ochrany (IP) | IP20 |
| Odolnost proti nárazu | IK03 |
| Typ montáže | Svorková montáž |
| Šířka | 87 mm |
| Výška | 157 mm |
| Hloubka | 11 mm |
| Průměr otvoru (otvor) | 71 mm |
| Barva výrobce | matný chrom |
Důležité upozornění: Upozorňujeme, že elektrické práce mohou provádět pouze kvalifikovaní elektrikáři nebo pod jejich vedením a dohledem. V případě potřeby dodržujte odchylné normy a předpisy pro elektroinstalaci platné v dané zemi a požádejte o radu místního elektrikáře. Jednotky s připojenou zátěží > 380V/400V vyžadují připojení k elektrické síti a smí je připojovat pouze autorizovaný elektrikář. U jednotek se jmenovitým výkonem > 12 kW potřebujete souhlas provozovatele sítě (Německo, jiné země se mohou lišit).Počet jednotek 2, Směr montáže horizontální a vertikální, Počet jednotek horizontální 2, Počet jednotek vertikální 2, S montážním rámem ne, Montáž pod omítku ano, Vhodné pro krabici podúrovňového kanálu ne, Vhodné pro namontovaný kanál přístroje ano, Vhodné pro vestavěnou instalaci ne, Textové pole/popisovací plocha ne, Materiál Plast, Kvalita materiálu Termoplast, Neobsahující halogeny ano, Antibakteriální ošetření ne, Povrchová ochrana pozinkované, Provedení povrchu matné, Barva Chrom, Transparentní ne, Se sklopným víkem ne, Krytí (IP) IP20, Rázová pevnost IK03, Způsob upevnění Svorkové upevnění, Šířka 87 mm, Výška 157 mm, Hloubka 11 mm, Vestavná šířka 63 mm, Vestavná výška 63 mm, Průměr vrtání (otvor) 71 mm
Pro svislou nebo vodorovnou montáž.
- Hmotnost
- 0.045 kg
- Kód EAN
- 4011395994849
- Číslo produktu
- 2CKA001754A4105
- Výrobce
- Busch-Jaeger
- Hmotnost
- 0.045 kg
- Kód EAN
- 4011395994849
- Číslo produktu
- 2CKA001754A4105
- Výrobce
- Busch-Jaeger
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě