Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pro svislou a vodorovnou instalaci, třída krytí IP44 při použití sady těsnění.
Technické údaje:
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Řada(y) výrobků | Q.3 |
| Typ | 10116099 |
| Číslo výrobku výrobce | 10116099 |
| Počet jednotek | 1 |
| Směr montáže | horizontální a vertikální |
| Počet jednotek horizontální | 1 |
| Počet jednotek ve svislém směru | 1 |
| Počet spínacích vložek | 1 |
| Vhodné pro instalaci pod omítku | ano |
| Vhodný pro zapuštěnou montáž do krabice pod omítku | ne |
| Vhodné pro instalaci zařízení do přípojnicové skříně | ano |
| Vhodné pro vestavbu do zdi | ano |
| Textové pole/plocha pro popis | ne |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Bezhalogenový | ano |
| Ochrana povrchu | neošetřeno |
| Povrchová úprava | matný |
| Barva | bílá |
| Číslo RAL (podobné) | 9010 |
| Transparentní | ne |
| S odklápěcím víkem | ne |
| Třída ochrany (IP) | IP20 |
| Typ montáže | Svorková montáž |
| Šířka | 80,75 mm |
| Výška | 80,75 mm |
| Hloubka | 9,9 mm |
| Instalační výška | 59,3 mm |
Kryt BERKER z designové řady Q.3 je určen pro vertikální nebo horizontální montáž jedné funkční vložky. Vysoce odolný, sametově matný povrch v polární bílé barvě zaručuje dlouhodobou estetiku a vynikající odolnost proti UV záření. Tento modul umožňuje přesnou montáž kliknutím a zajišťuje normovou, manipulačně bezpečnou integraci do náročných elektroinstalačních systémů.
- Provedení: 1-násobné
- Designová řada: Q.3
- Barevné označení: polární bílá
- Struktura povrchu: sametově matná
- Montážní orientace: vertikální a horizontální
Berker frame pows/sa 10116099Výrobce: BerkerOznačení: Frame pows/sa 1-gangTyp: 10116099Počet jednotek: 1Směr montáže: horizontální a vertikálníPočet jednotek horizontální: 1Počet jednotek vertikální: 1Počet modulů horizontální (s modulární konstrukcí):
počet modulů vertikálně (pro modulární provedení):1S montážním rámem:neMontáž pod omítku:anoVhodné pro instalační krabici pod omítku:neVhodné pro instalační kanál přístroje:anoVhodné pro instalaci pod omítku:neTextové pole/plocha pro popis:
neMateriál:plastKvalita materiálu:termosetBezhalogenový:anoAntibakteriální úprava:nePovrchová ochrana:bez povrchové úpravyPovrchová úprava:matnáBarva:polární bíláČíslo RAL (podobné):9010Průhledný:neS odklápěcím krytem:neStupeň krytí (IP):
Typ montáže:Svěrná montដířka:80,75 mmVýška:80,75 mmHloubka:9,9 mmInstalační šířka:59,3 mmInstalační výška:59,3 mmPrůměr otvoru (otvoru):0 mm Berker frame pows/sa 10116099: další podrobnosti Rám 1gang Q.3 polární bílá, velv. Rámeček pro svislou a vodorovnou montáž, pro použití s kryty a zápustnými vložkami.
Dodává se s: Berker rám pows/sa 1gang 10116099, Balení: 1 ks, EAN: 4011334370017
- Barva:
- Bílá
- Materiál:
- Plast
- Design výrobků:
- Bezšroubový
- Kompatibilita značky:
- Jakékoliv značky
- Počet vývodů:
- 1
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Neobsahuje:
- Halogen
Důležité upozornění: Upozorňujeme, že elektrické práce mohou provádět pouze kvalifikovaní elektrikáři nebo pod jejich vedením a dohledem. V případě potřeby dodržujte odchylné normy a předpisy pro elektroinstalaci platné v dané zemi a požádejte o radu místního elektrikáře. Jednotky s připojenou zátěží > 380V/400V vyžadují připojení k elektrické síti a smí je připojovat pouze autorizovaný elektrikář. U jednotek se jmenovitým výkonem > 12 kW potřebujete souhlas provozovatele sítě (Německo, jiné země se mohou lišit).Počet jednotek 1, Směr montáže horizontální a vertikální, Počet jednotek horizontální 1, Počet jednotek vertikální 1, Počet modulů horizontální (u modulové konstrukce) 1, Počet modulů vertikální (u modulové konstrukce) 1, S montážním rámem ne, Montáž pod omítku ano, Vhodné pro krabici podúrovňového kanálu ne, Vhodné pro namontovaný kanál přístroje ano, Vhodné pro vestavěnou instalaci ano, Textové pole/popisovací plocha ne, Materiál Plast, Kvalita materiálu Duroplast, Neobsahující halogeny ano, Antibakteriální ošetření ne, Povrchová ochrana neupravené, Provedení povrchu matné, Barva polární bílá, Číslo RAL (podobné) 9010, Transparentní ne, Se sklopným víkem ne, Krytí (IP) IP20, Rázová pevnost IK02, Způsob upevnění Svorkové upevnění, Šířka 80,75 mm, Výška 80,75 mm, Hloubka 9,9 mm, Vestavná šířka 59,3 mm, Vestavná výška 59,3 mm, Průměr vrtání (otvor) 0 mm
Rám 1gang Q.3 polární bílá, sametová. Q.3 Popis řady (dlouhý text) Termosetová řada spínačů, odolná proti poškrábání, v polární bílé (podobná RAL 9010) nebo lakované v antracitové barvě (podobná RAL 7021). Rámeček 1 až 5drátový z termoplastu, lze použít ve svislé nebo vodorovné poloze. Čtvercový základní tvar s plochou geometrií a sametovým povrchem. Kolébky/kryty s délkou hrany 58 mm x 58 mm a zaoblenými rohy s poloměrem zaoblení 2 mm. Středové desky zásuvek a mnoho dalších středových desek tvoří s rámem bezokrajovou plochu. Některé instalační přístroje lze použít s krytím proti vodě UP IP 44 pomocí samostatné těsnicí sady. Možnosti značení díky popisovatelným rámečkům, svislým i vodorovným, od 1 do 5 zásuvek. Označování výrobků odolné proti oděru pomocí laserové technologie. možnost osvětlení v souladu s pracovními předpisy. materiál je bezhalogenový a UV stabilní, povrchy se snadno čistí a jsou odolné vůči dezinfekčním prostředkům. Více než 270 aplikací.
Pro svislou a vodorovnou instalaci, třída krytí IP44 při použití sady těsnění.
- Hmotnost
- 0.027 kg
- Obsah balení
- 10116099 Rám Q.3 polární bílá. sametová
- Kód EAN
- 4011334370017
- Číslo produktu
- 10116099
- Výrobce
- Berker
- Hmotnost
- 0.027 kg
- Obsah balení
- 10116099 Rám Q.3 polární bílá. sametová
- Kód EAN
- 4011334370017
- Číslo produktu
- 10116099
- Výrobce
- Berker
Bezpečnostní pokyny
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě