Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Barva:
- Bílá
- Materiál:
- Plast
- Design výrobků:
- Bezšroubový
- Kompatibilita značky:
- Jakékoliv značky
- Počet vývodů:
- 4
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Neobsahuje:
- Halogen
Rám BERKER z designové řady Q.1 je čtyřnásobná krycí jednotka pro integraci instalačních zařízení. Komponenta je vyrobena z odolného termoplastu v barvě polární bílé s sametovým povrchem (matný povrch). Modul umožňuje zapuštěné umístění čtyř funkčních komponent a zaručuje vysokou přesnost zapadnutí do řady spínačů. Jednotka je vhodná pro horizontální i vertikální použití v suché výstavbě a nabízí trvanlivé a esteticky náročné řešení pro moderní elektroinstalace.
- Designová řada: Q.1
- Kapacita: 4násobná
- Barva: polární bílá
- Povrchová úprava: sametová (matná)
- Materiál: termoplast
- Montážní orientace: horizontální a vertikální
Rámeček 4gang Q.1 polar white, velvet, pro svislou a vodorovnou montáž Třída krytí IP44 při použití těsnicí sady obj. č. 1010 7...
Technické detaily: - Vnitřní stěna je opatřena ochranným krytem:
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Řada(y) výrobků | Q.1 |
| Typ | 10146089 PW Q.1 |
| Číslo výrobku výrobce | 10146089 |
| Počet kusů | 4 |
| Směr montáže | horizontální a vertikální |
| Počet jednotek horizontální | 4 |
| Počet jednotek ve svislém směru | 4 |
| Počet spínacích vložek | 4 |
| Vhodné pro instalaci pod omítku | ano |
| Vhodné pro zapuštěnou montáž do krabice | ne |
| Vhodné pro instalaci zařízení do přípojnicové skříně | ano |
| Vhodné pro vestavbu do zdi | ano |
| Textové pole/plocha pro popis | ne |
| Materiál | Plast |
| Třída materiálu | Termoset |
| Bezhalogenový | ano |
| Ochrana povrchu | neošetřeno |
| Povrchová úprava | matný |
| Barva | bílá |
| Číslo RAL (podobné) | 9010 |
| Transparentní | ne |
| S odklápěcím víkem | ne |
| Třída ochrany (IP) | IP20 |
| Typ montáže | Svorková montáž |
| Šířka | 293,5 mm |
| Výška | 80,5 mm |
| Hloubka | 9,9 mm |
| Instalační šířka | 59,3 mm |
| Instalační výška | 59,3 mm |
| Barva výrobce | polární bílá |
Čtyřnásobný rám bílý Q.1 BERKER 10146089
Čtyřdílný rám v bílé sametové barvě z řady Q.1 s katalogovým číslem 10146089 od výrobce Berker by Hager.
Moderní rám s jednoduchým tvarem a zaoblenými rohy. Skvěle se bude hodit do většiny interiérů, na stěně vypadá dobře díky svému nadčasovému tvaru.
Výrobek lze namontovat jak vertikálně, tak horizontálně.
Rámeček je určen pro mechanismy one.platform a klíče a kryty řady Q.1.
Rámeček Berker polárně bílý, sametový 10146089Výrobce: BerkerOznačení: Rámeček polárně bílý, sametový 4gangTyp: 10146089Počet jednotek: 4Směr montáže: horizontální a vertikálníPočet jednotek horizontálně: 4Počet jednotek vertikálně:
vhodnépro instalaci podomítku:ne Vhodné proinstalaci do přístrojovékrabice:neVhodné pro instalaci do přístrojové krabice:anoVhodné pro instalaci pod omítku:anoTextové pole/nápisová plocha:neMateriál: PlastKvalita materiálu: Plast:
Materiál: termosetBezhalogenový:anoAntibakteriální úprava:nePovrchová ochrana:bez úpravyPovrchová úprava:matnáBarva:polární bíláČíslo RAL (podobné):9010Průhledný:neS odklápěcím krytem:neStupeň krytí (IP):IP20Odolnost proti nárazu:
IK02Typ montáže:montáž na svorkuŠířka:293,5 mmVýška:80,5 mmHloubka:9,9 mmInstalační šířka:59,3 mmInstalační výška:59,3 mmPrůměr otvoru (otvoru):0 mm Berker rám polární bílá, sametová 10146089: další podrobnosti Rám 4gang Q.1 polární bílá, sametová. Krycí rámeček pro svislou a vodorovnou montáž pro použití s kryty a zápustnými vložkami. Materiál: Plast, bezhalogenový.
Dodává se s: - rámečkem, - rámečkem, - rámečkem, - rámečkem: Berker rám polární bílá, sametová 4gang 10146089, Balení: 1 ks, EAN: 4011334312291
Krycí rámeček Berker se 4 zdířkami pro svislou a vodorovnou montáž. Vhodný pro spínače řady Q.1
n.a.
Důležité upozornění: Upozorňujeme, že elektrické práce mohou provádět pouze kvalifikovaní elektrikáři nebo pod jejich vedením a dohledem. V případě potřeby dodržujte odchylné normy a předpisy pro elektroinstalaci platné v dané zemi a požádejte o radu místního elektrikáře. Jednotky s připojenou zátěží > 380V/400V vyžadují připojení k elektrické síti a smí je připojovat pouze autorizovaný elektrikář. U jednotek se jmenovitým výkonem > 12 kW potřebujete souhlas provozovatele sítě (Německo, jiné země se mohou lišit).Počet jednotek 4, Směr montáže horizontální a vertikální, Počet jednotek horizontální 4, Počet jednotek vertikální 4, S montážním rámem ne, Montáž pod omítku ano, Vhodné pro krabici podúrovňového kanálu ne, Vhodné pro namontovaný kanál přístroje ano, Vhodné pro vestavěnou instalaci ano, Textové pole/popisovací plocha ne, Materiál Plast, Kvalita materiálu Duroplast, Neobsahující halogeny ano, Antibakteriální ošetření ne, Povrchová ochrana neupravené, Provedení povrchu matné, Barva polární bílá, Číslo RAL (podobné) 9010, Transparentní ne, Se sklopným víkem ne, Krytí (IP) IP20, Rázová pevnost IK02, Způsob upevnění Svorkové upevnění, Šířka 293,5 mm, Výška 80,5 mm, Hloubka 9,9 mm, Vestavná šířka 59,3 mm, Vestavná výška 59,3 mm, Průměr vrtání (otvor) 0 mm
Rámeček 4-kanálový Berker Q.1 polární bílá, sametová - pro svislou a vodorovnou montáž Třída krytí IP44 při použití sady těsnění
Rám 4gang Q.1 polární bílá, sametová. Krycí rámeček pro svislou a vodorovnou montáž. Pro použití se středovými deskami v polární bílé barvě. Instalace pod omítku, povrchový rozsah, 4gang. Materiál: Plast, termoset, bezhalogenový.
- Délka
- 0.001 m
- Hmotnost
- 0.085 kg
- Barva
- Bílá
- Počet kusů
- 1
- Počet zásuvek
- 4
- Kód EAN
- 4011334312291
- Číslo produktu
- 10146089
- Výrobce
- Berker
- Délka
- 0.001 m
- Hmotnost
- 0.085 kg
- Barva
- Bílá
- Počet kusů
- 1
- Počet zásuvek
- 4
- Kód EAN
- 4011334312291
- Číslo produktu
- 10146089
- Výrobce
- Berker
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě