Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zásuvka SCHUKO 16 A 250 V Červená, zelená a oranžová zásuvka jsou barevně odlišeny, se zásuvnými svorkami.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Řada(y) výrobků | B.1, B.3, B.7, Q.1, S.1 |
| Typ | 47438989 PWS B.1 |
| Číslo výrobku výrobce | 47438989 |
| Verze | SCHUKO |
| Uzemňovací kontakt | ano |
| Kulatý uzemňovací kontakt | ne |
| Počet aktivních kontaktů (kulatý) | 2 |
| S vestavěným USB zdrojem napájení | ne |
| Počet jednotek | 1 |
| Počet fází | 1 |
| Imprese/označení | bez potisku |
| Typ připojení | Zásuvná svorka |
| S výklopným krytem | bez |
| Se zvýšenou ochranou kontaktů | ne |
| Textové pole/plocha pro označení | ne |
| Barva | bílá |
| Číslo RAL (podobné) | 9010 |
| Transparentní | ne |
| Uzamykatelný | ne |
| Vyhazovací mechanismus | ne |
| Izolovaná instalace | ano |
| S funkčním osvětlením | ne |
| S orientačním osvětlením | ne |
| Přepěťová ochrana | ne |
| Ochrana proti zbytkovému proudu | ne |
| S miniaturní pojistkou | ne |
| Speciální napájení | bez speciálního napájení |
| Typ montáže | Zápustná montáž |
| Typ montáže | Upevnění pomocí drápků |
| Montážní materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Termoset |
| Bezhalogenový | ano |
| Ochrana povrchu | neošetřeno |
| Povrchová úprava | lesklý |
| Antibakteriální úprava | bez |
| S vypínačem | ne |
| S průchozí funkcí | ne |
| Kroucená středová vložka | ne |
| Jmenovitý proud | 16 A |
| Jmenovité napětí | 250 V |
| Jmenovitá frekvence | 50 až 60 Hz |
| Vhodné pro třídu ochrany (IP) | IP20 |
| Odolnost proti nárazu | IK02 |
| Šířka zařízení | 71 mm |
| Výška zařízení | 71 mm |
| Hloubka zařízení | 41,6 mm |
| Pro náročné podmínky (podle VDE) | ne |
| Kryt | Středová deska |
| Barva výrobce | polární bílá |
Berker SCHUKO zásuvka pws/gl 47438989Výrobce:BerkerOznačení:SCHUKO zásuvka pws/gl se zásuvnými svorkamiTyp:47438989S výklopným krytem:nePrůhledný:neVysouvací mechanismus:ne Berker SCHUKO zásuvka pws/gl 47438989: více informací Zásuvka s uzemňovacím kontaktem S.1/B.3/B.7 polární bílá, lesklá. Zásuvka s uzemňovacím kontaktem® se zásuvnými svorkami navrženými a schválenými jako připojovací svorky podle VDE 0620, s jednodílným uzemňovacím držákem. Instalace pod omítku, standardní/povrchový/designový program. Materiál: Plast, termoset, odolný proti rozbití, bezhalogenový.
Dodává se s: Berker SCHUKO zásuvka pws/gl se zásuvnými svorkami 47438989, Balení: 1 ks, EAN: 4011334277552
Zásuvka SCHUKO S.1 polární bílá, lesklá
Zásuvka SCHUKO® se zásuvnými svorkami navrženými a schválenými jako připojovací svorky podle VDE 0620, s jednodílným uzemňovacím držákem. Instalace pod omítku, standardní/povrchový/designový program. Materiál: Plast, termoplast, nerozbitný, bezhalogenový.
- Hlavní konstrukční řada: Berker S.1/B.3/B.7
- Barva: polární bílá lesklá
- Jmenovité napětí: 250 V AC
- Frekvence: 50/60 Hz
- Jmenovitý proud: 16 A
- Připojovací svorky: podle VDE 0620-1
- Provedení: podle DIN 49440
Zástrčka Schuko S.1 bílá polární světlá. Zástrčka Schuko® se zásuvnými svorkami podle VDE 0620 jako připojovacími svorkami, jednodílné provedení a schválení. Montáž pod omítku, standardní/povrchová montáž/designový program. Materiál: termoplast, nerozbitný, bezhalogenový
Zásuvka Berker S.1 polární bílá, lesklá
n.a.
Důležité upozornění: Upozorňujeme, že elektrické práce mohou provádět pouze kvalifikovaní elektrikáři nebo pod jejich vedením a dohledem. V případě potřeby dodržujte odchylné normy a předpisy pro elektroinstalaci platné v dané zemi a požádejte o radu místního elektrikáře. Jednotky s připojenou zátěží > 380V/400V vyžadují připojení k elektrické síti a smí je připojovat pouze autorizovaný elektrikář. U jednotek se jmenovitým výkonem > 12 kW potřebujete souhlas provozovatele sítě (Německo, jiné země se mohou lišit).Počet zásuvek 1, Způsob upevnění Ozubené upevnění, Druh montáže Pod omítku, Materiál Plast, Kvalita materiálu ostatní, Neobsahující halogeny ano, Provedení povrchu lesklé, Barva polární bílá, Číslo RAL (podobné) 9010, Transparentní ne, Vhodné pro krytí (IP) IP20, Jmenovité napětí 250 V, Jmenovitý proud zásuvka 16 A, Ochrana proti přepětí ne, Ochrana proti chybnému proudu ne, S jemnou pojistkou ne, Počet aktivních kontaktů (kulaté) 2, Min. Hloubka zásuvky zařízení 31 mm, Šířka zařízení 71 mm, Výška přístroje 71 mm, Hloubka přístroje 41,6 mm, Kompatibilní s Apple HomeKit ne, Kompatibilní s Google Assistant ne, Kompatibilní s Amazon Alexa ne, K dispozici podpora IFTTT ne
5,15
- Délka
- 0.004 m
- Hmotnost
- 0.093 kg
- Typ zástrčky
- F
- Barva
- Bílá
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 47438989 Zásuvka SCHUKO S.1/B.3/B.7
- Počet zásuvek
- 1
- Kód EAN
- 4011334277552
- Číslo produktu
- 47438989
- Výrobce
- Berker
- Délka
- 0.004 m
- Hmotnost
- 0.093 kg
- Typ zástrčky
- F
- Barva
- Bílá
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 47438989 Zásuvka SCHUKO S.1/B.3/B.7
- Počet zásuvek
- 1
- Kód EAN
- 4011334277552
- Číslo produktu
- 47438989
- Výrobce
- Berker
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.