Vzor:
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Spotlight - Elegantní akcenty pro působivé místnosti
Kolekce Spotlight od společnosti Erismann inspiruje lesklými efekty, sofistikovanými vzory a vysoce kvalitními texturami. Světelné odlesky a třpytivé detaily vytvářejí stylové akcenty v každé místnosti.
Ideální pro sofistikovanou atmosféru v obývacím pokoji.
Městská elegance - tapety se vzhledem kamene a betonu
Tapety se vzhledem kamene a betonu dodají vašim místnostem moderní, industriální charakter a vytvoří autentický, strukturovaný design stěn. Ať už se jedná o rustikální cihlové zdivo, elegantní struktury z přírodního kamene nebo minimalistický odhalený beton - tyto vzory vytvářejí působivou a stylovou atmosféru. Lze je ideálně kombinovat s hladkými tapetami nebo teplými dřevěnými prvky a vytvořit tak moderní styl bydlení s harmonickým kontrastem.
- FORMÁT: Role má rozměr 0,53 x 10,05 m a pokrývá plochu přibližně 5,33 m².
- BARVA: Béžová pro stylový interiér.
- DESIGN A STYL: kámen / beton
- APLIKACE: Pasta se nanáší přímo na stěnu.
- MATERIÁL: Vysoce kvalitní netkaná tapeta.
- POUŽITÍ: Všestranné použití ve všech obytných prostorách, jako je jídelna, chodba, ložnice nebo obývací pokoj.
Pokyny k tapetování: Netkané tapety se aplikují obzvlášť snadno. Pasta se nanáší přímo na stěnu, takže tapetu lze aplikovat bez doby namáčení. Zásadní je výběr správné pasty. U papírových tapet stačí běžná tapetovací pasta, která se nanáší na tapetu; na rozdíl od netkaných tapet je zde nutná doba namáčení. Pro netkané tapety se doporučuje speciální netkaná tapetová pasta s větší lepicí silou. Malovatelné tapety vyžadují pastu se zvlášť silnou přilnavostí - k tomu se obvykle používají hotová disperzní lepidla.
Všechny důležité informace o aplikaci najdete v návodu k použití, který je dodáván s každou rolí tapety.
Důležité upozornění: Vzhledem k různým nastavením monitoru se mohou na obrázku vyskytnout drobné barevné odchylky. Abyste mohli předem posoudit vzhled tapety, je možné si vzorek.
Vinylové tapety
Vinylová tapeta se vzorem připomínajícím kámen vypadá krásně v obývacím pokoji, pokoji nebo i na chodbě. Originální vzor, který díky přechodům ze světlejší do tmavší barvy vytváří 3D efekt. Omyvatelná. Má vysokou odolnost vůči slunečnímu záření.
Parametry: Vnější povrch je opatřen jemnou vrstvou, která je odolná proti opotřebení:
- Značka: Erismann
- Barva: odstíny hnědé, béžové a šedé
- Šířka: 53 cm
- Hmotnost: 170 g/m²
- Délka: 10 m
- Přiléhavost vzoru: 53 cm
- Lepidlo: tradiční
- Typ: vinyl na netkané textilii
Návod k tapetování:
1. připravte povrch - stěnu očistěte a natřete lepidlem.
2. Tapetu nastříhejte na požadovaný rozměr a dbejte přitom na vzor.
3. Naneste lepidlo na stěnu a tapetu
4. Přilepte vystřižený kus tapety na stěnu
5. vyhlaďte tapetu přítlačnou stěrkou, přítlačným válečkem nebo přítlačným štětcem
Chcete svým stěnám dodat přirozený vzhled? S netkanou tapetou kámen béžová to zvládnete bez námahy. Vlastnosti produktu netkaná tapeta kámen béžová od společnosti ERISMANN 1189 Proč byste si ji měli : Netkaná tapeta ve vzhledu kamene zaujme svou vysokou kvalitou a snadným použitím. Je rozměrově stálá a lze ji odstranit zcela suchou, což ji činí obzvláště praktickou. Tapeta má šířku 53 cm a délku 1005 cm, což znamená, že lze rychle pokrýt větší plochy. Odstupňovaný okraj o šířce 26,5 cm zajišťuje harmonický celkový vzhled na stěně. Tapeta je vyrobena z netkané textilie a vinylu, díky čemuž je vysoce odolná vůči praní a světlu. To znamená, že ji lze použít v různých místnostech, jako jsou ložnice, obývací pokoje a chodby. Stačí pouze nalepit na stěnu a aplikovat suchou tapetu přímo, bez nutnosti namáčení. Další výhodou je, že tapetové pásy lze později odstranit zcela suché. Pevně na místě: S netkanou tapetou kámen béžová od společnosti ERISMANN můžete ve svém domově rychle a snadno vytvořit vzhled přírodního kamene.
| Charakteristika | Rozměrově stabilní |
|---|---|
| Typ výrobku | Tapeta |
| Povrchová úprava | Vinylové tapety, netkané tapety |
| Šířka tapety | 53.0 cm |
| Základní barva | Béžová barva |
| Délka | 1005.0 cm |
| Materiál | Vinyl, fleece |
| Výška | 1005.0 cm |
| Číslo výrobku výrobce | 236310 |
| Pokoje | Předsíň / vstupní hala, Ložnice, Obývací pokoj |
| Použití | Nalepte na stěnu |
| Dekor / vzor | Kamenný vzhled |
| Rozměry (šxv) | 53 x 1005 cm |
| Hmotnost (g/m²) | 216.0 g/m² |
| Přiblížení vzoru | Šachovnicový vzor |
| Odstranění tapety | Lze odstranit zcela suché |
| Barevná stálost | Dobrá světlostálost |
| Poznámka k odeslání vzorku | Objednejte si vzorek (DIN A4): Zavolejte do servisního střediska HORNBACH a nechte si zaslat až 5 vzorků tapet až domů. 06348 60-6070 (místní sazba). Po - So 08:00 - 19:00 hod |
| Doporučení k lepení | Netkaná tapetová pasta |
| Velikost opakování/rozteč cm | 53/26,5 |
| Světový styl | Země |
| Odolnost proti praní | Vysoce odolný proti praní |
Šířka:53 cm
Délka:1005 cm
Kolekce:Netkaná textilie Offcut 2020
Průměr:8,2 cm
Plocha povrchu:5,33 cm²
Hmotnost:1,39 kg
Opakování vzoru: 53/26,5
Styl:Stone look
Barevné provedení:béžová
Odolnost proti vosku:odolný proti oděru
Světlostálost:dobrá světlostálost
Způsob odstranění:zcela suchý odstranitelný
Základní materiál: VLIES
Kolekce HELIOS nabízí vliesové tapety, které vám umožní vytvořit zcela nové scenérie pro bydlení. Design založený na přírodních texturách a materiálech je smyslný a jemný, ale zároveň silný a atmosférický. Řasy, sopečný kámen nebo břidlice získají novou duši díky rafinovaným detailům a kovovým efektům. Beton a mramor v kombinaci se zlatem nebo mosazí, zvětralé povrchy a ornamenty nebo staré mozaikové a omítkové struktury. Stylové městské vzory tak svou elegantní střídmostí vytvářejí ideální prostředí pro obytné prostory plné relaxace a inspirace. 3D tapeta s cihlovým vzorem v hnědé barvě, ER-601024 Vlastnosti tapety: Tapeta je vyrobena z vysoce kvalitního vláknitého materiálu - vliesu, který je zárukou stálobarevnosti, pevnosti a má dlouhou životnost. Vliesová tapeta poskytuje dokonalé vykreslení vzoru a její povrch je omyvatelný. Vzory a barevné kombinace tapety vytvoří v interiéru jedinečný design a novou atmosféru. Lepení vliesových tapet: Lepení vliesových tapet je velmi snadné a nenáročné. Postup lepení naleznete ve fotogalerii.
- Výška
- 1005 cm
- Šířka
- 0.53 m
- Délka
- 10.05 m
- Hmotnost
- 1.43 kg
- Plocha
- 5.33 m²
- Barva
- Béžová
- Kód EAN
- 4000278236312
- Číslo produktu
- 02363-10
- Výrobce
- Erismann
- Jednotka základní ceny
- m2
- Výška
- 1005 cm
- Šířka
- 0.53 m
- Délka
- 10.05 m
- Hmotnost
- 1.43 kg
- Plocha
- 5.33 m²
- Barva
- Béžová
- Kód EAN
- 4000278236312
- Číslo produktu
- 02363-10
- Výrobce
- Erismann
- Jednotka základní ceny
- m2
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.