Oliehoorn Curry Saus, láhev 900 ml (kari omáčka)
226,52 Kč
251,69 Kč / 1l
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ grilovací omáčka Sweet Sauce o´MineSweet & Spice Vinegar 510g359,30 Kč/1kg
309,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ grilovací omáčka Chipotle 354ml444,78 Kč/1kg
298,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ grilovací omáčka Vinegar 510 g290,36 Kč/1kg
241,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Omáčka Smoky Mustard BBQ 250 ml760,00 Kč/1kg
190,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Oliehoorn česneková omáčka, láhev 900 ml (česneková omáčka)
277,80 Kč/1l
250,02 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Maggi Currywurst Sauce ovocná a pikantní s jemnou pálivostí 500ml
197,00 Kč/1l
98,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lukull kari omáčka s jemným kořením ideální k rýži a masu 1000ml
273,41 Kč/1l
273,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Grilovací omáčka Bacon Kirsch ovocná a kouřová na grilování 400ml
418,97 Kč/1l
167,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cholimex - Chilli omáčka s česnekem - 250 ml
261,44 Kč/1l
65,36 Kč
Prodejce: LAVONIO

Develey 185069, Omáčka ze zakysané smetany, 250 ml
3 034,28 Kč/1l
758,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Omáčka - Omáčka 250ml
387,04 Kč/1l
96,76 Kč
Prodejce: taleoo

Majonéza Winiary 400 ml
240,15 Kč/1l
96,06 Kč
Prodejce: Katomix

Gouda's Glorie kari omáčka 3000 ml plechovka (Curry Sauce)
248,57 Kč/1l
745,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Develey 184862, Omáčka na burger, 250 ml
1 143,72 Kč/1l
285,93 Kč
Prodejce: Store-Germany

Remia Zigeunersaus Pittig 500 ml – Pikantní, pikantní omáčka k masu a grilu
244,20 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kari-ananasová omáčka 250ml
416,08 Kč/1l
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Worcestershire omáčka Delicpol 290 ml
511,17 Kč/1l
148,24 Kč
Prodejce: Katomix

Pálivá chilli omáčka 250ml
416,08 Kč/1l
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Kari omáčka Stupeň pálivosti 10 (z 10)
401,96 Kč/1l
100,49 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Omáčka - BBQ 250ml
387,04 Kč/1l
96,76 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tato kari omáčka od Oliehoorn má jemně sladkou a zároveň pikantní chuť. Díky své husté konzistenci se výborně hodí jako speciální omáčka. Kari omáčka Oliehoorn má jasnou červenohnědou barvu. V tubě je 900 ml omáčky.
- Objem
- 0.9 l
- Seznam přísad
- voda, cukr, modifikovaný kukuřičný škrob, rajčatový protlak, ocet, sůl, bylinky a koření (obsahuje HOŘČICI), barvivo (karamel), konzervační látka (sorban draselný), přírodní aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty Hodnota Na 100 g Energie 154,00 Tuk celkem 0,10 Z toho nasycené mastné kyseliny 0,00 Sacharidy celkem 37,70 Z toho cukry 32,70 Bílkoviny celkem 0,30 Sůl 1,40
- Potravinářský podnik
- Oliehoorn B.V. De Compagnie 21, 1689 AG Zwaag (Hoorn)
- Prodejní název
- Koření
- Výrobce
- Oliehoorn
- Kód EAN
- 8713277642102
- Objem
- 0.9 l
- Seznam přísad
- voda, cukr, modifikovaný kukuřičný škrob, rajčatový protlak, ocet, sůl, bylinky a koření (obsahuje HOŘČICI), barvivo (karamel), konzervační látka (sorban draselný), přírodní aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty Hodnota Na 100 g Energie 154,00 Tuk celkem 0,10 Z toho nasycené mastné kyseliny 0,00 Sacharidy celkem 37,70 Z toho cukry 32,70 Bílkoviny celkem 0,30 Sůl 1,40
- Potravinářský podnik
- Oliehoorn B.V. De Compagnie 21, 1689 AG Zwaag (Hoorn)
- Prodejní název
- Koření
- Výrobce
- Oliehoorn
- Kód EAN
- 8713277642102
K tomu se hodí také

Oliehoorn česneková omáčka, láhev 900 ml (česneková omáčka)
277,80 Kč/1l
250,02 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Oliehoorn – Zeedijk – Majonéza – 900 ml
274,40 Kč/1kg
260,68 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Homann Rajčatový kečup 875ml
156,19 Kč/1l
136,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 300ml
246,77 Kč/1l
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Currywurst Sauce ovocná a pikantní s jemnou pálivostí 500ml
197,00 Kč/1l
98,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml
818,50 Kč/1kg
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nadler Majonéza krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
203,01 Kč/1l
177,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ZEISNER Omáčka na šašlik 800ml
399,14 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml
115,58 Kč/1l
1 155,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Grilovací omáčka Bacon Kirsch ovocná a kouřová na grilování 400ml
418,97 Kč/1l
167,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oliehoorn Hamburgersaus 900 ml - Pikantní, krémová omáčka na hamburgery a grilovaná jídla
277,80 Kč/1l
250,02 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Heinz Curry Mango, Kari, 220 ml, Celer, Mléko, Hořčicová, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
372,55 Kč/1l
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Homann Paprika, pikantní, krémová a s výraznou chutí, 400 ml
147,87 Kč/1l
59,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
709,89 Kč/1l
323,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Remia Burger & Grill Americký česnek, bez lepku 80 cl
332,51 Kč/1l
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mississippi Original Barbecue Sauce Marináda na grilování 1814ml
148,64 Kč/1l
269,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
141,76 Kč/1l
70,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Old Texas Ghost Pepper Chilli BBQ omáčka s kouřovou příchutí 455ml
518,81 Kč/1l
236,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erdnusssauce - Saté 320ml
377,38 Kč/1l
120,76 Kč
Prodejce: artbook-service

Majonéza Winiary 400 ml
240,15 Kč/1l
96,06 Kč
Prodejce: Katomix

Heinz Hot Chili, Chilli omáčka, 220 ml, 459 kJ, 108 kcal, 2,3 g, 25 g
373,14 Kč/1l
82,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g
101,61 Kč/1kg
91,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey papriková omáčka s jemnými kousky zeleniny 875ml
225,37 Kč/1l
197,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 1094722001 HEINZ Barbecuesauce 220,0 ml, 1 St.
1 645,00 Kč/1l
361,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml
414,55 Kč/1l
165,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lukull kari omáčka s jemným kořením ideální k rýži a masu 1000ml
273,41 Kč/1l
273,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g
271,52 Kč/1kg
814,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
1 035,68 Kč/1l
227,85 Kč
Prodejce: somnia24

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml
619,80 Kč/1l
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ grilovací omáčka Cherry Apple Habanero Rib glaze 439g
381,00 Kč
Prodejce: Vladeko
828,26 Kč/1kg

Mondamin Sossenbinder světlý klasický výnosný osvědčený 10000 g
3 579,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
357,96 Kč/1kg

Mlýnek na chilli Piri Piri Peperoncino Mletí papriček Koření Bylinky
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 509,95 Kč/1kg

BBQ omáčka Napoleon Hickory Smoked 240 ml
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
537,50 Kč/1kg

Thomy Veganská BBQ omáčka s kouřovou příchutí, láhev s dávkovačem 200 ml
67,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
335,50 Kč/1l

Pinata Jalapeno sýrová omáčka krémová, pikantní a všestranná 3000g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
813,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
271,23 Kč/1kg

CHEF Demi Glace Brown Sauce Premium koncentrát pro omáčky 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l

Hamker Jaegersauce pikantní s masem a pečeněmi 5kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
789,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,88 Kč/1kg

Alce NeroRajčatový protlak (500g), 20599



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
196,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
393,98 Kč/1l

Develey Barbecue Sauce smoky 4-pack (4 x 875 ml) 3500 ml
697,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,28 Kč/1l

Omáčka Nando's Peri-Peri s citronem a bylinkami, 125 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
865,38 Kč
-129,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
735,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed
440,58 Kč/1kg

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
619,80 Kč/1l

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
477,63 Kč/1l

Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
91,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
101,61 Kč/1kg

Karamelová poleva Schwartau je dokonalým doplňkem vašich dezertů, 1530 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
572,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
374,48 Kč/1l

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantní kořenící omáčka s chilli 2000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
455,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,73 Kč/1l

Hela Currywurst omáčka pikantní a lahodná, opravdová klasika, balení 800 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
111,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
117,67 Kč/1kg

Lacroix omáčka pepřová smetana připravená k podávání ideální k masu 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
635,33 Kč/1l

BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
165,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
414,55 Kč/1l

Cremonini ovoce s aceto meruňkami jemná sladkokyselá omáčka 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
180,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
721,64 Kč/1l