5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ grilovací omáčka Chipotle 354ml444,78 Kč/1kg
298,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml619,80 Kč/1l
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Händlmaiers delikatesy pomerančová hořčičná omáčka vegetariánská ovocná 225ml210,13 Kč/1l
47,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Händlmaiers lahůdková omáčka s medovou hořčicí ve stlačovací lahvičce 225 ml 8 balení210,92 Kč/1l
379,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Medová hořčičná omáčka jemná s koprem ideální k drůbeži 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g
477,63 Kč/1l
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey 185069, Omáčka ze zakysané smetany, 250 ml
3 034,28 Kč/1l
758,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Thomy Veganská aioli omáčka – česneková omáčka v láhvi s dávkovačem, 200 ml
284,80 Kč/1l
56,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaierčesneková omáčka s krémovou konzistencí, balení 250 ml
305,96 Kč/1l
76,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Majonéza Winiary 400 ml
240,15 Kč/1l
96,06 Kč
Prodejce: Katomix

Develey Nacho omáčka jemná s jalapeňos, veganská, balení 875 ml
199,19 Kč/1kg
197,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne pálivá chilli omáčka pálivá aromatická s chilli 250ml
216,28 Kč/1l
54,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Chilli omáčka s pálivými chilli papričkami Vegan 200ml
234,00 Kč/1l
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Cocktail Sauce Kopfsteher Stlačovací láhev 220 ml 8 balení
369,45 Kč/1l
650,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier koktejlová omáčka rafinovaná s koprovými špičkami Láhev 200 ml
264,30 Kč/1l
52,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remia Whisky Cocktail Sauce 250 ml – Pikantní omáčka s příchutí whisky
373,08 Kč/1kg
93,27 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Heinz Firecracker Sauce Pikantní rajčatová a chilli omáčka 1000 ml
280,29 Kč/1l
280,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey 184862, Omáčka na burger, 250 ml
1 143,72 Kč/1l
285,93 Kč
Prodejce: Store-Germany

Delikatesní majonéza - tuba 185 ml
434,65 Kč/1l
96,20 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
80,41 Kč
Prodejce: taleoo

Omáčka Homann salsa
207,81 Kč/1l
623,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Homann veganská hořčičná omáčka – pikantní a kořeněná omáčka, láhev s dávkovačem 430 ml
Přehled produktu
Veganská hořčičná omáčka Homann kombinuje oblíbenou pikantní chuť hořčice s příjemně krémovou konzistencí a nabízí všestrannou alternativu pro moderní rostlinnou kuchyni. Čistě rostlinná receptura neobsahuje žádné živočišné složky a je ideální pro všechny, kteří kladou důraz na vědomé požitky. Ať už jako dip, omáčka nebo přísada do kreativních receptů, veganská hořčičná omáčka zajišťuje vyváženou chuť a dodává mnoha pokrmům zvláštní chuťový nádech. Díky praktické stlačitelné láhvi o objemu 430 ml se hořčičná omáčka Homann snadno a čistě dávkuje a je všestranným pomocníkem jak v každodenním životě, tak při grilování.
Hlavní vlastnosti
Veganská hořčičná omáčka Homann přesvědčí svou autentickou hořčičnou chutí a jemně vyváženým kořením. Krémová konzistence zajišťuje příjemný pocit v ústech a všestranné možnosti použití.
Díky čistě rostlinnému složení je tato veganská omáčka ideální volbou pro zdravou výživu. Přitom nemusíte dělat žádné kompromisy v chuti.
Praktická stlačovací láhev umožňuje čisté dávkování a snadné použití. Díky tomu se hořčičná omáčka ve stlačovací láhvi skvěle hodí pro každodenní použití v kuchyni nebo při grilování.
Tipy na použití
Veganská hořčičná omáčka se skvěle hodí k burgerům, sendvičům, hot dogům a wrapům. Dodává pikantní a krémovou chuť slaným pochoutkám a harmonicky doplňuje mnoho ingrediencí.
Hořčičná omáčka Homann je ideální také jako dip k hranolkám, zelenině, finger foodu nebo veganským snackům. Vyvážené koření dodává mnoha pokrmům další chuťový rozměr.
Kromě toho lze tuto rostlinnou hořčičnou omáčku použít jako základ pro zálivky, marinády a vlastní omáčkové kreace. Obzvláště dobře se hodí k dochucení salátů, grilované zeleniny a rostlinných pokrmů.
Často kladené otázky
Je hořčičná omáčka Homann veganská?
Ano, receptura je zcela rostlinná a neobsahuje žádné živočišné složky.
K jakým pokrmům se hořčičná omáčka hodí?
Omáčka se hodí k burgerům, sendvičům, hot dogům, wrapům, hranolkám, zeleninovým pokrmům a mnoha dalším jídlům.
Lze hořčičnou omáčku použít jako zálivku?
Ano, skvěle se hodí jako základ pro zálivky, marinády a různé omáčkové kreace.
Jak se omáčka dávkuje?
Praktická stlačovací láhev o objemu 430 ml umožňuje snadné a čisté dávkování.
Hodí se hořčičná omáčka také k grilovaným pokrmům?
Ano, skvěle se hodí k grilované zelenině, veganským klobáskám, burgerům a dalším grilovaným specialitám.
HOMANN Feinkost GmbHHeinrich-Hamker-Straße 2049152 Bad EssenE-mail:[email protected]
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Objem
- 0.43 l
- Seznam přísad
- 34% HOŘČICE (voda, 7,6% HOŘČIČNÁ SEMÍNKA, brandy ocet*, jedlá sůl, koření), voda, brandy ocet*, cukr, glukózo-fruktózový sirup, modifikovaný škrob, bílý vinný ocet, řepkový olej, barvivo potravinářský mrkvový koncentrát, jedlá sůl, přírodní HOŘČIČNÁ ROMA, zahušťovadlo: xanthanová guma; antioxidant: disodná sůl vápenatá EDTA. *AT: vinný ocet
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 147 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 616 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 19g Sacharidy, včetně cukru: 16g Tuky: 5,8g Tuky, včetně nasycených tuků: 0,4g Vláknina: -g Bílkoviny: 2,5g Sůl: 2,7g
- Alergeny
- Hořčice a výrobky z ní
- Potravinářský podnik
- HOMANN Feinkost GmbHHeinrich-Hamker-Straße 20 49152 Bad Essen
- Prodejní název
- Hořčičná omáčka
- Výrobce
- Homann Feinkost GmbH
- Číslo produktu
- 858735
- Kód EAN
- 4030800082018
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Objem
- 0.43 l
- Seznam přísad
- 34% HOŘČICE (voda, 7,6% HOŘČIČNÁ SEMÍNKA, brandy ocet*, jedlá sůl, koření), voda, brandy ocet*, cukr, glukózo-fruktózový sirup, modifikovaný škrob, bílý vinný ocet, řepkový olej, barvivo potravinářský mrkvový koncentrát, jedlá sůl, přírodní HOŘČIČNÁ ROMA, zahušťovadlo: xanthanová guma; antioxidant: disodná sůl vápenatá EDTA. *AT: vinný ocet
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 147 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 616 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 19g Sacharidy, včetně cukru: 16g Tuky: 5,8g Tuky, včetně nasycených tuků: 0,4g Vláknina: -g Bílkoviny: 2,5g Sůl: 2,7g
- Alergeny
- Hořčice a výrobky z ní
- Potravinářský podnik
- HOMANN Feinkost GmbHHeinrich-Hamker-Straße 20 49152 Bad Essen
- Prodejní název
- Hořčičná omáčka
- Výrobce
- Homann Feinkost GmbH
- Číslo produktu
- 858735
- Kód EAN
- 4030800082018
K tomu se hodí také

Homann Barbecue Sauce kouřová pikantní příchuť láhev 430ml
177,23 Kč/1l
76,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Homann Paprika, pikantní, krémová a s výraznou chutí, 400 ml
147,87 Kč/1l
59,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
1 179,77 Kč
Prodejce: T3S_Shop

Mutti Italský rajčatový kečup, dobré složení, 300 g
193,13 Kč/1l
57,94 Kč
Prodejce: foodperium

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Canon PG-545, Standardní výtěžnost, Černá, Inkoust na pigmentové bázi, 1 kusů, 180 str., Balení po jednom
496,71 Kč
Prodejce: VISO

Tritart Sada ttc 25 kus - Sada syntetickch ttc - Akrylov ttce Akvarel - Sada ttc Akrylov barvy - Sada akrylovch ttc Olejomalba
364,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
294,86 Kč/1kg
147,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Amazon Echo B084TNK1NH Amazon Echo Show 8 (2. Gen.) glacier white
15 431,94 Kč
Prodejce: Technology-Germany

Multifunkční tiskárna pro mobilní telefony Bezdrátová termální tiskárna s 10 samolepicími papírovými rolemi 1 role termálního papíru Kompatibilní s iOS Android
779,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Jerry Fabrics 2110104, Přesné prostěradlo, Bavlna, 90 x 200 cm, Vícebarevný, Obrázek, Bavlna 100%
486,29 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

2x Samsung Galaxy Nabíjecí kabel USB typu C Datový kabel Rychlonabíječka pro S9 S10 A50 White
149,99 Kč/1m
179,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Knorr Medová hořčičná omáčka jemná s koprem ideální k drůbeži 250ml
189,40 Kč/1l
48,67 Kč
-2%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Oblique Unique Happy Birthday fóliový balónový girlanda v růžovém zlatě Dekorace na narozeninovou oslavu
193,32 Kč
Prodejce: Partygeschenke24

Teleskopická tyč Spirella Kreta | tyč na sprchové závěsy bez vrtání | napínací tyč, nastavitelná otáčením, bezpečné uchycení | jako sprchová tyč, tyč na šaty | volitelná délka hliníková
654,67 Kč
Prodejce: bath_ambiente24

SONGMICS Regál s 5 policemi, 200 x 100 x 50 cm, nosnost až 875 kg (120 kg na polici), regál pro vysoké zatížení, výškově nastavitelné police, zesílený ocelový rám, stříbrná GLR050E01
1 285,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SONGMICSHOME

Pramenitá voda Mutto Premium 19 litrů + RUČNÍ PUMPA v ceně
679,91 Kč
Prodejce: Mutto

Canon PIXMA TS3350, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Černá
7 798,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

TCL 32ES560, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LCD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
10 018,92 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: LVS-Handel

Originální Samsung USB-C Datový Kabel - 1.5m - Bílá KP31222
128,16 Kč/1m
192,24 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Morelenet

Sada vysavače na okna Leifheit Dry & Clean s rukojetí, Wash-in Wash, úzkou sací hubicí
1 663,77 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Rychlovarná konvice Lehmann o objemu 1,7 litru s regulací teploty 45-100 ?C, nerezová konvice s funkcí udržování teploty a dotykovým panelem, matná černá barva
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Univerzální kojicí polštář s mikroperličkami - šedý
680,47 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Exquisit LTO1207-030C, Horní plnění, 7,5 kg, B, 80 dB, 1200 ot/min, C
11 137,17 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: HausDerGeschenke

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi rychlé doručení
Produkt je velmi dobrý, to už vím. Nadchlo mě rychlé doručení. Budu tu nakupovat znovu.
Ohodnoceno dne 11. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mayo
Nejlepší veganská majonéza
Ohodnoceno dne 17. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ grilovací omáčka Cherry Apple Habanero Rib glaze 439g
381,00 Kč
Prodejce: Vladeko
828,26 Kč/1kg

Mondamin Sossenbinder světlý klasický výnosný osvědčený 10000 g
3 579,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
357,96 Kč/1kg

Mlýnek na chilli Piri Piri Peperoncino Mletí papriček Koření Bylinky
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 509,95 Kč/1kg

BBQ omáčka Napoleon Hickory Smoked 240 ml
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
537,50 Kč/1kg

Thomy Veganská BBQ omáčka s kouřovou příchutí, láhev s dávkovačem 200 ml
67,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
335,50 Kč/1l

Pinata Jalapeno sýrová omáčka krémová, pikantní a všestranná 3000g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
813,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
271,23 Kč/1kg

CHEF Demi Glace Brown Sauce Premium koncentrát pro omáčky 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l

Hamker Jaegersauce pikantní s masem a pečeněmi 5kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
789,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,88 Kč/1kg

Alce NeroRajčatový protlak (500g), 20599



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
196,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
393,98 Kč/1l

Develey Barbecue Sauce smoky 4-pack (4 x 875 ml) 3500 ml
697,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,28 Kč/1l

Omáčka Nando's Peri-Peri s citronem a bylinkami, 125 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
865,38 Kč
-129,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
735,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed
440,58 Kč/1kg

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
619,80 Kč/1l

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
477,63 Kč/1l

Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
91,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
101,61 Kč/1kg

Karamelová poleva Schwartau je dokonalým doplňkem vašich dezertů, 1530 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
572,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
374,48 Kč/1l

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantní kořenící omáčka s chilli 2000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
455,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,73 Kč/1l

Hela Currywurst omáčka pikantní a lahodná, opravdová klasika, balení 800 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
111,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
117,67 Kč/1kg

Lacroix omáčka pepřová smetana připravená k podávání ideální k masu 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
635,33 Kč/1l

BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
165,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
414,55 Kč/1l

Cremonini ovoce s aceto meruňkami jemná sladkokyselá omáčka 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
180,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
721,64 Kč/1l