Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ baterie:
- Dobíjecí baterie
- Velikost baterie:
- AAA
- Typ baterie:
- Nikl-metal hydridová (NiMH)
- Napětí baterie:
- 1,2 V
- Počet baterií v ceně:
- 2 kusů
- Kapacita baterie:
- 550 mAh
- Barva:
- Zelená
- Výška:
- 44,5 mm
- Průměr:
- 1,05 cm
- Hmotnost:
- 10 g
- Typ balení:
- Blistr
Dobíjecí baterie, které lze použít pro bezdrátové mobilní telefony.
| Kapacita baterie | 550 mAh |
| Počet baterií | 2 kusy |
| Výstupní napětí | 1.20 V |
| Kód baterie IEC | HR03 |
| Typ baterie - Energy | AAA |
| Barva | Zelená |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zařízení | Digitální bezdrátový telefon |
| Hmotnost | 23,75 g |
| Technologie | NiMH |
| Typ balení | Blistr |
| Nabíjecí | Ne |
Dobíjecí baterie vhodné pro použití v bezdrátových mobilních telefonech.
Varta 58397101402. Typ nabíjecí baterie/akumulátoru: Nabíjecí baterie, Velikost(e) baterie: Technologie dobíjecí baterie/akumulátoru: Nikl-metal hydrid (NiMH). Výška: 44,5 mm, průměr: 1,05 cm, hmotnost: 10 g. Typ obalu: Viditelný obal
Dobíjecí baterie do telefonu - AAA HR03 550mAh Bls 2 T397
Popis Baterie používané pro dr
- Výrobce
- Barva
- Zelená
- Typ baterie
- AAA
- Kapacita baterie
- 0.55 Ah
- Napětí
- 1200 mV
- Obsahuje baterie
- Ano
- Průměr
- 0.01 m
- Výkon akumulátoru ve voltech
- 1200 mV
- Hmotnost
- 0.01 kg
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 58397 101 402
- Kód EAN
- 4008496808120
- Výrobce
- Barva
- Zelená
- Typ baterie
- AAA
- Kapacita baterie
- 0.55 Ah
- Napětí
- 1200 mV
- Obsahuje baterie
- Ano
- Průměr
- 0.01 m
- Výkon akumulátoru ve voltech
- 1200 mV
- Hmotnost
- 0.01 kg
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 58397 101 402
- Kód EAN
- 4008496808120
Bezpečnostní pokyny
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě