Šířka:
36.2 cm- 36.2 cm
- 39.1 cmZobrazit dostupné možnosti
- 42.1 cmZobrazit dostupné možnosti
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Model:
- Přenosný trezor
- Barva:
- Černá
- Typ zámku:
- Klíč
- Vnitřní kapacita:
- 5 l
- Uzamykání:
- Ano
- Ohnivzdorný:
- Ano
- Šířka:
- 362 mm
- Hloubka:
- 284 mm
- Výška:
- 156 mm
- Vnitřní rozměry (š x h x v):
- 305 x 191 x 89 mm
- Hmotnost:
- 6 kg
- Množství na kartonové balení:
- 1 kusů
Ohnivzdorná bezpečnostní kazeta Master Lock L1200
Vlastnosti:
- Ohnivzdorná konstrukce
- 30minutová ochrana proti požáru pro dokumenty, úřední listiny a digitální zařízení (CD, USB klíče) při teplotě až 843 °C
- Dokumenty a cennosti jsou chráněny před zvědavými pohledy pomocí zámku na klíč, který zároveň zabraňuje otevření víka v případě požáru
- Rukojeť pro přenášení
- Vnější rozměry (v x š x h): 15,6 cm x 36,2 cm x 28,4 cm
- Vnitřní rozměry: (v x š x h): 8,9 x 30,5 x 19,1 cm
- Vnitřní objem: 5 litrů
- Hmotnost: 6 kg
Technické údaje
| Obecné údaje - Výška (mm) | 156 |
| Typ - Typ | Bezpečnostní kazeta |
| Obecné - Barva | černá barva |
| Obecné - Hloubka (mm) | 284 |
| Obecné - Šířka (mm) | 362 |
| Vlastnosti - Uzamykací mechanismus | Klíč |
| Obecné - Hmotnost (g) | 6000 |
Tato malá bezpečnostní schránka má ohnivzdorné provedení. Má certifikaci požární odolnosti UL/ETL (1/2 hodiny při 843 °C) a v případě požáru bezpečně ochrání a uloží dokumenty a další cennosti.
Schránka Master Lock L 1200 má lehkou konstrukci a je vybavena klíčovým zámkem se 2 klíči. Dokumenty do formátu A5, cestovní pasy a další důležité dokumenty lze snadno bezpečně uložit. Kazeta má zabudované madlo pro snadný transport v případě potřeby.
Má zabudované madlo pro snadnou přepravu.
- Vnější rozměry: 15,5 × 36,2 × 28,4 cm (v × š × h)
- Vnitřní rozměry: 8,9 × 30,5 × 19,1 cm (v × š × h)
- Vnitřní objem: 5,2 l
- Barva: černá
- Konstrukce z ohnivzdorné oceli
- Uzamykatelná (2 klíče jsou součástí dodávky)
Bezpečnostní schránka od společnosti Master-lock na ochranu důležitých dokumentů.
Speciální funkce- Ohnivzdorná konstrukce pro větší bezpečnost.
- Číslo položky: L1200
- Čárový kód: 0049074025618
- Značka: MASTER-LOCK
- Čistá hmotnost (kg): 6,26
- Odolnost proti vloupání: Ano
- Vnější hloubka: 284 mm
- Odolnost proti požáru: Požární odolnost: Ano
- Vnitřní hloubka: 191 mm
- Vnitřní výška: 89 mm
- Vnitřní šířka: 305 mm
- Vnější výška: 156 mm
- Vnější šířka: 362 mm
- Objem: 5 litrů
- S kombinovaným zámkem: Ne
- S elektronickým zámkem: Ne
- Se zámkem na klíč: Ano
S tímto trezorem na dokumenty od společnosti MasterLock můžete své důležité dokumenty uložit na bezpečném místě. Schránka je ohnivzdorná a má konstrukci odolnou proti vloupání. Je vybavena zámkem na klíč a má objem 5 litrů, což stačí na několik dokumentů. Objednejte si tento trezor ještě dnes!
Bezpečnostní kufřík Master Lock:Kompaktní a univerzální bezpečnostní kufřík Master Lock velikosti S chrání papírové dokumenty, média a další rodinné památky před požárem. Díky rukojeti se snadno přenáší.
Bezpečné provedení: Zámek s klíčem (2 klíče jsou součástí dodávky)
Ohnivzdorný trezor: Ohnivzdorná ochrana UL/ETL po dobu 30 minut pro dokumenty, úřední listiny a digitální předměty (CD, USB disky) při teplotě až 843 °C.
Pokud se zajímáte o IT a elektroniku, máte rádi aktuální informace o technologiích a neunikne vám ani sebemenší detail, kupte si bezpečnostní schránku Master Lock L1200 36 x 28,5 x 15,5 cm černá za bezkonkurenční cenu.
- Barva: černá
- Characteristics:
- Připojení USB
- Uzavírání
- Kapacita: 5 l
- Součástí balení je: Klíče x 2
- Přibližné rozměry: 36 x 28,5 x 15,5 cm
- Rozměry: L
- Přibližná hmotnost: 6 kg
Informace o obecných předpisech o bezpečnosti výrobků:
Master Lock Company LLC
Unit 8 & 9 The Woodlands, Bristol, United Kingdom, BS32 4JT
BS32 4JT - Bristol
+441454251111
[email protected]
Máte cenné dokumenty a předměty, které je třeba chránit před požárem? Nemusíte se obávat. S bezpečnostní kazetou Master Lock L1200 budou vaše cennosti bezpečně chráněny před plameny. Vlastnosti produktu bezpečnostní kazeta Master Lock L1200 odolná proti ohni To je důvod, proč byste si ji měli pořídit: Kazeta na dokumenty je speciálně navržena tak, aby chránila důležité dokumenty, jako jsou doklady, peníze a složky, před požárem. Kazeta je vybavena testováním ETL Fire Testing a testováním UL a nabízí 30minutovou ochranu proti požáru pro papírová i digitální data. Robustní ocelová konstrukce poskytuje dodatečnou bezpečnost a odolnost. Díky dodávanému cylindrickému zámku a dvěma klíčům je minimalizováno riziko neoprávněného přístupu. Díky kompaktním rozměrům se kazeta vejde téměř do každého vnitřního prostoru, což je ideální pro domácnost nebo kancelář. Pevné zabezpečení: Ohnivzdorná ochrana vašich důležitých dokumentů a cenností s bezpečnostní kazetou Master Lock L1200.
| Vlastnosti a funkce | Ohnivzdorná |
|---|---|
| Oblast použití | Vnitřní prostory |
| Oblast použití | Soubory, dokumenty, peníze |
| Aplikace | Zabezpečení |
| Typ předmětu | Kazeta |
| Verze | Kazeta na dokumenty |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Černá barva |
| Výška (vnitřní rozměr) | 19.1 mm |
| Vnitřní rozměr šířka | 30.5 mm |
| Vnitřní hloubka | 8.9 mm |
| Počet klíčů | 2.0 kusů |
| Vnější rozměr šířka | 156.0 mm |
| Vnější rozměr výška | 362.0 mm |
| Vnější rozměr hloubka | 284.0 mm |
| Průměr zajištění šroubu | 20.0 mm |
| Protipožární ochrana | Požární zkouška ETL 30 minut požární ochrany pro data, požární zkouška UL 30 minut požární ochrany pro papír |
| Typ zámku | Cylindrický zámek |
Uzamykatelný bezpečnostní kufr odolný ohni L1200 se používá pro uschování cenností a digitálních médií. Jeho ocelová konstrukce je odolná vůči ohni (>30 min). Objem činí 5,2l. Obsahuje praktické držadlo. 2ks klíčů jsou součástí balení.
- Šířka
- 36.2 cm
- Hmotnost
- 6 kg
- Materiál
- Ocel
- Barva
- Černá
- Kód EAN
- 004907402561849074025618049074025618
- Číslo produktu
- L1200
- Výrobce
- Master Lock
- Šířka
- 36.2 cm
- Hmotnost
- 6 kg
- Materiál
- Ocel
- Barva
- Černá
- Kód EAN
- 004907402561849074025618049074025618
- Číslo produktu
- L1200
- Výrobce
- Master Lock
Bezpečnostní pokyny
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.