4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Open Food 0745092001077, D, 371 kcal, 75 g, 91 g626,14 Kč/1kg
876,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Cool Soft žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 6 různých vrhů 3000g225,94 Kč/1kg
677,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Cukrová vata Jelly Belly Beans 70g1 909,71 Kč/1kg
133,68 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Maoam Mini Stripes žvýkací bonbony lahodně ovocné 1050g316,44 Kč/1kg
332,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
346,16 Kč/1kg
346,16 Kč
Prodejce: somnia24

Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
276,63 Kč/1kg
614,11 Kč
Prodejce: somnia24

Otevřené potraviny 4014400904352, 4 g, 425 g, C, e14xx, e307, e330, e420, e420ii, okyselující látka kyselina citronová, zvlhčující látka střední sorbitolový sirup, cukr, barvivo černá mrkev..., 1639 kJ
152,92 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
1 099,48 Kč/1kg
274,87 Kč
Prodejce: somnia24

Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
1 009,60 Kč/1kg
252,40 Kč
Prodejce: somnia24

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

Maoam Happy Fruttis žvýkací bonbóny s příchutí čerstvého ovoce 175g
596,51 Kč/1kg
104,39 Kč
Prodejce: VISO

MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx žvýkací bonbony 50 ks.
449,17 Kč
Prodejce: somnia24

Ludwig Fritt ovoce - karton - 30x 70g
622,81 Kč/1kg
1 307,90 Kč
Prodejce: AllYouNeed

RIESEN® 283 RIESEN® KARAMELL RIESEN Kaubonbons 728,0 g
686,30 Kč/1kg
1 592,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Hitschies Softi Qubbies ovocné žvýkací bonbóny s příchutí třešně 80g
474,75 Kč/1kg
37,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies Original Mix žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 210g
257,43 Kč/1kg
54,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

Otevřené potraviny 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, jahoda, E100, E901, E418, E414, E330, šťáva, škrob, E473, citrusové plody, ovocná šťáva,...,..., 389 kcal, 71 g
330,75 Kč/1kg
416,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4014400918229, 1 g, Niacin, Vitamin E, Pantothenic acid, Vitamin B6, Folic acid,Biotin,Vitamin B12, 345 g, D, e530, e551, 1620 kJ
1 144,58 Kč/1kg
394,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

STORCK 757439 Obří 900 g
289,97 Kč/1kg
260,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Cool Soft žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 6 různých házecích materiálů 1000g
Barevné, měkké, oblíbené - a připravené k letu! Žvýkací bonbony Cool Soft s 6 různými ovocnými příchutěmi jsou dokonalým mixem pro karnevaly, průvody a akce. Jednotlivě balené, měkké na skus a s intenzivní ovocnou příchutí - ideální jako lahodný materiál na házení nebo na rozdávání.
Proč žvýkací bonbony Cool Soft?
Protože se nelepí, dobře létají a skvěle chutnají. Tyto klasické žvýkací bonbony jsou správnou volbou, pokud jde o distribuci velkého množství sladkým a čistým způsobem.
Cool Soft podrobně - nejdůležitější vlastnosti
1000g velkoobjemové balení se 6 ovocnými příchutěmi
Extra měkké a žvýkací, vhodné i pro děti
Jednotlivě balené - hygienické a ideální pro venkovní použití
Ideální materiál na házení na karneval, maškarní večírky a pouliční párty
Ovocné a chutné v každé barvě - skutečný miláček davu
Pro koho je Cool Soft vhodný?
Pro karnevalové kluby, organizátory akcí, školy, spolky a stánky s cukrovinkami, kteří hledají , oblíbený a spolehlivý materiál na cukrovinky. Skvěle se hodí také pro dárky, tombolu a barevné tašky.
Objednejte si žvýkací bonbony Cool Soft hned teď - barevné, měkké a připravené k hodu
Objednejte si nyní a získejte 1000 g ovocných žvýkacích bonbonů pro každou příležitost!
Cool Soft - žvýkací bonbony pro karneval & spol
International Sweet Trading GmbH & Co KG
Riesdorfer Weg 2
06366 Köthen
Žvýkací bonbony s různými příchutěmi, jednotlivě balené,Vlastnosti:
- Ovocná směs
- bezlepková a veganská, seznam ingrediencí: Složení: cukr, glukózový sirup, rostlinný tuk (palmový), modifikovaný škrob, regulátor kyselosti: kyselina citronová, zvlhčující látka: sorbitol, aromata, barviva: komplexy chlorofylů a chlorofylinů obsahující měď
Může obsahovat stopy mléka.
Různé žvýkací bonbonyLahodné žvýkací bonbony, jednotlivě zabalené v ozdobném papíru: COOL SOFT jsou ideální pro vystavení v recepcích nebo zasedacích místnostech. S tímto velkým 1,0 kg balením si ani nemusíte vybírat! Měkké bonbony vám doručíme přímo k vám! Informace podle nařízení o informacích o potravinách naleznete zde.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 1771/418 kJ/kcalTuky 5,0 gZ toho nasycené mastné kyseliny 2,6 gZ toho mononenasycené mastné kyseliny -Z toho polynenasycené mastné kyseliny -Sacharidy 93,3 gZ toho cukry 64,1 gZ toho polyhydrické alkoholy -Z toho škrob -Vláknina -Bílkoviny 0,2 gSůl -Vitamíny a minerální látky -
Žvýkací bonbony s různými příchutěmi, jednotlivě balené,
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, zahušťovadlo: bezlepkový modifikovaný škrob, rostlinný tuk, zvlhčující látka: sorbitol, okyselující látka: kyselina citronová, aroma, barvivo: antoyaniny, komplexy chlorofylů a chlorofylinů obsahující měď, kurkumin, barvivo: koncentrát šťávy z černé mrkve, emulgátor: lecitin SOYA.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 418,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 771,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 5,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 2,60 Sacharidy: 93,30 Sacharidy, z toho cukr: 64,10 Bílkoviny: 0,20 Sůl: 0,01
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nichMůže obsahovat stopy mléka
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- International Sweet Trading GmbH & Co. KGRiesdorfer Weg 2 06366 Köthen
- Prodejní název
- Cool Soft Kaubonbons
- Výrobce
- cool&move
- Číslo produktu
- 75100
- Kód EAN
- 4260042074698
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, zahušťovadlo: bezlepkový modifikovaný škrob, rostlinný tuk, zvlhčující látka: sorbitol, okyselující látka: kyselina citronová, aroma, barvivo: antoyaniny, komplexy chlorofylů a chlorofylinů obsahující měď, kurkumin, barvivo: koncentrát šťávy z černé mrkve, emulgátor: lecitin SOYA.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 418,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 771,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 5,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 2,60 Sacharidy: 93,30 Sacharidy, z toho cukr: 64,10 Bílkoviny: 0,20 Sůl: 0,01
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nichMůže obsahovat stopy mléka
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- International Sweet Trading GmbH & Co. KGRiesdorfer Weg 2 06366 Köthen
- Prodejní název
- Cool Soft Kaubonbons
- Výrobce
- cool&move
- Číslo produktu
- 75100
- Kód EAN
- 4260042074698
K tomu se hodí také

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Open Food, 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
0,16 Kč/1kg
156,22 Kč
Prodejce: LAVONIO

Cool malíř jazyk malíř lízátko házení materiál 200 kusů
313,47 Kč/1kg
313,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tablet 10,1" s Androidem 13, 3G mobilní telefon, paměť 64 GB, slot na SIM kartu, 8MP fotoaparát, WLAN, čtyřjádrový, s ochranným krytem tabletu
1 935,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Mersjo kachní kabanosy s pečenou rýží 2x500 g – pamlsky pro psy, psí snacky, žvýkací pamlsky, odměny, přírodní maso
418,96 Kč/1kg
662,40 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
418,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

CF-DC24 Hrnec na vaření litý hliník skleněná poklice indukční mramorový hrnec na polévku Ø24cm
2 528,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Outsunny slunečník Zahradní slunečník Plážový slunečník Balkonový slunečník Slunečník
1 149,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Závěsné křeslo Grazia
1 209,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

20x Wessper HumiFill Kazeta pohlcovače vlhkosti 250g - pohlcovač vlhkosti, Granulat verhindert die Bildung von Schimmel, Pilzen, unangenehmen Gerüchen, Stockflecken, Raumluftentfeuchter
166,20 Kč/1kg
831,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Sluchátka do uší GRUNDIG Sport TWS, včetně mikrofonu, černá
746,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
15 006,67 Kč/1l
112,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maoam Mini Stripes žvýkací bonbony lahodně ovocné 1050g
316,44 Kč/1kg
332,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Poliboy láhev s rozprašovačem pro intenzivní péči o kůži jemná péče 375ml
361,81 Kč/1l
135,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Party Burger Minis z pěnového cukru a ovocných gum 600g
416,74 Kč/1kg
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 4000512363200, 500 g, C, 336 kcal, 49 g, 0,1 g, 0,1 g
532,02 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Cool Cola Mix lízátka 200 kusů jednotlivě balených v sáčku 1000g
250,20 Kč/1kg
250,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tlakoměr BEU-BM27_BF
1 179,12 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka deka univerzální pohovka zahrada na cestě typ 380 šedá 170 x 130 cm
340,59 Kč
Prodejce: Heimtexland

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Apple AirPods Pro A2083 MagSafe, bílé,
12 776,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Bílá, Přímý, Přímý
364,37 Kč/1m
364,37 Kč
Prodejce: OrigineProd

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 406,76 Kč
Prodejce: better-used

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. dubna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a spolehlivé
Zboží je, jak jsem doufal, dobré.
Ohodnoceno dne 7. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Haribo Maoam Stripes žvýkací bonbony částečně s kolou litter bag 7kg
1 943,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,68 Kč/1kg

Open Food 0745092001077, D, 371 kcal, 75 g, 91 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
876,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
626,14 Kč/1kg

Zvlhčovač vzduchu proti gravitaci Kapka vody Zvlhčovač vzduchu Tichý provoz Jemné zamlžování Důkaz úniku USB Napájené zvlhčovače vzduchu Zelená barva
944,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Mentos Kaudragees Rainbow Frucht Tekendisplay 40 rolí 1500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
573,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
382,45 Kč/1kg

Cool Soft žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 6 různých vrhů 3000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
677,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,94 Kč/1kg

Hitschies dárkový koš Best of Mix sladkokyselý dárkový koš 1550g
583,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
376,25 Kč/1kg

Mentos Spearmint žvýkací pastilky s lahodnou mátovou příchutí 38g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
19,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
489,25 Kč/1kg

Mentos Mini Mint 120 roliček žvýkacích pastilek s mátovou příchutí v plechovce 1260g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
423,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
335,78 Kč/1kg

hitschies Softi Sour Brizzl Mix žvýkací bonbóny se šerbetovým středem 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
217,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,58 Kč/1kg

Mentos Mint Dragees křupavé žvýkací bonbony s příchutí čerstvé máty 38g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
376,32 Kč/1kg

Open Food 0071570004309, 70 g, B, e100, e150a, e171, e330, e901, e903, e904, 364 kcal, 61 g, 0,07 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
133,68 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 909,71 Kč/1kg

Mamba® 112795 Mamba® Cola & Friends Kaubonbons 2540,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
191,59 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 807,45 Kč/1kg

Mamba® 119459 Mamba® BEACH MiX Kaubonbons 160,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
30,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,13 Kč/1kg

Mamba® 119435 Mamba® BEACH STiCKS Kaubonbons 160,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
30,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,50 Kč/1kg

Mamba® 119428 Mamba® BEACH BiTES Kaubonbons 160,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
30,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,50 Kč/1kg

Storck karamelové obří žvýkací bonbony extra dlouhé žvýkání 29g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,67 Kč/1kg

Maoam Bloxx 10x5 jednotlivě balených žvýkacích bonbonů 5 různých 220g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
55,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
250,59 Kč/1kg

Kaubonbons Toffee Mix 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
504,58 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
504,58 Kč/1kg

Otevřené potraviny 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, jahoda, E100, E901, E418, E414, E330, šťáva, škrob, E473, citrusové plody, ovocná šťáva,...,..., 389 kcal, 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
416,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
330,75 Kč/1kg

Skittles 456361 Fruits Kaubonbons 136,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
42,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,59 Kč/1kg