4,9



Na základě 20 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
The Jelly Bean Factory 36 gurmánských příchutí Jar Geleebohnen 1400g626,14 Kč/1kg
876,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Cool Soft žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 6 různých vrhů 3000g225,94 Kč/1kg
677,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hitschies Crunchies – směs kyselých bonbónů, 75 g2 170,00 Kč/1kg
162,75 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Open Food 0071570004309, 70 g, B, e100, e150a, e171, e330, e901, e903, e904, 364 kcal, 61 g, 0,07 g1 909,71 Kč/1kg
133,68 Kč
Prodejce: M_plus_L

MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

Maoam Kracher ovocné žvýkací bonbony s náplní z šerbetu v prášku 200g
310,05 Kč/1kg
62,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hitschies Sour Mix žvýkací bonbony s příchutí šumivého ovoce 200g
1 257,15 Kč/1kg
251,43 Kč
Prodejce: somnia24

MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
1 099,48 Kč/1kg
274,87 Kč
Prodejce: somnia24

Maoam Mini Stripes žvýkací bonbony lahodně ovocné 1050g
316,44 Kč/1kg
332,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maoam Happy Fruttis žvýkací bonbóny s příchutí čerstvého ovoce 175g
596,51 Kč/1kg
104,39 Kč
Prodejce: VISO

keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
395,24 Kč/1kg
395,24 Kč
Prodejce: somnia24

Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
277,22 Kč/1kg
615,42 Kč
Prodejce: somnia24

Mentos Rainbow Chews * (40 x 40 g)
439,41 Kč/1kg
659,12 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo KAUBONBON 5s, balení 110 g
309,09 Kč/1kg
34,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Ludwig Fritt ovoce - karton - 30x 70g
622,81 Kč/1kg
1 307,90 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Hitschies Softi Qubbies ovocné žvýkací bonbóny s příchutí třešně 80g
474,75 Kč/1kg
37,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
346,16 Kč/1kg
346,16 Kč
Prodejce: somnia24

Otevřené potraviny 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, jahoda, E100, E901, E418, E414, E330, šťáva, škrob, E473, citrusové plody, ovocná šťáva,...,..., 389 kcal, 71 g
330,75 Kč/1kg
416,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Haribo Maoam Frucht Kracher chutné a ovocné dražé 1200g
Žvýkací bonbony dražé FRUCHT KRACHER: MAOAM Kracher s šumivou perlivou náplní nabízejí pikantní a vzrušující chuťový zážitek. Jedinečné potahované žvýkací bonbony s perlivým šumivým středem a oblíbenými ovocnými příchutěmi jahoda, malina, jablko, pomeranč a citron jsou skutečným hitem pro malé i velké.
HARIBO GmbH & Co. KG Dr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft Německo
Opravdová pecka! Vyzkoušejte Haribo Maoam Frucht-Kracher v plechovce o hmotnosti 1200 g a zažijte brnící "Kracher efekt" 265krát. Šumivé žvýkací bonbony s náplní poskytují jedinečnou a ovocnou brnící zábavu na každé šumivé párty.
Skutečné petardy!
MAOAM KRACHER se šumivou náplní poskytuje vzrušující chuťový zážitek, když se chcete při mlsání pořádně rozšoupnout. Jedinečné žvýkací bonbony s potahovanou šumivou náplní. Příchuť: citron, pomeranč, jahoda, malina a jablko.
Množství: kulatá plechovka s 265 kusy.
Informace o skladování: Chraňte před teplem a vlhkostí.
Výrobce / Vyrobeno pro:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Německo
| Složení | |
|---|---|
| Cukr; glukózový sirup; palmový tuk; zvlhčující látka: sorbitolový sirup; okyselující látka: kyselina citronová; želatina; ovocné a rostlinné koncentráty: Jablko; regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný; aroma; protispékavá látka: mastek; potahovací látka: včelí vosk bílý a žlutý; sirup z invertního cukru. | |
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energetická hodnota: | obsah energie: 1727 kJ / 408 kcal |
| Tuk: | 5,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 2,5 g |
| Carbohydrates: | 90 g |
| z toho cukr: 90 g: | 70 g |
| Bílkoviny: 70 g: | 0,7 g |
| Sůl: | 0,05 g |
| Referenční množství pro průměrného dospělého člověka (8400 kJ / 2000 kcal) | |
| Balení obsahuje 48 porcí | |
MAOAM Bonbons Fruchtkracher 1.200 g/Pack.
Křupavý, mravenčivý chuťový zážitek - MAOAM Frucht KRACHER MAOAM KRACHER přináší vzrušující chuťový zážitek. S jedinečnými žvýkacími bonbony s povrchovou úpravou od společnosti MAOAM se můžete pořádně odvázat. Šumivá náplň poskytuje příjemný pocit mravenčení. Žvýkací bonbony jsou k dispozici v různých ovocných příchutích, takže si jistě vybere každý. V praktické průhledné plechovce je místo pro 265 kusů, což odpovídá množství náplně 1200 g. informace podle nařízení o informacích o potravinách naleznete zde.Výživové údaje na 100 genergie 1727/408 kJ/kvalitní tuk 5,1 gz toho nasycené mastné kyseliny 2,5 gz toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy 90,0 gz toho cukry 70,0 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny 0,7 gsůl 0,05 gvitamíny a minerální látky -
Maoam Frucht Kracher nabízí ovocnou a křupavou žvýkací pochoutku, která má něco do sebe. Žvýkací bonbony zaujmou příchutí citronu, pomeranče, jahody, maliny a jablka a nabízejí také pevnou cukrovou skořápku, kterou je třeba prokousnout, než se objeví brnící jádro s šumivou náplní.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 1.2 l
- Seznam přísad
- Cukr; glukózový sirup; palmový tuk; zvlhčující látka: sorbitolový sirup; okyselující látka: kyselina citronová; želatina; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, citron, spirulina, ředkev, černý rybíz, mrkev, jablko; regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný; aroma; protispékavá látka: mastek; potahovací látka: včelí vosk bílý a žlutý; sirup z invertního cukru. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1200 g
- Rozměry
- 17 cm x 17 cm x 10 cm
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft Deutschland
- Prodejní název
- Kaubonbon-Dragees
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 10004389
- Kód EAN
- 4001686575079
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 1.2 l
- Seznam přísad
- Cukr; glukózový sirup; palmový tuk; zvlhčující látka: sorbitolový sirup; okyselující látka: kyselina citronová; želatina; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, citron, spirulina, ředkev, černý rybíz, mrkev, jablko; regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný; aroma; protispékavá látka: mastek; potahovací látka: včelí vosk bílý a žlutý; sirup z invertního cukru. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1200 g
- Rozměry
- 17 cm x 17 cm x 10 cm
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGDr.-Hans-und-Paul-Riegel-Straße 1 53501 Grafschaft Deutschland
- Prodejní název
- Kaubonbon-Dragees
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 10004389
- Kód EAN
- 4001686575079
K tomu se hodí také

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
469,99 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
476,57 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,30 Kč/1kg
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,88 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Kinder Scher Dose, Vínové gumové bonbony, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka se 150 kusy 1,35 kg
182,86 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 140450008 Ovocné želé Kiss-Cola - 150 kusů plechovka
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Pasta Basta Jahoda s příchutí kyselého ovoce Veggie 1125g
421,23 Kč/1kg
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo 1264671001 Ovocné žvýkačky kyselé medvědí jazýčky - 150 kusů plechovka
620,33 Kč/1kg
837,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Haribo love hearts sladké ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 1200g
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo ovocné želé kousky Vampis, 1,2 kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 140962006 Ovocné žvýkačky - Kroužky z kyselého jablka, 150 kusů
190,35 Kč/1kg
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
151,15 Kč/1kg
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
400,97 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Bananas, Tvrdé gumové bonbóny, 1,05 kg, Banánový, Žlutá, 1603 kJ, 377 kcal
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10043404 Pasta Basta Apfel Fruchtgummi 150 St.
417,76 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%10% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
10%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vždycky velmi, velmi chutné.
Kvalita je velmi dobrá. Mohu jen doporučit. Určitě si to zase koupím.
Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Maoam Kracher
Opravdu lahodná žvýkací bonbónka s garantovaným křupavým zážitkem
Ohodnoceno dne 17. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše je v pořádku, rychlé dodání, rád znovu
dobrý, chutná mi to lahodně
Ohodnoceno dne 7. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Tip top
Ohodnoceno dne 15. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše je v pořádku!
Lahodné a dobré!
Ohodnoceno dne 25. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše vynikající
Milujeme to.
Ohodnoceno dne 10. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Waren schnell alle
Ohodnoceno dne 1. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Haribo Maoam Stripes žvýkací bonbony částečně s kolou litter bag 7kg
1 943,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,68 Kč/1kg

The Jelly Bean Factory 36 gurmánských příchutí Jar Geleebohnen 1400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
876,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
626,14 Kč/1kg

Mentos Kaudragees Rainbow Frucht Tekendisplay 40 rolí 1500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
573,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
382,45 Kč/1kg

Cool Soft žvýkací bonbóny s ovocnou příchutí 6 různých vrhů 3000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
677,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,94 Kč/1kg

Zvlhčovač vzduchu proti gravitaci Kapka vody Zvlhčovač vzduchu Tichý provoz Jemné zamlžování Důkaz úniku USB Napájené zvlhčovače vzduchu Zelená barva
944,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Hitschies dárkový koš Best of Mix sladkokyselý dárkový koš 1550g
583,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
376,25 Kč/1kg

Mentos Mini Mint 120 roliček žvýkacích pastilek s mátovou příchutí v plechovce 1260g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
423,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
335,78 Kč/1kg

hitschies Softi Sour Brizzl Mix žvýkací bonbóny se šerbetovým středem 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
217,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,58 Kč/1kg

Fudge Old English Toffee Vanilla měkké karamelové cukrovinky 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
286,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
286,86 Kč/1kg

Fudge Old English Toffee Cappuccino měkké karamelové cukrovinky 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
291,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,67 Kč/1kg

Mentos Spearmint žvýkací pastilky s lahodnou mátovou příchutí 38g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
19,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
489,25 Kč/1kg

Otevřené potraviny 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, jahoda, E100, E901, E418, E414, E330, šťáva, škrob, E473, citrusové plody, ovocná šťáva,...,..., 389 kcal, 71 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
416,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
330,75 Kč/1kg

Kaubonbons Toffee Mix 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
504,58 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
504,58 Kč/1kg

Skittles 456361 Fruits Kaubonbons 136,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
42,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,59 Kč/1kg

Cukrová vata Jelly Belly Beans 70g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
133,68 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 909,71 Kč/1kg

Fudge Old English Toffee Vanilkové jemné karamelové cukrovinky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Kuhbonbon vaječný likér jednotlivě balené měkké karamely 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
63,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
318,55 Kč/1kg

Mamba® 119459 Mamba® BEACH MiX Kaubonbons 160,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
30,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,13 Kč/1kg

Mamba® 119435 Mamba® BEACH STiCKS Kaubonbons 160,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
30,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,50 Kč/1kg

Mamba® 119428 Mamba® BEACH BiTES Kaubonbons 160,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
30,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,50 Kč/1kg