5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml22 892,10 Kč/1kg
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Tělový krém s aloe vera 180 ml3 920,72 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Lactovit zpevňující tělové mléko 400 ml1 034,00 Kč/1l
413,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Eveline Cosmetics 6 Ceramides – tělový krém, hydratace, zklidnění376,20 Kč/1l
131,67 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Tělové mléko Dove pro intenzivní hydrataci, 250 ml
1 155 185,23 Kč/1kg
311,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Výživný tělový krém Rich Nourishment (Cream), 75 ml
5 080,13 Kč/1l
381,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dove 1016-58006, 200 ml, Neutrální pH, Dermatologicky testováno, 1 kusů
380,75 Kč/1l
76,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dove Intenzivní tělové mléko pro velmi suchou pokožku 400 ml
716,05 Kč/1l
286,42 Kč
Prodejce: somnia24

Dove Purely Pampering Shea Butter 400ml, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální, 400 ml, Bambucké máslo
675,17 Kč/1l
270,07 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nivea Hydratační tělový balzám pro intenzivní hydrataci pokožky, 400 ml
658,50 Kč/1l
263,40 Kč
Prodejce: MANADA

Babaria Tělový krém s aloe 400ml
297 919,99 Kč/1l
297,92 Kč
Prodejce: somnia24

Aēsop Rejuvenate intenzivní tělový balzám 100 ml
13 097,60 Kč/1l
1 309,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

CeraVe Intensive tělové mléko Moisturising Lotion 473 ml
2 048,18 Kč/1l
968,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Samoopalovací krém 125ml
2 083,68 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Isdin Ureadin Lotion10 Intenzivní hydratace 400ml
1 794,57 Kč/1l
717,83 Kč
Prodejce: somnia24

Sebamed Intenzivní Hydratační Balzám pro Suchou Pokožku, 200 ml
652 500,00 Kč/1kg
169,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dermastabil zklidňující tělový balzám, 200 ml krém
2 371,90 Kč/1l
474,38 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Vyživující tělové mléko 250ml
1 187,96 Kč/1l
296,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Ayurveda - tělový krém, 300 ml
1,11 Kč/1kg
388,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ziaja Gdanskin, Osvěžující tělový balzám, 300ml
462,43 Kč/1l
145,13 Kč
-6,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
138,73 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tělový krém Dove Silk s komplexem DeepCare pro zářivou a jemnou pokožku.
- Hedvábný tělový krém Dove pro zářivou a jemnou pokožku
- Lehké hydratační a osvěžující složení, které účinně vyživuje pokožku
- Hedvábně jemná péče pro suchou pokožku
- Vyživuje hluboko do povrchových vrstev pokožky
- Obsahuje jedinečný komplex DeepCare Complex s výživnými látkami vlastními pokožce
- Hydratační tělový krém pro každodenní péči o pokožku
Co pro vás znamená krásná pokožka? Jemnost? Zářivost? Pružnost? Každý může mít sametově hebkou pokožku, která vypadá a působí skvěle. Jen někteří z nás potřebují trochu pomoci. Naštěstí je to možné pro každého z nás. Stačí, když své pleti dopřejete tu nejlepší možnou péči s tím nejlepším hydratačním krémem, který najdete. A co je nejlepší hydratační krém? Je to hlavně jeho složení. Proto jsme tělový krém Dove Silk navrhli tak, aby byl nabitý. Tělový krém Dove Silk s bohatým hydratačním složením vyživuje pokožku, takže vypadá a cítí se krásná. Bohatý však neznamená těžký, tento lehce hydratační krém se vstřebává bez pocitu mastnoty. Tento tělový krém je ideální pro suchou pokožku. Používejte ho ve dne i v noci, abyste získali jemnou, zářivou a pružnou pokožku. Vyživujte a pečujte o svou suchou pokožku tímto hydratačním tělovým krémem, který zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou. Tělový krém Dove Silk obsahuje náš jedinečný komplex DeepCare, kombinaci pokožce vlastních živin a bohatých esenciálních olejů, které vyživují pokožku od jádra až po vrchní vrstvu epidermis. Pro dosažení optimálních výsledků používejte tento hydratační tělový krém Dove jako součást každodenní péče o pokožku, abyste dosáhli hedvábně jemné pokožky - každý den.
Výživný hedvábný tělový krém Dove Nourishing Silky Bodycream 300 ml je výživný a hydratační krém pro péči o tělo a je vhodný zejména pro suchou až velmi suchou pokožku. Bohaté složení hydratuje hluboko do vrstev pokožky a okamžitě ji zanechává pružnou a hedvábnou. Jemné složení se vstřebává obzvlášť rychle a nezanechává film. Pokožka je optimálně hydratovaná po celý den a je pohlazena vyživujícími složkami. Krém navíc pleť příjemně provoní.
Dove Intenzivně Hydratační tělový krém o objemu 300 ml poskytuje intenzivní hydrataci pro vaši pokožku. Jeho speciální složení s obsahem NutriDerm (TM) hydratačního komplexu a glycerinu napomáhá obnovit suchou a unavenou pokožku, zanechávajíc ji hebkou a hydratovanou. Tento tělový krém je ideální pro každodenní použití a poskytne vaší pokožce potřebnou péči a ochranu. Dopřejte si osvěžující pocit po každém použití a užijte si dlouhotrvající hydrataci s Dove Intenzivně Hydratačním tělovým krémem.
Tělový krém Dove Silky 300ml
- Hmotnost
- 0.36 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Voda, glycerin, stearát draselný, isohexadecane, parafinní oleje, petrolatum, alantoin, kaprýlový glykol, dimethicone, palmitát izopropylu, stearát peg-100, hydratovaný rozmarýnový alkohol, alfa-isomethyl-ionon, benzoát benzylu, butylfenylmethylpropion, citronellol, citral, eugenol, geraniol, hexylcinnamal, hydroxycitronel, limonen, linalool.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 408830070000040883007
- Číslo produktu
- DW18180
- Hmotnost
- 0.36 g
- Objem
- 300 ml
- Složení
- Voda, glycerin, stearát draselný, isohexadecane, parafinní oleje, petrolatum, alantoin, kaprýlový glykol, dimethicone, palmitát izopropylu, stearát peg-100, hydratovaný rozmarýnový alkohol, alfa-isomethyl-ionon, benzoát benzylu, butylfenylmethylpropion, citronellol, citral, eugenol, geraniol, hexylcinnamal, hydroxycitronel, limonen, linalool.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 408830070000040883007
- Číslo produktu
- DW18180
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Hydratační krém na obličej a tělo Body Love (Light Hydratation Care) 250 ml
2 341,60 Kč/1l
117,08 Kč
Prodejce: LAVONIO

Axis-Y Korekční sérum proti tmavým skvrnám rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
8 768,60 Kč/1l
438,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

Dove Beauty Cream Hand Wash, Kůže, Práškové mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Čisticí, Ochana, Změkčující, Bílá, Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Benzoate,...
232,92 Kč/1l
58,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dove 3263347004 Dove Tägliche Feuchtigkeit 2in1 Shampoo & Spülung 250 ml
16 402,00 Kč/1l
820,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tělové mléko Dove pro intenzivní hydrataci, 250 ml
1 155 185,23 Kč/1kg
311,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

WISFOR Kovový stojan na palivové dřevo Stojan na palivové dřevo antracit XXL Zahradní přístřešek na palivové dřevo 1,66 m³ až 400 kg Pomoc při stohování palivového dřeva v exteriéru
4 464,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Sada kuchyňského nádobí Just Perfecto JL-28, 15 cm, litinová, s povrchovou úpravou imitující mramor
2 812,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lebula

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

Horkovzdušná fritéza KDF5511D 12 litrů - dvouzónová horkovzdušná fritéza 2600 W, AIR Fryer XXL
2 743,99 Kč
-54,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 689,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
1 179,77 Kč
Prodejce: T3S_Shop

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Lehmann

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Červená, Suchý, Cyklónový, Holá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
2 360,35 Kč
Prodejce: Elektrochram

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Černý rybíz, Mandarinka, Gardénie
5 462,50 Kč/1l
546,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Svíčky do sklenice "Bakery Selection" od značky HS Candle, balení 12 kusů, doba hoření až 18 hodin na jednu svíčku, rozměry 6x6 cm, sladká a kořeněná vůně, dárková sada pro advent a zimu
339,45 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Bestlivings

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
24 200,00 Kč/1l
2 420,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dove Olejová Péče Hladký Šampon 250ml - Vyživující šampon s olejovou péčí pro hladké a zdravě vypadající vlasy. Uchovává přirozenou vlhkost vlasů a dodává jim lesk.
3 244,60 Kč/1l
811,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hedvábně lehký krém
Skvělá vůně, hedvábná textura, rychle se vstřebává. Vynikající tělové mléko!
Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 275,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 377,15 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
740,81 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 469,37 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 748,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 270,38 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
647,87 Kč
Prodejce: apohealth
6 478,70 Kč/1l

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
1 169 139,94 Kč/1l

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Tělové mléko s avokádem a jojobou - 500ml - Hydratační - Péče o pokožku - Suchá pokožka
167,64 Kč
-43,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
247,98 Kč/1l

Varikosette krém – podpora pro nohy, prokrvení a každodenní péči o pokožku, 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
858,51 Kč
Prodejce: PremiumHealth24
17 170,20 Kč/1kg

Mixa Ceramidy Protect tělový balzám 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
671,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 679,72 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 042,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 809,03 Kč/1l

ARTYZINT gel na klouby a svaly (50 ml)



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
925,11 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
20 558,00 Kč/1kg

Softto+Plus Milk Therapy lotion obličej tělo bambucké máslo protein 120 ml
480,76 Kč
Prodejce: mk-tronic
4 006,33 Kč/1l