4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Fanola Keraterm šampon 3x1000ml326,64 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dove Olejová Péče Hladký Šampon 250ml - Vyživující šampon s olejovou péčí pro hladké a zdravě vypadající vlasy. Uchovává přirozenou vlhkost vlasů a dodává jim lesk.
3 220,40 Kč/1l
805,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dove Repair Therapy Denní péče
4 880,00 Kč/1l
244,00 Kč
Prodejce: Bugelo

Seboregulační suchý šampon na tmavé mastné vlasy kopřiva (Dry Shampoo), 150 ml
2 906,80 Kč/1l
436,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Pantene Pro-V Classic Care, 300 ml, Šampon, Neprofesionální, Ženy, Normální vlasy, Vyživující, Čisticí, Lesklý, Posilující
1 273,23 Kč/1l
381,97 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Extra Volume šampon Shampoo pro ženy 1000 - Pantene
212,31 Kč/1l
212,31 Kč
Prodejce: LAVONIO

Garnier Wahre Schätze Dětský šampon Apricot bez silikonů 250ml
438,40 Kč/1l
109,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Davines NaturalTech™ Renewing Shampoo 100 ml
4 190,00 Kč/1l
419,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Farmavita Tricogen Oczyszczający szampon, 250ml
1 121,52 Kč/1l
280,38 Kč
Prodejce: MANADA

Sebamed Anti-Schuppen šampon 400 ml
750,42 Kč/1l
300,17 Kč
Prodejce: apohealth

Posilující a revitalizační šampon Forticea (Strengthening Revitalizing Shampoo), 50 ml
4 548,80 Kč/1l
227,44 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
2 476 400,06 Kč/1kg
495,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Ziaja Szampon do włosów z łupieżem pokrzywowy, 500ml
396,92 Kč/1l
198,46 Kč
Prodejce: MANADA

Kerasilk Zkrocující šampon 75 ml
3 546,67 Kč/1l
266,00 Kč
Prodejce: Anteros

Sachajuan Anti Pollution Shampoo 250 ml
2 564,00 Kč/1l
641,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

LaQ Szampon z niacynamidem oczyszczający, 300 ml
770,17 Kč/1l
231,05 Kč
Prodejce: MANADA

Davines NaturalTech™ Rebalancing Shampoo 250 ml
6 947,84 Kč/1l
1 736,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
složení šamponu a kondicionéru 2v1
- Hydratuje, aniž by vlasy zatěžoval
- Pro hladké, jemné a poddajné vlasy
- Hloubkově působící regenerační péče s dlouhotrvajícím účinkem
- Složení s pro-zvlhčujícím komplexem
- Vhodné pro každodenní použití
Všichni milujeme pocit hebkých a hedvábných vlasů. Je dobré vědět, že se bez něj nemusíme obejít ani v našem každodenním hektickém životě. Přípravek kombinující šampon a kondicionér chrání vlasy před každodenním opotřebením a dodává jim pružnost a snadnou úpravu. Právě proto jsme vyvinuli denní hydratační šampon a kondicionér Dove 2v1, který zvýrazňuje a zachovává krásu vašich vlasů.
Složení s provlhčujícím komplexem vám zajistí hladké, jemné a poddajné vlasy den po dni a snadno se oplachuje. Zanechává vlasy lesklé a hedvábné, aniž by je zatěžoval.
Jednoduše napěňte do vlhkých vlasů jako běžný šampon a opláchněte. Pro nádherně hebké vlasy, které nejen vypadají leskle, ale jsou tak i na dotek.
- Rozměry
- 250 ml
- Model
- ULTRA CARE
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Informace nebyly poskytnuty
- Výrobce
- Kód EAN
- 8710908832284
- Číslo produktu
- 350164
- Rozměry
- 250 ml
- Model
- ULTRA CARE
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Informace nebyly poskytnuty
- Výrobce
- Kód EAN
- 8710908832284
- Číslo produktu
- 350164
K tomu se hodí také

Dove Olejová Péče Hladký Šampon 250ml - Vyživující šampon s olejovou péčí pro hladké a zdravě vypadající vlasy. Uchovává přirozenou vlhkost vlasů a dodává jim lesk.
3 220,40 Kč/1l
805,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
3 333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
2 051,71 Kč/1l
1 436,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Gisada Ambassador Men EDP 100 ml M
22 211,80 Kč/1l
2 221,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

iSi 1603 01, 0,5 l, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Silikon
2 911,57 Kč
Prodejce: velmontask

Koupelnová zrcadlová skříňka s osvětlením 80x16x60cm zrcadlová koupelnová skříňka s LED a zásuvkou 80 cm široká dvoudveřová koupelnová skříňka se zrcadlem a policí, nástěnná skříňka, dotykový senzorový spínač, bílá barva
2 569,40 Kč
-211,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 358,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

VILDE skleněná karafa karafa 1,4 l | džbán skleněná karafa na vodu s víčkem a výlevkou, džbán na vodu džbán karafa na vodu karafa na čaj vložka na ovoce karafa
114,00 Kč
Prodejce: Vilde

Unold 86818, Domácí vrtulový ventilátor, Černá, Stříbrná, Tabulka, Plast, 3 cm, Knoflíky
4 085,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

iSi Výrobník šlehačky Rapid Infusion Starter Set 0,5 litru
2 458,00 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Pouzdro Samsung Galaxy Tab A8: imoshion Trifold skládací pouzdro
488,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk

Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 px, 64 GB, 4 GB, Android 13, Grafit
12 096,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: G-Electronics

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vnitřní detektor pohybu s alarmem elektronický hlídací pes 360 stupňů s baterií
1 946,44 Kč
-405,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 540,60 Kč
Prodejce: TR8

SINGER M1005, Bílá, Poloautomatický šicí stroj, Šití, Páčka, Otočné, 4 mm, Elektrický
4 344,96 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

VASAGLE skříňka na boty 2 klapky výklopný botník 24x80x102 cm bílá
2 240,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Dove Purely Pampering Shea Butter 400ml, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální, 400 ml, Bambucké máslo
675,17 Kč/1l
270,07 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Pattex PXMT2, Červená, 1 kusů
136,66 Kč/1m
221,43 Kč
-16,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
204,99 Kč
Prodejce: M_plus_L

Polštář 50 x 30 cm vnitřní polštář prošívaný polštář polštář z mikrovlákna polštář pro alergiky výplň polštář lůžko polštář polštář na spaní polštář (bílý, 30 x 50 cm)
117,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST (subtropická), 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Bílá
9 335,57 Kč
-417,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 918,56 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Katomix

Matrace s taštičkovými pružinami 140 x 200 cm – H3, 7 zón komfortu, výška 21 cm, ergonomická a prodyšná
3 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Bílá, Analogový/digitální, Tlačítko domů, Tlačítko napájení, Knoflíky
9 618,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Dvoustanná brusná sada z přírodního kamene Verk Group
17,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Venita Henna Color Szampon Koloryzujący do Włosów Brązowy 300 ml
316,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kemper | Gas Stove Camping | S2009 | 1200 W
850,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Dove 9234530, Sprchový gel, 250 ml, Ženy, Tělo, Normální pokožka, Změkčující
1 252,08 Kč/1l
313,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Šatní skříň s policemi a zásuvkami, bílá, regal
3 648,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Objem 0,05 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l