5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell Color Výživný balzám pro barvené vlasy, 1000ml / - Vyživující balzám pro intenzivní péči o barvené vlasy, 1000ml. Pro zachování barvy a lesku, s certifikovanými složkami.720,93 Kč/1l
720,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml692,93 Kč/1l
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml314,00 Kč/1l
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioning Creme kondicionér pro poškozené vlasy 1000 ml
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

SP Hydrate kondicionér pro ženy 1000 - Wella Professionals
476,43 Kč/1l
703,30 Kč
-226,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
476,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional Repair, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Oslabené vlasy, Oprava, Vyhlazující, Změkčující, Posilující, 1000 ml, Pumpovacíc lahvička, Aqua, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Quaternium-18,...
673,08 Kč/1l
673,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella SP Hydrate Conditioner 1000 ml
1 148,39 Kč/1l
1 148,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

SP Color Save kondicionér pro ženy 1000 - Wella Professionals
476,43 Kč/1l
476,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Obnovující kondicionér SP Repair (Conditioner), 200 ml
2 834,50 Kč/1l
566,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Nutri Enrich, 1000 ml, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Hydratující, Vyživující, Láhev, Aqua/Water/Eau, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Panthenol, Benzyl..., 1 kusů
564,31 Kč/1l
2 054,00 Kč
-1 489,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
564,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Poškozené vlasy Wella SP - regenerační kondicionér
2 220,05 Kč/1l
444,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Professionals System Professional Repair, Ženy, Profesionální kondicionér, Poškozené vlasy, Černá, Blonďatá, Hnědá, Červená, Vyživující, Výživa, Oprava, Posilující, 200 ml
6 950,50 Kč/1l
1 390,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Ženy, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Silné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, 1000 ml
493,71 Kč/1l
792,71 Kč
-299,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
493,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional Hydrate Conditioner, Unisex, Profesionální kondicionér, Suché vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy, Hydratující, 200 ml
1 345,00 Kč/1l
306,89 Kč
-37,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Professionals Kondicionér pro barvené vlasy, 1000 ml
457,06 Kč/1kg
502,77 Kč
Prodejce: Tersorte

Wella SP Repair kondicionér 200 ml
1 159,15 Kč/1l
262,90 Kč
-31,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Fusion kondicionér pro ženy 1000 - Wella Professionals
963,23 Kč/1l
963,23 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Conditioner Professionals Care Fusion Intenzivní regenerační kondicionér
858,64 Kč/1l
1 256,11 Kč
-397,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
858,64 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kondicionér pro regeneraci vlasů Ultimate Repair (Conditioner), 500 ml
2 049,78 Kč/1l
1 024,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wella SP System Professional
Opravný kondicionér 1000ml
Krém zlepšující strukturu vlasů
pro poškozené vlasy
- Dodává vlasům novou odolnost a činí je pružnými
- Účinně regeneruje vlasy během pouhých 30 sekund
Použití: Slouží k ošetření vlasů, které jsou v pořádku, a k jejich úpravě:
- Aplikujte na vlhké vlasy ihned po umytí.
- nechte působit 30 sekund.
- Pečlivě opláchněte.
(Snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována)
Aqua, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Quaternium-18, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Hydroxypropyl Guar, Parfum, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Oleyl Alcohol, Glyceryl stearát, methylparaben, propylparaben, polysorbát 60, EDTA, kyselina citronová, hydroxyisohexyl 3-cyklohexen karboxaldehyd, benzylsalicylát, limonen, alfa-isomethyl-ionon, hexyl-cinnamal, hydrolyzovaný keratin
Wella System Professional Repair Conditioner Kondicionér zlepšující strukturu vlasů Zanechává vlasy hladké Účinně je regeneruje během pouhých 30 sekund Vmasírujte do vlhkých vlasů, nechte 30 sekund působit a důkladně opláchněte
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Wella Professionals z kolekce SP byly vytvořeny pro poškozené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Wella SP System Professional Repair Conditioner 1000 ml
- Hmotnost
- 1100 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Aqua, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Quaternium-18, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Hydroxypropyl Guar, Parfum, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Oleyl Alcohol, Glyceryl stearát, methylparaben, propylparaben, polysorbát 60, EDTA, kyselina citronová, hydroxyisohexyl 3-cyklohexen karboxaldehyd, benzylsalicylát, limonen, alfa-isomethyl-ionon, hexyl-cinnamal, hydrolyzovaný keratin
- Výrobce
- Kód EAN
- 4015600083298
- Číslo produktu
- 79383
- Hmotnost
- 1100 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Aqua, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Quaternium-18, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Hydroxypropyl Guar, Parfum, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Oleyl Alcohol, Glyceryl stearát, methylparaben, propylparaben, polysorbát 60, EDTA, kyselina citronová, hydroxyisohexyl 3-cyklohexen karboxaldehyd, benzylsalicylát, limonen, alfa-isomethyl-ionon, hexyl-cinnamal, hydrolyzovaný keratin
- Výrobce
- Kód EAN
- 4015600083298
- Číslo produktu
- 79383
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8





4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(59)Počet hodnocení: 59




3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(149)Počet hodnocení: 149




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(13)Počet hodnocení: 13





4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(2194)Počet hodnocení: 2194




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(22)Počet hodnocení: 22




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(62)Počet hodnocení: 62

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
674,85 Kč/1l
674,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Professionals System Professional Hydrate Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Suché vlasy, Rozplétání vlasů, Hydratace, Hydratující, Čisticí
495,54 Kč/1l
495,54 Kč
Prodejce: MANADA

Wella SP Repair Mask 400 ml
1 546,50 Kč/1l
618,60 Kč
Prodejce: EasoMagno

Wella Professionals System Professional Hydrate 400ml, 400 ml, Unisex, Suché vlasy, Normální vlasy, Hydratační, Hydratující, Ochana, Změkčující, Glycerin, Citrus
1 850,82 Kč/1l
740,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

SP Repair šampon pro ženy 1000 - Wella Professionals
426,28 Kč/1l
426,28 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional Hydrate, 250 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Suché vlasy, Hydratující, Ochana, Čisticí
661,20 Kč/1l
165,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Liquid Hair Molecular Hair Refiller sérum pro citlivé vlasy 100 ml
4 840,30 Kč/1l
484,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella SP Luxe Oil Keratin Boost Essence - Vyživující keratinová esence pro posílení vlasů, 100ml
4 592,50 Kč/1l
459,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Professionals SP Color Save Shampoo šampon pro barvené vlasy 1000 ml
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Hydrate Shampoo šampon pro suché vlasy 1000 ml
435,28 Kč/1l
435,28 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

GNCC P1 Vnitřní sledovací kamera WLAN s APP, 360°, 1080P, noční vidění, sledování pohybu, obousměrný zvuk
655,45 Kč
Prodejce: Connected-Living

1.05 Dřevěné servírovací prkénko Mango XXL - cca 89 cm / bezpečné pro potraviny - talířová miska na servírování
649,76 Kč
Prodejce: Special-trends

SP Balance Scalp šampon pro ženy 1000 - Wella Professionals
529,00 Kč/1l
529,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Philips Sonicare Optimal White HX6064/10 Hlavice sonického kartáčku standardní velikost 4 ks, 4 kusů, Bílá, Střední, Multi-fit, Řada 2 Series pro předcházení zubnímu plaku Řada 2 Series na ochranu před zubním plakem..., 2 rok/roky
1 036,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella Professionals INVIGO Balance Senso Calm Sensitive, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Citlivé vlasy, Zklidňující
2 033,70 Kč/1l
2 033,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kartáč Kompatibilní s kartáči Dyson V7 V8 V10 V11 V15 Podlahový kartáč s přímým pohonem a 4 předními LED světly pro tvrdé podlahy a koberce
846,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MSMTECHNOLOGIES

Wella SP Hydrate Conditioner 1000 ml
1 148,39 Kč/1l
1 148,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochana
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

SP Color Save kondicionér pro ženy 1000 - Wella Professionals
476,43 Kč/1l
476,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

SP Hydrate kondicionér pro ženy 1000 - Wella Professionals
476,43 Kč/1l
703,30 Kč
-226,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
476,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioning Creme kondicionér pro poškozené vlasy 1000 ml
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional Balance Scalp Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Suché vlasy, Citlivé vlasy, Hydratující, Vyživující, Ochana, Zklidňující
426,28 Kč/1l
796,78 Kč
-370,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,28 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska pro poškozené vlasy 400 ml
2 044,25 Kč/1l
817,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP Repair Shampoo 250 ml
1 446,52 Kč/1l
361,63 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixer, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Všechny vlasy, Ochana, Lesklý, Vyhlazující
4 779,67 Kč/1l
146,81 Kč
-3,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
143,39 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals Kondicionér pro barvené vlasy, 1000 ml
457,06 Kč/1kg
502,77 Kč
Prodejce: Tersorte

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 750 ml
364,20 Kč/1l
273,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampon, Unisex, Odbarvené vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Ochrana proti žloutnutí, Lesklý
487,00 Kč/1l
487,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super produkt
Objem 1 l
Mám velmi suché a lámavé vlasy kvůli menopauze. Díky těmto výrobkům od SP Repair jsou mé vlasy opět zdravé a krásně poddajné a lesklé.
Ohodnoceno dne 14. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Důrazně doporučujeme
Objem 1 l
Zcela spokojen s n Používám ji již dlouho a mohu ji jen doporučit.☺️
Ohodnoceno dne 24. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
vše je v pořádku
Objem 1 l
Kupuji již několik let.
Ohodnoceno dne 26. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 21. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 289,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 159,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,05 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 143,50 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 934,65 Kč/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 399,30 Kč/1l

Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
804,30 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
804,30 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(17)Počet hodnocení: 17
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
629,93 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

Macadamia Nourishing Leave-In 300ml, Krém na vlasy, Ženy, Nepoddajné vlasy, 300 ml, Proti kudrnacení, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 037,92 Kč
Prodejce: VogueVista
3 459,73 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l