5,0



Na základě 1 hodnocení
Nesti Dante Dolce Vivere Soap CAPRI Blockseife 250 g, Unisex
144,03 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
128,08 Kč-15,95Kč
512,32 Kč / 1kg
plus 99,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S1 427,61 Kč/1l
1 349,09 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Nesti Dante Naturalne mydło toaletowe Piwonia, 250g1 662 899,92 Kč/1kg
498,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Tesori DðOriente Hammam tuhé mýdlo 125g525,68 Kč/1kg
83,68 Kč
-21%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
65,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Tesori DðOriente Tekuté mýdlo Hammam 300ml278,53 Kč/1l
83,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nesti Dante Dolce Vivere Soap LAGO DI COMO Blockseife 250 g, Unisex
528,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Olive & Tangerine (Handseife) 664104
0,41 Kč/1l
103,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Colli Fiorentini Cypress Tree (Seife, langanhaltender Duft) 664206
433 799,98 Kč/1kg
130,14 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Limonum Zagara Sapone Naturalne mydło toaletowe Kwiat Pomarańczy, 250g
636 633,30 Kč/1kg
190,99 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap ROMA Blockseife 250 g, Unisex
1 235,96 Kč/1kg
308,99 Kč
Prodejce: somnia24

Mýdlo - Le Rose Rosa Principessa 150g
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo

Toaletní mýdlo s kolagenem pro jemné mytí pokožky, 250g
426 233,31 Kč/1kg
127,87 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Seife Emozione (Mystischer Duft von Weizen und Mohn, 250 g) 664403
460,60 Kč/1kg
115,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Rukavice Nesti Dante Philosophia 250g
419 766,65 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Seife Emozione (Blumig frischer Duft, feste Seife, 250 g) 664405
503,72 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Marsiglia Toscano Rosa Centifolia přírodní toaletní mýdlo, 200 g
380,17 Kč/1kg
114,05 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Weihrauch, feste Seife, 250 g) 664401
852,40 Kč/1kg
213,10 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Capri Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
430,87 Kč/1kg
390,82 Kč
-153,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
236,98 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Chic mýdlo Animalier Natural Soap White Tiger 250 g
587,12 Kč/1l
146,78 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Portofino Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
544,90 Kč/1l
272,45 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Italské přírodní mýdlo vyrobený v Toskánsku s osvěžující vůní čerstvé bazalky a mandarinky spolu s aromatickými pomerančovými květy připomene intenzivní vůni středomořského ostrova Capri. Dante Nesti spojuje účinné látky čerstvého ovoce s blahodárnými léčebnými vlastnostmi olivového oleje.
Mýdlo z řady Dolce Vivere značky Nesti Dante vyvolává nostalgii a romantiku ze šesti destinací v Itálii - Řím, Florencie, Capri, Sardinie, Benátky, Ligurie ..
V roce 1945 Dante Nesti začal vařit mýdla v 50 l kotli. Jako společnost byla oficiálně zaregistrována v roce 1947 ve Florencii. V současné době již třetí generace rodiny řídí závod, která se stala jednou z největších v Evropě.
Nyní vyrábí mýdla v 70 000 až 120 000 litrových kotlích. Vaření vysoce kvalitních mýdel je pomalý a nákladný proces: přírodní, vysoce čistý olivový, palmový a kokosový olej se sodou se vaří pomalu při nízké teplotě po dobu 3 dnů. Členové rodiny nadále osobně kontrolují proces výroby mýdla a jsou přísný v dodržování těch nejvyšších standardů kvality. Podle nich, jen z nejkvalitnějších, nejčistších potravinářských složek mohou vyrábět tu vynikající kvalitu na kterou zákazníci Nesti mýdel jsou zvyklé již léta. Jsou jedny z mála, kteří vyrábějí mýdla na přírodní bázi, z přírodních produktů. Svědčí o tom dlouhodobá trvanlivost.
Vhodné pro čištění všechny typy pleti.
Udržuje pokožku hydratovanou.
Účinně zbavuje pleť nečistot.
Nebylo testováno na zvířatech.
Bez petrochemie, GMO, syntetických povrchově aktivních látek, mikroplastu, PEG.
Důkladné, ale šetrné každodenní čištění a správná péče pomohou zachovat zdraví vaší pleti.
Použití: používejte na denní mytí celého těla. Aplikujte na vlhkou pokožku v potřebném množství, napěňte a důkladně opláchněte.
Složení: (INCI): Sodium Palmate *, Sodium COCO / Sodium Palmkernelate *, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Glycerin, Tetrasodium etidronate, Pentasodium Pentetate, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Limonene, Hexyl Cinnamal , Linalool. * = Složky pocházejí z udržitelného zemědělství.
Skladování: Skladujte na suchém místě.
Upozornění: Nepoužívejte při alergii na některou ze složek obsažené v produktu. Vyhýbejte se kontaktu s očima, pokud se tak stane, oči vypláchněte větším množstvím vody. Ukládejte mimo dosah dětí.
Země původu: Itálie.
Nesti Dante Dolce Vivere Capri mýdlo 250 ml
Nesti Dante Dolce Vivere Capri Soap je jedinečné tekuté mýdlo, které vás přenese na malebný italský ostrov Capri. Výjimečná řada Dolce Vivere, inspirovaná nejkrásnějšími zákoutími Itálie, vám nabízí nejen vynikající péči, ale také smyslnou cestu do slunné Itálie. Jemné složení mýdla spojuje přírodu s tradičním italským uměním výroby kosmetiky. Díky tomu výrobek nejen účinně čistí, ale také pečuje o pokožku a zanechává ji osvěženou a hydratovanou.
Doporučení: Mýdlo je určeno k péči o pokožku, která je vhodná pro všechny typy pokožky:
- Použití : Určeno pro každodenní použití. Ideální pro mytí rukou a těla.
- Doba použití: Ideální ráno pro povzbuzení smyslů a také večer pro relaxaci po dlouhém dni.
- Určení: Vhodný pro každodenní použití: Vhodné pro všechny typy pokožky, včetně suché a citlivé.
- Jak používat: Naneste malé množství mýdla na vlhkou pokožku, rozetřete a poté důkladně opláchněte vodou. Lze používat pravidelně.
Klíčové vlastnosti: Mýdlo je vhodné pro každodenní použití:
- složení: Mýdlo na přírodní bázi obohacené o jemné rostlinné výtažky, které účinně pečují o pokožku.
- Aromatická vůně: Mýdlo je inspirováno italským ostrovem Capri a má příjemnou svěží citrusovou vůni, která povzbuzuje smysly a navodí uvolněnou náladu.
- Elegantní řada Dolce Vivere: Každé mýdlo z této řady evokuje krásu a romantiku italské krajiny a tradic.
Výhody: Vůně, která je součástí tohoto produktu, se vyznačuje vysokou kvalitou a jemností:
- Čištění a péče: Účinně čistí pokožku, zanechává ji hydratovanou a jemně provoněnou.
- Osvěžující: Složení pokožky je velmi příjemné na dotek: Mýdlo má díky osvěžující citrusové vůni povzbuzující a osvěžující účinek a dodává pokožce pocit čistoty.
- Přírodní složky: Mýdlo je obohaceno o složky přírodního původu, které pečují o pokožku, aniž by ji vysušovaly.
Speciální vlastnosti: Mýdlo je odolné vůči vnějším vlivům, které se projevují na jeho účincích:
- Přírodnost: Mýdlo je vyrobeno tradiční italskou metodou bez použití agresivních chemických látek, takže je šetrné k pokožce.
- Multifunkční: Lze jej použít k mytí rukou i těla.
- Smyslná vůně: Vůně inspirovaná malebnou krajinou Capri propůjčuje každému dni jedinečnou atmosféru italské elegance.
Účinek: Vhodný pro použití v koupelnách s vodou, které jsou v kontaktu s pokožkou:
- Mýdlo účinně odstraňuje nečistoty a pleť zanechává osvěženou, hladkou a hydratovanou.
- Oživuje pokožku: Složky mýdla, jako jsou rostlinné oleje, pomáhají udržovat zdravý vzhled pokožky.
- Obnovuje rovnováhu: Pravidelné používání mýdla pomáhá pokožce udržovat přirozenou rovnováhu vlhkosti.
Účinek: Mýdlo je vhodné pro péči o pokožku, která je vhodná pro každodenní použití:
- Pocit svěžesti a čistoty: Po použití mýdla je pokožka svěží, čistá a hydratovaná a jeho vůně na ní dlouho přetrvává.
- Jemná a hladká pokožka: Pokožka je díky přírodním vyživujícím složkám jemná, pružná a hladká.
- Aromatická cesta: Smyslná vůně vás přenese do slunné Itálie a vytvoří v koupelně uvolňující atmosféru.
Ovocná, citronová a svěží - to je čistě rostlinná varianta Nesti Dante Dolce Vivere Capri. S touto nádhernou vůní pomerančových květů, čerstvé bazalky a mandarinek se můžete v okamžiku zasnít a přenést se na romantický ostrov Capri u neapolského pobřeží. Jiskřivě svěží vůně se navíc postará o energizující start do nového dne. Řada Dolce Vivere je poctou italské kráse a životnímu stylu. Krásné papírové balení z ní činí krásný nápad na dárek.
Použití: Vůně je vhodná pro všechny, kteří chtějí mít v sobě něco, co je pro ně důležité: Vhodné pro každodenní použití: Lehce navlhčete pokožku, umyjte mýdlem a důkladně opláchněte velkým množstvím vody.
přírodní tuhé mýdlo Capri z kolekce Dolce Vivere. Krásné papírové balení, velikost 250g.
- Vůně čerstvé bazalky, mandarinkové šťávy a pomeranče připomene intenzivní vůni středozemí.
Jak používat:Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou.
Vyrobeno s láskou v Itálii.
Společnost Nesti Dante byla založena v roce 1947 a je jedna z nejstarších evropských továren, která vyrábí extra přírodní mýdla dle rodinné receptury se sídlem ve Florencii.Mýdla mají dlouhotrvající vůni a bohatou pěnu.Pro své vyjímečné a zpracování jsou žádaná po celém světě.Za použití tradiční metody a surovin je mýdlo Nesti Dante:
- zcela přírodní a100% biologicky rozložitelné
- není testováno na zvířatech
- je BEZ parabenů
Ovocně citronová svěžest, tak se prezentuje čistě rostlinné mýdlo Capri z řady Dolce Vivere od Nesti Dante. S touto nádhernou vůní pomerančových květů, svěží bazalky a mandarinek se můžete v mžiku zasnít a přenést se na romantický ostrov Capri u Neapole. Každý kousek mýdla má dlouhotrvající, jemnou vůni a každý kus je doplněn krásným balením. Výsledkem vysoce kvalitních ingrediencí je mimořádně kvalitní a výživný konečný produkt.
Nesti Dante rukavice na ruce Capri - Péče v italském stylu, 250g / / Kvalitní rukavice na ruce od značky Nesti Dante, které vám přinesou péči v italském stylu, jako byste byli na samotném Capri. S obsahem 250g jsou tyto rukavice ideální pro intenzivní ošetření rukou. Nechte se unést do světa exkluzivní péče s touto jedinečnou italskou značkou.
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky se řadí pod mýdla a byl vytvořen speciálně unisex. Toto balení obsahuje 250 g vámi vybraného produktu. Péče o tělo je zase o krok jednodušší!
Mýdlo s přírodními složkami Okouzlující, romantická vůně s pomerančovým květem, mandarinkou a bazalkou. Dolce Vivere: Přípitek na sladký život. Péče stejně sladká jako italský život: nádherné vůně hýčkají smysly a zaručeně vás naladí na prázdninovou náladu. Mýdlo Capri, mýdlo Venezia, mýdlo Portofino nebo mýdlo Milano vyšlou vaši duši na cestu do nádherných míst, kde jste možná v minulých letech trávili dovolenou. Tato nádherná mýdla ve vás probudí toulavé myšlenky a jednoduše ve vás vzbudí touhu podniknout krátký výlet do malebných italských měst. Výrobky jsou samozřejmě vyrobeny z těch nejlepších ingrediencí, přírodních surovin, které hýčkají a pečují o pokožku. Vzácná mýdla jsou dodávána v kvalitních obalech zdobených typickými výjevy z italského života. Mýdla jsou mimochodem skvělým nápadem na dárek. Stačí kolem kostky mýdla uvázat barevně sladěnou stužku a předat ji dál s milým vzkazem. wellness mýdlo s hodnotnými ingrediencemi a nádhernou vůní. Tajemství spočívá v pečlivé, tradiční výrobě podle starých řemeslných tradic a v kombinaci přísad a vůní. Výsledkem láskyplné, ruční výroby a hodnotných ingrediencí je mimořádně kvalitní, výživný konečný produkt. Každý kousek mýdla má dlouhotrvající, jemnou vůni a je doplněn krásným obalem. Mýdla Nesti Dante jsou vyráběna z vysoce kvalitních přírodních surovin. Záměrně se vyhýbáme syntetickým povrchově aktivním látkám.
NESTI DANTE_Dolce Vivere Orange Blossom, Frosted Mandarine & Brasil mydło toaletowe 250g
- Hmotnost
- 250 g
- Složení
- Olivový olej, ricinový olej, glycerin, kokosový olej, voda, éterický olej, extrakt z růže, extrakt z levandule, citronelová silice, mandle, avokádo, cibule, včelí vosk, pomerančový olej, vitamin E, vanilka, jasmín, arganový olej, bambucké máslo, med.
- Výrobce
- Nesti Dante
- Kód EAN
- 0837524001387837524001387
- Číslo produktu
- 3800058
- Hmotnost
- 250 g
- Složení
- Olivový olej, ricinový olej, glycerin, kokosový olej, voda, éterický olej, extrakt z růže, extrakt z levandule, citronelová silice, mandle, avokádo, cibule, včelí vosk, pomerančový olej, vitamin E, vanilka, jasmín, arganový olej, bambucké máslo, med.
- Výrobce
- Nesti Dante
- Kód EAN
- 0837524001387837524001387
- Číslo produktu
- 3800058
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Nesti Dante Dolce Vivere Soap LAGO DI COMO Blockseife 250 g, Unisex
528,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Citron & Bergamotte 250 g (Handseife) 664101
526,92 Kč/1l
131,73 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap FIRENZE Blockseife 250 g, Unisex
427,60 Kč/1kg
106,90 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Dolce Vivere Soap Milano Blockseife 250 g, Unisex
433 133,31 Kč/1kg
129,94 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Olive & Tangerine (Handseife) 664104
0,41 Kč/1l
103,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Colli Fiorentini Cypress Tree (Seife, langanhaltender Duft) 664206
433 799,98 Kč/1kg
130,14 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Colli Fiorentini Lavender (Handseife, langanhaltender Duft) 664202
503,72 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Il Frutteto Red Grapes & Blueberry (Handseife) 664106
0,86 Kč/1l
214,01 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Black Cherry & Red Berries (Handseife) 644107
412,80 Kč/1kg
103,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Dolce Vivere Soap ROMA Blockseife 250 g, Unisex
1 235,96 Kč/1kg
308,99 Kč
Prodejce: somnia24

Mýdlo - Le Rose Rosa Principessa 150g
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Seife Romantica (Duft Kirschblüte, feste Seife, 250 g) 665104
433,88 Kč/1kg
125,93 Kč
-17,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,47 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Seife Emozione (Blumig frischer Duft, feste Seife, 250 g) 664405
503,72 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Paradiso Tropicale St. Barth, kokos a frangipán, 250g | NESTI DANTE
520,40 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Limonum Zagara Sapone Naturalne mydło toaletowe Kwiat Pomarańczy, 250g
636 633,30 Kč/1kg
190,99 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Weihrauch, feste Seife, 250 g) 664401
852,40 Kč/1kg
213,10 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap SICILIA Blockseife 250 g, Unisex
343 999,98 Kč/1kg
103,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Mýdlo - Chianti Rose Levandule 150g
2 810,60 Kč/1kg
421,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Rukavice Nesti Dante Philosophia 250g
419 766,65 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Wälder und Blätter, feste Seife, 250 g) 664404
353 799,98 Kč/1kg
130,10 Kč
-23,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,14 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Marsiglia Toscano Rosa Centifolia přírodní toaletní mýdlo, 200 g
380,17 Kč/1kg
114,05 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PISA Blockseife 250 g, Unisex
460,60 Kč/1kg
115,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Seife Emozione (Mystischer Duft von Weizen und Mohn, 250 g) 664403
460,60 Kč/1kg
115,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Toaletní mýdlo s kolagenem pro jemné mytí pokožky, 250g
426 233,31 Kč/1kg
127,87 Kč
Prodejce: MANADA

Mýdlo - Chic Animalier Bronze, 250 g | NESTI DANTE
1 303,44 Kč/1l
325,86 Kč
Prodejce: somnia24

Nesti Dante Naturalne mydło toaletowe Piwonia, 250g
1 662 899,92 Kč/1kg
498,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Mýdlo - Colli Fiorentini Sweet Violet 250g
0,41 Kč/1l
101,74 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Luxury Black Soap Mydło toaletowe, 250g
489 266,64 Kč/1kg
146,78 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Marseille Blossom Fig & Aloe 125g
2 963,00 Kč/1kg
385,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalitní mýdlo za velmi příznivou cenu, doručené rychle a v dobrém balení. Určitě si ho koupím znovu!
Opravdu kvalitní mýdlo za velmi dobrou cenu.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarmaNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ksNejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 349,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 427,61 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l