Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 500 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice

2 800,26 Kč

5 600,52 Kč / 1kg

plus 320,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – po 5. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g
Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g
3 398,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 18
1 699,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
5 221 239,75 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 12
1 305,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order
Obrázek produktu pro Akáciový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Akáciový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
480,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
432,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
358,68 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
860,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
MED MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
8 282,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
2 167,43 Kč
-96,83 Kč
2 070,60 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 550+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 550 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 550+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 550 mg/kg, Sklenice
7 445,52 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 24
1 861,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order
Obrázek produktu pro Manukový med - MGO 300+ 250g
Manukový med - MGO 300+ 250g
4 140,56 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 30
1 035,14 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pure Nature: 1kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Lime Blossom Honey
Pure Nature: 1kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Lime Blossom Honey
246,67 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
Obrázek produktu pro Manukový med - MGO 600+
Manukový med - MGO 600+
4 588,76 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
2 294,38 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Manukový med - MGO 100+ 1kg
Manukový med - MGO 100+ 1kg
2 466,51 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
2 673,70 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro 1000 g
1000 g
244,44 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
220,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
Obrázek produktu pro Open Food 4023300901903, B, 304 kcal, 82 g, 82 g
Open Food 4023300901903, B, 304 kcal, 82 g, 82 g
448,12 Kč/1kg
224,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Květinový pyl, včelí pyl, pyl 1kg medu včelařství včelařství ,Sweet Land včelín
Květinový pyl, včelí pyl, pyl 1kg medu včelařství včelařství ,Sweet Land včelín
605,26 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 48
460,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
Obrázek produktu pro Yucatnsk med
Yucatnsk med
931,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
634,68 Kč
-169,03 Kč
465,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Květinový pyl z ImkerPuru, 500 g, zcela beze zbytků, sladce jemný
Květinový pyl z ImkerPuru, 500 g, zcela beze zbytků, sladce jemný
2 711,10 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 14
1 355,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Open Food 9421023628995, B, 335 kcal, 82,1 g, 82,1 g
Open Food 9421023628995, B, 335 kcal, 82,1 g, 82,1 g
4 163,96 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 32
2 311,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Breitsamer Alpenhonig Blüte aromatický květinový a jemný krémový 500g
Breitsamer Alpenhonig Blüte aromatický květinový a jemný krémový 500g
801,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
400,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Manukový med - MGO 120+ 250g
Manukový med - MGO 120+ 250g
1 916,84 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 28
479,21 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro 25 kg kbelík bezpečný pro potraviny Originální německý med jarní med z Horních Franků (Severní Bavorsko) Med čistý a přírodní
25 kg kbelík bezpečný pro potraviny Originální německý med jarní med z Horních Franků (Severní Bavorsko) Med čistý a přírodní
215,05 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
5 376,14 Kč
Prodejce: Bienen-Schmidt
Obrázek produktu pro Čistý a přírodní: 1 kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Dandelion Honey
Čistý a přírodní: 1 kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Dandelion Honey
246,67 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Vhodné pro vegetariány:
Ne
Eco-score:
A
Kapacita:
500 g
Neobsahuje:
Palmový olej
Energetická hodnota (na 100 g):
334 kcal
Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
82,1 g
Obsah cukru (na 100 g):
82,1 g
Nova classification:
2
Obsah soli (na 100 g):
0,1 g
Obsah sodíku (ve 100 g):
0,04 g
Obsah tuku (na 100 g):
0,1 g
Nasycený obsah tuku (na 100 g):
0,1 g
Obsah bílkovin (na 100 g):
0,3 g
Obsah nasycených tuků (na jednu porci):
0,015 g
Obsah soli (na jednu porci):
0,015 g
Energetická hodnota (na porci):
50,1 kcal
Energetická hodnota (na porci):
210 kJ
Obsahu uhlohydrátů (na jednu porci):
12,3 g
Obsah tuku (na jednu porci):
0,015 g
Velikost porce:
15 g
Materiál obalu:
Textil, Plast


Manukový med je skutečnou superpotravinou. Lahodný manukový med MGO 400+ z Nového Zélandu je certifikován pro obsah přírodního methylglyoxalu (MGO) nejméně 400 mg na kg medu - vědecky prokázané nejdůležitější přírodní účinné látky v manukovém medu. Čím vyšší je obsah MGO, tím cennější a vzácnější jsou manukové medy s MGO.

Pokyny pro manipulaci a skladování:
Podle potřeby užívejte jednu čajovou lžičku denně samostatně nebo jako přírodní sladidlo do nápojů a potravin a jako dokonalý doplněk superpotravin v každodenním životě. Aktivní manukové medy s označeným obsahem MGO jsou vhodné i do horkých nápojů, protože složka methylglyoxal (MGO) je do značné míry necitlivá na teplo.

Skladujte při teplotě do 25 stupňů.



Model:
Manukový med
Obsah:
500 g
Země původu:
Nový Zéland
Obsah methylglyoxalu (ve 100 g):
400 mg/kg
Typ balení:
Sklenice


Jeden kilogram manukového medu MGO 400+ již obsahuje 400 mg této vědecky ověřené složky. Med Manuka Health je testován na obsah přírodního methylglyoxalu a také na čistotu a kvalitu.

MGO zůstává účinný i po přidání do horkého nápoje, protože na rozdíl od jiných medů je Manuka aktivní MGO odolný vůči teplu.

Jak používat

Pokud chcete med konzumovat čistý, vezměte si 1 až 2krát denně čajovou lžičku Manuka Honey MGO 400+ od Manuka Health a nechte ho pomalu rozpustit v ústech.

Manukové medy můžete také rozmíchat v horkém čaji nebo mléce, protože MGO™ je do značné míry necitlivý na teplo.

Doporučení ke konzumaci: Stejně jako ostatní syrové potraviny není med vhodný pro děti mladší 12 měsíců.

Složení

MGO 400 manuka med

Výživové hodnoty a výsledky analýzy na 100 g

Energetická hodnota:1400 kJ / 335 kcal
Tuk:< 0,1 g
- z toho nasycené mastné kyseliny:< 0,1 g
Carbohydrates:82 g
- z toho cukr: 82,5 %:82 g
Bílkoviny: 82 g:0,5 g
Sůl: 2,5 g:< 0,01 g



Manuka Good Mgo400+ma Med, 500 g PZN: 15874868

Výkonné. Cenné. Aktivní

Už první osadníci Nového Zélandu, Maorové, si cenili zejména medu z divokého keře manuka.
Dnes jsou cenné vlastnosti původních manukových medů MGO dále zkoumány v rámci současných studií na Institutu potravinářské chemie na Technické univerzitě v Drážďanech.

Výživové údaje na 100 g
Kalorická hodnota: 1400 kJ / 334,6 kcal
Tuk: <0,1 g
- nasycené mastné kyseliny: <0,1 g
Sacharidy: 82,1 g
z toho cukr: 82,1 g
Bílkoviny: 0,3 g
Sůl: <0,1g

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě
Objem
0.5 l
Seznam přísad
Med z Nového Zélandu
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1400 kJ (334 kCal); tuky 0,1 g; z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g; sacharidy 82,1 g; z toho cukr 82,1 g; bílkoviny 0,3 g; sůl 0,01 g
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
MANUKA HEALTH
Prodejní název
Manukový med - MGO 400+ 500g
Výrobce
Manuka Health
Země původu
Nový Zéland
Číslo produktu
WH17
Kód EAN
9421023628063
09421023628063

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě
Objem
0.5 l
Seznam přísad
Med z Nového Zélandu
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1400 kJ (334 kCal); tuky 0,1 g; z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g; sacharidy 82,1 g; z toho cukr 82,1 g; bílkoviny 0,3 g; sůl 0,01 g
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
MANUKA HEALTH
Prodejní název
Manukový med - MGO 400+ 500g
Výrobce
Manuka Health
Země původu
Nový Zéland
Číslo produktu
WH17
Kód EAN
9421023628063
09421023628063
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Open Food 9421023628995, B, 335 kcal, 82,1 g, 82,1 g
Open Food 9421023628995, B, 335 kcal, 82,1 g, 82,1 g
4 163,96 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 32
2 311,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
MED MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
8 282,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
2 167,43 Kč
-96,83 Kč
2 070,60 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
5 221 239,75 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 12
1 305,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order
Obrázek produktu pro Manukový med - MGO 300+ 250g
Manukový med - MGO 300+ 250g
4 140,56 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 30
1 035,14 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 550+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 550 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 550+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 550 mg/kg, Sklenice
7 445,52 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 24
1 861,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order
Obrázek produktu pro Philips Premium Plaque Defense HX9044/33 Standardní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks, 4 kusů, Černá, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
Philips Premium Plaque Defense HX9044/33 Standardní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks, 4 kusů, Černá, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 520
1 208,40 Kč
Prodejce: Elektrochram
Obrázek produktu pro Žiletky Gillette Fusion 5, balení 8 kusů
Žiletky Gillette Fusion 5, balení 8 kusů
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 137
549,00 Kč
Prodejce: Ston-shop
Obrázek produktu pro Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 258
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
Obrázek produktu pro Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 614
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum
Obrázek produktu pro 10 x knoflíková baterie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 průmyslové zboží
10 x knoflíková baterie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 průmyslové zboží
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 203
866,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 80
206,04 Kč
Prodejce: TR8
Obrázek produktu pro Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
2 604,60 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
260,46 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 249
899,27 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titanová
Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titanová
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 168
Zrepasovaný
20 564,03 Kč
Prodejce: NESATEC
Obrázek produktu pro Brita 1023120, 3 kusů, Brita, Kazeta
Brita 1023120, 3 kusů, Brita, Kazeta
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 776
1 093,72 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Pulzní oxymetr Pulzní oxymetr na prst s 1,5" HD LED displejem a MCU modulem Monitor nasycení krve kyslíkem Oxymetr na prst
Pulzní oxymetr Pulzní oxymetr na prst s 1,5" HD LED displejem a MCU modulem Monitor nasycení krve kyslíkem Oxymetr na prst
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 15
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Braun Series 9 81747657, Hlava, 1 hlava/hlavy, Stříbrná, Německo, 18,29 g, 16 mm
Braun Series 9 81747657, Hlava, 1 hlava/hlavy, Stříbrná, Německo, 18,29 g, 16 mm
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 394
3 488,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro vidaXL Chránič postele pro batolata Grey 180x42 cm Polyester
vidaXL Chránič postele pro batolata Grey 180x42 cm Polyester
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 26
1 010,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark
Obrázek produktu pro Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 820
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW
Obrázek produktu pro Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 128
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Obrázek produktu pro Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, Řecko, 900 kcal
Rapunzel 1001040, Olivový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, Řecko, 900 kcal
679,64 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 32
365,03 Kč
-25,21 Kč
339,82 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
469,16 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Matrace ze studené pěny 90 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomická, prodyšná a bodově elastická
Matrace ze studené pěny 90 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomická, prodyšná a bodově elastická
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 2440
2 409,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Xiaomi PYV4007GL household fan White
Xiaomi PYV4007GL household fan White
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 121
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 74
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1216
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics
Obrázek produktu pro Voděodolný chránič matrace 180 x 200 - bezpečná ochrana matrace
Voděodolný chránič matrace 180 x 200 - bezpečná ochrana matrace
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 959
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro ORIGINAL - Pečicí plech Bosch / Siemens / Neff 00662999 - originální - 465 x 375 x 29 - smaltovaný
ORIGINAL - Pečicí plech Bosch / Siemens / Neff 00662999 - originální - 465 x 375 x 29 - smaltovaný
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 133
830,49 Kč
Prodejce: SUM24
Obrázek produktu pro Vitamaze multivitamín ve vysoké dávce - 120 kapslí
Vitamaze multivitamín ve vysoké dávce - 120 kapslí
3 532,91 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
558,20 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Dřevěné, podomácku vyrobené dětské hřiště - žebřík + lezecká stěna + kladina - Piklerův trojúhelník
Dřevěné, podomácku vyrobené dětské hřiště - žebřík + lezecká stěna + kladina - Piklerův trojúhelník
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 95
2 208,00 Kč
10% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion

Hodnocení zákazníků

Na základě 53 hodnocení
Ohodnoceno dne 23. listopadu 2023 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super produkt za rozumnou cenu
Ohodnoceno dne 16. ledna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Manukový med
Ohodnoceno dne 30. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Všechno proběhlo perfektně, děkuji.
Ohodnoceno dne 4. března 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Manuka med 400+
Ohodnoceno dne 12. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Nejlepší med
Ohodnoceno dne 2. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Honey
Ohodnoceno dne 8. září 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi dobrá kvalita
Ohodnoceno dne 14. dubna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Nejlepší domácí lék
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Manukov med 550+250g PROPHARMA
Manukov med 550+250g PROPHARMA
1 800,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 799 999,91 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g
Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 18
1 699,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
3 398,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 12
1 305,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order
5 221 239,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 250+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 250 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 250+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 250 mg/kg, Sklenice
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 24
989,71 Kč
-100,68 Kč
889,03 Kč
Prodejce: apohealth
3 141,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
1 258,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
749,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
860,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
358,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 100+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 100 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 100+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 100 mg/kg, Sklenice
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 24
625,78 Kč
Prodejce: apohealth
2 503,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pohankový med 900ml 1200g
Pohankový med 900ml 1200g
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nektar medovicový med 900ml 1200g
Nektar medovicový med 900ml 1200g
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l
Obrázek produktu pro Akáciový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Akáciový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
432,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
480,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Čistý sladký požitek: 1 kg surového a čistého akáciového medu z včelína Sweet Land
Čistý sladký požitek: 1 kg surového a čistého akáciového medu z včelína Sweet Land
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
222,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Pure Nature: 1kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Lime Blossom Honey
Pure Nature: 1kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Lime Blossom Honey
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
246,67 Kč/1l
Obrázek produktu pro Řepkový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Řepkový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
350,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
388,89 Kč/1l
Obrázek produktu pro Vícekvětový med 900ml 1200g
Vícekvětový med 900ml 1200g
350,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
388,89 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Čistá příroda: 1 kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Forest Honey z nektaru a medovice
Čistá příroda: 1 kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Forest Honey z nektaru a medovice
220,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
244,44 Kč/1l
Obrázek produktu pro Darbo Lindenhonig
Darbo Lindenhonig
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
278,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Open Food 4028700035807, B
Open Food 4028700035807, B
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
149,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,77 Kč/1l
Obrázek produktu pro Open Food 4028700035913, A
Open Food 4028700035913, A
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
134,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
384,51 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Biozentrale organický agávový sirup power of nature přírodní sladkost 350g
Biozentrale organický agávový sirup power of nature přírodní sladkost 350g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
122,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,09 Kč/1l