5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Impregnace spár, ochrana spár, impregnace na spáry, 500 ml
691,37 Kč
1 382,74 Kč / 1kg
plus 343,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
3h 42m 45s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Podložka pod stan - 250x300 cm - Voděodolná - Plast - Krycí plachta šedá s kolíky399,00 Kč
Prodejce: Vilde

Další informace o reklamě
Podlaha pro předsíň stanu, vodotěsná ochranná podložka, 300 x 400 cm900,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Hey Sport Impra + Tex Wash 1000ml tekutý impregnační prostředek1 169,84 Kč/1l
1 169,84 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

Další informace o reklamě
Popruh na lyže a lyžařské hůlky, nastavitelný, odolný, protiskluzový, černý243,20 Kč
Prodejce: NIKCORP

Bellinzoni B-Block WPC - impregnace na WPC 1 l
2 448,35 Kč
Prodejce: cleaning-shop

Hydroizolační prostředek pro pračky 250ml
181,72 Kč
Prodejce: KOKA

Impregnace na kámen a dlaždice SkinStar 2,5 l Stone Proof Stone Sealer
291,79 Kč/1l
729,47 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

SkinStar Koňské koberce Impregnace ve spreji 500ml Koberce pro zvířata
727,04 Kč/1l
363,52 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

OrganoTex Wash-In Textile Waterproofing 500 ml
1 078,00 Kč/1l
539,00 Kč
Prodejce: ZOOMSTER

Heitmann, Einwasch-impragnierer, Impregnat do prania, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
816,80 Kč/1l
383,29 Kč
-179,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
204,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Impregnace Swix N17w Skin Pro Warm 70ml
1 000,00 Kč
-62,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
938,00 Kč
Prodejce: Mandarin

Ochrana povrchu těsnění nano 2000 ml – pro minerální povrchy
607,00 Kč/1kg
1 305,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Impregnace Swix N20 Skin 80ml
624,00 Kč
Prodejce: Mandarin

SkinStar Impregnace ve spreji pro markýzy a slunečníky 1L sprej do
534,29 Kč/1l
534,29 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

SkinStar Sprej na stany a pavilony 1L Hydroizolační sprej na stany Do
534,29 Kč/1l
534,29 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

SkinStar stříkací impregnace na střechu kabrioletu Cabrio Proof impregnační sprej
727,04 Kč/1l
363,52 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

Hydroizolace Fischer Ms White 4 L
1 482,77 Kč
Prodejce: PolisElectro

Hagerty Bílá Vlhká Hadřík na Čištění Kovů A118056 55x36 cm
293,97 Kč
Prodejce: GUGITA

Hey Sport Impra Wash-In 500ml tekutý impregnační prostředek na ochranu vláken membránových textilií
1 363,80 Kč/1l
681,90 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH

SkinStar čistič a impregnace na kámen dvojité balení po 2,5 litrech Stone Terrace
243,48 Kč/1l
1 217,41 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Impregnace spár HOTREGA 500 ml slouží k ochraně savých cementových spárovacích materiálů před vlhkostí a znečištěním. Jedná se o bezrozpouštědlovou polyetylenovou impregnaci připravenou k okamžitému použití.
- pronikání vody, oleje, tuku, vápenných nánosů, barevných kapalin a špíny
- Zůstává neviditelná, bez zápachu a prodyšná
- Vhodná pro stěnové i podlahové dlaždice v interiéru i exteriéru
Využití zahrnuje kuchyne, koupelny, sprchy, balkony, terasy a další podlahy s cementovými spárami, včetně flex spár, přírodního kamene a nanotechnologických spár.
- Před použitím protřepejte obal
- Spáry musí být suché, čisté a savé
- Nanášejte neředěnou impregnaci kartáčkem, nechte vsiaknout
- Přebytek otřete savým hadříkem před zaschnutím
- Teplota zpracování +10 až +25 °C
- Schnutí cca 2 hodiny, plná účinnost po 24-48 hodinách
Při velmi savém podkladu aplikujte druhý nástřik po 5 minutách. Produkt nepoužívejte na povrchu, kde nemůže plně vsiaknout.
Bezpečnostní údaje: Není klasifikován jako nebezpečný podle nařízení (ES) č. 1272/2008. P102 Nedávejte do rukou dětem. P260 Nevdýchejte prach, kouř, plyn, mlhu, výpary nebo aerosoly. EUH208 Obsahuje methylchloroizothiazolinon, methylisothiazolinon, benzisothiazolinon – může vyvolat alergické reakce. Před použitím proveďte test na neviditelném místě.
Vlastnosti: Kapalný stav, bezbarvá, charakteristický zápach, pH 6-8 (při 20 °C), počátek varu 100 °C, hustota 1 g/cm³ (při 20 °C).
- Třída otěru za mokra
- 1
- Výrobce
- Hotrega
- Rozměry
- 0 mm
- Hmotnost
- 0.5 kg
- Objem
- 0.5 l
- Kód EAN
- 4029559042305
- Číslo produktu
- IZS-30994
- Třída otěru za mokra
- 1
- Výrobce
- Hotrega
- Rozměry
- 0 mm
- Hmotnost
- 0.5 kg
- Objem
- 0.5 l
- Kód EAN
- 4029559042305
- Číslo produktu
- IZS-30994
Pozor
P260 Nevdechujte prach/dým/plyn/mlhu/páry/aerosoly.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

1 kg voděodolného tmelu 1000 g – neviditelné utěsnění, rychleschnoucí a přetírací, do koupelny, kuchyně, na zahradu a do exteriéru, odolný vůči vysokým teplotám
603,73 Kč/1l
603,73 Kč
Prodejce: GrowExpert

Zpevňovač spár 5 litrů, ochrana a impregnace spár
426,04 Kč/1l
2 130,19 Kč
Prodejce: boni-shop

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,34 Kč/1m
730,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

FCH altán pop-up vodotěsný skládací altán se 4 bočními stěnami zahradní altán na terasu kempování festival, zahradní stan UV ochrana 50+, 2 x 2 m, šedý
1 799,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Dtboom

Čistička Vzduchu Hepa Filtr Ionizátor Čistička Vzduchu V Místnosti Alergik 99% Pyl Kouř
679,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Zahradní kolečko 21062, trakař, do 210 kg s pneumatikami - včetně rukavic, 100 l
1 513,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Jasmin
938,71 Kč/1l
291,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

LED reflektor MasterLED se stativem, 2x30 W, dvojitý reflektor, IP65, zářivka 4500 K, pracovní světlo, staveništní lampa, 6600 lm, SMD reflektor
956,37 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: master-led

Ultrazvuková čistička 0.6L Ultrasonic Cleaner Laboratory Ultrazvukové čističe 40000Hz Na brýle Šperky Prsteny Zubní náhrady Hodinky Mince Nářadí Retoo
1 702,15 Kč/1l
1 061,99 Kč
-40,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 021,29 Kč
Prodejce: Retoo

Vytahovací organizér do kuchyňské skříňky, 2 úrovně, s nastavitelnými policemi
315,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Savo Proti Plísním Koupelna M.R. 500 ml
210 927,27 Kč/1kg
116,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

Konferenční stolek "Nordkapp" se 2 dvířky 120 x 55 x 40 cm dřevo bambus
2 729,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl

roba zábrana na dveře do svorky, přírodní, šířka 62-105 cm, schodišťová brána pro děti a domácí zvířata
1 300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kidtini_GmbH

Bomann EH 561, Volně stojící sporák, Bílá, Otočné, Čelní, Utěsněná plotna, 4 zóna/zón
9 112,09 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: _Haushaltsparadies_

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

SONNI Sprchový kout Posuvné dveře Dveře do niky Sprchové dveře 100 x 185cm Sprchové dveře Sklo ESG 5mm
6 412,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Zündapp Z802 E Bike 28" trekingov kolo p nsk 155 - 185 cm elektrick kolo s 21 prevody
24 360,54 Kč
Prodejce: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

Gardlov 23227 LED solární zahradní fontána
414,00 Kč
Prodejce: Ekoflam

Výsuvná odpadní souprava Bächlein s přepadem pro umyvadlo a umyvadlovou desku - chrom
1 359,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrů, otočný závěs dveří, bílá barva
11 388,60 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Elektrochram

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Černá, Titanová
28 000,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: AO-Projekt-GmbH

profi 4D laser Level 16 Lines Green 360º automatický křížový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
1 419,00 Kč
-220,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Solární fontána pro venkovní použití, solární jezírkové čerpadlo s rozprašovacími efekty, zahradní vodotrysk - SOLAR FOUNTAIN
229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Postranní stolek VASAGLE, s kolečky, tvar C, pojízdný konferenční stolek, vintage hnědá barva
649,00 Kč
Prodejce: Houseland

Lounge set „Karg“ – pohovka s konferenčním stolkem a polštáři v ratanovém vzhledu, zelená / béžová
7 721,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl

Sonello dvojitá roleta Klemmfix bez vrtání Duo roleta Klemmrollo roleta s ochranou proti slunci okenní roleta na okna a dveře zebra roleta roleta s bočním vedením 30 cm x 130 cm Grey
550,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GF_Group

Braun Satin Hair 3 AS 330, Kartáč na horký vzduch, Černá, Modrá, Šeříková, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
3 650,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Popruh na lyže a lyžařské hůlky, nastavitelný, odolný, protiskluzový, černý
243,20 Kč
Prodejce: NIKCORP

Hey Sport Impra + Tex Wash 1000ml tekutý impregnační prostředek
1 169,84 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
1 169,84 Kč/1l

SkinStar Sprej na stany a pavilony 1L Hydroizolační sprej na stany Do
534,29 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
534,29 Kč/1l

SkinStar Impregnace ve spreji pro markýzy a slunečníky 1L sprej do
534,29 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
534,29 Kč/1l

SkinStar Outdoorové a funkční oděvy ve spreji Voděodolná textilie Proof



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
363,52 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
727,04 Kč/1l

SkinStar stříkací impregnace na střechu kabrioletu Cabrio Proof impregnační sprej



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
363,52 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
727,04 Kč/1l

SkinStar Koňské koberce Impregnace ve spreji 500ml Koberce pro zvířata
363,52 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
727,04 Kč/1l