5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Omáčka Honey Classic BBQ 250 ml760,00 Kč/1kg
190,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ grilovací omáčka Original BBQ sauce 300ml279,49 Kč/1kg
109,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml619,80 Kč/1l
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Old Texas kouřová a pikantní BBQ omáčka s příchutí kouře 455ml487,30 Kč/1l
221,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml
414,55 Kč/1l
165,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bulls Eye Original BBQ Sauce s intenzivní kouřovou chutí 300ml
314,34 Kč/1kg
111,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Original Barbecue Sauce Marináda na grilování 1814ml
148,64 Kč/1l
269,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sweet Baby Ray´s BBQ Sauce Original 425ml
1 307,06 Kč/1l
784,05 Kč
-117,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
666,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kuehne Barbecue Sauce kouřová pikantní grilovací omáčka 250ml
218,24 Kč/1l
54,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz BBQ omáčka pikantní s příchutí dřevěného kouře z hickory originál 875ml
230,83 Kč/1kg
237,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz HP BBQ Sauce Classic Rich and Smokey the Original 400ml 4 balení
301,51 Kč/1kg
140,20 Kč
Prodejce: Katomix

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g
477,63 Kč/1l
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey okurková omáčka s křupavými kousky zeleniny 875ml
225,37 Kč/1l
197,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey Sweet Chilli Sauce pikantní sladká omáčka v láhvi na hlavě 875ml
161,58 Kč/1kg
174,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Barbecue Sauce kouřová pikantní příchuť láhev 430ml
177,23 Kč/1l
76,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey 3312221004 Develey American Style Hotdog Senf 250,0 ml, 1 St.
193,10 Kč/1kg
59,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Lea and Perrins Worcestershire pikantní omáčka Kořenící omáčka 568ml
455,77 Kč/1l
258,88 Kč
Prodejce: LAVONIO

Grillsauce - Cajun Island 210ml
402,24 Kč/1l
84,47 Kč
Prodejce: taleoo

Dirty Harry - Slavná BBQ omáčka 250ml
631,96 Kč/1l
157,99 Kč
Prodejce: taleoo

Sanchon Bio Habanero Hot Sauce 140ml
862,57 Kč/1l
120,76 Kč
Prodejce: artbook-service
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
BBQUE Barbecue Das Original – klasická uzená grilovací omáčka, neředěná, 400 ml
Přehled produktu
BBQUE Barbecue Das Original klasická uzená grilovací omáčka 400 ml je plná BBQ omáčka s výraznou chutí a jemnou uzenou příchutí. Speciální receptura kombinuje ovocné brusinky s nádechem piva a zajišťuje tak vyvážený chuťový zážitek. Tato grilovací omáčka je ideální pro všechny, kteří si chtějí vychutnat klasickou BBQ chuť s výrazným nádechem.
Hlavní vlastnosti omáčky „
“ Tato barbecue omáčka zaujme svou výraznou a zároveň vyváženou chutí, která vzniká kombinací ovocných a kořeněných složek. Jemná kouřová nota zajišťuje autentickou BBQ vůni, která se perfektně hodí k grilovaným pokrmům. Receptura s brusinkami a pivem dodává omáčce zvláštní hloubku a činí z ní univerzální doplněk v kuchyni. Krémová konzistence umožňuje snadné použití a zajišťuje, že omáčka dobře ulpívá na jídle. Tato BBQ omáčka, vyrobená z kvalitních surovin, nabízí přirozenou a intenzivní chuť.
Tipy k použití omáčky BBQUE
Omáčka BBQUE Barbecue se skvěle hodí ke steakům, žebírkům, hamburgerům nebo grilovaným klobásám a dodává jim pikantní BBQ tón. Také jako dip k hranolkám, zelenině nebo snackům zajišťuje intenzivní chuťový zážitek. V kuchyni lze omáčku použít k marinování masa nebo jako glazuru při grilování. Stejně tak se hodí k sendvičům, wrapům nebo jako speciální přísada do slaných pokrmů.
Často kladené otázky
BBQUE barbecue omáčku je třeba po otevření uchovávat v ledničce, aby si zachovala chuť a kvalitu. Díky svému univerzálnímu složení se hodí jak k přímé konzumaci, tak k vaření a grilování. Kombinace brusinek a piva zajišťuje zvláštní chuťový nádech, který se odlišuje od klasických BBQ omáček.
Ottobrunner Straße 45
82008 Unterhaching / Mnichov
Distributor: Develey Senf & Feinkost GmbH D-82001 Unterhaching/Mnichov
Složení
20 % brusinkový přípravek (brusinky, cukr, voda, škrob, okyselující látka (kyselina citronová)), cukr, rajčata, voda, brandy ocet*, hnědý cukr, 5, 5 % pivo (voda, JEČNÝ slad, chmel, chmelové extrakty), med, jablečné pyré (jablečné pyré, cukr), škrob, sůl, karamel, karamelové aroma, hořčice.výtažky), med, jablečné pyré (jablečné pyré, cukr), škrob, jedlá sůl, karamelizovaný cukerný sirup, dextróza, výtažky z JEČNÉHO sladu, řepkový olej, koncentrát citronové šťávy, zahušťovadlo (guma guar), kvasničný extrakt, česnek, kouřové aroma, koření, cibule. *pro CH:stolní ocet
Výživové údaje
Výživové hodnoty (na 100 g)
Kalorická hodnota v KJ 943,00
Kalorická hodnota v KCAL 222,00
Tuky v gramech 1,10
Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,10
Sacharidy v gramech 50,70
Sacharidy, z toho cukry 47,20 Bílkoviny Cukry 47,20
Bílkoviny v gramech 0,80
Sůl v gramech 2,70
Alergeny: Ječmen
BBQUE Bavorská grilovací omáčka Originální bavorská pochoutka s brusinkami, pivem, medem a jablečnou omáčkou Bavorský originál. Na grilování, marinování a namáčení. Skladujte v chladu (6-10 °C) na suchém a tmavém místě. Před použitím promíchejte/protřepejte! Po otevření spotřebujte do dvou týdnů Krátkodobé přerušení chladicího řetězce nemá vliv na kvalitu výrobku! Informace o genetickém inženýrství: Potraviny dodávané společností macandoo UG (včetně surovin, polotovarů a hotových výrobků, volně ložených nebo balených) a jejich složky (včetně technických přísad, nosičů a rozpouštědel: Vitamíny, minerální látky, aromata a přídatné látky) nepocházejí z geneticky modifikovaných organismů (GMO) a/nebo neobsahují GMO. Výše uvedený výrobek proto nemusí být označen ve smyslu směrnice 2001/18/ES ve spojení s rozhodnutím E 2002/623/ES a nařízeními 1829/2003 a 1830/2003. Contents: 472g Manufacturer: BBQUE Ingredients: Složení: brusinkový kompot (brusinky, cukr, želírující látka: pektiny E 440, citronová šťáva), voda, rajčata, cukr, lihový ocet, tmavé pivo (voda, slad (včetně ječmene), chmel, chmelový extrakt), melasa, med, kukuřičný škrob, sůl, dextróza, jablečné pyré (včetně jablek, cukr, glukózo-fruktózový sirup), sladový výtažek (včetně ječmene), karamel, karamelový extrakt, karamelový extrakt, karamelový extrakt. Karamel, zahušťovadlo: guma guar E 412, česnek, kouřové aroma, kvasničný extrakt, koření, cibule Alergeny: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nichBez konzervačních látekKalorická hodnota / Energetická hodnota688 KJ / 162 kcalTuky0,1 gz toho:0,0 gSacharidy37,9 gz toho: cukr35,1 g0,6 gSůl2,1 g
Klasika je pro buržoazii? Klasiku vnímáme jako poctu chuti původních grilovacích omáček! S naším Bavorským originálem přijímáme tuto výzvu a nabízíme vám kouřovou, pikantní grilovací omáčku na velmi vysoké úrovni. Čím je náš Original tak výjimečný? Jako vždy je důležitý základ omáčky: jako u každé domácí barbecue omáčky je základem našeho tajného receptu čerstvá rajčata v kombinaci s kvalitním ovocným pyré. Tentokrát jsme se rozhodli pro necelých 20 % brusinek! Jedinečný kouřový nádech BBQUE a naše oblíbené místní ingredience, jako je špetka piva, dodávají omáčce další charakter a vytvářejí tak pikantní barbecue omáčku 1A. Chuť je doplněna jemným medem a trochou jablečné omáčky - je to úžasné, nebo úžasné? Tak vám to prozradím: Tady dostanete naprosto všestrannou omáčku a je jedno, jestli jde o žebírka, steaky, zeleninu nebo hamburgery; je jedno, jestli se namáčí, mačká, glazuje nebo marinuje - tato grilovací omáčka zdokonaluje...
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.4 l
- Seznam přísad
- Brusinkový přípravek [20 % (brusinky, cukr, voda, škrob, okyselující látka (kyselina citronová), cukr, rajčata, voda, ocet brandy, hnědý cukr, PIVO [5,5 % (voda, JEČNÝ SLAD, chmel, chmelové extrakty), med, Jablečná šťáva (jablečné pyré, cukr), škrob, sůl, karamelizovaný cukrový sirup, dextróza, výtažek z JEČNÉHO SLADU, řepkový olej, koncentrát citronové šťávy, zahušťovadlo (JEČNÁ MOUKA), kvasničný extrakt, česnek, kouřové aroma, koření, cibule.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ: 943 kJ Kalorická hodnota v kcal: 222 kcal Tuky: 1,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 50,7 g, z toho cukr: 47,2 g Bílkoviny: 0,8 g Sůl: 2,7 g
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně ječmen, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 530 g
- Potravinářský podnik
- Develey Senf & Feinkost GmbHOttobrunner Straße 45 82008 Unterhaching / München
- Prodejní název
- Originální grilovací omáčka
- Výrobce
- Develey Senf & Feinkost
- Číslo produktu
- 840770
- Kód EAN
- 4260334680019
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.4 l
- Seznam přísad
- Brusinkový přípravek [20 % (brusinky, cukr, voda, škrob, okyselující látka (kyselina citronová), cukr, rajčata, voda, ocet brandy, hnědý cukr, PIVO [5,5 % (voda, JEČNÝ SLAD, chmel, chmelové extrakty), med, Jablečná šťáva (jablečné pyré, cukr), škrob, sůl, karamelizovaný cukrový sirup, dextróza, výtažek z JEČNÉHO SLADU, řepkový olej, koncentrát citronové šťávy, zahušťovadlo (JEČNÁ MOUKA), kvasničný extrakt, česnek, kouřové aroma, koření, cibule.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota v kJ: 943 kJ Kalorická hodnota v kcal: 222 kcal Tuky: 1,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 50,7 g, z toho cukr: 47,2 g Bílkoviny: 0,8 g Sůl: 2,7 g
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně ječmen, a výrobky z nich
- Hmotnost
- 530 g
- Potravinářský podnik
- Develey Senf & Feinkost GmbHOttobrunner Straße 45 82008 Unterhaching / München
- Prodejní název
- Originální grilovací omáčka
- Výrobce
- Develey Senf & Feinkost
- Číslo produktu
- 840770
- Kód EAN
- 4260334680019
K tomu se hodí také

BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml
414,55 Kč/1l
165,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Grilovací omáčka Bacon Kirsch ovocná a kouřová na grilování 400ml
418,37 Kč/1l
167,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Grilovací omáčka na uzení s bukovým dřevem s jemnou kouřovou příchutí 400 ml
414,55 Kč/1l
165,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Painmaker Liquid Smoke Hickory Style tekuté kouřové aroma 240ml
750,13 Kč/1l
180,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Grand Noir - jemný hořký pomeranč 70% 100g
971,40 Kč/1kg
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Rubus idaeus 'Autumn Bliss' 30 cm maliník obecný
109,55 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Develey 3312221004 Develey American Style Hotdog Senf 250,0 ml, 1 St.
193,10 Kč/1kg
59,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sticky Korean Barbecue sladká a pikantní omáčka stlačitelná láhev 875ml
271,81 Kč/1l
237,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks
198,66 Kč/1kg
317,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Daliya® QUBIX – dětská podsedací podložka i-Size, autosedačka pro děti od 125 do 150 cm s vedením bezpečnostního pásu, měkkým polstrováním a snímatelným potahem, podsedák, dětská autosedačka
606,04 Kč
Prodejce: mdmw-shop24

Kikkoman Teriyaki s praženými sezamovými semínky 250ml
871,56 Kč/1l
217,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Ankerkraut Magic Dust, Práškové koření, Smoked jalapeno, Černý pepř, Kajenský pepř, Římský kmín, Česnek, Ground mustard, Surová..., Konzervant, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusů
978,22 Kč/1kg
224,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Solární pouliční LED světlo se senzorem pohybu solární lampa zahrada světlo dekorativní světlo nástěnná klimatická lampa IP65 vodotěsné Retoo
1 141,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Abricome Judias con Chorizo Fazole s paprikovou klobásou 420g
142,26 Kč/1kg
59,75 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Mississippi Original Barbecue Sauce Marináda na grilování 1814ml
148,64 Kč/1l
269,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heines Ragout ploutev s drůbežím masem a houbami 400g
285,52 Kč/1kg
114,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

Mužská kiwi odrůda 'Atlas', 50–70 cm – Actinidia chinensis. Rostlina kiwi sloužící jako opylovač, mrazuvzdorná popínavá rostlina vhodná do zahrady i na terasu
289,70 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Jack Links Beef Jerky Original 100 Prozent Lean Beef Snack 25g
2 234,00 Kč/1kg
67,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pohodlné sportovní kalhoty COMEOR pro muže, vyrobené z bavlny. Dlouhé sportovní kalhoty pro muže, model "jogger"
518,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: comeordeutschland

Barilla Mini Farfalle italské těstoviny malé mašličky 500 g
94,30 Kč/1kg
47,15 Kč
Prodejce: foodperium

Waterdrop Náhradní vodní filtr pro plně automatické kávovary Siemens® EQ6, EQ9 S700, SÜD, Brita® Intenza 575491, Bosch® TCZ7003(12)
859,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v nejlepším světle!
Vše nejlepší!
Ohodnoceno dne 15. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ grilovací omáčka Cherry Apple Habanero Rib glaze 439g
381,00 Kč
Prodejce: Vladeko
828,26 Kč/1kg

Mondamin Sossenbinder světlý klasický výnosný osvědčený 10000 g
3 579,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
357,96 Kč/1kg

Mlýnek na chilli Piri Piri Peperoncino Mletí papriček Koření Bylinky
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 509,95 Kč/1kg

BBQ omáčka Napoleon Hickory Smoked 240 ml
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
537,50 Kč/1kg

Thomy Veganská BBQ omáčka s kouřovou příchutí, láhev s dávkovačem 200 ml
67,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
335,50 Kč/1l

Pinata Jalapeno sýrová omáčka krémová, pikantní a všestranná 3000g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
813,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
271,23 Kč/1kg

CHEF Demi Glace Brown Sauce Premium koncentrát pro omáčky 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l

Hamker Jaegersauce pikantní s masem a pečeněmi 5kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
789,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,88 Kč/1kg

Alce NeroRajčatový protlak (500g), 20599



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
196,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
393,98 Kč/1l

Develey Barbecue Sauce smoky 4-pack (4 x 875 ml) 3500 ml
697,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,28 Kč/1l

Omáčka Nando's Peri-Peri s citronem a bylinkami, 125 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
865,38 Kč
-129,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
735,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed
440,58 Kč/1kg

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
619,80 Kč/1l

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
477,63 Kč/1l

Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
91,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
101,61 Kč/1kg

Karamelová poleva Schwartau je dokonalým doplňkem vašich dezertů, 1530 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
572,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
374,48 Kč/1l

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantní kořenící omáčka s chilli 2000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
455,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,73 Kč/1l

Hela Currywurst omáčka pikantní a lahodná, opravdová klasika, balení 800 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
111,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
117,67 Kč/1kg

Lacroix omáčka pepřová smetana připravená k podávání ideální k masu 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
635,33 Kč/1l

BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
165,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
414,55 Kč/1l

Cremonini ovoce s aceto meruňkami jemná sladkokyselá omáčka 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
180,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
721,64 Kč/1l