4,9



Na základě 10 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ koření Spicy Chipotle BBQ 2,2 kg1 021,37 Kč/1kg
2 390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml619,80 Kč/1l
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
The Original Australian Hot and Spicy BBQ Sauce mit Raucharoma 355ml604,42 Kč/1l
214,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Originální australská BBQ omáčka s pikantní kouřovou příchutí 355ml604,42 Kč/1l
214,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Original BBQ Sauce Marináda na grilování a dipy 440ml
433,33 Kč/1kg
221,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Mississippi Burger Sauce Original s cibulí také k namáčení 300ml
348,37 Kč/1l
104,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sweet Baby Ray´s BBQ Sauce Original 425ml
1 307,06 Kč/1l
784,05 Kč
-117,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
666,60 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Old Texas kouřová a pikantní BBQ omáčka s příchutí kouře 455ml
487,30 Kč/1l
221,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz HP BBQ Sauce Classic Rich and Smokey the Original 400ml 4 balení
301,68 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Katomix

Bulls Eye Original BBQ Sauce s intenzivní kouřovou chutí 300ml
314,34 Kč/1kg
111,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Painmaker Liquid Smoke Hickory Style tekuté kouřové aroma 240ml
751,96 Kč/1l
180,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Costena Salsa Chipotle kouřově pálivá s chilli 140ml
459,64 Kč/1l
64,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Burger Sauce Original s příjemnou cibulovou příchutí 930g
243,96 Kč/1kg
226,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Barbecue The Original klasická kouřová barbecue omáčka čistá 400ml
414,55 Kč/1l
165,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellmanns BBQ Sauce Original na hamburgery, steaky, žebírka a další 250ml
295,16 Kč/1l
73,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Barbecue Sauce kouřová pikantní grilovací omáčka 250ml
218,80 Kč/1l
54,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sticky Korean Barbecue sladká a pikantní omáčka stlačitelná láhev 875ml
271,81 Kč/1l
237,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g
477,63 Kč/1l
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz BBQ omáčka pikantní s příchutí dřevěného kouře z hickory originál 875ml
230,83 Kč/1kg
237,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Burger Sauce Jemně krémová s pikantním nádechem 300ml
348,37 Kč/1l
104,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mississippi Original Barbecue Sauce Marináda na grilování 1814 ml
Přehled produktů
Mississippi Original Barbecue Sauce je klasická barbecue omáčka a marináda s intenzivní kouřovou chutí. Je ideální pro grilování a dodává masovým pokrmům výraznou pikantní chuť v americkém stylu. Omáčka zaujme svou vyváženou chutí a krémovou konzistencí, která dobře ulpívá na grilovaném mase. Velká láhev o objemu 1814 ml nabízí dostatečné množství pro grilování, rodinné oslavy i profesionální použití.
Hlavní vlastnosti omáčky
Barbecue omáčka se vyznačuje výraznou kouřovou vůní a harmonickým kořeněním. Chuť je plná a typicky americká, aniž by byla příliš sladká. Konzistence je krémová a hodí se jak jako marináda, tak jako dip nebo stolní omáčka. Mississippi Original Barbecue Sauce je synonymem spolehlivé kvality a autentického barbecue charakteru.
Tipy pro použití omáčky
Omáčka je ideální pro marinování žeber, steaků, kuřete a trhaného vepřového masa. Může být použita během grilování jako glazura nebo po upečení jako kořeněná omáčka. Hodí se také jako dip k hamburgerům, hot dogům nebo pokrmům z trouby. Před použitím dobře protřepejte a podle potřeby dávkujte.
Často kladené otázky
Mississippi Original Barbecue Sauce je univerzální marináda a dochucovací omáčka. Má silnou kouřovou vůni a krémovou konzistenci. Velká láhev je vhodná pro větší množství a pravidelné používání. Po otevření by omáčka měla být uchovávána v chladu, aby si zachovala chuť a kvalitu.
Fremont Deutschland GmbHMax-Planck-Str. 2-852477 Alsdorf
Zamów już dziś i poczuj smak prawdziwego BBQ! Idealny sos do Twojego grilla.
Mississippi Barbecue Sauce přináší autentickou chuť amerického grilování přímo na váš talíř. Omáčka s vyváženou směsí pikantní, sladké a kouřové chuti je ideální jako marináda na maso, k vylepšení grilovaných pokrmů nebo jako dip k občerstvení. Její hustá konzistence zajišťuje, že dobře přilne k masu a při grilování se rozvine intenzivní chuť. Nezbytný doplněk pro všechny milovníky grilování, kteří si cení autentické chuti.
Adresa výrobce/dovozce: Fremont Deutschland GmbH, Max-Planck.Str. 5-8, 52477 Alsdorf, Německo
Složení:
Rajčatový protlak, cukr, lihový ocet, kukuřičný sirup, melasa, sůl, kukuřičný škrob, koření, přírodní kouřové aroma, cibulový prášek, česnekový prášek, zahušťovadlo (xantanová guma), konzervant (benzoan sodný), regulátor kyselosti (kyselina octová), barvivo (karamelizovaný cukr).
| Výživové údaje | Na 100 g |
|---|
| Energetická hodnota (kJ) | 922.00 kJ |
| Energetická hodnota (kcal) | 220.36 kcal |
| Tuk | 0.3 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 0.1 g |
| Sacharidy | 50.8 g |
| - z toho cukr | 41.7 g |
| Vláknina | 3.0 g |
| Bílkoviny | 1.4 g |
| Sůl | 2.2 g |
| Název | Mississippi Barbeque Sauce - omáčka na grilování a barbecue koření |
| Hmotnost omáčky | 1560 ml / 1814 g |
| Návod k použití | Jako marináda před grilováním a jako omáčka k ochucení masa na grilu, ale také jako dip k občerstvení |
| Trvanlivost a skladování | Po otevření skladujte v chladničce. |
| Složení | Rajčatový koncentrát, fruktózo-glukózový sirup, lihový ocet, sůl, cibulový prášek, kouřové aroma, barvivo E150D, koření (obsahuje HOŘČICI). |
| Potravinářské přídatné látky | s barvivem |
| Alergeny | Hořčice a výrobky z ní |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | The Fremont Company 802 North Front Street, Fremont, Ohio-43420 Dovozce pro Německo: Fremont Deutschland GmbH, Max-Planck-Strasse 2-8, 52477 Alsdorf, [email protected] |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 916kj/216kcal |
| Výhřevnost (kJ/kcal) | 0,2g |
| Tuk |
Klasická mississippská BBQ omáčka v americkém stylu. Potěšte své přátele a známé při grilování těmito kvalitními a lahodnými omáčkami. Omáčky Mississippi BBQ jsou bez konzervačních látek a neobsahují žádné umělé přísady ani zvýrazňovače chuti. Omáčka Mississippi BBQ Sauce Original získala národní ocenění "Best Taste" a potěší klasickou americkou BBQ chutí. Zdokonalte své grilování touto speciální příchutí.
- Skladování a použití
- Po otevření skladujte v chladničce.
- Objem
- 1.814 l
- Seznam přísad
- Rajčatový koncentrát, fruktózo-glukózový sirup, lihový ocet, sůl, cibulový prášek, kouřové aroma, barvivo E150D, koření. Obsahuje HOŘČICI
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 916 kj Energie kcal 216 kcal Tuky 0,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 50,8GRM Sacharidy, z toho cukr 41,5GRM Bílkoviny 1,3GRM Sůl 0,9GRM
- Hmotnost
- 1990 g
- Potravinářský podnik
- Fremont Deutschland GmbHMax-Planck-Str. 2-8, 52477 Alsdorf
- Prodejní název
- Barbecue omáčka Original
- Výrobce
- Číslo produktu
- IJ-BJX7-MG3D
- Kód EAN
- 0743639000057743639000057
- Skladování a použití
- Po otevření skladujte v chladničce.
- Objem
- 1.814 l
- Seznam přísad
- Rajčatový koncentrát, fruktózo-glukózový sirup, lihový ocet, sůl, cibulový prášek, kouřové aroma, barvivo E150D, koření. Obsahuje HOŘČICI
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 916 kj Energie kcal 216 kcal Tuky 0,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 50,8GRM Sacharidy, z toho cukr 41,5GRM Bílkoviny 1,3GRM Sůl 0,9GRM
- Hmotnost
- 1990 g
- Potravinářský podnik
- Fremont Deutschland GmbHMax-Planck-Str. 2-8, 52477 Alsdorf
- Prodejní název
- Barbecue omáčka Original
- Výrobce
- Číslo produktu
- IJ-BJX7-MG3D
- Kód EAN
- 0743639000057743639000057
K tomu se hodí také

Old Texas kouřová a pikantní BBQ omáčka s příchutí kouře 455ml
487,30 Kč/1l
221,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mississipi Barbecue Sweetn Spicy Sauce süss und scharf 440ml
433,33 Kč/1kg
221,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Mississippi Original BBQ Sauce Marináda na grilování a dipy 440ml
433,33 Kč/1kg
221,00 Kč
Prodejce: YUMZA

La Costena Salsa Chipotle kouřově pálivá s chilli 140ml
459,64 Kč/1l
64,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ankerkraut Magic Dust, Práškové koření, Smoked jalapeno, Černý pepř, Kajenský pepř, Římský kmín, Česnek, Ground mustard, Surová..., Konzervant, 230 g, Plastová nádoba, 1 kusů
978,22 Kč/1kg
224,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Elektrická vzduchová pumpa Vzduchová matrace 3 vzduchové trysky Přenosná elektrická pumpa 2 v 1 Nafouknout vyfouknout kompresor Matrace Pohovka Bazén Plovoucí kroužek Kempování 230V Retoo
1 287,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Žiletky Gillette Fusion 5, balení 8 kusů
549,00 Kč
Prodejce: Ston-shop

Profesionální laserový dálkoměr Digitální bateriový kryt Měřič vzdálenosti 40M LCD podsvícení Mnoho režimů měření Vzdálenost IP54 Přesné měření Retoo
719,59 Kč
Prodejce: Retoo

Síť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým uzávěrem Síť proti hmyzu 90 x 210 cm
265,05 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

100 kusů baterií VARTA Industrial Pro AA LR6 4006, 1,5V, alkalické – balení pro průmyslové použití
779,48 Kč
Prodejce: Akkuman

Ultrazvuková čistička 0.6L Ultrasonic Cleaner Laboratory Ultrazvukové čističe 40000Hz Na brýle Šperky Prsteny Zubní náhrady Hodinky Mince Nářadí Retoo
1 702,15 Kč/1l
1 061,99 Kč
-40,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 021,29 Kč
Prodejce: Retoo

HEISSNER TF177-00, Výstelka jezírka, Černá, PVC, 50 cm, 5000 mm, 6000 mm
756,17 Kč/1m
4 537,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Cvičební nářadí s trampy - černé
708,99 Kč
Prodejce: FDC

Odstraňovač žmolků 3 ocelové čepele Strojek Elektrický a svetrový Linty Odstraňovač žmolků na textil oblečení pro chlupů oděvy prachu vlasů Retoo
262,99 Kč
Prodejce: Retoo

Samolepicí páska s háčky a smyčkami Pro Home, extra silná páska s háčky a smyčkami - šířka 2 cm, délka 3 m ( 6x 0,5 m ) - černá
46,69 Kč/1m
140,06 Kč
Prodejce: Bestlivings

HOT MAMAS Sunny Caribbean Spicy Chicken BBQ Sauces Flasche 195ml
658,51 Kč/1l
128,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Barbecue Sauce Sladká jemná mírně sladká 1814ml
147,43 Kč/1l
267,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
748,22 Kč/1l
374,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

EMOS Anténa univerzální VILLAGE CAMP–V400, DVB-T2, FM, DAB, filtr LTE/4G/5G, J0802
739,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS

DeLonghi 5513292831 Sada pro údržbu (vhodná pro plně automatické kávovary)
1 167,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

Mississipi BBQ Sauce Sweet Apple kouřová ovocná sladká 510ml
251,25 Kč/1l
110,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remia Burger & Grill Americký česnek, bez lepku 80 cl
332,51 Kč/1l
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

RealPower PB-20k PD, 20000 mAh, 18 W, Černá
1 363,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Balkonová elektrárna 1000 W Dvouplášťový solární systém sklo/sklo Připraveno k zapojení WIFI Mini fotovoltaický systém Možnost rozšíření 800 W bez licence, černá barva
11 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
1 468,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Mississippi Burger Sauce Original s cibulí také k namáčení 300ml
348,37 Kč/1l
104,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
90% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
90%10% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
10%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé doručení, originální výrobek
Nejlepší BBQ omáčka!! Mohu jen doporučit!
Ohodnoceno dne 27. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Prostě skvělá kvalita Super chutné
Ohodnoceno dne 5. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutná skvěle!
Chutná prostě skvěle!
Ohodnoceno dne 29. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v nejlepším světle!
Vše nejlepší1
Ohodnoceno dne 14. května 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojen po všech stránkách, mé doporučení
Nejlepší chuť
Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 1. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ grilovací omáčka Cherry Apple Habanero Rib glaze 439g
381,00 Kč
Prodejce: Vladeko
828,26 Kč/1kg

Mondamin Sossenbinder světlý klasický výnosný osvědčený 10000 g
3 579,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
357,96 Kč/1kg

Mlýnek na chilli Piri Piri Peperoncino Mletí papriček Koření Bylinky
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 509,95 Kč/1kg

BBQ omáčka Napoleon Hickory Smoked 240 ml
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
537,50 Kč/1kg

Pinata Jalapeno sýrová omáčka krémová, pikantní a všestranná 3000g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,45 Kč/1kg

CHEF Demi Glace Brown Sauce Premium koncentrát pro omáčky 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
815,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
815,28 Kč/1l

Hamker Jaegersauce pikantní s masem a pečeněmi 5kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
789,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,88 Kč/1kg

Alce NeroRajčatový protlak (500g), 20599



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
196,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
393,98 Kč/1l

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
619,80 Kč/1l

Develey Barbecue Sauce smoky 4-pack (4 x 875 ml) 3500 ml
697,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,28 Kč/1l

Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
92,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
102,57 Kč/1kg

Hela Currywurst omáčka pikantní a lahodná, opravdová klasika, balení 800 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(12)Počet hodnocení: 12
111,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
117,67 Kč/1kg

Omáčka Nando's Peri-Peri s citronem a bylinkami, 125 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
865,38 Kč
-129,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
735,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed
440,58 Kč/1kg

Develey FoodTrip Döner Kebab omáčka Scharfe Kebap omáčka 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
83,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,48 Kč/1kg

Originální australská BBQ omáčka s pikantní kouřovou příchutí 355ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
214,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
604,42 Kč/1l

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
477,63 Kč/1l

BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
165,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
414,55 Kč/1l

Omáčka Cholimex s chilli a ananasem, pikantní a aromatická, ideální k namáčení, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
49,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,84 Kč/1l

Cremonini ovoce s aceto meruňkami jemná sladkokyselá omáčka 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
180,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
721,64 Kč/1l

Develey 3312221004 Develey American Style Hotdog Senf 250,0 ml, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
59,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
193,10 Kč/1kg