5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g5 663,71 Kč/1kg
396,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g2 487,94 Kč/1kg
447,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hrnec na hrachovou polévku143,63 Kč/1kg
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Žurek koncentrát 300 ml
201,53 Kč/1l
82,43 Kč
-26%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,46 Kč
Prodejce: Katomix

Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,38 Kč/1kg
18,38 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,55 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary - Žurek 49g
516,80 Kč/1kg
25,84 Kč
Prodejce: Katomix

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Koncentrat Barszczu Czerwonego 300 ml
249,50 Kč/1l
74,85 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary Barszcz Biały 66 G
369,14 Kč/1kg
27,09 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
25,84 Kč
Prodejce: Katomix

Menzi Eierstich je klasická polévková příloha Hotové jídlo 125g
60,13 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Srbská fazolová polévka s pikantními bílými fazolemi 400ml
195,20 Kč/1l
78,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fazolová polévka z vinné révy 63 G
438,83 Kč/1kg
54,11 Kč
-51%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
26,33 Kč
Prodejce: Katomix

Zupa pomidorowa z kurczakiem i ryżem JemyJemy 450 g
138,71 Kč/1kg
62,42 Kč
Prodejce: Katomix

Topstar® 71487S07 Otočná židle Titan® Junior - černá/fialová
5 960,67 Kč/1kg
357,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

JemyJemy Żurek z kiełbasą wieprzową 450g
134,36 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary Żur tradycyjny smak 800 g
663,45 Kč/1kg
690,16 Kč
-159,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
530,76 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Winiary Szlachetne Smaki Zupa Cebulowa 31 G
1 146,00 Kč/1kg
34,38 Kč
Prodejce: Katomix

Zupa tajska JemyJemy 400 g
1 081,15 Kč/1kg
432,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Vermicelli Suppe
204,90 Kč/1l
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zamów już dziś Krakus Żurek i ciesz się autentycznym smakiem! Nie czekaj, spróbuj teraz!
Polévka z kyselé mouky Krakus Žurek je tradiční polská polévka, která je oblíbená zejména o Velikonocích. Díky své charakteristické kyselé chuti a lahodné kombinaci vajec a bílé klobásy je to skutečná klasika.
Naše polévka z kyselé mouky Krakus Žurek je hotová polévka v praktickém 1000 ml balení. Polévku stačí jen ohřát a můžete si ji ihned vychutnat. Polévka je vyrobena bez konzervačních látek, takže je zdravou a chutnou volbou pro vaše další jídlo.
Krakus Kyselá moučná polévka Žurek je vyrobena z vysoce kvalitních surovin a splňuje nejvyšší standardy kvality. Tato polévka je ideální volbou pro každého, kdo chce objevit polskou kuchyni a její lahodné tradice.
Nechte se inspirovat naší polévkou Krakus Kyselá moučná polévka Žurek a vychutnejte si jedinečnou chuť tradiční polské polévky.
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě
- Objem
- 1000 ml
- Seznam přísad
- Voda, zeleninové pyré v proměnlivém poměru (4 %) (cibule, brambory), mouka: žitná a pšeničná, přírodní žitný kvas (1 %), vepřové sádlo, sůl, odstředěné mléko v prášku, laktóza, mléčné bílkoviny, výtažek z hub, koření a výtažky z koření (včetně česneku), majoránka (0,05 %), regulátory kyselosti: kyselina mléčná, kyselina citronová, aromata (obsahují celer, laktózu).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Velikost porce v gramech/ml : 100 Energetická hodnota ( kJ/kcal ) : 106/25 Tuky v gramech : 0,6 z toho - nasycené mastné kyseliny v gramech : 0,5 Sacharidy v gramech : 3,7 z toho cukry v gramech : 1,6 Bílkoviny v gramech : 0,9 Sůl v gramech : 1,3 Vláknina v gramech :
- Hmotnost
- 1080 g
- Potravinářský podnik
- Animex Foods Sp. z o. o. sp.k. Morliny 15 14-100 Ostróda Polen
- Prodejní název
- Krakus Kyselá moučná polévka Žurek - tradiční polská polévka, 1000 ml
- Výrobce
- Krakus
- Kód EAN
- 5900397734401
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě
- Objem
- 1000 ml
- Seznam přísad
- Voda, zeleninové pyré v proměnlivém poměru (4 %) (cibule, brambory), mouka: žitná a pšeničná, přírodní žitný kvas (1 %), vepřové sádlo, sůl, odstředěné mléko v prášku, laktóza, mléčné bílkoviny, výtažek z hub, koření a výtažky z koření (včetně česneku), majoránka (0,05 %), regulátory kyselosti: kyselina mléčná, kyselina citronová, aromata (obsahují celer, laktózu).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Velikost porce v gramech/ml : 100 Energetická hodnota ( kJ/kcal ) : 106/25 Tuky v gramech : 0,6 z toho - nasycené mastné kyseliny v gramech : 0,5 Sacharidy v gramech : 3,7 z toho cukry v gramech : 1,6 Bílkoviny v gramech : 0,9 Sůl v gramech : 1,3 Vláknina v gramech :
- Hmotnost
- 1080 g
- Potravinářský podnik
- Animex Foods Sp. z o. o. sp.k. Morliny 15 14-100 Ostróda Polen
- Prodejní název
- Krakus Kyselá moučná polévka Žurek - tradiční polská polévka, 1000 ml
- Výrobce
- Krakus
- Kód EAN
- 5900397734401
K tomu se hodí také

Krakus Šunka Premium 300 g
335,67 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Hlízky v rajčatové omáčce PAM 500 g
169,70 Kč/1kg
93,12 Kč
-8,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,85 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Žurek koncentrát 300 ml
201,53 Kč/1l
82,43 Kč
-26%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,46 Kč
Prodejce: Katomix

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,38 Kč/1kg
18,38 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,55 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Gulasz Angielski 300 g
280,40 Kč/1kg
84,12 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Tyrolska Konserwa 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Majonéza Winiary 400 ml
240,15 Kč/1l
96,06 Kč
Prodejce: Katomix

Pamapol „Bigos“ zelňačka z dušeného kyselého zelí s klobásou 500 g
180,92 Kč/1kg
90,46 Kč
Prodejce: Katomix

Vepřové sádlo Wyborowy Agro Top 1kg
130,93 Kč/1kg
130,93 Kč
Prodejce: Katomix

Roleski Musztarda Stołowa 175 g
99,97 Kč/1kg
53,90 Kč
-44%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
29,99 Kč
Prodejce: Katomix

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Konserwa boczek wieprzowy 300 g
248,70 Kč/1kg
74,61 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Gulasz z Kurczaka 300 g
305,60 Kč/1kg
91,68 Kč
Prodejce: Katomix

Hisense H20MOWP1, Pracovní deska, Samostatná mikrovlnná trouba, 20 l, 700 W, Knoflíky, Otočné, Bílá
3 834,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Menzi Srbská fazolová polévka s pikantními bílými fazolemi 400ml
195,20 Kč/1l
78,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Koncentrat Barszczu Czerwonego 300 ml
249,50 Kč/1l
74,85 Kč
Prodejce: Katomix

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Abricome Judias con Chorizo Fazole s paprikovou klobásou 420g
142,26 Kč/1kg
59,75 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Hořčice křenová 175g ROLESKI
83,33 Kč/1kg
25,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g
197,05 Kč/1kg
197,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Gulasz Wieprzowy 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Čikla s chrzanem 300 g
157,67 Kč/1kg
49,34 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,30 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Amino Instantní gulášová polévka s vepřovým masem a paprikou 59 g x 6 kusů



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
447,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 487,94 Kč/1kg

Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g
396,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 663,71 Kč/1kg

Instantová rajčatová polévka Amino 61 g
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
265,56 Kč
Prodejce: Heartforcards
408,55 Kč/1l

Gulášová polévka Menzi připravená k podávání



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
946,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,28 Kč/1kg

Drůbeží koncentrát CHEF je vhodný do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
734,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,22 Kč/1kg

CHEF Houby tekutý koncentrát do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
734,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
594,73 Kč/1kg

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,64 Kč/1kg

Koncentrát hovězího vývaru CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
734,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,22 Kč/1kg

Hrnec na hrachovou polévku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,63 Kč/1kg

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,21 Kč/1kg

Polévkové kostky z humra Langbein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(25)Počet hodnocení: 25
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
713,00 Kč/1kg

Jemyjemy Okurkový koláč s vepřovým masem 450 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
424,22 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
942,71 Kč/1kg

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
233,89 Kč/1kg

Zimmermann polévka se slaninovými knedlíčky připravená ke konzumaci masový vývar 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,85 Kč/1kg

Vermicelli Suppe



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
204,90 Kč/1l

Zeleninové polévkové pasty



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
176,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
440,95 Kč/1kg

Kuřecí polévkové pasty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
220,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
552,27 Kč/1kg

Jürgen Langbein Feine Küche Kachní vývar do omáček a polévek 500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,86 Kč/1l