5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Hrnec na hrachovou polévku143,63 Kč/1kg
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Jemyjemy Okurkový koláč s vepřovým masem 450 G942,71 Kč/1kg
424,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Kuřecí polévkové pasty552,27 Kč/1kg
220,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Polévkové kostky z humra Langbein713,00 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Żurek Tradycyjny 1 L
75,58 Kč/1l
75,58 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary - Žurek 49g
516,80 Kč/1kg
25,84 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Koncentrat Barszczu Czerwonego 300 ml
249,50 Kč/1l
74,85 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary Barszcz Biały 66 G
369,14 Kč/1kg
27,09 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
25,84 Kč
Prodejce: Katomix

Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,38 Kč/1kg
18,38 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,55 Kč
Prodejce: Katomix

JemyJemy Żurek z kiełbasą wieprzową 450g
134,36 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Katomix

Maďarská polévka JemyJemy 400 g
170,05 Kč/1kg
68,02 Kč
Prodejce: Katomix

Stroganoff JemyJemy 360 g
382,67 Kč/1kg
137,76 Kč
Prodejce: Katomix

Krémová hrachová polévka JemyJemy 375 g
177,49 Kč/1kg
66,56 Kč
Prodejce: Katomix

Zupa krem pomidorowa JemyJemy 375 g
177,49 Kč/1kg
66,56 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary Żur tradycyjny smak 800 g
663,45 Kč/1kg
690,16 Kč
-159,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
530,76 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Polbioeco Koření do vývaru s libečkem 50 G
4 224,00 Kč/1kg
211,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zupa tajska JemyJemy 400 g
1 081,15 Kč/1kg
432,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

JemyJemy Jarzynowa z mięsem wieprzowym 450g
134,36 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr krémová polévka s hříbky a krutony 15 g
1 024,00 Kč/1kg
46,73 Kč
-56%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
20,48 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krakus Żurek koncentrát 300 ml
Krakus Żurek - Tradiční chuť, která vás zavede do srdce polské kuchyně
Vzpomínáte si na vůni čerstvě připraveného Żurku, která kdysi naplnila celý dům? Nyní ji můžete cítit i ve své kuchyni díky Krakus Żurek v koncentrátu. Je to dokonalý základ pro přípravu klasického polského pokrmu, který milují děti i dospělí. Od horké, voňavé misky kyselé polévky - s jemnou, ale výraznou chutí, která je spojena s teplem rodinných setkání - vás dělí jen několik minut. Žádné umělé přísady, pouze suroviny nejvyšší kvality, které odrážejí pravou polskou tradici. Ideální pro zimní dny, kdy toužíte po opravdové pohodě.
Krakus Żurek - vždy po ruce, vždy chutný
Żurek je víc než jen jídlo. Je to tradice, která spojuje generace. Krakus Żurek w koncentracie je zárukou autentické chuti, kterou připravíte během několika minut. Už nemusíte trávit hodiny v kuchyni, abyste si vychutnali plnou, bohatou chuť Żurek. Stačí přidat vodu, okořenit podle chuti a můžete začít. Dokonalá volba, když je času málo a vy nechcete obětovat kvalitu a chuť. Krakus Żurek je koncentrát, který vám umožní ušetřit čas, aniž byste se vzdali tradiční chuti.
Krakus Żurek - chuť, kterou si zamilujete s každou lžičkou
S koncentrátem Krakus Żurek se každé jídlo stane výjimečným. Nebo je čas vyzkoušet něco nového, ale založeného na tradici? Žurek se svou sytou, lehce nakyslou chutí se stává jedním z nejrozpoznatelnějších jídel na polském jídelníčku. Díky koncentrátu Krakus mu během několika minut navrátíte původní chuť a plné aroma, které v hotových výrobcích nenajdete. Je ideální pro večeři s rodinou, na oslavu, ale i každý den, kdy máte chuť na něco jednoduše lahodného.
Objevte recepty od Mniam24
Při nákupu u Mniam24 obdržíte elektronickou knihu se 100 lahodnými recepty! Je to ideální příležitost, jak objevit nové chutě a připravit jedinečné pokrmy ve vaší kuchyni. Užijte si kulinářskou inspiraci a používejte jedinečné recepty, které vám usnadní každodenní vaření!
Klášterní kvásek na polském kváskuSložení: 1: 300 ml koncentrátu Krakus Żurek, 1 litr vody, 3 brambory, 2 slezské klobásy, 1 malá cibule, 2 stroužky česneku, 2 lžíce másla, 1 lžička majoránky, sůl a pepř podle chuti
Postup přípravy: 1: Začněte přípravou vývaru: ve velkém hrnci uvařte litr vody. Mezitím nakrájejte klobásy na plátky, cibuli a česnek nakrájejte nadrobno. Na pánvi rozehřejte máslo a opečte klobásky s cibulí a česnekem dozlatova. Přidejte do hrnce s vodou a koncentrátem Krakus Żurek a důkladně promíchejte. Uvařené brambory nakrájejte na kostičky a přidejte do polévky. Přidejte majoránku, sůl a pepř podle chuti. Polévku vařte 15-20 minut. Kysanou polévku podávejte s kouskem čerstvého chleba - chutná jako tradiční domácí, ale bez námahy!
Shrnutí klíčových vlastností a výhod:
- Rychlá a snadná příprava - koncentrát připravený k použití, který šetří váš čas
- Autentická chuť - vychází z tradičního polského receptu na kyselo
- Bez umělých přísad - čistá, přírodní chuť, kterou si zamilujete
- Praktické balení - 300 ml koncentrátu vystačí na několik porcí lahodné kyselé polévky
- Ideální pro každou příležitost - od rodinné večeře až po rychlé jídlo po práci
- sada obsahuje: 1x koncentrát Krakus Żurek 300 ml
Krakus je značka, která již po generace dodává Polákům ty nejkvalitnější potravinářské výrobky, včetně konzerv, koncentrátů a koření. Naše výrobky jsou vytvářeny s úctou k tradici, s použitím přírodních surovin a receptur předávaných z generace na generaci. Krakus je zárukou chuti, která spojuje historii s moderností.
NEJČASTĚJŠÍ
1. Obsahuje koncentrát Krakus Żurek lepek?
Ano, výrobek obsahuje lepek, protože jeho složení vychází z tradiční receptury, která obsahuje pšeničnou mouku. Pokud máte alergii na lepek, doporučujeme zvolit jiné výrobky.
2. Jaké ingredience je třeba přidat do koncentrátu, aby se z něj dala připravit kyselá polévka?
Pro přípravu kyselé polévky stačí přidat vodu, vařené brambory, klobásu, česnek, cibuli a koření. Náš koncentrát je zdravý základ, který vyžaduje jen několik málo ingrediencí k vytvoření chutného tradičního jídla.
3. Mohu otevřený koncentrát skladovat?
Ano, po otevření je třeba koncentrát Krakus Żurek skladovat v chladničce. Díky správnému balení zůstane výrobek čerstvý několik dní a vy si můžete kdykoli vychutnat chuť kyselé polévky.
4. Je koncentrát Krakus Żurek vhodný pro vegetariány?
Ano, Krakus Żurek koncentrát je základ, který je vhodný pro vegetariány. Můžete do něj přidat zeleninu a koření podle svých preferencí a vytvořit tak lahodnou a sytou verzi kyselé polévky.
voda;zeleninové pyré v různém poměru (10 %) (z cibule, brambor);přírodní žitný kvásek (2,8 %)(lepek);sůl;vepřové sádlo;syrovátka (
Krakus Kyselá moučná polévka koncentrát 300 ml je koncentrát pro přípravu kyselé moučné polévky, oblíbeného polského pokrmu, který je oblíbený zejména o Velikonocích. Polévka se obvykle připravuje s vejcem a bílou klobásou a je velmi oblíbená díky své jedinečné chuti.
Koncentrát obsahuje všechny potřebné ingredience k přípravě pravé kváskové polévky, včetně kvásku, který polévce dodává její charakteristickou kyselou chuť. Příprava je rychlá a snadná: stačí koncentrát smíchat s vodou, ohřát a podávat s vařenými vejci a bílou klobásou podle chuti.
Krakus Koncentrát na kváskovou polévku 300 ml nabízí pohodlný způsob, jak si tento tradiční polský pokrm připravit doma, aniž byste museli kupovat všechny ingredience zvlášť. Vychutnejte si jedinečnou chuť polévky z kyselé mouky s polévkou Krakus Koncentrát z kyselé mouky 300 ml - skutečná lahůdka pro všechny milovníky polévek!
Ochutnejte tradici! Objednejte si koncentrát žurku Krakus ještě dnes a vychutnejte si autentickou chuť Vánoc. Nečekejte, kupte si ho hned teď!
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě.
- Objem
- 300 ml
- Seznam přísad
- Voda, žitná mouka, pšeničná mouka, droždí, sůl, česnek
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Velikost porce v gramech/ml : 100Energie ( kJ/kcal ) : 265 /64Tuky v gramech : 3,5 gz toho - nasycené mastné kyseliny v gramech : 1,3Sacharidy v gramech : 5,4z toho cukr v gramech : 3,4Bílkoviny v gramech : 1,7Sůl v g : 4,7Vláknina v gramech
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Animex Foods Sp. z o. o. sp.k. Morliny 15 14-100 Ostróda Polen
- Prodejní název
- Krakus Žurek Kyselá moučná polévka koncentrát 300 ml - autentická polská polévka, snadná příprava
- Výrobce
- Krakus
- Kód EAN
- 5900397730748
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě.
- Objem
- 300 ml
- Seznam přísad
- Voda, žitná mouka, pšeničná mouka, droždí, sůl, česnek
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Velikost porce v gramech/ml : 100Energie ( kJ/kcal ) : 265 /64Tuky v gramech : 3,5 gz toho - nasycené mastné kyseliny v gramech : 1,3Sacharidy v gramech : 5,4z toho cukr v gramech : 3,4Bílkoviny v gramech : 1,7Sůl v g : 4,7Vláknina v gramech
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Animex Foods Sp. z o. o. sp.k. Morliny 15 14-100 Ostróda Polen
- Prodejní název
- Krakus Žurek Kyselá moučná polévka koncentrát 300 ml - autentická polská polévka, snadná příprava
- Výrobce
- Krakus
- Kód EAN
- 5900397730748
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Majonéza Winiary 400 ml
240,15 Kč/1l
96,06 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Šunka Premium 300 g
335,67 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Koncentrat Barszczu Czerwonego 300 ml
249,50 Kč/1l
74,85 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Żurek Tradycyjny 1 L
75,58 Kč/1l
75,58 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
569,52 Kč/1kg
196,27 Kč
-8,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
187,94 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kłodawská neiodovaná kamenná sůl 1,1 kg
24,82 Kč/1l
27,30 Kč
Prodejce: Katomix

Brettlspeck, bůček, cca 1 kg. - Masna Hell
788,23 Kč/1kg
788,23 Kč
Prodejce: italia-genuss

Konserwa boczek wieprzowy 300 g
248,70 Kč/1kg
74,61 Kč
Prodejce: Katomix

Pamapol „Bigos“ zelňačka z dušeného kyselého zelí s klobásou 500 g
180,92 Kč/1kg
90,46 Kč
Prodejce: Katomix

Kuřecí prsní řízek Krakus 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Gulasz Angielski 300 g
280,40 Kč/1kg
84,12 Kč
Prodejce: Katomix

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Krakus Gulasz z Kurczaka 300 g
305,60 Kč/1kg
91,68 Kč
Prodejce: Katomix

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Kiełbasa Jałowcowa Wędzona 180 g
613,42 Kč/1kg
116,55 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Gulasz Wieprzowy 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Kabanosy, maso drůbeží a vepřové, Krakus, 250 g
502,62 Kč/1kg
130,68 Kč
Prodejce: Megasam24PL

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Krakus Vepřové maso ve vlastní šťávě 300 g
275,50 Kč/1l
82,65 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Frischli H šlehačka dokonalý objem šlehačky s příchutí 1000g
197,05 Kč/1kg
197,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Tyrolska Konserwa 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
492,71 Kč/1kg
118,25 Kč
Prodejce: Katomix

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Milka mléčná čokoláda s želé, kakaovými dražé a praskajícími bonbóny 250 g
681,52 Kč/1kg
170,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
851,35 Kč/1kg
612,97 Kč
Prodejce: somnia24

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
chutná cizokrajně
Chutná tak, jak by asi měla. Docela kyselá, pro náš region nezvyklá. Svěží, bezvadná kvalita. Zatím nevím, zda je lahodná. Ale určitě je zdravá díky fermentaci.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Amino Instantní gulášová polévka s vepřovým masem a paprikou 59 g x 6 kusů



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
447,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 487,94 Kč/1kg

Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g
396,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 663,71 Kč/1kg

Instantová rajčatová polévka Amino 61 g
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
265,56 Kč
Prodejce: Heartforcards
408,55 Kč/1l

Gulášová polévka Menzi připravená k podávání



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
946,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,28 Kč/1kg

Drůbeží koncentrát CHEF je vhodný do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

CHEF Houby tekutý koncentrát do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
590,62 Kč/1kg

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,64 Kč/1kg

Koncentrát hovězího vývaru CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

Hrnec na hrachovou polévku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,63 Kč/1kg

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,21 Kč/1kg

Jemyjemy Okurkový koláč s vepřovým masem 450 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
424,22 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
942,71 Kč/1kg

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
233,89 Kč/1kg

Zimmermann polévka se slaninovými knedlíčky připravená ke konzumaci masový vývar 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,85 Kč/1kg

Vermicelli Suppe



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
204,90 Kč/1l

Nissin Demae Ramen, Instantní nudlová polévka, 100 g, 100 g, Hovězí, CE, Plastová taška



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
24,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Soba Classic, Instantní nudlová polévka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
38,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,55 Kč/1kg

Nissin Soba Chili, Instantní nudlová polévka, 111 g, Čili olej, 5 min, 194 kcal, 812 kJ



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
32,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
32,58 Kč/1kg

Kuřecí polévkové pasty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
220,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
552,27 Kč/1kg