4,8



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g5 663,71 Kč/1kg
396,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G408,55 Kč/1l
265,56 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hrnec na hrachovou polévku143,63 Kč/1kg
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
154,21 Kč/1kg
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka
233,89 Kč/1kg
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vermicelli Suppe
204,90 Kč/1l
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi polévka z volského ocasu extra rafinovaná s červeným vínem 800ml
222,47 Kč/1l
177,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kuřecí polévka extra koncentrovaná silná příchuť 400ml
423,87 Kč/1l
169,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Srbská fazolová polévka s pikantními bílými fazolemi 400ml
195,20 Kč/1l
78,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi ungarische Gulasch Suppe Dosensuppe 5x 200 ml
482,43 Kč/1l
482,43 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr Professional Classic – řada na přípravu piškotového těsta, výtěžnost 11 l – 1,1 kg
109,95 Kč/1l
1 209,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Menzi Eierstich je klasická polévková příloha Hotové jídlo 125g
60,13 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cibulová polévka Menzi po francouzsku (400ml plechovka)
163,07 Kč/1l
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Żurek Tradycyjny 1 L
75,58 Kč/1l
75,58 Kč
Prodejce: Katomix

Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,38 Kč/1kg
18,38 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,55 Kč
Prodejce: Katomix

Kuřecí instantní nudle Indomie 350g – Rychlé, lahodné kuřecí nudle
501,14 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Instantní polévka Miso 4x10g
3 200,25 Kč/1kg
128,01 Kč
Prodejce: taleoo

Hello Pho polévka rýžové nudle s hovězí příchutí 70g
1 054,71 Kč/1kg
85,88 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
73,83 Kč
Prodejce: LAVONIO

Unox Ossenstaartsoep 570 ml – Hotová polévka, tradiční chuť
438,63 Kč/1kg
250,02 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
Exotická asijská polévka sladkokyselá horká.
Menzi GmbHBockhorster Landweg 9
33775 Versmold
Sladkokyselá a pikantní asijská polévka.
Menzi pekingská polévka (400ml plechovka)
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 400 ml
- Seznam přísad
- Voda, zelenina (16 %) (klíčky fazolí mungo, bambusové proužky, paprika, žampiony, mrkev, CELER, pórek, cibule, houby Mu-Err), cukr, rajčatový protlak, kuřecí maso (2 %), modifikovaný škrob, koření, koření, jodidovaná sůl (jedlá sůl, jodičnan draselný), škrob, zahušťovadlo: Xantanová guma; barvivo: paprikový extrakt; okyselující látka: kyselina octová, kyselina citronová; látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, E635.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ): 160 Energie (kcal): 38 Tuk (g): < Z toho nasycené mastné kyseliny (g): 0 Sacharidy (g): 7,5 z toho cukr (g): 6 Bílkoviny (g): 1,6 Sůl (g): 1
- Alergeny
- Celer a výrobky z něj
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Menzi GmbHBockhorster Landweg 9 33775 Versmold
- Prodejní název
- Pekingská polévka se zeleninou a kuřecím masem
- Výrobce
- Menzi
- Číslo produktu
- MZI/41838
- Kód EAN
- 4016900418384
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 400 ml
- Seznam přísad
- Voda, zelenina (16 %) (klíčky fazolí mungo, bambusové proužky, paprika, žampiony, mrkev, CELER, pórek, cibule, houby Mu-Err), cukr, rajčatový protlak, kuřecí maso (2 %), modifikovaný škrob, koření, koření, jodidovaná sůl (jedlá sůl, jodičnan draselný), škrob, zahušťovadlo: Xantanová guma; barvivo: paprikový extrakt; okyselující látka: kyselina octová, kyselina citronová; látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, E635.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ): 160 Energie (kcal): 38 Tuk (g): < Z toho nasycené mastné kyseliny (g): 0 Sacharidy (g): 7,5 z toho cukr (g): 6 Bílkoviny (g): 1,6 Sůl (g): 1
- Alergeny
- Celer a výrobky z něj
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Menzi GmbHBockhorster Landweg 9 33775 Versmold
- Prodejní název
- Pekingská polévka se zeleninou a kuřecím masem
- Výrobce
- Menzi
- Číslo produktu
- MZI/41838
- Kód EAN
- 4016900418384
K tomu se hodí také

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
154,21 Kč/1kg
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Srbská fazolová polévka se zelenými fazolkami a paprikou 390ml
195,85 Kč/1l
76,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Vermicelli Suppe
204,90 Kč/1l
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Euroelectronics

Dreistern Bihunsuppe Indonesia Skleněná nudlová polévka s kuřecím masem 390 ml
133,05 Kč/1l
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Pikantní a lahodný rýžový pokrm na balkánský způsob 400g
194,50 Kč/1kg
77,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml
70,60 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi ungarische Gulasch Suppe Dosensuppe 5x 200 ml
482,43 Kč/1l
482,43 Kč
Prodejce: somnia24

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 954 400,05 Kč/1kg
195,44 Kč
Prodejce: M_plus_L

Vileda Looper Elektrický Rotační Mop S Rozprašovačem 169835
3 831,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Zeleninová polévka s kuřecím masem, 400 g | ÖKOLAND
260,05 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Hofgut mladý hrášek velmi jemný ve sklenici Dobré jídlo předvařené 720ml
74,76 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Čočka Bonduelle 400g
225,09 Kč/1kg
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

Hofgut Delikatess červené zelí klasika připravená k jídlu ve sklenici 720ml
52,87 Kč/1l
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tassimo Jacobs Cappuccino, Rainforest Alliance zertifiziert, 5er Pack, 5 x 16 T-Discs (8 Portionsen)
2 822 285,74 Kč/1kg
1 185,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Varta 04906, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 12 kusů, Modrá
322,48 Kč
Prodejce: VISO

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

Krevetová polévka Büsumer
283,17 Kč/1l
113,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
82% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
82%18% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
18%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Výborná polévka
Žádný problém, doporučuji
Ohodnoceno dne 16. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Menziho pekingská polévka
Dobrá polévka, děkuji
Ohodnoceno dne 13. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku
Všechno je v pořádku
Ohodnoceno dne 26. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Znovu a znovu
Velmi chutné
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Amino Instantní gulášová polévka s vepřovým masem a paprikou 59 g x 6 kusů



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
447,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 487,94 Kč/1kg

Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g
396,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 663,71 Kč/1kg

Instantová rajčatová polévka Amino 61 g
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
265,56 Kč
Prodejce: Heartforcards
408,55 Kč/1l

Gulášová polévka Menzi připravená k podávání



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
946,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,28 Kč/1kg

Drůbeží koncentrát CHEF je vhodný do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

CHEF Houby tekutý koncentrát do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
734,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
594,36 Kč/1kg

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,64 Kč/1kg

Koncentrát hovězího vývaru CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

Hrnec na hrachovou polévku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,63 Kč/1kg

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,21 Kč/1kg

Jemyjemy Okurkový koláč s vepřovým masem 450 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
424,22 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
942,71 Kč/1kg

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
233,89 Kč/1kg

Zimmermann polévka se slaninovými knedlíčky připravená ke konzumaci masový vývar 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,85 Kč/1kg

Vermicelli Suppe



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
204,90 Kč/1l

Nissin Demae Ramen, Instantní nudlová polévka, 100 g, 100 g, Hovězí, CE, Plastová taška



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
24,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Soba Classic, Instantní nudlová polévka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
38,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,55 Kč/1kg

Nissin Soba Chili, Instantní nudlová polévka, 111 g, Čili olej, 5 min, 194 kcal, 812 kJ



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
32,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
32,58 Kč/1kg

Kuřecí polévkové pasty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
220,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
552,27 Kč/1kg