5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Instantová rajčatová polévka Amino 61 g6 591,00 Kč/1kg
395,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Gulášová polévka Menzi připravená k podávání225,28 Kč/1kg
946,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g2 487,94 Kč/1kg
447,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Eierstich je klasická polévková příloha Hotové jídlo 125g
60,13 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
154,21 Kč/1kg
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vermicelli Suppe
204,90 Kč/1l
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,38 Kč/1kg
18,38 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,55 Kč
Prodejce: Katomix

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka
233,89 Kč/1kg
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cibulová polévka Menzi po francouzsku (400ml plechovka)
163,07 Kč/1l
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hrnec na hrachovou polévku
143,63 Kč/1kg
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Żurek Tradycyjny 1 L
75,58 Kč/1l
75,58 Kč
Prodejce: Katomix

Menzi kuřecí polévka extra koncentrovaná silná příchuť 400ml
423,87 Kč/1l
169,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi polévka z volského ocasu extra rafinovaná s červeným vínem 800ml
222,47 Kč/1l
177,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fazole s vepřovou klobásou Jemyjemy 450 G
134,36 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Katomix

Maďarská polévka JemyJemy 400 g
170,05 Kč/1kg
68,02 Kč
Prodejce: Katomix

JemyJemy Hotová vepřová polévka 450 g
134,36 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Katomix

Winiary Tradiční bílý boršč 840 g / 900 g
603,09 Kč/1kg
705,81 Kč
-169,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
536,75 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Krakus Žurek koncentrát 300 ml
201,53 Kč/1l
82,43 Kč
-26%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,46 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Menzi Srbská fazolová polévka s pikantními bílými fazolemi 400ml
Proč Menzi srbská fazolová polévka
Srbská fazolová polévka Menzi je ideální volbou, když potřebujete něco rychlého, ale přesto chcete pikantní chuť. Kombinace bílých fazolí, pečlivě vybrané zeleniny a pikantního koření z ní dělá skutečnou klasiku mezi guláši. Ideální pro každého, kdo má rád autentickou chuť - bez zdlouhavého vaření.
Fazolová polévka Menzi podrobně
obsah 400 ml - sytá porce pro vydatné jídlo
Bílé fazole jako hlavní složka - vysoký obsah vlákniny a přirozeně sytí
Pikantní chuť - pikantní chuť s jemnou pálivostí
Rychlá a snadná příprava - stačí ohřát a vychutnat si jídlo
Bez umělých přísad - poctivá, domácí chuť
Pro koho je vhodná srbská fazolová polévka Menzi?
Tato chutná fazolová polévka je ideální pro pracující, svobodné nebo pro každého, kdo hledá rychlé a zdravé jídlo. Skvěle se hodí i jako zásoba do kuchyňské skříňky - ideální pro dny, kdy je málo času na vaření, ale máte hlad.
Nejlepší způsoby použití
Obsah plechovky jednoduše nasypte na pánev, krátce zahřejte a hřejivé jídlo je připraveno k podávání. Polévka skvěle chutná také s kouskem chleba nebo malou přílohou. Ideální pro polední přestávky, malá večerní jídla nebo jako slaná svačina.
Menzi srbská fazolová polévka nyní
Vychutnejte si plnou chuť srbské kuchyně - bez námahy. Vyberte si nyní Menzi Srbská fazolová polévka s bílými fazolemi, pikantní (400 ml) a vyzkoušejte, jak rychle může být dobré jídlo na stole. Nakupte nyní a vychutnejte si vydatné jídlo.
Menzi GmbHBockhorster Landweg 9
33775 VersmoldE-mail: office(at)menzi.com
Srbská fazolová polévka Menzi je vydatný chuťový zážitek s jemnými bílými fazolemi, chutnou zeleninou a pikantní slaninou. Tato tradičně připravovaná polévka v sobě spojuje chutě balkánské kuchyně v lahodném a sytém jídle. Ideální pro chladné dny nebo jako slaná svačinka mezi jídly - jednoduše ohřejte a vychutnejte si ji!
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 400 ml
- Seznam přísad
- Voda, bílé fazole (20 %), uzená slanina (6 %) (vepřová slanina, jedlá sůl, dextróza, extrakt koření, antioxidant: SÓJOVÉ koření, modifikovaný škrob, PŠENIČNÁ mouka, kvasničný extrakt, jodidovaná sůl (jedlá sůl, jodičnan draselný), koření, cukr, zahušťovadlo: guma guar, guma svatojánský chléb; okyselovadlo: kyselina octová; přírodní aromata.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ)386 Energie (kcal)88 Tuky (g)4,4 z toho nasycené mastné kyseliny (g)1,6 Sacharidy (g)6,6 z toho cukr (g)1,2 Bílkoviny (g)4,4 Sůl (g)0,8
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Menzi GmbHBockhorster Landweg 9 33775 Versmold
- Prodejní název
- Srbská fazolová polévka
- Výrobce
- Menzi
- Číslo produktu
- MZI/41008
- Kód EAN
- 4016900410081
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 400 ml
- Seznam přísad
- Voda, bílé fazole (20 %), uzená slanina (6 %) (vepřová slanina, jedlá sůl, dextróza, extrakt koření, antioxidant: SÓJOVÉ koření, modifikovaný škrob, PŠENIČNÁ mouka, kvasničný extrakt, jodidovaná sůl (jedlá sůl, jodičnan draselný), koření, cukr, zahušťovadlo: guma guar, guma svatojánský chléb; okyselovadlo: kyselina octová; přírodní aromata.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ)386 Energie (kcal)88 Tuky (g)4,4 z toho nasycené mastné kyseliny (g)1,6 Sacharidy (g)6,6 z toho cukr (g)1,2 Bílkoviny (g)4,4 Sůl (g)0,8
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Menzi GmbHBockhorster Landweg 9 33775 Versmold
- Prodejní název
- Srbská fazolová polévka
- Výrobce
- Menzi
- Číslo produktu
- MZI/41008
- Kód EAN
- 4016900410081
K tomu se hodí také

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Abricome Judias con Chorizo Fazole s paprikovou klobásou 420g
142,26 Kč/1kg
59,75 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Eierstich je klasická polévková příloha Hotové jídlo 125g
60,13 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vepřovo-hovězí guláš Pamapol 500 g
227,24 Kč/1kg
113,62 Kč
Prodejce: Katomix

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kühne omáčka na bramborový salát hotová ochucená bez laktózy 250 ml
317,84 Kč/1l
79,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
262,50 Kč/1kg
78,75 Kč
Prodejce: Katomix

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (10 kg)
551,87 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
444,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vermicelli Suppe
204,90 Kč/1l
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bosch 4242001235159, Čisticí tablety, 6 kusů
3 751,54 Kč/1kg
487,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

Zeleninová polévka s kuřecím masem, 400 g | ÖKOLAND
260,05 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Sada 2 polštářů 80x80 cm Náplň: 1500 gramů peří, husí peří 100% přírodní Potah polštáře: 100% bavlna Péřový polštář 80 x 80 cm
1 400,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Pikantní a lahodný rýžový pokrm na balkánský způsob 400g
194,50 Kč/1kg
77,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
266,62 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

Krakus Šunka Premium 300 g
335,67 Kč/1kg
105,47 Kč
-4,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml
265,52 Kč/1l
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka
233,89 Kč/1kg
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
326,40 Kč/1kg
261,12 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Amino Instantní gulášová polévka s vepřovým masem a paprikou 59 g x 6 kusů



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
447,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 487,94 Kč/1kg

Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g
396,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 663,71 Kč/1kg

Instantová rajčatová polévka Amino 61 g
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
265,56 Kč
Prodejce: Heartforcards
408,55 Kč/1l

Gulášová polévka Menzi připravená k podávání



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
946,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,28 Kč/1kg

Drůbeží koncentrát CHEF je vhodný do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

CHEF Houby tekutý koncentrát do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
734,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
594,36 Kč/1kg

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,64 Kč/1kg

Koncentrát hovězího vývaru CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

Hrnec na hrachovou polévku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,63 Kč/1kg

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,21 Kč/1kg

Jemyjemy Okurkový koláč s vepřovým masem 450 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
424,22 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
942,71 Kč/1kg

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
233,89 Kč/1kg

Zimmermann polévka se slaninovými knedlíčky připravená ke konzumaci masový vývar 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,85 Kč/1kg

Vermicelli Suppe



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
204,90 Kč/1l

Nissin Demae Ramen, Instantní nudlová polévka, 100 g, 100 g, Hovězí, CE, Plastová taška



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
24,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Soba Classic, Instantní nudlová polévka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
38,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,55 Kč/1kg

Nissin Soba Chili, Instantní nudlová polévka, 111 g, Čili olej, 5 min, 194 kcal, 812 kJ



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
32,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
32,58 Kč/1kg

Kuřecí polévkové pasty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
220,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
552,27 Kč/1kg