5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Gulášová polévka Menzi připravená k podávání225,28 Kč/1kg
946,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hrnec na hrachovou polévku143,63 Kč/1kg
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka233,89 Kč/1kg
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
154,21 Kč/1kg
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi polévka z volského ocasu extra rafinovaná s červeným vínem 800ml
222,47 Kč/1l
177,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Bohnensuppe, serbisch Dosensuppe 800,0 ml
436,64 Kč/1l
349,31 Kč
Prodejce: somnia24

Menzi kuřecí polévka extra koncentrovaná silná příchuť 400ml
423,87 Kč/1l
169,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Eierstich je klasická polévková příloha Hotové jídlo 125g
60,13 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Pikantní rajčatové nudle 63 g
431,86 Kč/1kg
30,23 Kč
Prodejce: Katomix

Maďarská polévka JemyJemy 400 g
170,05 Kč/1kg
68,02 Kč
Prodejce: Katomix

Kuřecí polévkové pasty
552,27 Kč/1kg
220,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

WINIARY Instant polenta polévka 44 g
687,60 Kč/1kg
34,38 Kč
Prodejce: Katomix

Instant polévka Vifon čínská 70 g
310,00 Kč/1kg
45,01 Kč
-51%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,70 Kč
Prodejce: Katomix

Fazole s vepřovou klobásou Jemyjemy 450 G
134,36 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Katomix

Stroganoff JemyJemy 360 g
382,67 Kč/1kg
137,76 Kč
Prodejce: Katomix

JemyJemy Hotová vepřová polévka 450 g
134,36 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Katomix

Delikatesní vývar, jemnozrnný 125g
1 000,77 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Cibulová polévka Menzi po francouzsku (400ml plechovka)
Familien-Feinkostmanufaktur MENZI GmbH Dr Fuest & Lange 33775 Versmold/WestphaliaFamilien-Feinkostmanufaktur MENZI GmbH Dr Fuest & Lange 33775 Versmold/Westphalia
Menzi GmbH Bockhorster Landweg 9, 33775 VersmoldLahodný klasický polévkový pokrm jemně ochucený bílým vínem a kořením.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 400 ml
- Seznam přísad
- Voda, cibule (32 %), bílé víno, slunečnicový olej, koření (obsahuje SÓJU), kvasničný extrakt, sůl, koření, aromata (obsahuje CELER)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 81 kj Energie kcal 19 kcal Tuky 0,6GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2GRM Sacharidy 2,2GRM Sacharidy, z toho cukr 1,5GRM Bílkoviny 1,2GRM Sůl 1GRM
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Menzi GmbHBockhorster Landweg 9, 33775 Versmold
- Prodejní název
- Cibulová polévka po francouzsku Menzi
- Výrobce
- Menzi
- Číslo produktu
- MZI/41104
- Kód EAN
- 4016900411040
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Objem
- 400 ml
- Seznam přísad
- Voda, cibule (32 %), bílé víno, slunečnicový olej, koření (obsahuje SÓJU), kvasničný extrakt, sůl, koření, aromata (obsahuje CELER)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 81 kj Energie kcal 19 kcal Tuky 0,6GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2GRM Sacharidy 2,2GRM Sacharidy, z toho cukr 1,5GRM Bílkoviny 1,2GRM Sůl 1GRM
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- Menzi GmbHBockhorster Landweg 9, 33775 Versmold
- Prodejní název
- Cibulová polévka po francouzsku Menzi
- Výrobce
- Menzi
- Číslo produktu
- MZI/41104
- Kód EAN
- 4016900411040
K tomu se hodí také

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem po maďarsku 400ml
286,12 Kč/1l
114,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vermicelli Suppe
204,90 Kč/1l
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
154,21 Kč/1kg
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Eierstich je klasická polévková příloha Hotové jídlo 125g
60,13 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi polévka z volského ocasu extra rafinovaná s červeným vínem 800ml
222,47 Kč/1l
177,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Menzi Djuvec Pikantní a lahodný rýžový pokrm na balkánský způsob 400g
194,50 Kč/1kg
77,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Abricome Judias con Chorizo Fazole s paprikovou klobásou 420g
142,26 Kč/1kg
59,75 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g
108,65 Kč/1kg
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vepřové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

Menzi Srbská fazolová polévka s pikantními bílými fazolemi 400ml
195,20 Kč/1l
78,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,26 Kč/1kg
52,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Srbská fazolová polévka se zelenými fazolkami a paprikou 390ml
195,85 Kč/1l
76,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celozrnné krekry - žitné 200g
259,40 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Polévka se sýrem Allgäu a smetanou
198,22 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka
233,89 Kč/1kg
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml
265,52 Kč/1l
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Amino Instantní gulášová polévka s vepřovým masem a paprikou 59 g x 6 kusů



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
447,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 487,94 Kč/1kg

Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g
396,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 663,71 Kč/1kg

Instantová rajčatová polévka Amino 61 g
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
265,56 Kč
Prodejce: Heartforcards
408,55 Kč/1l

Gulášová polévka Menzi připravená k podávání



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
946,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,28 Kč/1kg

Drůbeží koncentrát CHEF je vhodný do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

CHEF Houby tekutý koncentrát do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
590,62 Kč/1kg

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,64 Kč/1kg

Koncentrát hovězího vývaru CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

Hrnec na hrachovou polévku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,63 Kč/1kg

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,21 Kč/1kg

Jemyjemy Okurkový koláč s vepřovým masem 450 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
424,22 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
942,71 Kč/1kg

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
233,89 Kč/1kg

Zimmermann polévka se slaninovými knedlíčky připravená ke konzumaci masový vývar 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,85 Kč/1kg

Vermicelli Suppe



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
204,90 Kč/1l

Nissin Demae Ramen, Instantní nudlová polévka, 100 g, 100 g, Hovězí, CE, Plastová taška



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
24,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Soba Classic, Instantní nudlová polévka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
38,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,55 Kč/1kg

Nissin Soba Chili, Instantní nudlová polévka, 111 g, Čili olej, 5 min, 194 kcal, 812 kJ



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
32,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
32,58 Kč/1kg

Kuřecí polévkové pasty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
220,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
552,27 Kč/1kg