5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hrnec na hrachovou polévku143,63 Kč/1kg
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g154,21 Kč/1kg
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Jemyjemy Okurkový koláč s vepřovým masem 450 G942,71 Kč/1kg
424,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi ungarische Gulasch Suppe Dosensuppe 5x 200 ml
482,71 Kč/1l
482,71 Kč
Prodejce: somnia24

Oxtail Clair
318,27 Kč/1l
127,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vermicelli Suppe
204,90 Kč/1l
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,38 Kč/1kg
18,38 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,55 Kč
Prodejce: Katomix

Cibulová polévka Menzi po francouzsku (400ml plechovka)
163,07 Kč/1l
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi polévka z volského ocasu extra rafinovaná s červeným vínem 800ml
222,47 Kč/1l
177,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Srbská fazolová polévka s pikantními bílými fazolemi 400ml
195,20 Kč/1l
78,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kuřecí polévka extra koncentrovaná silná příchuť 400ml
423,87 Kč/1l
169,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Professional Classic – řada na přípravu piškotového těsta, výtěžnost 11 l – 1,1 kg
109,95 Kč/1l
1 209,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hrachová polévka s klobásou JemyJemy 450 g
138,16 Kč/1kg
62,17 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Žurek koncentrát 300 ml
201,53 Kč/1l
82,43 Kč
-26%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,46 Kč
Prodejce: Katomix

Vifon Instantní vegetariánská polévka 70 G
310,00 Kč/1kg
44,74 Kč
-51%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,70 Kč
Prodejce: Katomix

Fazole s vepřovou klobásou Jemyjemy 450 G
134,36 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Katomix

Zeleninový vývar - bez tuku 162g
789,51 Kč/1kg
127,90 Kč
Prodejce: taleoo

JemyJemy Hotová vepřová polévka 450 g
134,36 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka
Polévka Zimmermann Original Swabian Maultaschen je skutečným kouskem tradiční švábské kuchyně. Tato polévka kombinuje šťavnaté Maultaschen - švábskou specialitu podobnou plněným nudlím - s vydatným vývarem, což z ní činí dokonalé jídlo pro milovníky německé kuchyně.
Vlastnosti výrobku: - Vychutnejte si masové pokrmy z masových výrobků, které jsou vhodné pro přípravu masových pokrmů:
Autentická chuť: Polévka se vyznačuje tradičně připravovanými Maultaschen, které se podávají v chutném a čistém vývaru.
Vysoce kvalitní suroviny: Zaručuje to kvalitu a autentickou chuť: společnost Zimmermann používá k výrobě Maultaschen pouze vybrané suroviny.
Rychlá a snadná příprava: Polévka je připravena k použití a lze ji jednoduše ohřát v hrnci, což z ní činí praktickou možnost rychlého jídla.
Všestranná: Vhodné jako zahřívací jídlo kdykoli během dne, jako rychlá večeře nebo součást slaného oběda.
Tradiční recept: Tato polévka odráží bohatou kulinářskou tradici Švábska a nabízí autentický kulinářský zážitek.
Tipy pro použití: Vhodné pro přípravu polévky z polévky s příchutí švestek:
Polévku jednoduše ohřejte v hrnci a občas zamíchejte. Pro zvýraznění chuti lze přidat čerstvé bylinky nebo trochu octa. Podávejte horké a pochutnejte si.
O společnosti Zimmermann:
Zimmermann je renomovaný výrobce tradičních německých potravin, který se specializuje na výrobu kvalitních výrobků s autentickou chutí. Značka představuje tradiční receptury a řemeslnou zručnost.
Fleischwerke Zimmermann GmbH & Co KGE.- Zimmermann - Str. 29
86580 Thannhausen
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Objem
- 400 ml
- Seznam přísad
- 61 % hotového vývaru: pitná voda, 15 % zeleniny v různém poměru* (mrkev, cibule, pórek, CELER, pažitka), jodidovaná sůl (jedlá sůl, jodičnan draselný), vepřové maso, dextróza, koření, extrakty koření, slunečnicový olej, škrob, koření. Maultaschen 39 %: Pitná voda, 19 % vepřového masa*, tvrdý pšeničný tuk, špenát, CELÁ VEJCE, strouhanka (PŠENIČNÁ mouka, droždí, jedlá sůl), uzená slanina (vepřové maso, jodidovaná jedlá sůl (jedlá sůl, jodičnan draselný), dextróza, extrakty koření, antioxidant: askorbát sodný, konzervant: (voda, hořčičné semínko, ocet brandy, mořská sůl, koření, bylinky), dextróza, bylinky, slunečnicový olej, stabilizátor: difosforečnany. *z celkového množství výrobku 9 % zelenina, 7 % vepřové maso
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 44 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 185 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 5g Sacharidy, včetně cukru: 0,1g Tuky: 1,5g Tuky, včetně nasycených tuků: 0,6g Vláknina: 0g Bílkoviny: 2,5g Sůl: 1,1g
- Hmotnost
- 460 g
- Potravinářský podnik
- Fleischwerke Zimmermann GmbH & Co. KGE.- Zimmermann - Str. 29 86580 Thannhausen
- Prodejní název
- Původní švábská polévka Maultaschen CHZO
- Výrobce
- Fleischwerke Zimmermann
- Číslo produktu
- 78078
- Kód EAN
- 4006153693607
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Objem
- 400 ml
- Seznam přísad
- 61 % hotového vývaru: pitná voda, 15 % zeleniny v různém poměru* (mrkev, cibule, pórek, CELER, pažitka), jodidovaná sůl (jedlá sůl, jodičnan draselný), vepřové maso, dextróza, koření, extrakty koření, slunečnicový olej, škrob, koření. Maultaschen 39 %: Pitná voda, 19 % vepřového masa*, tvrdý pšeničný tuk, špenát, CELÁ VEJCE, strouhanka (PŠENIČNÁ mouka, droždí, jedlá sůl), uzená slanina (vepřové maso, jodidovaná jedlá sůl (jedlá sůl, jodičnan draselný), dextróza, extrakty koření, antioxidant: askorbát sodný, konzervant: (voda, hořčičné semínko, ocet brandy, mořská sůl, koření, bylinky), dextróza, bylinky, slunečnicový olej, stabilizátor: difosforečnany. *z celkového množství výrobku 9 % zelenina, 7 % vepřové maso
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 44 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 185 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 5g Sacharidy, včetně cukru: 0,1g Tuky: 1,5g Tuky, včetně nasycených tuků: 0,6g Vláknina: 0g Bílkoviny: 2,5g Sůl: 1,1g
- Hmotnost
- 460 g
- Potravinářský podnik
- Fleischwerke Zimmermann GmbH & Co. KGE.- Zimmermann - Str. 29 86580 Thannhausen
- Prodejní název
- Původní švábská polévka Maultaschen CHZO
- Výrobce
- Fleischwerke Zimmermann
- Číslo produktu
- 78078
- Kód EAN
- 4006153693607
K tomu se hodí také

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
269,13 Kč/1kg
305,46 Kč
Prodejce: somnia24

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Zimmermann polévka se slaninovými knedlíčky připravená ke konzumaci masový vývar 400ml
210,85 Kč/1kg
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
908,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
266,78 Kč/1kg
305,46 Kč
Prodejce: somnia24

Švábská polévka ravioli
198,22 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 148395006 Erasco Weiße Bohnen-Eintopf 800,0 g
326,59 Kč/1kg
261,27 Kč
Prodejce: somnia24

Sáček instantní asijské nudlové polévky YumYum s kachní příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bonduelle jemné zelené francouzské fazolky pro teplou a studenou kuchyni 200g
394,64 Kč/1kg
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

Deep Blue Sea 3
282,19 Kč
Prodejce: M_plus_L

Smažená rýže Menzi
270,55 Kč/1kg
108,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tvarující břišní pás "Basic" - M/L - Tvarující břišní pás - Prodyšný břišní pás Tvarující efekt
365,65 Kč
Prodejce: Bestlivings

Erasco Königsberger masové kuličky v kaparové omáčce pikantní smetanové 800g balení po 2 ks
198,66 Kč/1kg
317,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g
168,64 Kč/1kg
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml
164,82 Kč/1l
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sweet and sour hot 400ml
220,67 Kč/1l
88,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
154,21 Kč/1kg
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml
197,84 Kč/1kg
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krevetová polévka Büsumer
283,17 Kč/1l
113,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Polévka se sýrem Allgäu a smetanou
198,22 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi ungarische Gulasch Suppe Dosensuppe 5x 200 ml
482,71 Kč/1l
482,71 Kč
Prodejce: somnia24

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Dreistern Bihunsuppe Indonesia Skleněná nudlová polévka s kuřecím masem 390 ml
133,05 Kč/1l
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Amino Instantní gulášová polévka s vepřovým masem a paprikou 59 g x 6 kusů



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
447,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 487,94 Kč/1kg

Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g
396,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 663,71 Kč/1kg

Instantová rajčatová polévka Amino 61 g
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
265,56 Kč
Prodejce: Heartforcards
408,55 Kč/1l

Gulášová polévka Menzi připravená k podávání



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
946,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,28 Kč/1kg

Drůbeží koncentrát CHEF je vhodný do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
734,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,22 Kč/1kg

CHEF Houby tekutý koncentrát do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
734,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
594,73 Kč/1kg

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,64 Kč/1kg

Koncentrát hovězího vývaru CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
734,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,22 Kč/1kg

Hrnec na hrachovou polévku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,63 Kč/1kg

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,21 Kč/1kg

Polévkové kostky z humra Langbein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(25)Počet hodnocení: 25
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
713,00 Kč/1kg

Jemyjemy Okurkový koláč s vepřovým masem 450 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
424,22 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
942,71 Kč/1kg

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
233,89 Kč/1kg

Zimmermann polévka se slaninovými knedlíčky připravená ke konzumaci masový vývar 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,85 Kč/1kg

Vermicelli Suppe



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
204,90 Kč/1l

Zeleninové polévkové pasty



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
176,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
440,95 Kč/1kg

Kuřecí polévkové pasty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
220,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
552,27 Kč/1kg

Jürgen Langbein Feine Küche Kachní vývar do omáček a polévek 500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,86 Kč/1l