5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bramborové lupínky Wiejskie Ziemniaczki s příchutí kopru 130 g3 438 076,91 Kč/1kg
446,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sýrové bramborové lupínky 100 g3 575,33 Kč/1kg
429,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Przysnacki Chips Cheese-Ketchup 120 G3 668,67 Kč/1kg
440,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Pringles Cheese and Onion s příchutí sýra a cibule 185 g, balení po 6 kusech1 184,37 Kč/1kg
1 546,23 Kč
-231,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 314,65 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
916,07 Kč/1kg
732,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lay's - Chipsy Lays natural 175 gramů | 8 kusů
408,63 Kč/1kg
612,94 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lay's - Chipsy Lay's Pepper 175 gramů | 8 kusů
437,81 Kč/1kg
1 330,04 Kč
-717,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
612,94 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lay's Chips Bolognese 800g - Křupavé bramborové lupínky s pikantní chutí
919,41 Kč/1kg
735,53 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Doritos - Nacho - sýr - sáček 44gr | 20 kusů
847,39 Kč/1kg
1 430,82 Kč
-685,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
745,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Croky - Paprika chipsy - 12x 100 g
6 977,30 Kč/1kg
697,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
438,67 Kč/1kg
65,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lay's – Max Naturel – 20 mini sáčků
916,07 Kč/1kg
732,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lay's Bramborové lupínky Karbowane Zielona Cebulka 190 g
442,15 Kč/1kg
88,43 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Croky - přírodní solené chipsy - 20 mini sáčků
818,86 Kč/1kg
655,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Doritos - Chipsy Doritos Bits Zero's Sweet Paprika Bag 33gr | 30 ks
1 847,34 Kč/1kg
1 662,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Křupavé brambůrky – příchuť paprika, 125g, balení 2 kusů
483,08 Kč/1kg
120,77 Kč
Prodejce: taleoo

Pringles, příchuť sladká paprika - 12 kusů po 40 g
1 642,38 Kč/1kg
788,34 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lay's Wokkels Paprika 100g - Křupavé bramborové lupínky s příchutí papriky
1 221,00 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Petales - pufované křupky z obilovin a papriky 75g
641,20 Kč/1kg
48,09 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Chipsy Legt pepper jsou oblíbenou volbou pro milovníky sladkých i slaných chutí. Tyto skvěle ochucené chipsy si lidé v Nizozemsku oblíbili již před lety. Chipsy jsou baleny ve 20 sáčcích po 40 gramech, takže jsou ideální pro sdílení nebo na cesty. Vychutnejte si jedinečnou chuť papriky a nechte se přenést do světa, kde jsou paprikové lupínky nejoblíbenější.
Specifikace:
- Značka: Lays
- Příchuť: Pepř
- Hmotnost: 40 gramů v sáčku
- Počet sáčků: 20
- Balení: Krabička
- Země původu: Nizozemsko
Lay's Paprika má klasickou chuť křupavých brambor s paprikovými bylinkami (vegetariánská). Lay's jsou nejdůvěryhodnější a nejoblíbenější volbou pro ploché hranolky!
- Seznam přísad
- Brambory, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, kukuřičný, v různém množství), paprikové aroma [cukr, sůl, paprika, cibulový prášek, česnekový prášek, aromata, uzená sladká paprika, fruktóza, barvivo (paprikový extrakt), kajenský pepř, potravinářská kyselina (kyselina citronová)].
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty (kcal) Hodnota Na 100 g Energetická hodnota 499 Celkový obsah tuku 27 Z toho nasycené tuky 2,8 Sacharidy celkem 55 Z toho cukry 2 Vlákniny 3,5 Bílkoviny celkem 6,2 Sůl celkem 1,3
- Hmotnost
- 800 g
- Potravinářský podnik
- PepsiCo Nederland BV Stadsplateau 22-23, 3521 AZ Utrecht, the Netherlands
- Prodejní název
- Paprikové chipsy Lay's v malých sáčcích (20x 40gr)
- Výrobce
- Lays
- Počet kusů
- 2320
- Kód EAN
- 8710398307583
- Seznam přísad
- Brambory, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, kukuřičný, v různém množství), paprikové aroma [cukr, sůl, paprika, cibulový prášek, česnekový prášek, aromata, uzená sladká paprika, fruktóza, barvivo (paprikový extrakt), kajenský pepř, potravinářská kyselina (kyselina citronová)].
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty (kcal) Hodnota Na 100 g Energetická hodnota 499 Celkový obsah tuku 27 Z toho nasycené tuky 2,8 Sacharidy celkem 55 Z toho cukry 2 Vlákniny 3,5 Bílkoviny celkem 6,2 Sůl celkem 1,3
- Hmotnost
- 800 g
- Potravinářský podnik
- PepsiCo Nederland BV Stadsplateau 22-23, 3521 AZ Utrecht, the Netherlands
- Prodejní název
- Paprikové chipsy Lay's v malých sáčcích (20x 40gr)
- Výrobce
- Lays
- Počet kusů
- 2320
- Kód EAN
- 8710398307583
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Lay's - Chipsy Lays natural 175 gramů | 8 kusů
408,63 Kč/1kg
612,94 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Doritos - sladká chilli paprička - sáček 44gr | 20 kusů
847,39 Kč/1kg
1 430,82 Kč
-685,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
745,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Doritos - Nacho - sýr - sáček 44gr | 20 kusů
847,39 Kč/1kg
1 430,82 Kč
-685,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
745,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

XOX Fusilli Paprika křupavý snack rafinovaný s pikantním kořením 125g
358,88 Kč/1kg
44,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
916,07 Kč/1kg
732,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

m&m's 5000159460309 M&ms Choco 24x45g Beutel
807,94 Kč/1kg
872,58 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4009900456630, D, 397 kcal, 73,7 g, 4,2 g, 89,1 g
719,08 Kč/1kg
382,55 Kč
Prodejce: somnia24

Lay's – Max Naturel – 20 mini sáčků
916,07 Kč/1kg
732,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Apple iPhone 16e , 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
20 176,78 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Shop-Mediarado

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dolu Full Trainer Potty, Bílá, 1,5 rok/roky, 380 mm, 390 mm, 280 mm
500,00 Kč
Prodejce: Hrackyprovsechny

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homestyle4u lamelový rošt 90x200 cm dětská postel montovaný rolovací rám 16 lamel dřevo borovice přírodní povrchová úprava
853,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homestyle4u

Croky - paprikové chipsy - 20 mini sáčků
818,86 Kč/1kg
655,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
325,10 Kč/1kg
325,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Storck nimm2 Lolly rodinné balení lízátek s vitamíny 200g
391,90 Kč/1kg
78,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zimní dětský spací pytel Footmuff s legračníma ušima do kočárku 45 x 90 cm s kapucí na sáňky s rozparky na pásy z umělé kožešiny hvězdy
1 436,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Pringles Hot & Spicy 40g
5 927,50 Kč/1kg
237,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Milka 771906 Naps Mix 1,0 kg
1 010,36 Kč/1kg
1 010,36 Kč
Prodejce: somnia24

Pringles, příchuť sladká paprika - 12 kusů po 40 g
1 642,38 Kč/1kg
788,34 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pringles Sladká paprika - skládané chipsy se sladkou a pikantní příchutí 40g
2 019,75 Kč/1kg
80,79 Kč
Prodejce: VISO

Lay's Chips Bolognese 800g - Křupavé bramborové lupínky s pikantní chutí
919,41 Kč/1kg
735,53 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
540,98 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt Excellence 100 % kakaová čokoládová tyčinka čisté kakao 50g
3 198,00 Kč/1kg
159,90 Kč
Prodejce: Lindt

Croky - Paprika chipsy - 12x 100 g
6 977,30 Kč/1kg
697,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

LED prstencové světlo se stojanem a spouštěčem MCE610 10" 12W L
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Ochranný potah na matraci 200 × 200 cm, vhodný pro alergiky, pratelný a voděodolný
939,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

maltesers 460746 maltesers Schokobonbons 25x 37,0 g
915,63 Kč/1kg
846,96 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
855,71 Kč/1kg
616,11 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doporučujeme
Poměr cena/výkon je správný. S objednaným zbožím jsem velmi spokojen.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

Chipsy ziemniaczane W kotle Praż o smaku cebulki 125 g
447,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 441,85 Kč/1kg

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
451,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 470 538,45 Kč/1kg

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
429,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 575,33 Kč/1kg

Takis Blue Heat rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli 92g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
150,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 625,14 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

He Fong Custard Mochi Himbeer 168g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
521,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 107,08 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

Dr. Kargssýrové a cibulové krekry pikantní pikantní křupavé 85g
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
822,56 Kč/1kg

Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg

Palapa Cheese Chips křupavý kukuřičný snack s příchutí sýra 450g
130,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,17 Kč/1kg

Bramborové lupínky Koikeya s příchutí octa Umeboshi japonské 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
79,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
791,20 Kč/1kg

XOX Party Flips Peanut Style křupavý arašídový snack se sladkou kukuřicí 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
89,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,44 Kč/1kg

Crunchips Pálivá paprika 150g



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,07 Kč/1kg

Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
74,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,67 Kč/1kg

Pringles Salt Vinegar chipsy s příchutí soli a octa 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,00 Kč/1kg

Chio Tortillas Original Salted vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,09 Kč/1kg

Pringles – brambůrky se solí a octem, balení Stapelchips, 185 g
80,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,51 Kč/1kg

Pringles Sour Cream and Onion Příchuť zakysaná smetana a cibule 70g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
345,93 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
4 941,86 Kč/1kg

Pringles Hot Smokin BBQ Ribs Stacking Chips s příchutí barbecue 160g
80,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
501,63 Kč/1kg