4,8



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň121,70 Kč/1kg
1 217,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Další informace o reklamě
Weber 17631, Sada na grilování, Stříbrná, Weber, 205,7 mm, 322,6 mm, 317,5 mm903,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Relaxdays 10022808, 1 kusů543,50 Kč/1kg
635,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Další informace o reklamě
Weber 17591, Brikety uhlí, 8 kg, 3 h, 20 min, 170 mm100,79 Kč/1kg
806,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ekologický podpalovač Feniks 10 kg ≈1000 ks | Do krbu, grilu a kamen | Ruční výroba | Doba hoření 8–10 min
107,00 Kč/1kg
1 070,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Feniks_eko

Favorit Öko - Zündwolle 2,5 kg in verschließbarer Faltschachtel aus Naturholz
507,91 Kč/1kg
1 269,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Hi 60061, Pekáč na kuře, Nerezová ocel, Kov, Plast, Kulatý, CE
404,17 Kč/1kg
311,21 Kč
Prodejce: Special-trends

Favorit Anzündewürfel für Grill, Kamin + Ofen weiße Anzünder 64 Stück
134,43 Kč/1kg
75,00 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
71,25 Kč
Prodejce: ROSLER

Schmalfuss Styx grilovací zapalovač parafínové kostky Obsah 100 kusů
156,64 Kč/1kg
250,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weber B09KCLBTCP Dřevěné pelety buk
1 097,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Weber 7416, Hliník, Hliník
340,32 Kč/1kg
741,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Podpalovač z dřevité vlny Tenneker 1,5 kg
249,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Podpalovač Tenneker 200 ks
175,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Podpalovač - 100% biomasa
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

podpalovač 7,5 x 8 cm dřevo čiré 6 kusů
648,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Favorit Feueranzünder (Holzwolle & Wachs), 120 Stück ° äkologische Anzünder 1217
2 180,28 Kč/1kg
316,14 Kč
Prodejce: ichzapfe

Dřevitý podpalovač 50 ks
359,57 Kč/1kg
240,91 Kč
Prodejce: VISO

Dřevitá Vlna Na Podpal 32
609,55 Kč
-46,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
562,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Grilovací podpalovací vlna 32 kusů
863,99 Kč
-480,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
383,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

6 kusů podpalovačů
429,70 Kč/1kg
143,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ManufakturMartinshof
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Weber – Kostky na zapalování – Snadné a bezpečné zapalování pro váš gril
S kostkami na zapalování Weber dosáhnete dokonalého startu každého grilovacího zážitku. Ať už se jedná o spontánní grilování nebo naplánované grilování, tyto kostky zajistí rychlé, bezpečné a spolehlivé zapálení vašeho uhlí nebo briket.
- vhodné pro uhlí a brikety,
- pro optimální rozžhavení,
- snadné použití,
- vyrobeno z udržitelně získaného dřeva,
- přírodní a šetrné k životnímu prostředí,
- vhodné pro mnoho grilování.
Použití je velmi jednoduché: Zapalte několik kostek na zapalování a položte na ně zapalovací komín naplněný briketami. Během krátké doby začnou brikety rovnoměrně žhnout a jsou připraveny k použití na grilu.
Weber Natural Lighter jsou vyrobeny z různých druhů dřeva z příkladného hospodaření v lesích, včetně borovice, smrku, jedle a jehličnanů z Polska. Díky výrobě bez přísad jsou obzvláště šetrné k životnímu prostředí a zajišťují přirozený grilovací zážitek.
Tyto kostky na zapalování jsou vyrobeny v Evropské unii a představují spolehlivou kvalitu a udržitelnou výrobu. Díky nim jste optimálně připraveni na každý start grilu – bezpečně, efektivně a bez problémů.
Proč nakupovat u amilano
U amilano naleznete pečlivě vybrané produkty pro grilování a venkovní vaření. Náš sortiment se vyznačuje kvalitou, funkčností a dlouhou životností, a nabízí vám řešení pro vaše grilovací radosti.
Dáváme si záležet na spolehlivém a bezpečném zpracování vaší objednávky. Vaše produkty jsou pečlivě zabaleny a profesionálně odeslány.
Kromě kvalitních grilovacích produktů vám nabízíme také vhodné příslušenství pro dokonalý grilovací zážitek.
S amilano se rozhodujete pro zkušenosti, kvalitu a vášeň pro grilování.
Technické specifikace
Číslo produktu
17612
17612
Rozměry balení
25 cm (v) x 17 cm (š) x 10 cm (h)
25 cm (v) x 17 cm (š) x 10 cm (h)
Obsah
48 kusů
48 kusů
Materiál
Různé druhy dřeva (borovice, smrk, jedle, jehličnany)
Různé druhy dřeva (borovice, smrk, jedle, jehličnany)
Původ dřeva
Polsko
Polsko
Barva
Hnědá
Hnědá
Zvláštnost
Bez přísad
Bez přísad
Výroba
Evropská unie
Evropská unie
Informace o záruce
Žádné specifické informace od výrobce nejsou k dispozici.
Objevte uměníuzení s udícími štěpky Weber 17612, které jsou nezbytným příslušenstvím, jež pozvedne váš zážitek z grilování. Tyto hnědé dřevěné štěpky byly speciálně vybrány tak, aby zajistily bohaté, obklopující aroma vašich oblíbených pokrmů.
Dřevěné štěpky Weber jsou vyrobeny z ekologicky šetrných materiálů a vynikají vynikající kvalitou a schopností propůjčit vašim grilovaným pokrmům autentickou a intenzivní chuť. Tyto štěpky jsou ideální pro použití s jakýmkoli grilem Weber a jsou ideální pro ty, kteří chtějí experimentovat s novými technikami přípravy pokrmů a chutí.
- 48 kusů v balení
- Ekologický způsob uzení
- Bez chemických přísad
- Kompatibilní se všemi grily Weber
Díky praktickému balení 48 kusů budete mít hobliny pro uzení vždy k dispozici. Jejich použití je jednoduché: stačí přidat hrst přímo na žhavé uhlíky nebo je umístit do speciální udicí nádoby a dosáhnout úžasných výsledků.
Pro rychlé a bezpečné zapálení grilu doporučujeme použít zapalovací komín Weber. Tato metoda je nejen účinnější, ale také šetrnější k životnímu prostředí než běžné tekuté podpalovače.
Díky kompaktním rozměrům balení (šířka 170 mm, hloubka 100 mm a výška 250 mm) se tyto štěpky snadno skladují a přepravují, což je ideální pro vaše zahradní nebo kempinkové grilování.
S hoblinami Weber můžete objevovat širokou škálu chutí: od sladké vůně jablek přes výraznou chuť hickory až po ovocné tóny třešní. Každá odrůda dřeva propůjčí vašim pokrmům jedinečný charakter, což vám umožní experimentovat a vytvářet nové chuťové kombinace.
Vyberte si udírenské štěpky Weber 17612 a proměňte svůj gril ve skutečný nástroj vysoké kuchyně. Kupte si je nyní na BestDigit a posuňte své zážitky z grilování na vyšší úroveň!
Weber® kostky jsou nejvhodnějším způsobem, jak zapálit vaše grilování na dřevěném uhlí nebo briketách. Zapalování je bezpečné pro životní prostředí, rychlé a bez létajícího popela.
Přírodní zapalovací kostky Weber® jsou vyrobeny ze 100% přírodních složek. Jsou vhodné pro zapalování grilů na dřevěné uhlí/brikety, krbů a kamen.
٠Zapalovací kostky
٠Velikost balení - 23,5 x 9,5 x 17 cm
٠Počet kostek v krabici - 48
٠Bezpečné použití
٠Pro grily, krby a kamna
- Model:
- Štěpka na uzení
- Barva:
- Hnědá
- Materiál:
- Dřevo
- Šířka balení:
- 170 mm
- Hloubka balení:
- 100 mm
- Výška balení:
- 250 mm
Pro úspěšný zážitek z grilování hned od začátku. Zapalovací kostky usnadňují zapálení grilu na dřevěné uhlí. Zapalte několik ekologických zapalovacích kostek a na ně umístěte zapalovací komín naplněný briketami. Brikety se rychle začnou rozpalovat. Bezpečné a spolehlivé.
Weber 17612, typ: kouřové třísky, barva výrobku: hnědá, materiál: dřevo. Šířka balení: 170 mm, Hloubka balení: 100 mm, Výška balení: 250 mm
- Získejte náskok, když budete zapalovat Váš gril na dřevěné uhlí, a vychutnejte si, jak se postupně rozžhavuje
- Stačí zapálit pár ekologicky vyhovujících zapalovacích kostek a umístit komínový startér s briketami navrch
- To způsobí, že brikety budou rychle, bezpečně a bez námahy žhnout
- Přírodní kostky neobsahují žádné přísady!
- 48 kusů v balení
WEBER® - OD ZA ČÁTEČNÍKA K DOBRODRUHOVI
Nezáleží na tom, kolik mate zkušeností s grilováním, ani jaký je Váš gril. Weber nabízí množství pomůcek ke grilování - všechny vytvořené s ohledem na funkčnost, všestrannost a to se záměrem z Vás vytvořit hrdinu za grilem. V sortimentu najdete příslušenství od doplňků potřebných k jednoduchému zapáleni grilu až po nářadí, které Vám usnadní čištění a údržbu grilu. Od kleští, kartáčů a držáků na špízy po pizza kámen, litinové rošty a pravou wok pánev. To všechno doplněné o stylové vybaveni na stůl, které dokreslí správnou grilovací atmosféru.
Po zapálení uhlíků náboji Acendalha nebude chtít nic jiného. Díky waflovým kostkám dokáže zapálit dřevěné uhlí rychle, bez šedi a bezpečně do okolí. Ať už fouká vítr, nebo prší, kostky se vždy rozhoří a během několika vteřin osvětlí zbývající uhlí, aniž by jídlo kontaminovaly chutí nebo zápachem tekutého podpalovače. Kostka Acendalha (22 kusů) Rozměry balení 25,15 cm do x 8,13 cm d x 17,53 cm p MNOŽSTVÍ 22 CHARAKTERISTIKA - Lehká, i mokrá - Jedinečné použití Balení pro grily, krby a kamna - 22 kusů Kostka Acendalha (48 kusů) Rozměry balení 25 cm a x 17 cm d x 10 cm p MNOŽSTVÍ 48 CHARAKTERISTIKA - 48 kusů - zapalování - HNĚDÁ - Bez přísad
Kostky do zapalovače Weber, krabice po 48 kostkách (krabice po 15), barva: hnědá.
- Rozměry
- 25 10 17
- Hmotnost
- 1 kg
- Vhodné pro výrobce
- Weber
- Kód EAN
- 007792403927077924039270
- Číslo produktu
- 17612
- Výrobce
- Rozměry
- 25 10 17
- Hmotnost
- 1 kg
- Vhodné pro výrobce
- Weber
- Kód EAN
- 007792403927077924039270
- Číslo produktu
- 17612
- Výrobce
Pozor
Nevyžadují se žádné údaje
P502 Informujte se u výrobce nebo dodavatele o regeneraci nebo recyklaci.
Bezpečnostní pokyny
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,70 Kč/1kg
1 217,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Weber 17631, Sada na grilování, Stříbrná, Weber, 205,7 mm, 322,6 mm, 317,5 mm
903,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ekologický podpalovač Feniks 10 kg ≈1000 ks | Do krbu, grilu a kamen | Ruční výroba | Doba hoření 8–10 min
107,00 Kč/1kg
1 070,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Feniks_eko

Heidemann 449955 70606 Zvonkohra 230V (max) 83 dBA Čistě bílá
897,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Knipex 86 03 250, Kleště s posuvným čepem, 4,6 cm, Chrom Vanadová ocel, Plast, Červená, 250 mm
1 196,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Uniroyal GAN car-tyres AllSeasonExpert 2 ( 14 )
1 835,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tirello_cz
Třída palivové účinnosti produktu je D.

neutral 645737 Gießkanne Geli grün 5,0 l
18,20 Kč/1l
91,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Pneumatika GOODYEAR 175/70 R13 82T VECTOR 4 SEASON G2
3 112,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Třída palivové účinnosti produktu je D.

Zündapp Z802 E Bike 28" trekingov kolo p nsk 155 - 185 cm elektrick kolo s 21 prevody
24 360,54 Kč
Prodejce: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

Continental GAN car-tyres AllSeasonContact™ ( 17 )
3 694,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tirello_cz
Třída palivové účinnosti produktu je C.

Trixie Weidenball - 10 cm
243,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Bosch 2 608 577 347, Vrtačka, Spirálový vrták, Litina, Ocel, 135°, Vysokorychlostní ocel (HSS), Válcovitá stopka
519,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Organizátor obuvi s otáčením Zeller, bambus/polyester, 60x29x50 cm, hnědá/šedá
998,00 Kč
-30,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
968,00 Kč
Prodejce: MercatoTrade

JUNG Wippe f. Wechsel-,Kreuzschalter CD590WW CD500 alpinweiss CD590WW (CD590WW)
334,33 Kč
Prodejce: Di-Life

Wera Schraubendreher-Set 14teilig TORX
4 040,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Duza Wagner Control Pro 250/350 airless
2 139,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

TESA Insect Stop Comfort, 2200 x 60 x 1200 mm, Bílá, 454 g
161,77 Kč/1m
355,89 Kč
Prodejce: PolisElectro

Einhell TH-CD 12-2 Li, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Červená, 1 cm, 350 ot/min, 1300 ot/min
1 339,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Cozze 416204, Obal, Černá, Nylon, 17'' Pizza Oven & 500-serie, 615 mm, 615 mm
5 484,25 Kč/1m²
2 074,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

LEDVANCE 4058075761759 LED žárovka Teplé komfortní světlo 2200 K 5,8 W E27 G
487,73 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Ultramera

Přilba Abus Youn-I 2.0 dětské signální žlutá Velikost M (52-57 cm) 40163
1 617,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dřevo na podpal Dřevo na podpal 90 kg Pro kamna a krb Ohnivá mísa Gril Bukové dřevo Dřevo na podpal Bukové polena Dřevo 25 cm
50 068,50 Kč/1m
3 004,11 Kč
Prodejce: Lagento_GmbH

Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
1 524,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Pneumatika UNIROYAL 235/50 R19 99V RAINSPORT 5
3 070,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SklepOpon_com
Třída palivové účinnosti produktu je C.

HANSGROHE 73837000 Dřezová baterie 170 Aquno Select M81
17 178,88 Kč
Prodejce: haustechnikpartner24

Gedore 8582770, Dřevo, 175 mm, 155 mm, 2,49 kg
1 659,67 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

cartrend 7700126 cartrend autolékárnička Classic, modrá
883,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Wasgij 1110100593, 1000 kusů, Legrace, 15 rok/roky
370,54 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Petromax PX-MUG-W, Samostarný, 0,37 l, Bílá, Smalt, Ocel, Džbánek, Univerzální
503,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Držák truhlíku SURFINIA nastavitelný kovový dvojitý 2ks
220,57 Kč
Prodejce: VISO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. dubna 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Weber
Vždy dobrá kvalita
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

KOTARBAU® sada s 360 kusy podpalovačů na grilování, podpalovačů na uhlí, komínových podpalovačů, podpalovačů do kamen, podpalovačů na grily a krby, kostek



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(8)Počet hodnocení: 8
280,04 Kč
Prodejce: KOTARBAU
280,04 Kč/1kg

grillas® podpalovač 15 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(399)Počet hodnocení: 399
1 655,22 Kč
Prodejce: DWD-Company
110,35 Kč/1kg

HORECA CANDLES Podpalovače z dřevěné vlny, 1000 ks – Velké ekologické podpalovače z přírodní dřevěné vlny – Pro krby, grily, kamna a pece na pizzu – Voděodolné



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 730,62 Kč
Prodejce: Provantis

grillas®podpalovač 3 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(399)Počet hodnocení: 399
581,85 Kč
Prodejce: DWD-Company
193,95 Kč/1kg

KOTARBAU® sada s 2600 kusy podpalovačů na grilování, podpalovačů na uhlí, komínových podpalovačů, podpalovačů do kamen, podpalovačů na grily a krby, kostek



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(8)Počet hodnocení: 8
973,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU
154,53 Kč/1kg

KOTARBAU® Sada: 2400 kusů zapalovačů na dřevěné uhlí, zapalovací komín, zapalovače do krbů, zapalovače do grilů a krbů, kostky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(8)Počet hodnocení: 8
908,28 Kč
Prodejce: KOTARBAU
168,20 Kč/1kg

BURNER komínový startér + podpalovače 100 ks (plechovka) pro gril a brikety



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 611,13 Kč
Prodejce: Provantis

Podpalovač Grilu Octoplus 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Pro Práci
98,00 Kč
Prodejce: Octoplus
42,61 Kč/1kg

Podpalovač Grilu Octoplus Pochodnia Bambusowa 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní
217,10 Kč
-5,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
212,00 Kč
Prodejce: Octoplus
424,00 Kč/1kg

24 x zapalovač na grilování/uhlí 48 kostek
1 399,54 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop
224,29 Kč/1kg

Podpalovač Grilu Gorill 22 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Pro Práci
76,00 Kč
Prodejce: Octoplus
271,43 Kč/1kg

Podpalovač Grilu Gorill 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Pro Práci
143,98 Kč
-2,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
141,00 Kč
Prodejce: Octoplus
141,00 Kč/1l

Podpalovač Grilu Gorill Hnědá 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Balení
27,00 Kč
Prodejce: Octoplus
168,75 Kč/1kg

Podpalovač Grilu Gorill 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Pro Práci
143,98 Kč
-2,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
141,00 Kč
Prodejce: Octoplus
141,00 Kč/1l

Podpalovač Grilu Gorill 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Pro Práci
143,98 Kč
-2,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
141,00 Kč
Prodejce: Octoplus
141,00 Kč/1l

Podpalovač Grilu Gorill 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Pro Práci
132,82 Kč
-2,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
130,00 Kč
Prodejce: Octoplus
130,00 Kč/1l

Podpalovač Grilu Gorill Hnědá 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Balení
22,00 Kč
Prodejce: Octoplus
146,67 Kč/1kg

Podpalovač Grilu Gorill 1 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Pro Práci
98,00 Kč
Prodejce: Octoplus
196,00 Kč/1kg

Podpalovač Grilu Gorill Bílá 32 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Balení
49,00 Kč
Prodejce: Octoplus
163,33 Kč/1kg

Podpalovač Grilu Gorill 12 Ks Pro Gril Pro Krb Sezónní Pro Hygienu Pro Práci
43,00 Kč
Prodejce: Octoplus
286,67 Kč/1kg