Tchibo Kakaopulver "PURE Fine Selection Finesse", Portionen

1 198,42 Kč

639,16 Kč / 1kg

plus 37,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 8. – út 13. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro NorteSur Criollo kakao 500 g
NorteSur Criollo kakao 500 g
844,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
1 641,18 Kč/1kg
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
Obrázek produktu pro ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
3 044,20 Kč/1kg
608,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Kakao Dallmayr 18069070 pro prodejní automaty 1kg
Kakao Dallmayr 18069070 pro prodejní automaty 1kg
352,57 Kč/1kg
352,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
2 854,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro neutral  Trinkschokolade 125,0 g
neutral Trinkschokolade 125,0 g
772,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
96,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Melitta Kakaový prášek kakaový typ Milk Gastro 1000g
Melitta Kakaový prášek kakaový typ Milk Gastro 1000g
410,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
410,63 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
843,84 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
284,15 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 1kg Brat.pl
Kakaový prášek 1kg Brat.pl
223,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
223,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro neutral  COCOA FANTASY CF4 Trinkschokolade 1,0 kg
neutral COCOA FANTASY CF4 Trinkschokolade 1,0 kg
353,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
353,00 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kakao - s vysokým obsahem tuku 125g
Kakao - s vysokým obsahem tuku 125g
604,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
75,61 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Nesquik Kakao Rozpuszczalne 300 g
Nesquik Kakao Rozpuszczalne 300 g
617 699,97 Kč/1kg
185,31 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Napój instant kakaowy Decomorreno 80 g
Napój instant kakaowy Decomorreno 80 g
1 054,50 Kč/1kg
84,36 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Nescafe Mocha KitKat (7 tyčinek)
Nescafe Mocha KitKat (7 tyčinek)
1 667,12 Kč/1kg
229,88 Kč
-33,16 Kč
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kakao Nesquik do mleka 600 g
Kakao Nesquik do mleka 600 g
426,10 Kč/1kg
259,92 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro BrainMax Pure® Carob (Karob) 200 g
BrainMax Pure® Carob (Karob) 200 g
1 910,75 Kč/1kg
382,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Napój instant kakaowy Decomorreno 150 g
Napój instant kakaowy Decomorreno 150 g
1 035,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
155,31 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Tchibo Pure Fine Selection Finesse 75 x 25 g, instantní kakaové tyčinky

Obsah kakaa: 14 %

Nároční znalci opravdu dobré instantní čokolády budou z Tchibo les Chocolats nadšeni, přestože se jedná o hotový nápoj. Hamburské pražírně kávy se podařilo vyvinout jemnou a velmi krémovou čokoládu, která si při výrobě vyžádala speciální proces přípravy. Zejména plně zralé kakaové boby, vybrané podle zvláštních kritérií, byly před mletím podrobeny speciálnímu procesu. Díky tomu byly škodlivé látky odstraněny nebo do značné míry redukovány, aniž by kakaové boby ztratily svou výraznou a plnou chuť.

Výrobek je k dostání ve větších baleních, a to i zde na veletrhu coffeefair. Nabízíme vám porcované balení, které obsahuje 25 gramů a má ideální velikost pro naplnění šálku. Hladké, krémové kakao se snadno připravuje. Můžete ho snadno rozpustit ve vodě nebo mléce a vychutnat si ho jako horký nápoj. Prášek připravený k pití nemá tendenci hrudkovat ani se lepit na okraj šálku.

Díky porcování je Tchibo les Chocolats velmi flexibilní. Vzhledem k velikosti porce je výrobek vhodný zejména pro stravovací zařízení, která se výslovně nespecializují na kávu, čaj a čokoládu k pití.
Tato velikost balení má však své výhody i v cateringu, na akcích a při snídani formou bufetu. V soukromém sektoru si lze jemný čokoládový nápoj vychutnat na výletech, při kempování nebo během přestávek v práci.

Jemné, krémové a rychle se rozpouštějící kakao je dodáváno v sáčcích o velikosti porce, z nichž každý váží 25 gramů. Speciální sáček uchovává chuť a chrání prášek připravený k pití před vlhkostí. Při objednávce obdržíte 75 sáčků s nejlepší čokoládou jako pochoutku k pití v kartonu.



Der Liebling für besonders aromatischen fein-cremigen Kakaogenuss.
Seznam přísad
Cukr, sušené odstředěné mléko, nízkotučný kakaový prášek 14 %, sušená sladká syrovátka, glukózový sirup, hydrogenovaný rostlinný tuk, sůl, protispékavá látka E 341, mléčná bílkovina, stabilizátor E 340, aroma, zahušťovadlo E 466, emulgátor E 471.
Deklarovaná nutriční hodnota
Na 100 g: Kalorická hodnota 387 kcal/1639 kJ, bílkoviny 11,3, sacharidy 72,3 g, z toho cukr 65,4 g, tuky 4,4 g, vláknina 4,8 g.
Hmotnost
1875 g
Potravinářský podnik
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, Deutschland
Prodejní název
Tchibo Pure Fine Selection Finesse 75 x 25 g, instantní kakaové tyčinky
Výrobce
Kód EAN
4046234759471

Seznam přísad
Cukr, sušené odstředěné mléko, nízkotučný kakaový prášek 14 %, sušená sladká syrovátka, glukózový sirup, hydrogenovaný rostlinný tuk, sůl, protispékavá látka E 341, mléčná bílkovina, stabilizátor E 340, aroma, zahušťovadlo E 466, emulgátor E 471.
Deklarovaná nutriční hodnota
Na 100 g: Kalorická hodnota 387 kcal/1639 kJ, bílkoviny 11,3, sacharidy 72,3 g, z toho cukr 65,4 g, tuky 4,4 g, vláknina 4,8 g.
Hmotnost
1875 g
Potravinářský podnik
Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, Deutschland
Prodejní název
Tchibo Pure Fine Selection Finesse 75 x 25 g, instantní kakaové tyčinky
Výrobce
Kód EAN
4046234759471
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Melitta 7215 Gastro Topping – smetana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
Melitta 7215 Gastro Topping – smetana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
461,43 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
461,43 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kakao Dallmayr 18069070 pro prodejní automaty 1kg
Kakao Dallmayr 18069070 pro prodejní automaty 1kg
352,57 Kč/1kg
352,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
2 854,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro neutral  Trinkschokolade 125,0 g
neutral Trinkschokolade 125,0 g
772,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
96,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro TEEKANNE 6579 Konvička Schocofix 50x25g
TEEKANNE 6579 Konvička Schocofix 50x25g
1 834,02 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
2 292,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro HEARTS pitná čokoláda 1kg instantní nápoj v prášku
HEARTS pitná čokoláda 1kg instantní nápoj v prášku
183,84 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 53
183,84 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
284,15 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
843,84 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 1kg Brat.pl
Kakaový prášek 1kg Brat.pl
223,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
223,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Melitta Kakaový prášek kakaový typ Milk Gastro 1000g
Melitta Kakaový prášek kakaový typ Milk Gastro 1000g
410,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
410,63 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Caotina 5811491009 Caotina ORIGINAL Trinkschokolade, 500,0 g
Caotina 5811491009 Caotina ORIGINAL Trinkschokolade, 500,0 g
770,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
385,49 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Niederegger kakaový nápoj marcipánová čokoláda na pití 250g
Niederegger kakaový nápoj marcipánová čokoláda na pití 250g
654,52 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
163,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Horká čokoláda 350g | NATURATA
Horká čokoláda 350g | NATURATA
531,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
185,89 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
128,96 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 17
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Apple AirPods Pro A2083 MagSafe, bílé,
Apple AirPods Pro A2083 MagSafe, bílé,
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 647
12 776,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Samsung GU50CU7179U, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
Samsung GU50CU7179U, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 79
49 664,83 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany
Obrázek produktu pro Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lehmann Mastic, planetární kuchyňský robot, mlýnek na maso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rychlostí, mísa 5 l, 7 kg, černá barva
Lehmann Mastic, planetární kuchyňský robot, mlýnek na maso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rychlostí, mísa 5 l, 7 kg, černá barva
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 161
2 600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro Delacre 455859000 Tea Time sušenky - dekorativní plechovka, 2x 500 g každá
Delacre 455859000 Tea Time sušenky - dekorativní plechovka, 2x 500 g každá
743,80 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
743,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Skechers Sneakers 11930-BKW in Black color size 39
Skechers Sneakers 11930-BKW in Black color size 39
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 65
1 577,81 Kč
Prodejce: Street-Sport
Obrázek produktu pro Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 335
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder
Obrázek produktu pro Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 61
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram
Obrázek produktu pro Kaba the original nápojový prášek banán v náplni 400g
Kaba the original nápojový prášek banán v náplni 400g
1 192,72 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 10
477,09 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Café Intención CLÁSICO káva mega ekonomické balení, 12x500g mletá
Café Intención CLÁSICO káva mega ekonomické balení, 12x500g mletá
1 364,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
682,10 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Adventní kalendář Toblerone 200g
Adventní kalendář Toblerone 200g
3 000,10 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
600,02 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 112
1 661,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 25. září 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Chutná skvěle
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech
Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
2 109,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CAKAOPULVER, ROH, ENTFEUCHT,400 g -PLANET
CAKAOPULVER, ROH, ENTFEUCHT,400 g -PLANET
1 083,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 708,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro NorteSur Criollo kakao 500 g
NorteSur Criollo kakao 500 g
844,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro NATURAL kakaový prášek 500 g, nealkalizovaný
NATURAL kakaový prášek 500 g, nealkalizovaný
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 362,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro NATURAL kakaový prášek 200 g, nealkalizovaný
NATURAL kakaový prášek 200 g, nealkalizovaný
584,01 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
608,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
3 044,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Good Night Cacao125g (Relaxační nápoj)
Good Night Cacao125g (Relaxační nápoj)
288,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 500g Brat.pl
Kakaový prášek 500g Brat.pl
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
241,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
483,98 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 1kg Brat.pl
Kakaový prášek 1kg Brat.pl
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
223,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
223,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
215,56 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 641,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
843,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sarotti jemná čokoláda na pití, čokoládový požitek z pití 250g
Sarotti jemná čokoláda na pití, čokoládový požitek z pití 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
121,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro neutral  Trinkschokolade 125,0 g
neutral Trinkschokolade 125,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
96,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
772,64 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pitná ČokoládaKakao Min 42%
Pitná ČokoládaKakao Min 42%
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 052,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Čokoláda Na Pití S Kardamomem 100G
Čokoláda Na Pití S Kardamomem 100G
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 052,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Karob 1kg Brat.pl
Karob 1kg Brat.pl
128,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Karob 500g Brat.pl
Karob 500g Brat.pl
79,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
284,15 Kč/1kg