Melitta Kakaový prášek kakaový typ Milk Gastro 1000g

411,50 Kč

411,50 Kč / 1kg

Cenový hit
v celostátním srovnání

plus 37,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 8. – út 13. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro NorteSur Criollo kakao 500 g
NorteSur Criollo kakao 500 g
844,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
3 044,20 Kč/1kg
608,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
215,56 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Kakao Dallmayr 18069070 pro prodejní automaty 1kg
Kakao Dallmayr 18069070 pro prodejní automaty 1kg
352,57 Kč/1kg
352,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 1kg Brat.pl
Kakaový prášek 1kg Brat.pl
223,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
223,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Tchibo Kakaopulver "PURE Fine Selection Finesse", Portionen
Tchibo Kakaopulver "PURE Fine Selection Finesse", Portionen
639,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 198,42 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kakao - s vysokým obsahem tuku 125g
Kakao - s vysokým obsahem tuku 125g
604,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
75,61 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
2 854,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
284,15 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro neutral  COCOA FANTASY CF4 Trinkschokolade 1,0 kg
neutral COCOA FANTASY CF4 Trinkschokolade 1,0 kg
353,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
353,00 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kakao Kakaopulver schwach entölt 1 kg
Kakao Kakaopulver schwach entölt 1 kg
1 351,54 Kč/1l
1 351,54 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro neutral  Trinkschokolade 125,0 g
neutral Trinkschokolade 125,0 g
772,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
96,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
843,84 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nesquik Kakao Rozpuszczalne 300 g
Nesquik Kakao Rozpuszczalne 300 g
617 699,97 Kč/1kg
185,31 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kakao Nesquik do mleka 600 g
Kakao Nesquik do mleka 600 g
426,10 Kč/1kg
259,92 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 250g | AGAVA
Kakaový prášek 250g | AGAVA
520,40 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Nescafe Mocha KitKat (7 tyčinek)
Nescafe Mocha KitKat (7 tyčinek)
1 667,12 Kč/1kg
229,88 Kč
-33,16 Kč
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Cocoba - Snídaňové kakao s medem 400g
Cocoba - Snídaňové kakao s medem 400g
323,95 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
129,58 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Melitta Gastronomy Kakao Kakao 1kg, kakaový prášek

Obsah kakaa: 14,5 %

Melitta® GASTRONOMY CACOAO DRINK

Toto lahodné čokoládově hnědé potěšení z pití skutečně hýčká tělo, mysl i duši. nejjemnější 14,5 % kakao a další cenné ingredience mu dodávají sametovou jemnost. Jemná sladkost vytváří při vychutnávání příjemnou pohodu. Tento kakaový nápoj je lákavý s vodou nebo mlékem a lze jej připravit ručně nebo pomocí kávovaru.

Melitta Professional

Melitta Professional Coffee Solutions je váš specialista na prosperující kávový byznys na trhu mimo domácnost s širokou nabídkou káv zejména pro gastronomii, profesionálních kávovarů a kávového příslušenství.



Melitta Kakaový prášek Cocoa Type Milk Gastro 1000g - Kakaový prášek - Výrobce: Melitta Group Management GmbH & Co. KG, Marienstraße 88, 32425 Minden 1 balení

dvoustěnné tělo z nerezové oceli, s vakuovou izolací, s protiskluzovou objímkou, objem náplně: cca 3 šálky, vhodné do mnoha běžných držáků nápojů ve vozidlech a na pití -29102
Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě
Seznam přísad
Cukr, vysoce odtučněné kakao 15 %, odtučněné sušené mléko, sušené mléko (MLÉKO), LAKTÓZA (MLÉKO), glukózový sirup, rostlinný tuk (kokosový) plně hydrogenovaný, protispékavá látka (E341), sůl, stabilizátory (E340, E452), MLÉČNÝ BÍLEK, emulgátor (E471), aroma
Deklarovaná nutriční hodnota
Na 100 g: Kalorická hodnota 1600kJ/380kcal, tuky 4g, z toho nasycené mastné kyseliny 3,5g, sacharidy 73g, z toho cukr 72g, bílkoviny 9,0g, sůl 1g
Alergeny
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Melitta Group Management GmbH & Co. KGMarienstraße 88, 32425 Minden
Prodejní název
Nápojový prášek obsahující kakao
Výrobce
Melitta
Číslo produktu
861983
Kód EAN
4024472011322

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě
Seznam přísad
Cukr, vysoce odtučněné kakao 15 %, odtučněné sušené mléko, sušené mléko (MLÉKO), LAKTÓZA (MLÉKO), glukózový sirup, rostlinný tuk (kokosový) plně hydrogenovaný, protispékavá látka (E341), sůl, stabilizátory (E340, E452), MLÉČNÝ BÍLEK, emulgátor (E471), aroma
Deklarovaná nutriční hodnota
Na 100 g: Kalorická hodnota 1600kJ/380kcal, tuky 4g, z toho nasycené mastné kyseliny 3,5g, sacharidy 73g, z toho cukr 72g, bílkoviny 9,0g, sůl 1g
Alergeny
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Melitta Group Management GmbH & Co. KGMarienstraße 88, 32425 Minden
Prodejní název
Nápojový prášek obsahující kakao
Výrobce
Melitta
Číslo produktu
861983
Kód EAN
4024472011322
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Melitta 7215 Gastro Topping – smetana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
Melitta 7215 Gastro Topping – smetana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
461,43 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
461,43 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Čisticí gel pro myčku nádobí Somat 3v1, 1,2kg
Čisticí gel pro myčku nádobí Somat 3v1, 1,2kg
122 099,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
135,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro 40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 230
314,77 Kč
-114,99 Kč
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Obrázek produktu pro Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
Lavazza Caffè Crema Classico | celozrnná | 1000g
642,54 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
642,54 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Staedtler Lumocolor 351 WP8, Kuličkový hrot, Černá, Modrá, Hnědá, Zelená, Oranžová, Červená, Fialová, Žlutá, Vícebarevný, Polypropylen (PP), Extra tlustý, 2 mm
Staedtler Lumocolor 351 WP8, Kuličkový hrot, Černá, Modrá, Hnědá, Zelená, Oranžová, Červená, Fialová, Žlutá, Vícebarevný, Polypropylen (PP), Extra tlustý, 2 mm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 18
409,58 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Olympia 1x100 DIN A4 80 micron, Průhledná, DIN A4, 100 kusů
Olympia 1x100 DIN A4 80 micron, Průhledná, DIN A4, 100 kusů
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 88
438,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Palmolive 2642960007 Tekuté mýdlo Naturals Milk & Almond - 300 ml
Palmolive 2642960007 Tekuté mýdlo Naturals Milk & Almond - 300 ml
795,33 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
238,60 Kč
Prodejce: somnia24
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Toner kompatibilní s Brother TN-2420 DCP-L2530DW HL-L2350DW MFC-L2710DW
Toner kompatibilní s Brother TN-2420 DCP-L2530DW HL-L2350DW MFC-L2710DW
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
173,68 Kč
Prodejce: GP-TONER
Obrázek produktu pro Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 140
1 459,85 Kč
-168,45 Kč
1 291,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Středně pražená, 8/10, 1 kusů, 80 mm
648,08 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
793,08 Kč
-145,00 Kč
648,08 Kč
Prodejce: Caffarro
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Brandson ohřívač s ventilátorem, úsporný, keramický ohřívač s ventilátorem, 2000W, 2 úrovně výkonu, ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí, ochrana proti převrácení, oscilace 35°, champagne
Brandson ohřívač s ventilátorem, úsporný, keramický ohřívač s ventilátorem, 2000W, 2 úrovně výkonu, ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí, ochrana proti převrácení, oscilace 35°, champagne
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 169
1 741,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach
Obrázek produktu pro Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 201
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Obrázek produktu pro Kakao Dallmayr 18069070 pro prodejní automaty 1kg
Kakao Dallmayr 18069070 pro prodejní automaty 1kg
352,57 Kč/1kg
352,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 1kg Brat.pl
Kakaový prášek 1kg Brat.pl
223,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
223,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
2 854,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
284,15 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro neutral  Trinkschokolade 125,0 g
neutral Trinkschokolade 125,0 g
772,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
96,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Tchibo Kakaopulver "PURE Fine Selection Finesse", Portionen
Tchibo Kakaopulver "PURE Fine Selection Finesse", Portionen
639,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 198,42 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HEARTS pitná čokoláda 1kg instantní nápoj v prášku
HEARTS pitná čokoláda 1kg instantní nápoj v prášku
183,84 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 53
183,84 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Caotina 5811491009 Caotina ORIGINAL Trinkschokolade, 500,0 g
Caotina 5811491009 Caotina ORIGINAL Trinkschokolade, 500,0 g
770,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
385,49 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
843,84 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro neutral  COCOA FANTASY CF4 Trinkschokolade 1,0 kg
neutral COCOA FANTASY CF4 Trinkschokolade 1,0 kg
353,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
353,00 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro TEEKANNE 6579 Konvička Schocofix 50x25g
TEEKANNE 6579 Konvička Schocofix 50x25g
1 834,02 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
2 292,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Sharpie 1996111, Černá, Jemný hrot, 1 mm, Keramický, Textil, Kůže, Papír, Plast, 12 kusů
Sharpie 1996111, Černá, Jemný hrot, 1 mm, Keramický, Textil, Kůže, Papír, Plast, 12 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
864,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Horká čokoláda 350g | NATURATA
Horká čokoláda 350g | NATURATA
531,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
185,89 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
721,55 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 41
288,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Infowerk Tiskárny papír Kopírovací papír 2500 listů 5 x 500 A4 80g prémiový bílý PEFC certifikovaný
Infowerk Tiskárny papír Kopírovací papír 2500 listů 5 x 500 A4 80g prémiový bílý PEFC certifikovaný
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 174
808,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Unitedprint

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 1. června 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Lahodné
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech
Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
2 109,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CAKAOPULVER, ROH, ENTFEUCHT,400 g -PLANET
CAKAOPULVER, ROH, ENTFEUCHT,400 g -PLANET
1 083,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 708,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro NorteSur Criollo kakao 500 g
NorteSur Criollo kakao 500 g
844,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro NATURAL kakaový prášek 500 g, nealkalizovaný
NATURAL kakaový prášek 500 g, nealkalizovaný
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 362,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro NATURAL kakaový prášek 200 g, nealkalizovaný
NATURAL kakaový prášek 200 g, nealkalizovaný
584,01 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
608,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
3 044,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Good Night Cacao125g (Relaxační nápoj)
Good Night Cacao125g (Relaxační nápoj)
288,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 500g Brat.pl
Kakaový prášek 500g Brat.pl
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
241,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
483,98 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 1kg Brat.pl
Kakaový prášek 1kg Brat.pl
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
223,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
223,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
215,56 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 641,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
843,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sarotti jemná čokoláda na pití, čokoládový požitek z pití 250g
Sarotti jemná čokoláda na pití, čokoládový požitek z pití 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
121,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro neutral  Trinkschokolade 125,0 g
neutral Trinkschokolade 125,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
96,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
772,64 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pitná ČokoládaKakao Min 42%
Pitná ČokoládaKakao Min 42%
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 052,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Čokoláda Na Pití S Kardamomem 100G
Čokoláda Na Pití S Kardamomem 100G
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 052,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Karob 1kg Brat.pl
Karob 1kg Brat.pl
128,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Karob 500g Brat.pl
Karob 500g Brat.pl
79,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
284,15 Kč/1kg