4,6



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bianco Nobile Vanille - Alle Vaniglia, nápoj z bílého vína (6 x 0,75 l)856,57 Kč/1l
4 533,62 Kč
-679,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 854,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Nachtgold Beerenauslese Ušlechtilý sladký zážitek pro smysly 375ml538,64 Kč/1l
201,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Northofer obilná pálenka z pšenice 40% obj. 700ml775,44 Kč/1l
542,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Prince Bismarck Doppelkorn 38 % 700ml555,30 Kč/1l
388,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Originální červená vikingská medovina Originál ze země Vikingů 750ml
280,07 Kč/1l
210,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gerstacker originální vaječný koňak svůdně krémový 1000ml
174,11 Kč/1l
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Naschkätzchen třešňový banán s jogurtem a ovocnou příchutí 750ml
170,71 Kč/1l
128,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lombardo Marsala Cremovo (2,0 l)
230,00 Kč/1l
460,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Katlenburger krémový vaječný likér sladký ovocný punč 750ml 3 balení
167,30 Kč/1l
376,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kracher Auslese Traminer, 0,375l
1 481,63 Kč/1l
555,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ovatics

Pelješac 1000ml
221,15 Kč/1l
221,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kracher červené víno Blaufränkisch 2018, 0,75l
740,81 Kč/1l
555,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ovatics

Pinot Noir Classic 750ml
236,99 Kč/1l
177,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Langhe Nebbiolo DOC - ročník 2024 - G. D. Vajra
967,68 Kč/1l
725,76 Kč
Prodejce: italia-genuss

Südtiroler Grauvernatsch - ročník 2024 - vinařství Kellerei Muri-Gries
613,21 Kč/1l
459,91 Kč
Prodejce: italia-genuss

Gotické horké vody, 1000 ml
269,79 Kč/1l
188,85 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Primofiore - ročník 2022 - vinařství Quintarelli
2 656,71 Kč/1l
1 992,53 Kč
Prodejce: italia-genuss

Vinařství Kunzmann Staré německé Feuerzangenbowle láhev 1000ml
155,15 Kč/1l
155,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Katlenburger Bowle To Go broskev s čistou ovocnou šťávou 330ml
133,73 Kč/1l
44,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Katlenburger horký pečený jablečný punč ovocný vinný punč láhev 750ml
168,24 Kč/1l
126,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nachtgold Auslese Ušlechtilý sladký zážitek pro smysly 375ml
Bohaté zkušenosti a ochota riskovat - to charakterizuje naše vinaře z odrůdy Nachtgold. Hrozny pro naše Beerenauslese se stále vybírají ručně a ledové víno se sklízí až od mrazivých teplot. naše speciality Nachtgold jsou ryzím zážitkem pro vaše chuťové buňky - raritou zvláštního druhu!
Vinařství Peter Mertes KG - Vinný sklep
Bornwiese 4
54470 Bernkastel-Kues
Německo
- Chuťové vlastnosti
- Sladké
- Objem
- 0.375 l
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Obsah alkoholu
- 9 % vol.
- Prodejní název
- Nachtgold zlatožlutá Beerenauslese Auslese exquisite & noble sweet 375ml
- Výrobce
- Peter Mertes
- Země původu
- Německo
- Číslo produktu
- 50652
- Kód EAN
- 4003301065729
- Chuťové vlastnosti
- Sladké
- Objem
- 0.375 l
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Obsah alkoholu
- 9 % vol.
- Prodejní název
- Nachtgold zlatožlutá Beerenauslese Auslese exquisite & noble sweet 375ml
- Výrobce
- Peter Mertes
- Země původu
- Německo
- Číslo produktu
- 50652
- Kód EAN
- 4003301065729
K tomu se hodí také

Nachtgold Beerenauslese Ušlechtilý sladký zážitek pro smysly 375ml
538,64 Kč/1l
201,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Württemberger Lemberger suchý silný granátově červený láhev 750ml
259,95 Kč/1l
194,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PARAZAX complex 30 kapslí originál
81 269,75 Kč/1l
1 329,23 Kč
-63,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 265,37 Kč
Prodejce: WR-Products

Regály AREBOS pro vysoké zatížení 180x90x40 cm | 875 kg | 5 polic z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
970,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Tassimo Morning Café Big Pack | 21 XL, Kávové kapsle
1 163,80 Kč/1kg
190,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Vodní filtr Homelody na kohoutek, filtr na vodu z vodovodu, odstraňuje chlor, těžké kovy a nepříjemnou pachuť, voda s lepší chutí
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylindrový, Suché a mokré, 12 l, 80 dB, Černá, Červená, Stříbrná
1 631,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: omtools

Al Cioccolata Rosso Scavi & Ray Rotwein mit Schokolade trocken 750ml
249,92 Kč/1l
187,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Originální vikingská medovina Originál ze země Vikingů 750ml
281,28 Kč/1l
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Makita DHP482Z, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
2 229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Rotwild Dornfelder sladké kořeněné červené víno Rheinhessen 750ml
135,15 Kč/1l
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: AREBOS

1049 kusů svítících samolepek, samolepek na zeď, samolepek do dětského pokoje, měsíce a hvězd, fluorescenčních samolepek na zeď
391,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

100 červených vánočních ozdob Vánoční ozdoby na stromeček Vánoční ozdoby na stromeček červené
1 177,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Canon PIXMA TS3350, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Černá
7 798,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Originální červená vikingská medovina Originál ze země Vikingů 750ml
280,07 Kč/1l
210,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balloonify® kanystr s héliem pro 30 balónků
2 057,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Velký krémový plyšový medvěd 100 cm - XL
670,00 Kč
-60,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Württemberg WZG Samtrot Sladké a ovocné jakostní víno sladké 750ml
253,80 Kč/1l
190,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BRUBAKER Zen Garden, Antracit, Šedá, Kov, Keramický, Textil, Ložnice, Černá, Chlapec/děvče, E14
999,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Gerstacker Norimberský vánoční trh svařené víno Premium 1000ml
138,22 Kč/1l
138,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Blackview Shark 8 smartphone mobilní telefon bez smlouvy 16GB+256GB 120Hz 2.4K 6,78" FHD+, Helio G99 Android 13 mobilní telefon bez smlouvy, 64MP+13MP fotoaparát, 5000mAh
3 132,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

7zónová ergonomická matrace 90 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 409,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Dřevěný rozkládací stolek konferenční stolek zásuvka Junata
2 730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%11% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
11%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Víno
Víno Auslese dorazilo velmi dobře. Vše bylo krásně zabaleno a samotné víno nejen dobře vypadá, ale také skvěle chutná. Pokud máte rádi šumivé víno Asti, můžete s ním chuťově srovnávat.
Ohodnoceno dne 30. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Wein
Qualität ist gut
Ohodnoceno dne 10. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Naprosto chutné a pitelné.
Ohodnoceno dne 5. září 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 24. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nachtgold
Velmi chutné.
Ohodnoceno dne 14. října 2016 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Není sladký a už vůbec ne ušlechtile sladký.
Bohužel ji nemohu doporučit. Je velmi kyselá.
Ohodnoceno dne 27. dubna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Bianco Nobile Vanille - Alle Vaniglia, nápoj z bílého vína (6 x 0,75 l)
4 533,62 Kč
-679,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 854,55 Kč
Prodejce: AllYouNeed
856,57 Kč/1l

Nachtgold Beerenauslese Ušlechtilý sladký zážitek pro smysly 375ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
201,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
538,64 Kč/1l

Originální červená vikingská medovina Originál ze země Vikingů 750ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
210,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
280,07 Kč/1l

Vinařství Kunzmann Staré německé Feuerzangenbowle láhev 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
155,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
155,15 Kč/1l

Pelješac 1000ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
221,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
221,15 Kč/1l

Pinot Noir Classic 750ml
177,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,99 Kč/1l

Gerstacker originální vaječný koňak svůdně krémový 1000ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
174,11 Kč/1l

Naschkätzchen třešňový banán s jogurtem a ovocnou příchutí 750ml
128,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
170,71 Kč/1l

Katlenburger Bowle To Go broskev s čistou ovocnou šťávou 330ml
44,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
133,73 Kč/1l

Katlenburger horký pečený jablečný punč ovocný vinný punč láhev 750ml
126,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,24 Kč/1l

Nachtgold Auslese Ušlechtilý sladký zážitek pro smysly 375ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
338,19 Kč/1l