5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zmrzlina Gulab Jamun358,42 Kč/1kg
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Dr. Oetker vanilková směs na pečení croissantů pro vánoční sezónu 360g318,58 Kč/1kg
114,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker citronový mrak směs na piškotový dort 430g300,00 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker směs na pečení Cheesecake Brownies extra vlhké 446g727,37 Kč/1kg
378,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker čokoládové sušenky 500g
246,44 Kč/1kg
123,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Citronové muffiny Nová receptura extra vlhké a nadýchané 415g
273,59 Kč/1kg
139,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker - Kokosová směs na pečení makronek - 375g
301,82 Kč/1kg
114,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker tvarohová směs na pečení s jemným zdobicím cukrem 580g
208,98 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Biovegan My Cinnamon Rolls směs na pečení440g
330,43 Kč/1kg
145,39 Kč
Prodejce: taleoo

RUF směs na pečení ořechového dortu s jemnou čokoládovou polevou 520g
189,48 Kč/1kg
98,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení - muffiny AppleCrumble 400g
198,15 Kč/1kg
79,26 Kč
Prodejce: taleoo

Muffiny Dr. Oetker 360g
365,70 Kč/1kg
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf směsi na pečení Eierschecke
155,11 Kč/1kg
71,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Směs na pečení citronového dortu
136,52 Kč/1kg
68,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruský tvarohový koláč Ruf
131,36 Kč/1kg
91,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf směsi na pečení Eggnog dort
237,29 Kč/1kg
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr.Oetker 129601007 Dr.Oetker Russicher Zupfkuchen Backmischung 670,0 g
297 859,99 Kč/1kg
297,86 Kč
Prodejce: somnia24

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
88,74 Kč/1kg
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Princess Lillifee muffiny s růžovou polevou balení 397g
395,79 Kč/1kg
157,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ruf Mini-American 290g;
Popis: Ruf Ruf Ruf Ruf Ruf Ruf Ruf Ruf Ruf Ruf Ruf
RUF Mini Americans - lahodná směs na pečení sušenek s cukrovou polevou! Velký hit na dětských narozeninových oslavách! Stačí ji jen vyzkoušet!
RUF Lebensmittelwerk KG Oldenburger Str. 1, 49610 49610Černobílé sušenky jsou u dětí velmi oblíbené. Tuto pochoutku znáte například pod názvem cookies. Populární jsou zejména v Americe. Můžete je použít na narozeninovou oslavu nebo prostě ke kávě a čaji. Jejich příprava je s touto směsí snadná. K přípravě ještě potřebujete 1 vejce a 75 g změklého másla. Na polevu 20 ml vody. Předehřejte běžnou troubu na 200 ° C (ventilátor asi 180 ° C).
Pečicí směs, margarín nebo máslo a vejce vložte do míchací mísy a smíchejte nejprve elektrickým ručním mixérem na nejnižším nastavení, poté na nejvyšším nastavení po dobu asi 3 minut, až do hladka. Pomocí čajových lžiček vyytvořte 14 kousků těsta na plech s pečícím papírem. Vytvořte černé a bílé sušenky a pečte na středním roštu. Po upečení je nechte vychladnout a ozdobte citronovou polevou nebo čokoládovou. Můžete je ozdobit půl na půl, tím vytvoříte dokonalý efekt.
Složení:
Pečicí směs ({pšeničná} mouka, cukr, {pšeničný} škrob, celý {mléko}), prášek do pečiva (kyselé difosforečnany, kypriaci uhličitany sodné), ochucovadla, zahušťovadlo xantanová guma, sůl, emulgátor {sója} lecitiny), zasklívací směs (sacharóza, {laktóza}, modifikovaný škrob, kyselina citronová, přírodní aroma), kakao obsahující tukovou polevu (cukr, rostlinné tuky (palmojádro, palma, kokos, bambu)), {laktóza}, emulgační lecitiny)
- Seznam přísad
- Směs na pečení: PŠENIČNÁ mouka, cukr, PŠENIČNÝ škrob, MLÉČNÝ prášek, kypřicí prášek (okyselující látka difosforečnany, kypřící látka uhličitany sodné), aroma, jedlá sůl. Směs na polevu: cukr, LAKTÓZA, modifikovaný škrob, okyselující látka kyselina citronová, přírodní aroma. 13,8 % poleva na bázi kakaového tuku: cukr, rostlinné tuky (palmový, kokosový, bambucký), nízkotučný kakaový prášek (2,7 %), LAKTÓZA, emulgátor lecitiny
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1817 kj Energie kcal 434 kcal Tuky 5,9GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,2GRM Sacharidy 17GRM Sacharidy, z toho cukr 11GRM Bílkoviny 1,2GRM Sůl 0,2GRM
- Hmotnost
- 290 g
- Potravinářský podnik
- RUF Lebensmittelwerk KGOldenburger Straße 1, 49610 Quakenbrück
- Prodejní název
- Ruf směs na pečení Mini American
- Výrobce
- Číslo produktu
- 47052
- Kód EAN
- 4002809027444
- Seznam přísad
- Směs na pečení: PŠENIČNÁ mouka, cukr, PŠENIČNÝ škrob, MLÉČNÝ prášek, kypřicí prášek (okyselující látka difosforečnany, kypřící látka uhličitany sodné), aroma, jedlá sůl. Směs na polevu: cukr, LAKTÓZA, modifikovaný škrob, okyselující látka kyselina citronová, přírodní aroma. 13,8 % poleva na bázi kakaového tuku: cukr, rostlinné tuky (palmový, kokosový, bambucký), nízkotučný kakaový prášek (2,7 %), LAKTÓZA, emulgátor lecitiny
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1817 kj Energie kcal 434 kcal Tuky 5,9GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,2GRM Sacharidy 17GRM Sacharidy, z toho cukr 11GRM Bílkoviny 1,2GRM Sůl 0,2GRM
- Hmotnost
- 290 g
- Potravinářský podnik
- RUF Lebensmittelwerk KGOldenburger Straße 1, 49610 Quakenbrück
- Prodejní název
- Ruf směs na pečení Mini American
- Výrobce
- Číslo produktu
- 47052
- Kód EAN
- 4002809027444
K tomu se hodí také

Dr. Oetker tvarohová směs na pečení s jemným zdobicím cukrem 580g
208,98 Kč/1kg
121,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Dr. Oetker citronový mrak směs na piškotový dort 430g
300,00 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker čokoládové sušenky 500g
246,44 Kč/1kg
123,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Biovegan My Cinnamon Rolls směs na pečení440g
330,43 Kč/1kg
145,39 Kč
Prodejce: taleoo

Směs na čokoládové muffiny
281,97 Kč/1kg
86,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Dr. Oetker směs na pečení Cheesecake Brownies extra vlhké 446g
727,37 Kč/1kg
378,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF směs na pečení ořechového dortu s jemnou čokoládovou polevou 520g
189,48 Kč/1kg
98,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Schoko Wolke směs na piškotový dort 455g
288,70 Kč/1kg
132,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ruf směsi na pečení třešňový dort
193,89 Kč/1kg
85,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový citronový dort RUF
166,04 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Ruf směsi na pečení Eggnog dort
237,29 Kč/1kg
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker - Kokosová směs na pečení makronek - 375g
301,82 Kč/1kg
114,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs na pečení - Palačinky a vafle 350g
90 180,00 Kč/1l
139,78 Kč
-49,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,18 Kč
Prodejce: taleoo

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF Směs na pečení citronového dortu
136,52 Kč/1kg
68,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
578,25 Kč/1kg
92,52 Kč
Prodejce: taleoo

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,61 Kč/1kg
495,64 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LED dekorace "Rentier se saněmi" - 192 LED diod, teplá bílá barva / 8 metrů světelného hadu - pro použití v interiéru i exteriéru
1 196,66 Kč
Prodejce: Special-trends

SodaStream 1047200490, Lahev na sycení CO2, Průhledná, 0,6 l, 2 kusů, CE, 205 mm
406,79 Kč
-9,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
397,00 Kč
Prodejce: Alky

Dr. Oetker mandarinkový dort s kysanou smetanou balení 460g
346,33 Kč/1kg
159,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
359,26 Kč/1kg
359,26 Kč
Prodejce: somnia24

Dort Dr. Oetker s 30 % pudinkového krému 512g
241,62 Kč/1kg
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sušenkové krekry Original 100g/pg
2 085,90 Kč/1kg
208,59 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější

Doprava zdarma2% od 2 ks
















RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
365,92 Kč
Prodejce: PolleoSport
731,84 Kč/1kg

Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg

Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(13)Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg

Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg

Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg

Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg

Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg

Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
56,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg

Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka na špecle Aurora, 1 kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
67,72 Kč/1kg

Ruf směsi na pečení Eggnog dort



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,29 Kč/1kg

Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg

KuchenMeister Muffin Double Choc vegan s jemnou čokoládou 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
27,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
364,27 Kč/1kg

RUF mramorový dort bez lepku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
101,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies