4,0



Na základě 4 hodnocení
Activlab Creatine Tabs 300Tabs
10%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 11. října
Poukaz je aktivovanýPouze do 11. října
Slevu poskytuje Activlab_Official_Store
Slevu poskytuje Activlab_Official_Store
503,87 Kč
Cena bez poukazu: 503,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
453,48 Kč-10%
1 259,67 Kč / 1kg
plus 170,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kreatinový prášek Maximální síla, 500g1 020,00 Kč/1l
510,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Creavita Pre-workout s kreatin monohydrátem, taurinem a vitaminem B - Mohito1,36 Kč/1l
409,27 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Kreatin Monohydrát s příchutí Cola, 500g816,61 Kč/1l
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Monohydrat kreatyny 300 g Cytogenix Labs1 444,40 Kč/1kg
433,32 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

ProActive Creatine Monohydrate 500 g prášek s vitaminem B6 příchuť: mango 100 porcí silový trénink
530,66 Kč/1kg
265,33 Kč
Prodejce: RealPharm

Olimp Nutrition Creatine 1250, Tableta, 89,3% micronized creatine monohydrate, bulking agent – microcrystalline cellulose, anti-caking..., take 3 capsules a day during training on competition days or at the same time during non-training...
4 546,90 Kč/1kg
454,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Mammut Nutrition Kreatin Monohydrat-550g
2 494,71 Kč/1l
1 372,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kreatin (Creatine) (Creapure®) - 225g I Budování svalů I Budování hmoty I Zvyšování síly I Vysoká biologická dostupnost I Nejvyšší standardy kvality
2 592,43 Kč/1l
725,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 211,83 Kč/1kg
663,55 Kč
Prodejce: VISO

ACTIVLAB kreatin monohydrát kreatin v prášku, bez příchutě, 300 g
1 469,37 Kč/1kg
440,81 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab Crea Shot 2.0 500g Zitrone
282,69 Kč
Prodejce: RealPharm

Mutant Creakong CX8 249 g / Vícesložkové kreatiny a směsy / 3-složková kreatinová směs obohacená o aminokyseliny
2 129,85 Kč/1l
445,90 Kč
-19,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
425,97 Kč
Prodejce: Katomix

Creatine HCl, 240 cps
1 005,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olimp Creatine Monohydrate Powder (Creatine Monohydrate) 550G
1 058,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Ostrovit kreatin monohydrát - příchuť melounu (300 g) 5902232617610
1 989,30 Kč/1l
397,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

GymBeam - Kreatin CAPS - 100% Creapure 120 kapsl
734,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam - 100% kreatin monohydrát 250 g bez příchutě
3 859,80 Kč/1l
964,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát bez příchuti
838,27 Kč/1l
251,48 Kč
Prodejce: FIT1EU

Genius Nutrition | Kreatin monohydrát
1 237,90 Kč/1l
583,05 Kč
Prodejce: FIT1EU
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ACTIVLAB CREATINE TABS 300tabs
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, v suchu a v uzavřeném obalu mimo dosah malých dětí.
- Barva
- Červená
- Výrobce
- Activlab
- Model
- 2026
- Hmotnost
- 400 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Granátové jablko
- Seznam přísad
- kreatin monohydrát, objemové činidlo: sorbitoly, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová, sladidlo: sukralóza.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- denní dávka (4 tablety) Kreatin monohydrát 4000 mg
- Doporučená spotřeba
- nejlépe před tréninkem
- Potravinářský podnik
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Alergeny
- Může obsahovat: obilí s obsahem lepku, konkrétně pšenici, a výrobky z něj
- Prodejní název
- Kreatinové tablety
- Kód EAN
- 5907368860305
- Číslo produktu
- ACTIV/692
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, v suchu a v uzavřeném obalu mimo dosah malých dětí.
- Barva
- Červená
- Výrobce
- Activlab
- Model
- 2026
- Hmotnost
- 400 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Granátové jablko
- Seznam přísad
- kreatin monohydrát, objemové činidlo: sorbitoly, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová, sladidlo: sukralóza.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- denní dávka (4 tablety) Kreatin monohydrát 4000 mg
- Doporučená spotřeba
- nejlépe před tréninkem
- Potravinářský podnik
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Alergeny
- Může obsahovat: obilí s obsahem lepku, konkrétně pšenici, a výrobky z něj
- Prodejní název
- Kreatinové tablety
- Kód EAN
- 5907368860305
- Číslo produktu
- ACTIV/692
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Vitamaze L-Arginine 4500, Kapsle, L-arginin, 360 kusů, L-arginin HCl 750 mg 4500 mg z toho L-Arginine Base 622,5 mg 3735 mg, Ráno a večer užívejte 2 kapsle s dostatečným množstvím vody, nejlépe před jídlem. po 30 minutách..., Přípravek skladujte neotevřený, v chladu, suchu a mimo dosah dětí.
2 131,65 Kč/1l
673,60 Kč
Prodejce: apohealth

Nutrex Anabol Hardcore 60 kapslí / Testosterónové stimulanty / Výživový doplněk s obsahem diosgeninu
16 664,77 Kč/1kg
1 466,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kapsle Aktivlab Kreatin pro Fyzickou Aktivitu, 300ks.
5 852 533,06 Kč/1kg
877,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
7 130,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Vitamaze Maca 4:1 vysoká dávka + L-arginin kapsle, 240 kapslí
2 947,77 Kč/1l
607,24 Kč
Prodejce: apohealth

Citrát hořečnatý 360 mg Vegan Capsules 180 kapslí
3 447,63 Kč/1l
551,62 Kč
Prodejce: apohealth

Kreatinové tablety s kreatinem monohydrátem – 120 tablet Activlab
1 884 000,05 Kč/1kg
188,40 Kč
Prodejce: RealPharm

Organic Ashwagandha Capsules - 360 kapslí (650 mg) - 2 600 mg vysoká dávka - prémiové indické spací bobule - TRUE NATURE®
1 463,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

natural elements Bisglycinát hořčíku – chelátovaný hořčík – 180 kapslí – 300 mg hořčíku denně
8 576,67 Kč/1kg
1 337,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Mutant Mass, Gainer 2270 g 17865
3 534,40 Kč/1kg
706,88 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

Vitamaze Vitamin B-Complex, veganské tablety s vysokou dávkou, 180 tablet
14 068,89 Kč/1l
506,48 Kč
Prodejce: apohealth

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Zvolte velikost: 50 ml
26 131,00 Kč/1l
1 306,55 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

SONGMICS Sada činek, činky se spojovací ocelovou trubkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, cvičení, fitness trénink, posilování doma
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

BioTech USA Tribooster 60 tablet / Tribulus Terrestris / Vivov doplnk s obsahem extraktu z plod Tribulus terrestris
2 435,83 Kč/1kg
462,93 Kč
-36,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

GAINER 737 New Wey Protein Complex Mass Glutamine Muscle Building Cappuccino 3kg
146,95 Kč/1kg
461,42 Kč
-20,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
440,84 Kč
Prodejce: Katomix

Získávání hmoty, komplexní směs s proteinem, příchuť banán, 2270 g
493,18 Kč
-22,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
471,07 Kč
Prodejce: Katomix

Mammut Nutrition Kreatin Monohydrat-550g
2 494,71 Kč/1l
1 372,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
1 189,38 Kč
-315,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Gold Creatine, 300 g
784,30 Kč/1l
235,29 Kč
Prodejce: Katomix

Nástěnný držák na TV MOUNTY®, otočný, naklápěcí
274,00 Kč
Prodejce: Kokiska

ACTIVLAB HGH NIGHT 60 kapslí, arginin, gaba, lysin, koncentrace, regenerace
2 256,67 Kč/1l
135,40 Kč
Prodejce: RealPharm

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

BEST Protein Shaker, černá černá Jedna velikost
925,05 Kč
-640,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
285,01 Kč
Prodejce: TR8

Hop-Sport 40kg zátěžové desky 30 mm - činkové sady 4x10kg
34,50 Kč/1kg
1 380,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hop-Sport_CZ

TecTake 403875, Černá
698,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Elektrická koloběžka 700 W Escooter s APP a Bluetooth Skládací hliníková koloběžka E-Scooter - černá
9 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Samsung AU7179, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Šedá
52 753,81 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany

Skládací běžecký pás pro domácnost, 1400w Běžecký pás elektrický běžecký pás 1-12km/hSkládací nakloněný stojan Bluetooth reproduktor, LED displej, kancelářský
5 341,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mindsupply

KlarsteinJet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, bílá
8 192,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Klarstein
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%50% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
50%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super produkt
Příchuť Granátové jablko
Tyto kreatinové tapy považuji za velmi dobré, účinek je extrémně dobrý, což je důvod, proč si produkt kupuji znovu a znovu.
Ohodnoceno dne 6. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Celkově dobré
Příchuť Granátové jablko
Balíček dorazil kompletní a nepoškozený.
Ohodnoceno dne 10. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Příchuť Granátové jablko
Dodání bylo rychlé. Účinek nemohu posoudit. Ale zatím ho používat nebudu, protože se mi nelíbí vůně z plechovky.
Ohodnoceno dne 2. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Příchuť Granátové jablko
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

KaRazym tablety pro urychlení regenerace a podporu namáhaných kloubů, 200 tablet
1 705,84 Kč
Prodejce: apohealth

Kreatinový prášek Maximální síla, 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
510,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 020,00 Kč/1l

Kevin Levrone | Anabolick kreatin | Kreatin monohydrt v prku bez pchuti
877,64 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 462,73 Kč/1l

Activlab Creavita 300g Kreatin monohydrát Taurin Vitamin B - Hroznové víno, Před tréninkem, Síla, Vytrvalost, Aminokyseliny



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
409,27 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1,36 Kč/1l

Creavita Pre-workout s kreatin monohydrátem, taurinem a vitaminem B - Mohito



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
409,27 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1,36 Kč/1l

Super Černý rybíz - Výživový doplněk s Kreatinovým práškem, 500 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
830,22 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek černý rybíz, 500 g
590,39 Kč
-90,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
500,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 000,00 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek neutrální, 500 g
500,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 000,00 Kč/1l

Proteinathor Kreatin Monohydrát | Natural | 300 g
269,00 Kč
Prodejce: Miraclo
269,00 Kč/1l

Activlab Kreatin Monohydrát 300 g, příchuť černého rybízu, 4,05 g kreatinmonohydrátu na porci, taurin, 50 porcí
440,81 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 469,37 Kč/1kg

Monohydrat kreatyny 300 g Cytogenix Labs
433,32 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
1 444,40 Kč/1kg

Kreatin Monohydrát s příchutí Cola, 500g
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
816,61 Kč/1l

Activlab Kreatin Monohydrát 500g Kreatin-Monohydrat - Kaugummi
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
816,61 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek neutrální, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

6PAK Nutrition | Kreatin monohydrát bez příchuti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU
764,92 Kč/1l

Creatine Monohydrate + taurin - 500 g, pomeranč



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
382,46 Kč
Prodejce: FIT1EU
764,92 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek jahoda-malina, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

Activlab Kreatin monohydrát s taurinem – kreatinový prášek citron, 300 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
250,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
833,33 Kč/1l

ActivLab Pharma Crea Gummies citron - limetka, 60 gelů
314,68 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
629,36 Kč/1l

Kreatin monohydrát 120 tablet po 3000 mg čistého kreatinu v jedné dávce. Kreatin monohydrát pro nárůst svalové hmoty a zvýšení energie. Kreatin před a po tréninku.
458,42 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA