5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krabí maso, 170 g919,58 Kč/1kg
220,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Polévka se sýrem Allgäu a smetanou198,22 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Artyčokové základy, 7 až 9 základů na plechovku, 400 g220,71 Kč/1kg
112,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Zeleninový vývar Maggi23,86 Kč/1l
83,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Paštika z kachní teriny s armagnacem, 180 g
956,67 Kč/1l
172,20 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Jensenova husí paštika s husím masem a husími játry 80g
655,50 Kč/1kg
52,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z drůbeže, prvotřídní kvalita – sklenice 100 g | ÖKOLAND
727,90 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Ravioli in pikanter Soße
175,35 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Gulasz Angielski 300 g
280,40 Kč/1kg
84,12 Kč
Prodejce: Katomix

Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g
269,00 Kč/1kg
80,70 Kč
Prodejce: Katomix

LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt

Thunfischpastete - paštika z tuňáka "Casa Taradellas" (125g)
560,00 Kč/1kg
70,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Vepřové sádlo Wyborowy Agro Top 1kg
130,93 Kč/1kg
130,93 Kč
Prodejce: Katomix

Žampiony nakrájené na plátky 280g
312,14 Kč/1kg
87,40 Kč
Prodejce: taleoo

Erasco 128477003 Erasco Reistopf mit Fleischklößchen 800,0 g
326,40 Kč/1kg
261,12 Kč
Prodejce: somnia24

Kühne plátky kopru ATG 360g
115,58 Kč/1l
83,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 128676008 Erasco Erbsen-Eintopf "Hubertus" 800,0 g
316,03 Kč/1kg
278,11 Kč
Prodejce: somnia24

Fangst "Játra tresky"
1 794,83 Kč/1kg
215,38 Kč
Prodejce: artbook-service
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jensen's játrová paštika – roztíratelná pomazánka z vepřových jater, 80 g
játrová paštika Jensen's je roztíratelná krémová paštika z vepřových jater, která je k dostání v praktickém 80g balení. Tato játrová paštika nabízí vynikající chuťový zážitek a skvěle se hodí jako pomazánka na chléb nebo jako rafinovaná součást předkrmů.
Vlastnosti produktu:
- Jemná chuť: Játrová paštika se vyznačuje bohatou a krémovou chutí, která je výsledkem pečlivého zpracování vepřových jater.
- Konzistence vhodná k natírání: Díky své měkké a jemné struktuře je ideální k natírání na chléb, toast nebo krekry.
- Všestranné použití: Ať už jako součást elegantního předkrmového talíře, jako náplň do taštiček nebo jako jednoduchá, chutná svačina – tato paštika má mnoho využití.
- Praktické balení: 80g balení je ideální pro jednotlivce nebo malé skupiny a zaručuje, že paštika zůstane čerstvá a chutná.
Tipy k použití:
- Návrhy na servírování: játrovou paštiku Jensen's lze použít jako pomazánku přímo z balení. Pro výjimečný chuťový zážitek ji lze doplnit kořením, jako je čerstvě mletý černý pepř nebo jemné bylinky.
- Doporučené víno: Kombinujte játrovou paštiku se sklenkou červeného vína, aby se plně rozvinuly její chuťové tóny.
- Skladování: Paštiku uchovávejte v chladničce a spotřebujte ji do několika dnů po otevření, aby byla zaručena nejlepší kvalita a čerstvost.
O společnosti Jensen's: Jensen's je značka známá svými vysoce kvalitními masnými a uzenářskými výrobky. Při výrobě svých delikates klade velký důraz na výběr těch nejkvalitnějších surovin a dodržování přísných standardů kvality.
zur Mühlen ApS & Co. KGGewerbestraße 1
24860 Böklund
| Název | Jensenův kmotr jater |
| Hmotnost | 80g |
| Aplikace a návod k použití | Připraveno ke konzumaci |
| Složení | Vepřové maso (30 %), vepřová játra (26 %), slanina, SACHY (8 %), cibule, zeleninový vývar (pitná voda, jedlá sůl, koření), VEJCE, jedlá sůl, dextróza, koření (s HOŘČICÍ, CELEREM), extrakty koření, letní lanýže, cukr, rostlinný tuk, emulgátor: E 471; látka zvýrazňující chuť a vůni: E 621; antioxidant: E 301; konzervant: E 250. |
| Potravinářské přídatné látky | s antioxidantem, s konzervační látkou, s látkou zvýrazňující chuť a vůni |
| Alergeny | Vejce a výrobky z nich, hořčice a výrobky z ní, celer a výrobky z něj; mléko a výrobky z něj |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | Jensen's Fine Foods, Hans-Redlefsen-Str. 1, D-24984 Satrup, Německo / Germany |
| průměrné výživové údaje | na 100 g |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) | 1408kj/341kcal |
| Tuk | 32,0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 12,8g |
| Sacharidy | 1,8g |
| z toho cukr | 1,8g |
| Bílkoviny | 11,0g |
| Vláknina | 1,2g |
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- 30% vepřové maso,26% vepřová játra,slanina,SAHNE,zeleninový vývar (pitná voda,sůl,koření)KUŘECÍ VŮNĚ,cibule,sůl,dextróza,koření(obsahuje HOŘČICI,CELER)extrakty koření,letní lanýže,cukr,slunečnicový olej,emulgátor:mono-u.Diglyceridy mastných kyselin E471,zvýrazňovač chuti:glutaman sodný E621,antioxidant:askorbát sodný E301,konzervant:dusitan sodný E250
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1408 kj Energie kcal 341 kcal Tuky 32GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 12,8GRM Sacharidy 1,8GRM Sacharidy, z toho cukr 1,8GRM Bílkoviny 11GRM Sůl 1,2GRM
- Hmotnost
- 80 g
- Potravinářský podnik
- zur Mühlen ApS & Co. KGGewerbestraße 1, 24860 Böklund
- Prodejní název
- Luxusní játrová paštika roztíratelná krémem z vepřových jater 80 g
- Výrobce
- zur Mühlen ApS & Co. KG
- Číslo produktu
- k27304
- Kód EAN
- 4021600100101
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- 30% vepřové maso,26% vepřová játra,slanina,SAHNE,zeleninový vývar (pitná voda,sůl,koření)KUŘECÍ VŮNĚ,cibule,sůl,dextróza,koření(obsahuje HOŘČICI,CELER)extrakty koření,letní lanýže,cukr,slunečnicový olej,emulgátor:mono-u.Diglyceridy mastných kyselin E471,zvýrazňovač chuti:glutaman sodný E621,antioxidant:askorbát sodný E301,konzervant:dusitan sodný E250
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1408 kj Energie kcal 341 kcal Tuky 32GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 12,8GRM Sacharidy 1,8GRM Sacharidy, z toho cukr 1,8GRM Bílkoviny 11GRM Sůl 1,2GRM
- Hmotnost
- 80 g
- Potravinářský podnik
- zur Mühlen ApS & Co. KGGewerbestraße 1, 24860 Böklund
- Prodejní název
- Luxusní játrová paštika roztíratelná krémem z vepřových jater 80 g
- Výrobce
- zur Mühlen ApS & Co. KG
- Číslo produktu
- k27304
- Kód EAN
- 4021600100101
K tomu se hodí také

Jensenova husí paštika s husím masem a husími játry 80g
655,50 Kč/1kg
52,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jensenova paštika z lososa jemná paštika s lososem, pikantní a roztíratelná 80g
760,75 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Krüger Family Cappuccino Caramel- 450g
138,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Trolli Party Burger Minis z pěnového cukru a ovocných gum 600g
416,74 Kč/1kg
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,38 Kč/1kg
18,38 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17,55 Kč
Prodejce: Katomix

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka
233,89 Kč/1kg
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Milky Splash Toffeekonfekt 1kg
176,00 Kč/1kg
176,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 597,60 Kč
Prodejce: onoplus

Schwartau Schoko Mac čokoládová mléčná pomazánka 400g
337,80 Kč/1kg
135,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Heißer Hirsch Glühwein - červené 750ml 11,0% obj.
236,76 Kč/1l
177,57 Kč
Prodejce: taleoo

Sagrotan Hygienický čistič pračky 250ml
651,64 Kč/1l
162,91 Kč
Prodejce: AromaQueen

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný žitný chléb bez kůrky 500g
104,26 Kč/1kg
52,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

tepro Univerzální obal na gril 150 x 70 x 110 cm Tepro 8605
503,20 Kč/1m²
1 132,21 Kč
Prodejce: Eoshop

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,70 Kč/1kg
1 217,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml
131,86 Kč/1kg
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 300ml
197,33 Kč/1l
59,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml
197,84 Kč/1kg
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TRESKO® Flexibilní zahradní hadice Premium 30 m | Flexibilní hadice s trojitou latexovou výplní | Roztažitelná hadice | Všechny šroubové spoje z vysoce kvalitní mosazi
43,81 Kč/1m
1 314,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Open Food 4001686322567, 160 g, A, e14xx, e901, 1434 kJ, 337 kcal, 52 g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

JH Foods Yaki Nori mořská řasa zelená pražená 10 listů mořské řasy 25g
4 280,00 Kč/1kg
107,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Innichner máslový sýr z mléka od krav pasoucích se na loukách, cca 600 g - Sennerei Drei Zinnen
872,87 Kč/1kg
523,72 Kč
Prodejce: italia-genuss
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré, čerstvé
Vynikající pro předkrm na crostini . Znám ji už mnoho let.
Ohodnoceno dne 6. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Ano
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg

Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l

Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l

Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l

Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg

Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg

La Comtesse šneci ca 1Dtz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg

Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l

Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l

Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l

Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l

Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg

Kühne dýně ATG 200g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg

Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l

Zimmermann polévka se smaženými knedlíčky Zeleninový vývar se smaženými knedlíčky 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
89,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,84 Kč/1kg

Metten Křupavé vídeňské párky 690g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg

Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg

Bonduelle Bílé fazole 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,60 Kč/1kg

Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg