5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml40,34 Kč/1l
403,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Develey Salatliebe Joghurt Dressing cremig mild und fein 500ml162,92 Kč/1l
81,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne omáčka na bramborový salát krémová jemná vyladěná 250ml
318,36 Kč/1l
79,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® Gartenkräuter Salatdressing 500,0 g
883,48 Kč/1kg
441,74 Kč
Prodejce: somnia24

Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
144,43 Kč/1l
577,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Salata Dressing bylinný kořeněný z láhve 750ml
83,36 Kč/1l
62,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann jogurtový dresink jemný krémový s 35 % jogurtu 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Balsamikový dresink, 500 ml
286,84 Kč/1l
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kamis salátový dresink s koprem a bylinkami, koření 8 g
3 385,00 Kč/1l
27,08 Kč
Prodejce: Katomix

Salátový dresink - Himbeerdressing 3x5g
2 380,67 Kč/1kg
35,71 Kč
Prodejce: taleoo

Hellmann's – Zálivka s jemnými bylinkami a pažitkou – 1 l
455,70 Kč/1kg
455,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hellmanns Vinaigrette Sezamová sója 1000ml
681,74 Kč/1l
681,74 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kuehne Salatfix zálivka s jogurtem jemně krémová s příchutí 1000ml
158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koprová zálivka na salát 800g - Knorr
31,21 Kč/1l
634,19 Kč
-134,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,42 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Homann jogurtovo-bylinkový dresink s čerstvou bylinkovou příchutí balení 875 ml
165,43 Kč/1l
144,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Francouzská zálivka 250 ml
344,12 Kč/1l
86,03 Kč
Prodejce: taleoo

Řecký dresink Kamis koření 8 g
3 385,00 Kč/1l
27,08 Kč
Prodejce: Katomix

Sardinky Evrafish v rajčatové omáčce 170 g
453,75 Kč/1kg
90,75 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kühne omáčka na bramborový salát hotová ochucená bez laktózy 250 ml
Přehled produktů
Omáčka na bramborový salát Kuehne ready ochucená nabízí časově úsporné řešení pro přípravu klasického bramborového salátu. Díky vyvážené receptuře a složení bez laktózy je ideální pro uvědomělou dietu. Ať už se jedná o rychlou přípravu nebo profesionální použití, tato omáčka v sobě spojuje chuť a pohodlí.
Klíčové vlastnosti
- salátová zálivka připravená k podávání, speciálně na bramborový salát
- již ochucená vyváženým kořením
- neobsahuje laktózu a je vhodná pro mnoho dietních režimů
- láhev o objemu dvě stě padesát mililitrů se snadným dávkováním
- univerzální, lze použít i na těstovinové saláty nebo zeleninu
Tipy pro použití
Smíchejte brambory s omáčkou ještě teplé po uvaření. Pro zpestření lze přidat nadrobno nakrájenou cibuli, bylinky nebo okurky. Vhodné také jako základ pro kreativní salátové dresinky nebo zeleninové variace.
Často kladené otázky
Je omáčka vhodná pro osoby s intolerancí laktózy?
Ano, omáčka je zcela bez laktózy a lze ji bez obav používat.
Jak dlouho lze omáčku po otevření skladovat?
Skladujte v lednici a spotřebujte během několika dnů.
Mohu omáčku použít i na jiné saláty?
Ano, je ideální i na těstovinové saláty, syrovou zeleninu nebo jako základ pro vlastní dresinky.
Kühnehöfe 11
22761 Hamburg
- Skladování a použití
- Po otevření skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- Voda, řepkový olej, lihový ocet, glukózo-fruktózový sirup, modifikovaný škrob, bylinky, sůl, vaječné žloutky*, hořčičná semínka, okyselující látka kyselina mléčná, přírodní aroma, koření*vejce chovaná v dolním chovu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1257 kj Energie kcal 305 kcal Tuky 30GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,2GRM Sacharidy 6,8GRM Sacharidy, z toho cukr 4,9GRM Bílkoviny 1,1GRM Sůl 1,5GRM
- Potravinářský podnik
- Carl Kühne KG (GmbH & Co.)Kühnehöfe 11, 22761 Hamburg
- Prodejní název
- Omáčka na bramborový salát
- Výrobce
- Carl Kühne
- Číslo produktu
- s27705
- Kód EAN
- 4012200030899
- Skladování a použití
- Po otevření skladujte na chladném místě.
- Objem
- 0.25 l
- Seznam přísad
- Voda, řepkový olej, lihový ocet, glukózo-fruktózový sirup, modifikovaný škrob, bylinky, sůl, vaječné žloutky*, hořčičná semínka, okyselující látka kyselina mléčná, přírodní aroma, koření*vejce chovaná v dolním chovu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1257 kj Energie kcal 305 kcal Tuky 30GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,2GRM Sacharidy 6,8GRM Sacharidy, z toho cukr 4,9GRM Bílkoviny 1,1GRM Sůl 1,5GRM
- Potravinářský podnik
- Carl Kühne KG (GmbH & Co.)Kühnehöfe 11, 22761 Hamburg
- Prodejní název
- Omáčka na bramborový salát
- Výrobce
- Carl Kühne
- Číslo produktu
- s27705
- Kód EAN
- 4012200030899
K tomu se hodí také

Abricome Judias con Chorizo Fazole s paprikovou klobásou 420g
142,26 Kč/1kg
59,75 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Menzi Srbská fazolová polévka s pikantními bílými fazolemi 400ml
195,20 Kč/1l
78,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
438,67 Kč/1kg
65,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mon Cheri 15 jemných jednotlivě balených piemontských třešňových pralinek 157g
1 756,94 Kč/1kg
275,84 Kč
Prodejce: somnia24

Fuchs 380788006 Fuchs Pfeffer schwarz gemahlen Gewürz, 1,0 kg
907,29 Kč/1kg
907,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne nakládaná řepa v plátcích 370ml balení po 10 kusech
1 293,70 Kč/1l
478,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dittmann Peperoncini extra jemné, hmotnost po odkápání 390 g, sklenice 590 g
408,16 Kč/1kg
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Soljanka s uzeným vepřovým masem a extra okurkami 1200g
126,72 Kč/1kg
152,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 250ml
353,32 Kč/1l
88,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
471,18 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi Guten Appetit houbová krémová polévka s přírodními přísadami 57g
513,51 Kč/1kg
29,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Metten thick Sauerland bockwurst 845g
367,50 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Pasztet Rolnik - Drůbeží a vepřová paštika 130 g
86,29 Kč/1kg
41,83 Kč
-71%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
12,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Nordgold Advocate 14% obj. 700ml
273,69 Kč/1l
191,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Spreewaldhof jablečný kompot jablečná omáčka s kousky cukru 360g
143,61 Kč/1kg
51,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Stracciatella bílá čokoláda s kakaovými kousky 100g
742,30 Kč/1kg
74,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Produkt owocowy Łowicz Truskawka 6 x 25 g
145,40 Kč/1kg
36,35 Kč
Prodejce: Katomix

Přenosný ruční nebulizátor Mesh Steam Inhaler pro děti a dospělé
717,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CJCmall

Kraft Makarony se sýrem 206 g
321,07 Kč/1kg
66,14 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Meica Deutschländer (360g)
522,53 Kč/1kg
188,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Paulmann LED pásek
548,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PaulmannLicht

Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
862,70 Kč/1kg
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Hello Vegan Dark Crunchy Cookie s kousky tmavých sušenek 100g
1 499,30 Kč/1kg
149,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Baseus Blade HD Edition, 20000 mAh, 100 W, Černá
2 397,34 Kč
Prodejce: CMC_Online_Mall

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Zahradní polštář 40x40x8 cm ITA HOME & GARDEN LISA
188,68 Kč
Prodejce: Dragtek-com

BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
475,07 Kč/1kg
1 140,16 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vždy se rád vrátím
Jako vždy je výrobek v pořádku, odeslání je rychlé a dobré.
Ohodnoceno dne 13. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
403,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
40,34 Kč/1l

Mondamin Roux tmavá klasická výživná osvědčená omáčka 10000 g
4 779,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
477,95 Kč/1kg

Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
158,94 Kč/1l

Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
466,54 Kč/1l

Dávkovaný balzamikový dresink s olivovým olejem 100 % přírodní 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,36 Kč/1kg

Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
719,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,88 Kč/1l

Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
718,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,64 Kč/1l

Kraft Dresink italský jemný bylinkový připravený k podávání v kanystru 5000 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
714,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,93 Kč/1l

Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft jogurtový bylinkový dresink jemné bylinky připravený k podávání 5000ml
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kühne Enj.Balsam.Vinaig.300ml
111,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
370,37 Kč/1kg

Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,63 Kč/1l

Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 14er Pack
655,37 Kč
-28,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
627,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 119,66 Kč/1kg

Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
76,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
319,00 Kč/1l

Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
577,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,43 Kč/1l

Homann Francouzský dresink s hořčicí a medem jemně vyladěný 4000ml
577,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,48 Kč/1l

Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l