5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml39,99 Kč/1l
399,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Develey Salatliebe Joghurt Dressing cremig mild und fein 500ml162,02 Kč/1l
81,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Caesar Dressing - originln pchu do salt v praktick 400ml lahvice s dvkovaem
823,15 Kč/1l
329,26 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: MadiHealth

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
161,36 Kč/1kg
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kraft Italy Dressing čerstvý jemný salátový dresink s estragonem 800ml
191,82 Kč/1l
153,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Dresink s medovou hořčicí krémově sladký s jemnou příchutí 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Francouzský salátový dresink jemný silný připravený k podávání 1000ml
160,24 Kč/1l
160,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Můj veganský dresink - Caesar 15g
1 720,67 Kč/1kg
25,81 Kč
Prodejce: taleoo

Knorr Salatkrönung Kuchyňské bylinky Čirý salátový dresink 5x 8g 5er
99,29 Kč/1l
46,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Caesar Dressing 500 ml – Krémový, pikantní salátový dresink ideální na saláty a sendviče
286,84 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Cardi.Caesar Šaty.Parme.350 ml
760,03 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Homann jogurtový dresink jemný krémový s 35 % jogurtu 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remia Salata Caesar Dressing 250 ml – Krémový s jemným česnekovým tónem, ideální do salátů a dipů
373,08 Kč/1kg
93,27 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Francouzský vinaigretový dresink 250 ml | EMILS FEINKOST
344,12 Kč/1l
86,03 Kč
Prodejce: taleoo

Develey garden herbs salátová zálivka jemně kyselá 75ml
187,07 Kč/1l
14,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's Honey Mustard Dressing 1000 ml - krémový, sladký a pikantní, všestranný
455,70 Kč/1kg
455,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hellmann's Caesar Dressing – lahev chutné omáčky 1000 ml
Přehled produktu
Hellmann's Caesar Dressing láhev chutné omáčky 1000 ml zaujme svou krémovou konzistencí a typickými chuťovými tóny parmazánu, česneku a jemné citronové příchutí. Vyvážená receptura přináší klasickou chuť Caesar přímo na talíř a hodí se nejen na saláty, ale také jako dip nebo omáčka k mnoha pokrmům. Díky praktické láhvi o objemu 1000 ml je tento dresink ideální pro rodiny, gastronomii a pravidelné používání v kuchyni.
Hlavní vlastnosti
Receptura kombinuje krémovou texturu s aromatickým parmazánem, jemným česnekem a decentní citronovou notou. Tím vzniká nezaměnitelná chuť klasického Caesar dresingu, který dodává čerstvým salátům zvláštní chuť.
Díky své krémové konzistenci se dresink rovnoměrně rozprostírá a lze jej použít na mnoho způsobů. Zejména na římském salátu s krutony a parmazánem zajišťuje autentický zážitek z caesar salátu.
Receptura připravená k okamžitému použití umožňuje rychlou přípravu bez dalšího vaření. Velkorysá láhev o objemu 1000 ml je ideální pro rodiny, gastronomii, jídelny a catering.
Hellmann's je synonymem pro vysoce kvalitní dresinky a omáčky s vyváženými recepturami a všestranným využitím v moderní kuchyni.
Tipy k použití
Zejména na klasickém salátu Caesar s římským salátem, parmazánem a krutony se plná chuť dresingu Hellmann's Caesar rozvine obzvláště dobře. Harmonická kombinace sýra, česneku a citronu zajišťuje autentický chuťový zážitek.
Dresink je ideální také jako omáčka na sendviče, burgery nebo wrapy a dodává pokrmům krémovou a pikantní chuť. Obzvláště oblíbený je také jako dip k zeleninovým tyčinkám nebo grilované zelenině.
Kromě klasického použití do salátů lze dresink použít k dochucení misek, studených talířů nebo lehkých předkrmů. Kdo ocení krémové dresinky s výraznou chutí, získá tímto produktem všestrannou kuchyňskou klasiku.
Časté
Jak chutná dresink Hellmann's Caesar?
Dresink má krémovou chuť s parmazánem, česnekem a jemnou citronovou notou.
K jakým pokrmům se dresink hodí obzvláště dobře?
Skvěle se hodí k salátu Caesar, sendvičům, hamburgerům, wrapům a zeleninovým pokrmům.
Lze dresink použít jako dip?
Ano, jeho krémová konzistence se skvěle hodí jako dip k zelenině, finger foodu a snackům.
Je dresink připraven k okamžitému použití?
Ano, dresink je připraven k použití a lze ho servírovat ihned.
Pro koho je vhodná láhev o objemu 1000 ml?
Tato velikost je ideální pro rodiny, gastronomii, jídelny a uživatele s vysokou spotřebou.
Unilever Deutschland GmbHKnorrstraße 174074 HeilbronnHellmann's Caesar dressing je krémový, pikantní dresink. Zálivka se skládá z česneku, ančoviček a italského sýra. Tato známá klasika se skvěle hodí například k salátům s grilovaným nebo uzeným kuřecím masem. Dresink neobsahuje lepek a je vyroben z vajec z volného chovu. Vynikající jako zálivka na salát, syrovou zeleninu nebo předkrm, k obědu nebo večeři.
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Pitná voda, řepkový olej, lihový ocet, SÝR 3,2 %, sušené odstředěné mléko, vaječné žloutky 2,3 %, česnek 2,2 %, modifikovaný škrob, sůl, koncentrát citronové šťávy, cukr, SARDELKY 0,2 %, konzervant (sorban draselný), zahušťovadlo (xanthanová guma), pepř, antioxidant (E385), sirup z invertního cukru, extrakt ze světlice barvířské. Může obsahovat stopy hořčice a sezamu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 276 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1154 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 4,8 g Sacharidy včetně cukru: 3,2 g Tuky: 27 g Tuky včetně nasycených tuků: 2,7 g Vláknina: 0,5 g Bílkoviny: 2,8 g Sůl: 1,6 g
- Hmotnost
- 3000 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland GmbHKnorrstraße 1 74074 Heilbronn
- Prodejní název
- Dresink Caesar
- Výrobce
- Unilever Deutschland
- Číslo produktu
- Caesar Dressing
- Kód EAN
- 8711327471610
- Skladování a použití
- chladné a suché
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Pitná voda, řepkový olej, lihový ocet, SÝR 3,2 %, sušené odstředěné mléko, vaječné žloutky 2,3 %, česnek 2,2 %, modifikovaný škrob, sůl, koncentrát citronové šťávy, cukr, SARDELKY 0,2 %, konzervant (sorban draselný), zahušťovadlo (xanthanová guma), pepř, antioxidant (E385), sirup z invertního cukru, extrakt ze světlice barvířské. Může obsahovat stopy hořčice a sezamu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 276 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1154 kilojoulů (kJ) Sacharidy: 4,8 g Sacharidy včetně cukru: 3,2 g Tuky: 27 g Tuky včetně nasycených tuků: 2,7 g Vláknina: 0,5 g Bílkoviny: 2,8 g Sůl: 1,6 g
- Hmotnost
- 3000 g
- Potravinářský podnik
- Unilever Deutschland GmbHKnorrstraße 1 74074 Heilbronn
- Prodejní název
- Dresink Caesar
- Výrobce
- Unilever Deutschland
- Číslo produktu
- Caesar Dressing
- Kód EAN
- 8711327471610
K tomu se hodí také

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g
477,63 Kč/1l
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sací hubice Kartáč vhodný pro vysavače Dyson V7 V8 V10 V11 V15 Příslušenství 966489-08 Měkký váleček kartáče Turbo brush
3 414,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu

Hellmann's 1000 Islands Dressing krémová příchuť láhev 1000 ml
210,79 Kč/1l
210,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP

Jogurtový dresink Hellmann's light alternative láhev 1000 ml
212,43 Kč/1l
212,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílá vanilka - veganská 80g
944,75 Kč/1kg
75,58 Kč
Prodejce: BioCare

Heinz Caesar Dressing - originln pchu do salt v praktick 400ml lahvice s dvkovaem
823,15 Kč/1l
329,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Hellmann's Dressing Ocet Olejový dresink na čerstvé saláty láhev 1000 ml
191,85 Kč/1kg
211,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Block House pepřové koření na steaky s černým pepřem 50g
2 776,20 Kč/1kg
138,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Speciální koření Block House Steak Pepper v plechovce 200g
1 677,30 Kč/1kg
335,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tafelná čokoláda – Veganská skořicová rolka, 80 g | ICHOC
911,88 Kč/1kg
72,95 Kč
Prodejce: taleoo

Knorr Salatkrönung Cibulovo-bylinkový jemný dresink 5x 8g 5er
1 117,00 Kč/1kg
46,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung univerzální bylinkový jemný čirý dresink 500g
570,92 Kč/1kg
402,50 Kč
Prodejce: somnia24

KoRo MUS_005, Afghánistán, Austrálie, Chile, Itálie, Pákistán, Portugalsko, Španělsko, USA, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
1 026,00 Kč/1kg
513,00 Kč
Prodejce: somnia24

Tabulková čokoláda - Planty Classic vegan 80g
944,75 Kč/1kg
75,58 Kč
Prodejce: BioCare

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml
619,80 Kč/1l
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Permaclean Acetum 5 l - koncentrovaná základní látka proti plevelu, fungicid a baktericid pro cesty a nástroje
1 423,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Salomon White BBQ Sauce Veganská krémová barbecue omáčka nechlazená 2000ml
220,73 Kč/1l
441,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Original Barbecue Sauce Marináda na grilování 1814ml
148,64 Kč/1l
269,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
161,36 Kč/1kg
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schnitzer 4022993047073, 220 g, Německo, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
384,50 Kč/1kg
84,59 Kč
Prodejce: taleoo

GymBeam tekut vajen blek - praktick forma 100% vajenho blku, rychl a plnohodnotn zdroj blkovin, ideln pro proteinov koktejly, peen a vaen
271,20 Kč/1kg
271,20 Kč
Prodejce: FIT1EU

neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
991,19 Kč/1l
426,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Dresink s medovou hořčicí krémově sladký s jemnou příchutí 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
399,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,99 Kč/1l

Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
158,94 Kč/1l

Mondamin Roux tmavá klasická výživná osvědčená omáčka 10000 g
4 753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,31 Kč/1kg

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,36 Kč/1kg

Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
466,54 Kč/1l

Dávkovaný balzamikový dresink s olivovým olejem 100 % přírodní 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft Dresink italský jemný bylinkový připravený k podávání v kanystru 5000 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
714,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,93 Kč/1l

Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft jogurtový bylinkový dresink jemné bylinky připravený k podávání 5000ml
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Kühne Enj.Balsam.Vinaig.300ml
110,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
368,73 Kč/1kg

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,63 Kč/1l

Kühne balzamikový dresink s balzamikovým octem a olivovým olejem 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
160,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
160,04 Kč/1l

Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
577,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,43 Kč/1l

Homann Francouzský dresink s hořčicí a medem jemně vyladěný 4000ml
577,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,48 Kč/1l

Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 14er Pack
655,37 Kč
-28,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
627,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 119,66 Kč/1kg