Cardi.Caesar Šaty.Parme.350 ml
266,01 Kč
760,03 Kč / 1kg
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml143,64 Kč/1l
718,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kraft Italy Dressing čerstvý jemný salátový dresink s estragonem 800ml191,82 Kč/1l
153,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Caesar Dressing - originln pchu do salt v praktick 400ml lahvice s dvkovaem
823,15 Kč/1l
329,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Hellmann's Caesar Dressing láhev chutná omáčka 1000ml
211,03 Kč/1l
211,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
161,36 Kč/1kg
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Můj veganský dresink - Caesar 15g
1 720,67 Kč/1kg
25,81 Kč
Prodejce: taleoo

Řecký salátový dresink Prymat 9 g
615,00 Kč/1kg
37,18 Kč
-83%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6,15 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Řecký dresink Kamis koření 8 g
3 385,00 Kč/1l
27,08 Kč
Prodejce: Katomix

Vandetele Caesar Vinaigrette 1000 ml – Krémový dresink Caesar na saláty
413,07 Kč/1kg
413,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sardinky Evrafish v rajčatové omáčce 170 g
453,75 Kč/1kg
90,75 Kč
Prodejce: Katomix

Kühne Balsamikový dresink, 500 ml
286,84 Kč/1l
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Knorr Italská omáčka v prášku 8 g
1 376,00 Kč/1kg
43,74 Kč
-68%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13,76 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Knorr® Gartenkräuter Salatdressing 500,0 g
882,80 Kč/1kg
441,40 Kč
Prodejce: somnia24

Salatfix - Italské bylinky 30,3g
1 520,00 Kč/1kg
48,64 Kč
Prodejce: taleoo

Dresink - Sylter Balsamico 250ml
390,08 Kč/1l
97,52 Kč
Prodejce: taleoo

Kamis salátový dresink s koprem a bylinkami, koření 8 g
3 385,00 Kč/1l
27,08 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr Hořčično-medová omáčka 8 g
1 805,00 Kč/1kg
43,19 Kč
-58%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
18,05 Kč
Prodejce: Katomix

Silphium Garum Thermopolium. Remake pálivé starořímské omáčky. 70 ml
1 956,71 Kč/1l
136,97 Kč
Prodejce: LaProve
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
| Název | Cardini's Caesar Dressing – delikatesní omáčka se sýrem, česnekem a cibulí |
| Hmotnost | 350 ml |
| Pokyny k použití | Dobře protřepejte a používejte střídmě. Ingredience se nejlépe promíchají při protřepávání. |
| Skladovatelnost a skladování | Po otevření skladujte v chladu. |
| Složení | Řepkový olej (62 %), voda, žloutek, bílý vinný ocet, citronový koncentrát, sůl, parmazán (MLÉKO) (1 %), hořčičná moučka, černý pepř, worcesterská omáčka, (voda, destilovaný ocet, třtinová melasa, ječný sladový ocet, cukr, sůl, sušená cibule, tamarindová pasta, sušený česnek, sušený zázvor, chilli prášek), sušený česnek, sušená cibule, extra panenský olivový olej, ančovičková pasta (RYBA), barvivo: cukrová kulonka, stabilizátor: xanthan. |
| Potravinářské přídatné látky | s barvivem |
| Alergeny | Ryby a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, hořčice a výrobky z ní, obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich |
| Odpovědný potravinářský | T Marzetti Co. P.O. Box 29163 Columbus, OH 43229 |
| Další informace | na 100 g |
| Průměrné nutriční hodnoty | 2502 kJ/608 kcal |
| Energetická hodnota (kJ/kcal) | 65,9 g |
| Tuk | 5,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,4 g |
| Sacharidy | 0,3 |
| z toho cukry | 2,3 |
| Bílkoviny | 2,1 g |
| Sůl | 0,3 g |
- Objem
- 0.35 l
- Seznam přísad
- Řepkový olej (62 %), voda, pasterizovaný ŽLOUTEK, bílý vinný ocet, koncentrovaná citronová šťáva, sůl, sýr Parmigiano Reggiano (MLÉČNÝ) (1 %), HOŘČICOVÁ MOUČKA, černý pepř, worcesterská omáčka (voda, brandy ocet, JEČNÝ SLADOVÝ OCET, cukr, melasa, sůl, sušená cibule, sušený česnek, tamarindová pasta, sušený zázvor, chilli prášek), sušený česnek, sušená cibule, extra panenský olivový olej, ančovičková pasta (ančovičky (RYBY), sůl, olivový olej), stabilizátor: xanthanová guma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- DruhNa 100 mililitrůEnergie2484 kJ (607 kcal)Tuk66 gz toho nasycené mastné kyseliny5,3 gSacharidy1,9 gz toho cukry0,5 gVláknina0,5 gBílkoviny2,3 gSůl1,03 g
- Hmotnost
- 350 g
- Potravinářský podnik
- Pietercil Barends BVAntwoordnummer 60148, 3060 VB Rotterdam, Nederland
- Prodejní název
- Cardiniho originální caesardressing
- Výrobce
- Groco Food
- Číslo produktu
- 1391000001
- Kód EAN
- 714757400120071475740012
- Objem
- 0.35 l
- Seznam přísad
- Řepkový olej (62 %), voda, pasterizovaný ŽLOUTEK, bílý vinný ocet, koncentrovaná citronová šťáva, sůl, sýr Parmigiano Reggiano (MLÉČNÝ) (1 %), HOŘČICOVÁ MOUČKA, černý pepř, worcesterská omáčka (voda, brandy ocet, JEČNÝ SLADOVÝ OCET, cukr, melasa, sůl, sušená cibule, sušený česnek, tamarindová pasta, sušený zázvor, chilli prášek), sušený česnek, sušená cibule, extra panenský olivový olej, ančovičková pasta (ančovičky (RYBY), sůl, olivový olej), stabilizátor: xanthanová guma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- DruhNa 100 mililitrůEnergie2484 kJ (607 kcal)Tuk66 gz toho nasycené mastné kyseliny5,3 gSacharidy1,9 gz toho cukry0,5 gVláknina0,5 gBílkoviny2,3 gSůl1,03 g
- Hmotnost
- 350 g
- Potravinářský podnik
- Pietercil Barends BVAntwoordnummer 60148, 3060 VB Rotterdam, Nederland
- Prodejní název
- Cardiniho originální caesardressing
- Výrobce
- Groco Food
- Číslo produktu
- 1391000001
- Kód EAN
- 714757400120071475740012
K tomu se hodí také

Hellmann's Caesar Dressing láhev chutná omáčka 1000ml
211,03 Kč/1l
211,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Caesar Dressing - originln pchu do salt v praktick 400ml lahvice s dvkovaem
823,15 Kč/1l
329,26 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: MadiHealth

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
161,36 Kč/1kg
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Homann jogurtový bylinkový dresink s jemnými bylinkami 4000ml
144,51 Kč/1l
578,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nawarra Marshmallow Cream Classic Mallow aus Schaumzucker 180g
296,39 Kč/1kg
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Nápojový sirup Grenadina 0% - 600ml (1 balení)Jednorázové
325,63 Kč/1kg
509,44 Kč
-277,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Fazer Fazermint Chocolate Creams čokoláda rozplývající se v ústech 150g
678,40 Kč/1kg
101,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer Gretchen ginové pralinky plněné hořkou čokoládou 127g
750,16 Kč/1kg
187,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Drink Syrup Pina Colada 0% 600ml - Koktejly (1 balení)Jednorázové
595,77 Kč/1kg
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

FunLife F1, skládací běžecký pás – 3v1, pod stolem, s madlem, rychlost 1–8 km/h, kompaktní a tichý, ideální pro domácnost, kancelář a práci z domova
3 141,59 Kč
Prodejce: FunLife

Monin, sirup s příchutí pomeranče, vhodný do koktejlů, přírodní aroma, 1000 mlJednorázové
278,85 Kč/1l
278,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1000107, Měkké sladkosti, 240 g, Růžová, Žlutá, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
356,49 Kč/1kg
242,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Chamallows Soft Kiss Sladká pěna s příchutí čokolády 200g
310,40 Kč/1kg
62,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

XOX Vepřové kůže smažené ve vlastním tuku 100g
630,50 Kč/1kg
63,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
374,89 Kč/1l
299,91 Kč
Prodejce: somnia24

Čaj 300 sáčků 300 g
426,64 Kč/1kg
371,18 Kč
Prodejce: CasteloStore

Mléčná čokoláda Lindt Cognac s jemnou cukrovou krustou 100g
1 531,30 Kč/1kg
153,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire sirup jahoda-malina bez cukru 600ml - Koktejly (1 balení)Jednorázové
330,27 Kč/1kg
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml
142,30 Kč/1l
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Anthon Berg Višně v rumovém marcipánu s čokoládou 220g
875,91 Kč/1kg
192,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX křupavé vepřové kůžičky smažené a ochucené balení 50g
1 057,20 Kč/1kg
52,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čerstvý sýr mozzarella di bufala 125 g
77,96 Kč/1kg
121,78 Kč
-43,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Snack a Jacks Rijstwafels Caramel 140g – Křupavé karamelové rýžové koláčky
1 024,43 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre groß 1kg
569,00 Kč/1kg
569,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Homann jogurtový dresink jemný krémový s 35 % jogurtu 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lehmann prací vysavač, vysavač na koberce a čalouněný nábytek, mokro-suchý vysavač s 20litrovou nádobou a příslušenstvím Ultrawash All-in-One 2000
2 000,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
403,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
40,34 Kč/1l

Mondamin Roux tmavá klasická výživná osvědčená omáčka 10000 g
4 753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,31 Kč/1kg

Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
158,94 Kč/1l

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,36 Kč/1kg

Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
466,54 Kč/1l

Dávkovaný balzamikový dresink s olivovým olejem 100 % přírodní 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
718,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,64 Kč/1l

Kraft Dresink italský jemný bylinkový připravený k podávání v kanystru 5000 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
714,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,93 Kč/1l

Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Kraft jogurtový bylinkový dresink jemné bylinky připravený k podávání 5000ml
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kühne Enj.Balsam.Vinaig.300ml
111,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
370,37 Kč/1kg

Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
577,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,43 Kč/1l

Homann Francouzský dresink s hořčicí a medem jemně vyladěný 4000ml
577,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,48 Kč/1l

Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,63 Kč/1l

Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 14er Pack
655,37 Kč
-28,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
627,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 119,66 Kč/1kg

Kühne balzamikový dresink s balzamikovým octem a olivovým olejem 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
160,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
160,04 Kč/1l