4,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml39,99 Kč/1l
399,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml142,30 Kč/1l
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml142,30 Kč/1l
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann jogurtový dresink jemný krémový s 35 % jogurtu 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
144,49 Kč/1l
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kraft Italy Dressing čerstvý jemný salátový dresink s estragonem 800ml
191,82 Kč/1l
153,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellmann's Caesar Dressing láhev chutná omáčka 1000ml
211,03 Kč/1l
211,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey Balsamic Salad Dressing Salátová zálivka s ovocným nádechem 75ml
187,07 Kč/1l
14,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Francouzský salátový dresink jemný silný připravený k podávání 1000ml
160,24 Kč/1l
160,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kuehne Salata Dressing bylinný kořeněný z láhve 750ml
82,60 Kč/1l
61,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Hořčično-medová omáčka 8 g
1 804,00 Kč/1kg
43,19 Kč
-58%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
18,04 Kč
Prodejce: Katomix

Francouzský vinaigretový dresink 250 ml | EMILS FEINKOST
344,12 Kč/1l
86,03 Kč
Prodejce: taleoo

Kühne Balsamikový dresink, 500 ml
286,84 Kč/1l
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml
466,54 Kč/1l
111,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kraft jogurtový bylinkový dresink jemné bylinky připravený k podávání 5000ml
142,30 Kč/1l
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml
144,49 Kč/1l
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml
463,92 Kč/1l
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dressing "Orange & Balsamico" – dvoufázové, 250 ml |PLANETE
807,28 Kč/1l
201,82 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Homann Medovo-hořčičný dresink, krémový, sladký, jemně dochucený, 875 ml
Přehled produktu
Medovo-hořčičný dresink Homann, krémový, sladký, jemně ochucený, 875 ml, zaujme svou harmonickou kombinací jemné medové sladkosti a jemné hořčičné pikantnosti. Krémová konzistence zajišťuje vyvážený chuťový zážitek a dělá z tohoto dresingu ideální doplněk k salátům, miskám, zeleninovým pokrmům a mnoha dalším jídlům. Díky praktické 875ml stlačitelné láhvi je vhodný jak pro každodenní použití, tak pro použití v gastronomii a cateringu.
Hlavní vlastnosti
Vyvážená receptura spojuje přirozenou sladkost medu s příjemně jemnou hořčičnou příchutí. Výsledkem je harmonická chuť, která ideálně doplňuje čerstvé suroviny.
Krémová konzistence zajišťuje rovnoměrné rozložení na salátech a jiných pokrmech. Všechny ingredience jsou tak optimálně obaleny a získají vyvážené dochucení.
Dresink je připraven k použití a lze jej použít ihned. Praktická stlačovací láhev umožňuje čisté a přesné dávkování bez dalšího úsilí.
Homann je synonymem osvědčené kvality a pečlivě vyvážených receptur, které si cení jak domácnosti, tak profesionální kuchyně.
Tipy k použití
Medovo-hořčičný dresink Homann se skvěle hodí k listovým salátům, míchaným salátům a čerstvým miskám. Kombinace medu a hořčice dodává ingrediencím příjemnou pikantnost a lehkou sladkost.
Dresink je ideální také na wrapy, sendviče a pečené brambory. Dodává jim krémovost a chuťově dotváří řadu pokrmů.
Kromě toho lze dresink použít jako dip k zeleninovým tyčinkám nebo jako základ pro marinády a omáčky. S čerstvými bylinkami lze vytvořit individuální chuťové variace.
Časté
K jakým pokrmům se hodí medovo-hořčičný dresink Homann?
Skvěle se hodí k salátům, miskám, wrapům, sendvičům, zeleninovým pokrmům a pečeným bramborám.
Jak chutná tento dresink?
Dresink zaujme vyváženou kombinací jemné medové sladkosti a mírné hořčice.
Je dresink připraven k okamžitému použití?
Ano, dresink je připraven k použití a lze jej podávat ihned.
Lze dresink použít jako dip?
Ano, krémová konzistence se skvěle hodí jako dip k zelenině a snackům.
Dá se z láhve snadno dávkovat?
Ano, praktická 875ml stlačovací láhev umožňuje čisté a snadné použití.
HomannHeinrich-Hamker-Straße 20,49152 Bad EssenBalení po 1 ks
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.875 l
- Seznam přísad
- Voda, 20 % řepkový olej, 8 % HOŘČICE (voda, HOŘČIČNÁ SEMÍNKA, brandy ocet, jedlá sůl, vinný ocet, ocet sherry, koření, cukr), 7,7 % květový med, brandy ocet, 4 % VEJCE, modifikovaný škrob, jedlá sůl, koření, zahušťovadlo xanthanová guma, barviva karamelizovaný cukrový sirup a mrkvový koncentrát, koncentrát limetkové šťávy
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1096 kj Energie kcal 265 kcal Tuky 23,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,4GRM Sacharidy 12,3GRM Sacharidy, z toho cukr 10,2GRM Bílkoviny 1GRM Sůl 1,79GRM
- Hmotnost
- 980 g
- Potravinářský podnik
- HomannHeinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen
- Prodejní název
- Medovo-hořčičný salátový dresink rafinovaný květovým medem a smetanou
- Výrobce
- Homann Feinkost GmbH
- Číslo produktu
- Honig-Senf Salatdressing mit Blütenhonig und Sahne verfeinert
- Kód EAN
- 4030800024247
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.875 l
- Seznam přísad
- Voda, 20 % řepkový olej, 8 % HOŘČICE (voda, HOŘČIČNÁ SEMÍNKA, brandy ocet, jedlá sůl, vinný ocet, ocet sherry, koření, cukr), 7,7 % květový med, brandy ocet, 4 % VEJCE, modifikovaný škrob, jedlá sůl, koření, zahušťovadlo xanthanová guma, barviva karamelizovaný cukrový sirup a mrkvový koncentrát, koncentrát limetkové šťávy
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1096 kj Energie kcal 265 kcal Tuky 23,2GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 2,4GRM Sacharidy 12,3GRM Sacharidy, z toho cukr 10,2GRM Bílkoviny 1GRM Sůl 1,79GRM
- Hmotnost
- 980 g
- Potravinářský podnik
- HomannHeinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen
- Prodejní název
- Medovo-hořčičný salátový dresink rafinovaný květovým medem a smetanou
- Výrobce
- Homann Feinkost GmbH
- Číslo produktu
- Honig-Senf Salatdressing mit Blütenhonig und Sahne verfeinert
- Kód EAN
- 4030800024247
K tomu se hodí také

Homann Snack Sauce Holland Classic krémová s pikantní příchutí 875ml
191,59 Kč/1l
167,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
144,49 Kč/1l
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann jogurtový dresink jemný krémový s 35 % jogurtu 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hela Dressing Mosterd Dille 800 g – smetanová hořčičně-koprová příchuť, univerzální
379,15 Kč/1l
303,32 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Homann Delikatess Remoulade krémová pikantní s řepkovým olejem 875ml
220,71 Kč/1l
193,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BiFi Original Roll 24 x 45 g salámu v těstíčku Klobásový snack
1 167,06 Kč/1kg
1 260,43 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml
619,80 Kč/1l
92,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,30 Kč/1kg
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Homann pálivá pepřová omáčka s příchutí chilli a chutney 400ml
147,65 Kč/1l
59,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Homann Paprika, pikantní, krémová a s výraznou chutí, 400 ml
147,87 Kč/1l
59,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
243,98 Kč/1l
121,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

6 sklenic na koktejly, objem 480 ml, vhodné pro drinky typu "hurikán", koktejly a dlouhé nápoje
486,23 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
306,90 Kč/1kg
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
605,59 Kč/1l
423,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
92,62 Kč/1kg
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5979537009 Ritter SPORT Fruity Duo Schokolade 218,0 g
1 274,77 Kč/1kg
277,90 Kč
Prodejce: somnia24

Schluckwerder marcipánový chléb v hořké čokoládě červené zlato 50g
471,80 Kč/1kg
23,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013115, Spirála, 500 g, 8 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
396,66 Kč/1kg
198,33 Kč
Prodejce: Store-Germany

Velká ohrádka Ohrádka pro děti Zábrana pro děti Ohrádka pro děti, 1,81 x 1,22 x 0,61 m
1 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yanwin

Palmové koště 145 cm s násadou z bukového dřeva
2 177,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Jenga Classic
734,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

WMF 32.0100.4390, Metalická, 25 kusů
534,12 Kč
Prodejce: TR8
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%25% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
25%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doba platnosti téměř vypršela
Příště už nekoupím
Ohodnoceno dne 28. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
399,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,99 Kč/1l

Mondamin Roux tmavá klasická výživná osvědčená omáčka 10000 g
4 753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,31 Kč/1kg

Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
158,94 Kč/1l

Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
466,54 Kč/1l

Dávkovaný balzamikový dresink s olivovým olejem 100 % přírodní 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,36 Kč/1kg

Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft Dresink italský jemný bylinkový připravený k podávání v kanystru 5000 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
714,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,93 Kč/1l

Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft jogurtový bylinkový dresink jemné bylinky připravený k podávání 5000ml
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kühne Enj.Balsam.Vinaig.300ml
110,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
368,73 Kč/1kg

Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
577,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,43 Kč/1l

Homann Francouzský dresink s hořčicí a medem jemně vyladěný 4000ml
577,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,48 Kč/1l

Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 14er Pack
655,37 Kč
-28,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
627,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 119,66 Kč/1kg

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,63 Kč/1l

Kühne balzamikový dresink s balzamikovým octem a olivovým olejem 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
160,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
160,04 Kč/1l