5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dr.Oetker 875937 Dr.Oetker Vitalis Knuspermüsli Müsli 600,0 g237,33 Kč/1kg
142,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Vitalis jogurtové müsli 0,6Kg270,62 Kč/1kg
162,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr.Oetker 643158009 Dr.Oetker Vitalis Knusper Schoko Müsli 600,0 g270,13 Kč/1kg
162,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Vitalis křupavé müsli Honeys s medem a pšeničnými nanuky 600g236,42 Kč/1kg
141,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 2494152007 Kölln Knusper Schoko&Keks Müsli 1,7 kg
198,91 Kč/1kg
338,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 2307168009 Kölln Früchte ohne Zuckerzusatz Müsli 1,7 kg
289,57 Kč/1kg
492,27 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 294666 Kölln Knusper Schoko-Krokant Müsli 1,7 kg, 1 St.
347,28 Kč/1kg
590,38 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 349978 Müsli s čokoládou a sušenkami 500,0 g
589,00 Kč/1kg
294,50 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kölln Müsli čokoláda 30 % w. Cukr, 450 g
553,76 Kč/1kg
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kölln Crispy Classic Ovesné müsli "50 % méně cukru", 500g
943,26 Kč/1kg
471,63 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kölln 262870 Kölln Knusper Klassik Müsli 2,0 kg
280,90 Kč/1kg
561,80 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 928955 Kölln Krokant & Nuss Müsli 500,0 g
242,92 Kč/1kg
121,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 2940324008 Kölln Bircher Frucht Müsli 1,7 kg
350,91 Kč/1kg
596,55 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 6383374008 Kölln Schoko Müsli 1,7 kg
285,88 Kč/1kg
486,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kölln 893670 Kölln Schoko & Keks Kakao Müsli 1,7 kg
205,34 Kč/1kg
349,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln Cereals Zauberfleks čokoláda se sníženým obsahem cukru ve tvaru květu 375g
254,13 Kč/1kg
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln müsli křupavé jogurtovo-malinové, 500g
342,00 Kč/1kg
171,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kölln Haferfleks® Honey, 375g
945,12 Kč/1kg
354,42 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kölln křupavé ovesné polštářky klasické 70 % celozrnné 300 g
357,20 Kč/1kg
107,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Vitalis SchokoDuo müsli mléko a bílá čokoláda 500g
979,68 Kč/1kg
489,84 Kč
Prodejce: Store-Germany
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kölln Křupavé ovesné müsli s medem a ořechy a lahodnou směsí ořechů 1700g
Med je zapékaný do lahodného medovo-oříškového müsli, takže jemná medová chuť prostupuje celým müsli. Lahodná směs oříšků z plátků mandlí, sekaných lískových oříšků a kešu oříšků müsli dokonale doplňuje.
Peter Kölln GmbH & Co. KGaA. Westerstraße 22-24. 25336 Elmshorn
Křupavá odrůda z Köllnu - pro gurmány.
Základem všech křupavých müsli Kölln jsou pečené celozrnné ovesné vločky, které se pečou s dalšími přísadami a vytvářejí křupavé kousky. Zvláštní lehkost jim dodávají zapečené Haferfleks®. Zušlechtěné dalšími lahodnými přísadami nabízí Kölln širokou škálu druhů - a tedy křupavé potěšení pro každou chuť!
Kölln Křupavé ovesné müsli s medem a ořechy.
V tomto müsli je med zapečený do křupavých kousků, takže jemný medový tón dodává celému müsli zvláštní chuť. Křupavá oříšková směs plátkovaných mandlí, sekaných lískových oříšků a kešu oříšků se k nim skvěle hodí.
Informace v souladu s nařízením o informacích o potravinách naleznete zde.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 1904/454 kJ/kcalTuky 18,0 gz toho nasycené mastné kyseliny 5,4 gz toho mononenasycené mastné kyseliny 9,0 gz toho polynenasycené mastné kyseliny 3,4 gSacharidy 61,0 gz toho cukry 19,0 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina 5,8 gBílkoviny 9,9 gSůl 0,41 gVitamíny a minerální látky -
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Celozrnné OVESNÉ vločky (51 %), cukr, palmový olej, směs ořechových vloček (7 %) (plátky MANDLÍ, sekané LÍSKOVÉ OŘECHY, KAŠTANOVÉ OŘECHY, PŠENIČNÁ mouka, celozrnné PŠENIČNÉ vločky (6 %), glukózo-fruktózový sirup, med (2 %), celozrnná OVESNÁ mouka (2 %), výtažek z ječného sladu, sůl, přírodní aroma. Může obsahovat stopy MLÉKA, oříšků a arašídů.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1904 kj Energie kcal 454 kcal Tuky 18GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 5,4GRM Sacharidy 61GRM Sacharidy, z toho cukr 19GRM Bílkoviny 9,9GRM Sůl 0,41GRM
- Alergeny
- LepekArašídy a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 1700 g
- Potravinářský podnik
- Peter Kölln GmbH & Co. KGaA.Westerstraße 22-24. 25336 Elmshorn
- Prodejní název
- Křupavé müsli s medem a ořechy
- Výrobce
- Kölln
- Číslo produktu
- 10317000
- Kód EAN
- 4000540013177
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Celozrnné OVESNÉ vločky (51 %), cukr, palmový olej, směs ořechových vloček (7 %) (plátky MANDLÍ, sekané LÍSKOVÉ OŘECHY, KAŠTANOVÉ OŘECHY, PŠENIČNÁ mouka, celozrnné PŠENIČNÉ vločky (6 %), glukózo-fruktózový sirup, med (2 %), celozrnná OVESNÁ mouka (2 %), výtažek z ječného sladu, sůl, přírodní aroma. Může obsahovat stopy MLÉKA, oříšků a arašídů.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1904 kj Energie kcal 454 kcal Tuky 18GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 5,4GRM Sacharidy 61GRM Sacharidy, z toho cukr 19GRM Bílkoviny 9,9GRM Sůl 0,41GRM
- Alergeny
- LepekArašídy a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 1700 g
- Potravinářský podnik
- Peter Kölln GmbH & Co. KGaA.Westerstraße 22-24. 25336 Elmshorn
- Prodejní název
- Křupavé müsli s medem a ořechy
- Výrobce
- Kölln
- Číslo produktu
- 10317000
- Kód EAN
- 4000540013177
K tomu se hodí také

Kölln 2307168009 Kölln Früchte ohne Zuckerzusatz Müsli 1,7 kg
289,57 Kč/1kg
492,27 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 294666 Kölln Knusper Schoko-Krokant Müsli 1,7 kg, 1 St.
347,28 Kč/1kg
590,38 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 2494152007 Kölln Knusper Schoko&Keks Müsli 1,7 kg
198,91 Kč/1kg
338,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 349978 Müsli s čokoládou a sušenkami 500,0 g
589,00 Kč/1kg
294,50 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 262870 Kölln Knusper Klassik Müsli 2,0 kg
280,90 Kč/1kg
561,80 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 493848 Kölln Honig-Nuss Müsli 500,0 g
251,70 Kč/1kg
125,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 2940324008 Kölln Bircher Frucht Müsli 1,7 kg
350,91 Kč/1kg
596,55 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln Müsli Knusper-Honig-Nuss 10317000 1.700g 4St
819,82 Kč/1kg
5 574,75 Kč
Prodejce: Store-Germany
![Obrázek produktu pro [ 400g ] LOBO Tom Ka kořenící pasta thajského stylu / Tom Kha Paste / kořenící pasta](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/1151d2e89b0fc3b1776bf91df8a06d1c.webp)
[ 400g ] LOBO Tom Ka kořenící pasta thajského stylu / Tom Kha Paste / kořenící pasta
308,42 Kč/1kg
129,23 Kč
-5,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,37 Kč
Prodejce: Katomix

funny frisch Chipsfrisch Oriental vegetariánský veganský sáček na chipsy 150g
435,20 Kč/1kg
65,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Německý včelařský med „SOMMERTRAUM“ 500 g ve sklenici Německý letní med
483,84 Kč/1kg
241,92 Kč
Prodejce: Bienen-Schmidt

Květinový pyl z ImkerPuru, 500 g, zcela beze zbytků, sladce jemný
2 711,10 Kč/1kg
1 355,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Werther’s® Original 330403 Werther’s® Original Sahnebonbons Bonbons 245,0 g
1 500,90 Kč/1kg
367,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

EMS trenažér břicha EMS tréninkový přístroj trenažér břicha pro muže Přístroj pro stimulaci břišních svalů EMS břišní svalový pás Retoo
283,99 Kč
Prodejce: Retoo

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kelloggs Crunchy Muesli Classic crunchy lahodné křupavé müsli 1500g
194,91 Kč/1kg
292,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Vitalis Křupavé müsli Plus ořechová směs s křupinkami 450g
315,22 Kč/1kg
141,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ninja AF400EU, Horkovzdušná fritéza, 9,5 l, Dvojitý, Černá, Otočné, Dotyk, Samostatné
5 568,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

ALPINE UHT MLÉKO (min. 1,5% TUKU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
44,84 Kč/1l
69,50 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,84 Kč
Prodejce: taleoo

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl klasické 12 knedlíků 400g
163,26 Kč/1kg
130,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
1 121,02 Kč/1kg
560,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g
66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote

Kölln 6383374008 Kölln Schoko Müsli 1,7 kg
285,88 Kč/1kg
486,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Mestemacher fitness chléb celozrnný žitný s ovsem a pšeničnými klíčky 500g
141,24 Kč/1kg
70,62 Kč
Prodejce: LAVONIO

NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g
342,85 Kč/1kg
214,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Přenosný monitor 18,5 palců – 100 Hz přenosný herní monitor, IPS 1080P HDR VESA mobilní obrazovka s Mini HDMI USB typu C, pro laptop, mobilní telefon
3 839,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magie-Top

URGENT Dámská pracovní obuv 214 S1 Bezpečnostní polobotky s ocelovou špičkou vel. 39
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProTrade
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše nahoře
Velmi chutné.
Ohodnoceno dne 25. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg

Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg

Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg

MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg

JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg

Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg

GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg

Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg

Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg

KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg

SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg

Lion Wildcrush Cerealien 600g
702,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 171,25 Kč/1kg

Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 205,46 Kč/1kg

Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 300,11 Kč/1kg

Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
901,12 Kč
-134,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
766,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 868,61 Kč/1kg

Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg

Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg

Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg

Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg

Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg