5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g481,82 Kč/1kg
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kölln Müsli čokoláda 30 % w. Cukr, 450 g553,76 Kč/1kg
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g342,85 Kč/1kg
214,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kölln 349978 Müsli s čokoládou a sušenkami 500,0 g589,00 Kč/1kg
294,50 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kölln Crispy Oatmeal Classic 72% celozrnné 375g
290,43 Kč/1kg
108,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln Haferfleks® Honey, 375g
945,12 Kč/1kg
354,42 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kölln 2937303005 Knusper Honig-Nuss Müsli 1,7 kg
351,66 Kč/1kg
597,83 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 294666 Kölln Knusper Schoko-Krokant Müsli 1,7 kg, 1 St.
348,03 Kč/1kg
591,65 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 2494152007 Kölln Knusper Schoko&Keks Müsli 1,7 kg
198,91 Kč/1kg
338,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln ovesný polštář se skořicí, 275g
1 549,53 Kč/1kg
426,12 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kölln křupavé ovesné polštářky klasické 70 % celozrnné 300 g
357,20 Kč/1kg
107,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kukuřičné vločky s tmavou čokoládou – kukuřičné vločky s čokoládovou polevou, 250 g | TURTLE
855,96 Kč/1kg
213,99 Kč
Prodejce: taleoo

Snídaňové cereálie Kellogg's Coco Pops 330 g – křupavé čokoládové rýžové vločky
628,42 Kč/1kg
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kölln Müsli Křupavé arašídové čokoládové, 400g
1 190,77 Kč/1kg
476,31 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kölln 311363 Kölln Schoko & Keks Kakao Müsli 500,0 g
279,58 Kč/1kg
139,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 252733 Kölln Schoko Glutenfrei Müsli 400,0 g
784,42 Kč/1kg
313,77 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln Crispy Classic Ovesné müsli "50 % méně cukru", 500g
943,26 Kč/1kg
471,63 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kölln 11108 Kölln Balance Haferkleie Haferflocken 250,0 g
956,00 Kč/1kg
239,00 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 130693006 Kölln Blütenzarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
484,28 Kč/1kg
242,14 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kölln Cereals Zauberfleks čokoláda se sníženým obsahem cukru ve tvaru květu 375g
Ranní bručoun se promění ve snídaňového fanouška. Kölln Zauberfleks Schoko cereálie jsou snídaňovou pochoutkou se sníženým obsahem cukru a čokoládou. Křupavé cereální květy z celých ovesných zrn - včetně klíčku a vnějších vrstev - a jemné mléčné čokolády se stanou ranní pochoutkou v mléce, jogurtu nebo s ovocem. Vyvážená snídaně chutná labužníkům všech věkových kategorií.
Obsah tohoto balení vystačí přibližně na 12 porcí.
Peter Kölln KGaA
Westerstraße 22-24 25336 Elmshorn (D)
Kölln Zauberfleks® Schoko
Čokoládově křupavá snídaně: S 34 % celozrnných ovesných vloček a mléčnou čokoládou okouzluje Kölln Zauberfleks® Schoko svou jemnou chutí a křupavou lehkostí – takhle je začátek dne opravdu radost! Obsahují o 35 % méně cukru než běžné křupavé snídaňové cereálie s čokoládou. Samozřejmě jsme se při jejich výrobě vzdali použití náhražek cukru.
Kölln Zauberfleks® Schoko obsahují 12,5 g cukru na 100 g. Aby děti mohly poznat přirozenou chuť Zauberfleks® a doladit ji podle svého vkusu, neobsahují Kölln Zauberfleks® žádná aromata ani barviva. Navíc nejsou obohaceny o vitamíny ani minerální látky – protože my v Kölln sázíme na pestrou stravu!
To, že tyto dětské produkty představují chytrý způsob stravování, dokazuje i design obalu: balení s licenční značkou „Die Maus“ bylo individuálně navrženo s postavami z oblíbeného televizního pořadu.
Kölln Zauberfleks® Schoko obsahují čokoláduem Rainforest Alliance.
- Seznam přísad
- Mouka (34 % celozrnná OVESNÁ mouka, kukuřičná mouka, rýžová mouka), cukr, kukuřičný škrob, nízkotučné kakaové prášek*, mléčná čokoláda (1 %) (cukr, PLNOTUČNÉ MLÉKO v prášku, kakaová hmota*, kakaové máslo*, sladká syrovátka v prášku, emulgátor lecitiny), kakaový prášek*, glukózový sirup, kokosový tuk, kuchyňská sůl, skořice, emulgátor lecitiny. * Certifikováno Rainforest Alliance.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ): 1687; energie (kcal): 399; tuky (g)5,6; z toho nasycené mastné kyseliny (g): 2,9; sacharidy (g): 77; z toho cukr (g): 12,5; bílkoviny (g): 7,5; sůl (g): 0,4
- Hmotnost
- 375 g
- Potravinářský podnik
- Peter Kölln GmbH & Co. KGaA, Westerstraße 22-24, 25336 Elmshorn, Deutschland
- Prodejní název
- Kölln Cereals Zauberfleks čokoláda se sníženým obsahem cukru ve tvaru květu 375g
- Výrobce
- Peter Kölln
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- KOE/10301000
- Kód EAN
- 4000540043013
- Seznam přísad
- Mouka (34 % celozrnná OVESNÁ mouka, kukuřičná mouka, rýžová mouka), cukr, kukuřičný škrob, nízkotučné kakaové prášek*, mléčná čokoláda (1 %) (cukr, PLNOTUČNÉ MLÉKO v prášku, kakaová hmota*, kakaové máslo*, sladká syrovátka v prášku, emulgátor lecitiny), kakaový prášek*, glukózový sirup, kokosový tuk, kuchyňská sůl, skořice, emulgátor lecitiny. * Certifikováno Rainforest Alliance.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kJ): 1687; energie (kcal): 399; tuky (g)5,6; z toho nasycené mastné kyseliny (g): 2,9; sacharidy (g): 77; z toho cukr (g): 12,5; bílkoviny (g): 7,5; sůl (g): 0,4
- Hmotnost
- 375 g
- Potravinářský podnik
- Peter Kölln GmbH & Co. KGaA, Westerstraße 22-24, 25336 Elmshorn, Deutschland
- Prodejní název
- Kölln Cereals Zauberfleks čokoláda se sníženým obsahem cukru ve tvaru květu 375g
- Výrobce
- Peter Kölln
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- KOE/10301000
- Kód EAN
- 4000540043013
K tomu se hodí také

Kölln Crispy Oatmeal Classic 72% celozrnné 375g
290,43 Kč/1kg
108,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln Haferfleks® Honey, 375g
945,12 Kč/1kg
354,42 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kölln 11108 Kölln Balance Haferkleie Haferflocken 250,0 g
956,00 Kč/1kg
239,00 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln ovesný polštář se skořicí, 275g
1 549,53 Kč/1kg
426,12 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kölln 349978 Müsli s čokoládou a sušenkami 500,0 g
589,00 Kč/1kg
294,50 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kölln 2494152007 Kölln Knusper Schoko&Keks Müsli 1,7 kg
198,91 Kč/1kg
338,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Přírodní
343,80 Kč/1kg
137,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 2937303005 Knusper Honig-Nuss Müsli 1,7 kg
351,66 Kč/1kg
597,83 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 294666 Kölln Knusper Schoko-Krokant Müsli 1,7 kg, 1 St.
348,03 Kč/1kg
591,65 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln křupavé ovesné polštářky klasické 70 % celozrnné 300 g
357,20 Kč/1kg
107,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kukuřičné vločky s tmavou čokoládou – kukuřičné vločky s čokoládovou polevou, 250 g | TURTLE
855,96 Kč/1kg
213,99 Kč
Prodejce: taleoo

Kellogg‘s 6061907005 Kellogg‘s choco krispies Cornflakes 420,0 g, 1 St.
664,57 Kč/1kg
279,12 Kč
Prodejce: somnia24

Snídaňové cereálie Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack 1000g
315,45 Kč/1kg
315,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Snídaňové cereálie Kellogg's Coco Pops 330 g – křupavé čokoládové rýžové vločky
628,42 Kč/1kg
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kölln 2423353 Kölln Schoko & Krokant Müsli 500,0 g
264,50 Kč/1kg
132,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g
342,85 Kč/1kg
214,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kellogg Company Tresor Choco Nut, Ucpávky, 410 g, Matice
863,46 Kč/1kg
354,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

NESTLE NESQUIK DUO Cereálie 325g
462,28 Kč/1kg
150,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE 375 g, 1 St.
698,91 Kč/1kg
262,09 Kč
Prodejce: somnia24

Čokoládový polštářek - lískooříšková náplň 300g
480,17 Kč/1kg
144,05 Kč
Prodejce: taleoo

Kölln Müsli Křupavé arašídové čokoládové, 400g
1 190,77 Kč/1kg
476,31 Kč
Prodejce: Store-Germany

Kölln 2891697 Kölln Chrunchy Choc Choc Hafer Müsli 400,0 g
673,77 Kč/1kg
269,51 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 893670 Kölln Schoko & Keks Kakao Müsli 1,7 kg
205,34 Kč/1kg
349,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Vitalis křupavé müsli bez přidaného cukru v čokoládovém balení 400g
441,05 Kč/1kg
176,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 252733 Kölln Schoko Glutenfrei Müsli 400,0 g
784,42 Kč/1kg
313,77 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 130693006 Kölln Blütenzarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
484,28 Kč/1kg
242,14 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln Müsli Bircher Nuss, 500g
952,62 Kč/1kg
476,31 Kč
Prodejce: Store-Germany

Dětský regál VASAGLE, úložný prostor na hračky, komoda, bílý
2 433,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Kölln 2307168009 Kölln Früchte ohne Zuckerzusatz Müsli 1,7 kg
290,19 Kč/1kg
493,32 Kč
Prodejce: somnia24

Kölln 493848 Kölln Honig-Nuss Müsli 500,0 g
251,70 Kč/1kg
125,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné pro diabetiky
Jsem ráda, že ji zde mohu najít.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg

Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg

Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg

MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg

JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg

Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg

GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg

Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg

Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg

KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg

SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg

Lion Wildcrush Cerealien 600g
702,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 171,25 Kč/1kg

Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 205,46 Kč/1kg

Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 300,11 Kč/1kg

Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
901,12 Kč
-134,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
766,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 868,61 Kč/1kg

Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg

Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg

Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg

Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg

Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg